SURVIVOR 2024 už DNES Všetci účastníci tu!

Vtip za stovku –  herci, moderátori, kde sledovať, archív, vtipy

Aktualizované:

Autor: Lenka

Vtip za stovku

Nová súťažno zábavná show – Vtip za stovku prišla na obrazovky televízie JOJ. Zistite, kto bude v tejto televíznej relácií účinkovať, kde si môžete pozrieť Vtip za stovku archív a ako sa môžete obohatiť o 100 eur.

Vtip za stovku

Vtip za stovku je hudobno-zábavná talk show, ktorú môžete pravidelne každý týždeň od 2. februára vidieť v televízií JOJ.

Televízia JOJ svojim divákom ponúka aj známu reláciu o varení Bez servítky, v ktorej okrem zábavy a prehrotených emócií môžete vidieť aj kulinárske umenie.

V článku nájdete

Televízna relácia Vtip za stovku

Očakávať môžete dvoch moderátorov, dvoch hostí a dve kategórie diváckych vtipov. Toto je koncept novej zábavno-súťažnej show Vtip za stovku, ktorú prináša aj Skylink.

Relácia Vtip za stovku prinesie nielen vlastný vtipný obsah, ale zapojiť sa do nej môžu aj priamo diváci.

  • Kde: TV JOJ
  • Kedy: Piatok o 20:40

Táto novinka sa stane neodmysliteľnou súčasťou zábavy na televíznej obrazovke v ideálny predvíkendový čas. Naopak po víkende, v pondelok, si môžete zapnúť reláciu Heslo.

Vtip za stovku herci

Reláciu budú dopĺňať skeče, pri ktorých budú mať hostia úlohu – hádať pointu. V skečoch sa môžete tešiť aj na rôznych obľúbených slovenských hercov.

V každej show budete vidieť najobľúbenejšieho slovenského komika Fera Joka. Ten si zahrá aj pódiovú scénku z tvorby scenáristu Tomáša Dušičku.

Vtip za stovku moderátor a hudba

Novú reláciu moderuje duo Filip Túma a Ondrej Kandráč. Naplno si môžete užiť aj skvelú hudbu. V každej epizóde budete počuť hudobný sprievod, o ktorý sa postará Ondrej Kandráč spolu s Vtipný band.

K hudobníkom sa pridajú aj exkluzívny hostia show, ktorí si zaspievajú tiež. Vďaka tomu sa môžete tešiť na jedinečné duety, ktoré ste ešte nezažili!

Relácia Vtip za stovku
Zdroj: unsplash.com

Vtip za stovku archív

Vtip za stovku sa na televíznych obrazovkách JOJ objavil znova 2. febuára, pričom sledovať túto reláciu môžete každý piatok o 20:40.

V prípade, že tieto nové časti v televízií nestihnete, celé časti si môžete pozrieť za poplatok online na JOJ Play.

Vtip za stovku archív je dostupný na streamovacej službe JOJ Play, ktorá ponúka balíček JOJ Play zdarma a JOJ Play premium. V časti premium uvidíte reláciu Vtip za stovku v predstihu skôr ako v TV.

Vtip za stovku najlepšie vtipy

Ak si myslíte, že ste vtipní a chceli by ste pobaviť svojim humorom publikum, môžete sa zapojiť.

Vtip za stovku vtipy môžete posielať na podstránku  www.joj.sk/vtipzastovku/prihlaste-sa, vďaka čomu sa budete uchádzať o odmenu 100 eur za najlepší vtip večera.

Vtip za stovku série

Vtip za stovku odštartoval na Silvestra 2023 pred polnocou. Potom mal krátku pauzu, no 2. februára sa vrátil na obrazovku, kde sa na neho môžete tešiť každý týždeň.

SériaČastiPremiéra
Najzábavnejší Silvester131. decembra 2023
1.102. februára 2024

Silvestrovský diel Vtip za stovku

V špeciálnom silvestrovskom vydaní proti sebe súťažili východniari a Záhoráci. Proti sebe sa potavili so svojim jedinečným humorom Mirka Partlová a Lukáš Adamec.

Obaja si zaspieali s Vtipným bandom, zahrali v scénke, ale najmä proti sebe v jednotlivých kolách súťažili aj v interpretácií diváckych vtipov o východniaroch a Záhorákoch.

Následne spoločne oslávili príchod Nového roka. Silvestrovský špeciál bol plný humoru a pesničiek, pri ktorých ste sa mohli s úsmevom pretancovať do Nového roku 2024.

Youtube vtip za stovku

Vtip za stovku na youtube nájdete len v krátkom zostrihu. Neočakávajte, že narazíte na celé časti. Tie sú dostupné v archíve na JOJ Play.

Vtip za stovku recenzie

Nakoľko sa jedná o novú zábavú reláciu, hodnotení na CSFD nie je veľa. Zatiaľ prevládajú skôr negatívne ohlasy v porovaní s tými pozitívnymi.

Diváci píšu, že podľa ich názoru sú vtipy trápne, odkopírované z internetu a väčšinou sú len čítané bez správneho podania.

Zdroje: unplash.com, tvjoj.sk, youtube.com, csfd.sk

Témata:
TV

Najnovšie články