Dobitie kreditu – cez sms, online, sporopay

Dobitie kreditu je pre viacerých nevyhnutnou súčasťou na používanie služieb operátora a teda telefonovanie. Ako si dobiť kredit online, cez sms, či ako na dobíjanie kreditu cez jednotlivých operátorov si povieme dnes.

Dobitie kreditu

Vďaka novým dostupným metódam je dobíjanie kreditu čoraz jednoduchšie.

Dobitie kreditu cez SMS, platbou online a dokonca aj dobitie kreditu cez internet, to sú možnosti, ktoré môžeme využiť z pohodlia domova.

V článku nájdete

Dobitie kreditu cez internet

Dobitie kreditu cez internet nám prináša skutočné zjednodušenie situácie, pretože sa v dnešnej dobe vlastne ani nemusíme pohnúť z gauča. Bude nám stačiť vedieť naše telefónne číslo, akého operátora využívame a kredit zaplatiť pohodlne cez kartu či internet banking.

Dobitie kreditu online

Pri dobití kreditu online má každý operátor svoju vlastnú aplikáciu a webovú stránku, kde si môžete dobiť peniaze platbou online. Každý operátor má však svoj vlastný spôsob, ako zákazníkom ponúkať dobíjanie kreditu.

Dobitie kreditu cez sms navod
Zdroj: pexels.com

O2 kredit

O2 poskytuje zákazníkom veľa možností dobitia kreditu. O2 kredit si jednoducho dokážete dobiť priamo na pobočke operátora O2, cez bankomat, ale ak by ste chceli využiť aj ich internetové dobíjanie kreditu, určite to nebude náročné.

Ako dobiť kredit O2

O2 dobitie kreditu uskutočníte z pohodlia domova, stačí vám ak si otvoríte hlavnú stránku O2 a prejdete na sekciu „Dobitie kreditu cez internet“.

Stačí ak v prvom kroku zadáte svoje telefónne číslo a sumu želaného kreditu. Následne len vyberiete spôsob platby a odošlete.

O2 dobitie kreditu cez mobil

Dobitie kreditu Orange

Ako aj predošlí operátori ponúka aj Orange dobitie kreditu viacerými spôsobmi, či z pohodlia domova alebo práve v bankomatoch, na ich pobočkách a taktiež na termináloch napríklad spoločnosti Tipos, vybraných prevádzkach čerpacích staníc OMV, Slovnaft, Agip a Shell a v predajniach COOP Jednota.

Ako dobiť kredit Orange

Pre dobíjanie kreditu online platbou prejdite na stránku operátora Orange a kliknite na záložku „Volania a paušály“, kde nájdete časť pre dobitie kreditu.

Orange dobitie kreditu online

Telekom dobitie kreditu

Telekom dobitie kreditu môžete vykonať na pobočkách operátora, online platbou, prevodom na účet ale aj na pošte, či na zberniach Tiposu.

Na ich hlavnej stránke prejdite na podstránku „Dobíjanie kreditu“, kde zistíte viac informácií a podrobný popis, ako si dobiť kredit jednotlivými spôsobmi, ako je tento:

4ka dobitie kreditu

Taktiež v operátorovi 4ka nájdete funkcie na dobitie kreditu online. Na hlavnej stránke, nájdete ikonu 4ka dobitie kreditu.

4ka poskytuje hlavné spôsoby dobitia kreditu, a to prostredníctvom online platby, využitím kupónu alebo na pobočke 4ky.

Dobíjanie kreditu online vyžaduje telefónne číslo, sumu, ktorú chcete na svoje konto vložiť a údaje platobnej karty. Môžete si taktiež vybrať z 3 možností internetového bankingu podľa banky, v ktorej máte svoj účet.

Dobitie kreditu 4-ka

Dobitie kreditu Tesco

Nakoniec je tu operátor obchodnej siete Tesco, kde si môžete dobiť Tesco kredit online, cez predajné miesta Tipos, cez faktúru, cez bankomaty, priamo vo všetkých predajniach Tesco alebo aj cez aplikáciu Tesco Clubcard.

Ak hľadáte spôsob ako si dobiť kredit Tesco online, na hlavnej stránke Tesco mobil, na lište stránky nájdete ikonu „Dobiť kredit“.

Tesco kredit dobitie

Dobitie kreditu cez SMS

Operátory O2, Telekom a Orange taktiež ponúkajú dobitie kreditu cez SMS. V tomto prípade každý z nich má iný spôsob, ako túto možnosť využiť.

Dobitie kreditu cez sms

OperátorKód do SMSČíslo
O2DOBIT číslo suma 99222
Telekomjedine cez službu „kreditka222
OrangeKRED_tel. číslo Prima karty_suma414
4-kanie je možné
Tesconie je možné

Dobitie kreditu O2 cez sms

Kredit jednoducho dobijete odoslaním textu v tvare DOBIT, za tým zadáte sumu a odošlete na 99222.

V prípade, že hľadáte spôsob, ako zistiť spotrebu kreditu O2 cez SMS, môžete poslať bezplatnú SMS v tvare SPOTREBA na 99222.

Následne nato, ak by Vám SMS o dobití kreditu neprišla, môžete skontrolovať svoj zostatok číselne znakovou kombináciou spomenutou vyššie.

4ka dobitie kreditu cez sms

U operátora 4ka dobitie kreditu cez SMS uskutočníte uplatnením kreditového kupónu alebo si prevedením kreditu medzi SIM cez SMS.

Ak hľadáte spôsob ako uplatniť kupón na navýšenie kreditu, na tej istej stránke, kde si môžete dobiť kredit online kliknite na poslednú zo záložiek „Dobíjací kupón“.

Dobitie kreditu orange cez sms

Dobitie kreditu Orange cez SMS vykonáte len ak máte paušál Prima, kde odoslaním SMS v tvare KRED_tel. číslo Prima karty_suma na číslo 414 (príklad KRED 0905905905 7), dokážete navýšiť svoj pozostatok od sumy 7 eur.

Dobitie kreditu cez sporopay

Dobitie kreditu cez Sporopay využijete na dobíjanie kreditu v Slovenskej sporiteľni prostredníctvom Internet bankingu.

Ide o službu, ktorá poskytuje platbu priamym prevodom z vášho účtu, čím zaisťuje, že prevody k vášmu operátorovi sú rýchle a jednoduché.

Stačí vám podnikateľský (Biznis) účet, elektronické bankovníctvo v Slovenskej sporiteľni a môžete službu začať využívať.

Zdroj: slsp.sk, orange.sk, o2.sk, 4ka.sk, telekom.sk, tescomobile.sk,