EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Kaufland súťaž – ako sa zapojiť, pravidlá, výhercovia a ceny

Aktualizované:

Autor: Denisa

Kaufland súťaž

Mať Kaufland Card v mobile a používať kupóny sa teraz naozaj oplatí! Kaufland súťaž sk prebieha od 25.1. do 6.3.2024, kedy máte možnosť vyhrať poukážky v hodnote až 100 000 €. Ako sa zapojiť do súťaže a aké sú pravidlá sa dozviete v článku nižšie.

Kaufland súťaž

Najlepší spôsob, ako ušetriť pri nákupe v tomto obchodnom reťazci, je využiť výhody Kaufland Card.

Tento vernostný program ponúka okrem zliav a akcií aj Kaufland súťaž, do ktorej sa teraz môže zapojiť naozaj každý. Stačí používať kupóny, ktoré nájdete v aplikácií a hráte o poukážky v celkovej hodnote 100 000 €.

V článku nájdete

Súťaž s Kaufland Card

Chcete nakupovať v obchodnom reťazci Kaufland zadarmo? V tom prípade si stiahnite aplikáciu, zbierajte body, využite kupóny a zapojte sa do súťaže s Kaufland Card, vďaka ktorej môžete vyhrať až 500 poukážok na nákup v tomto obchodnom dome.

Kaufland súťaž prebieha od 25. januára do 6. marca 2024 a vyhrať má možnosť každý zákazník, ktorý je súčasťou vernostného programu Kaufland Card.

Súťaž s Kaufland Card
Zdroj: co-to-je.sk

Ako funguje Kaufland Card

Kaufland Card funguje podobne, ako napríklad Billa karta. Stačí si ju jednoducho stiahnuť do mobilu a využívať výhody kedykoľvek pôjdete na nákup. Funguje na princípe zbierania bodov, ktoré si môžete vymeniť za ďalšie výhody, ako sú napríklad kupóny.

Karta Kaufland je súčasťou vernostného programu pre zákazníkov, ktorým ponúka niekoľko benefitov. Ide napríklad o výhody ako Kaufland súťaž, online leták v aplikácii, zľavové kupóny, špeciálne kupóny a viac ako 500 receptov.

Teraz sa vám požívanie kupónov v Kaufland Card oplatí ešte o niečo viac, pretože s nimi hráte o poukážky.

Kaufland súťaž 2024

Aj tento rok môžete súťažiť s Kaufland Card o zaujímavé ceny. Stačí použiť akýkoľvek kupón pri nákupe a ste v hre o poukážky v celkovej hodnote 100 000 €.

Princíp súťaže je naozaj jednoduchý a zapojiť sa do nej môže naozaj každý. Aktivujte si kupón, použite ho pri nákupe a ste zapojený do hry o skvelé ceny.

Kaufland súťaž pravidlá

Pravidlá Kaufland súťaže, ktorá prebieha od januára do marca v aplikácií Kaufland Card, sú presne dané. Rovnako to bolo aj v prípade Adventný kalendár Kaufland súťaž, ktorá prebiehala minulý rok v decembri.

Podmienky súťaže hovoria o tom, že súťažiacim sa automaticky stáva každý zákazník, ktorý si v čase trvania súťaže od 25.1. do 6.3.2024 aktivuje akýkoľvek kupón z aktuálnej ponuky Kaufland Card a uplatní si ho v ktorejkoľvek predajni na Slovensku.

To znamená, že vyhrať môže len zákazník zaregistrovaný do vernostného programu Kaufland Card.

Počet zapojení do Kaufland Card súťaže jedným súťažiacim je neobmedzený a závisí iba od množstva kupónov, ktoré si uplatní v ktorejkoľvek predajni Kaufland Slovenská republika.

Všetky pravidlá Kaufland Card súťaže nájdete na oficiálnej stránke obchodného domu.

Kaufland Card kupóny

Kupóny Kaufland Card, ktoré je potrebné použiť pre zapojenie sa do súťaže, získate výmenou bodov vo vašej aplikácii Kaufland. Každý získaný kupón je potrebné pred jeho využitím aktivovať.

Nižšie vám prinášame videonávod, ako si aktivovať kupóny na digitálnej karte v mobile

Kaufland súťaž výhercovia

Zapojením sa do súťaže s Kaufland Card automaticky hráte o 500x nákupná poukážka Kaufland v hodnote 200€.  

Výhercami Kaufland súťaže sa stane 500 súťažiacich, ktorí splnia podmienky a budú vyžrebovaní. Žrebovanie 500 výhercov sa uskutoční najneskôr do 30 kalendárnych dní od ukončenia súťaže.

Výherné poukážky pošle obchodný dom výhercovi prostredníctvom pošty na adresu, ktorú má uvedenú vo svojom Kaufland Card profile.

Všetci Kaufland súťaž výhercovia budú zverejnení na webovej stránke kaufland.sk.

Kaufland otváracie hodiny

Aby ste mohli naplno využiť benefity, ktoré poskytuje Súťaž s Kaufland Card, musíte si prísť nakúpiť do obchodného domu Kaufland a použiť kupóny, ktoré nájdete vo svojej aplikácií. To znamená, že musíte poznať otváracie hodiny Kaufland predajne.

Kaufland otváracie hodiny dnes sú vo všetkých pobočkách na Slovensku rovnaké. Výnimkou môžu byť Kaufland predajne v nákupných centrách, ktoré sa otvárajú o čosi neskôr a sviatky, kedy je otváracia doba odlišná.

Otváracie hodiny Kaufland

DeňČas
Pondelok – Sobota7:00 – 21:00h
Nedeľa8:00 – 20:00h

Zdroje: kaufland.sk, youtube.com

Témata:
Súťaže

Najnovšie články