EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Tesco nákup domov – prihlásenie, cena, zľavový kód a kontakt

Autor: Marcela

Tesco nákup domov aplikácia

Zaujíma vás ako funguje Tesco nákup domov? My vám to prezradíme. V prvom rade je dôležitá registrácia a prihlásenie. Zaobstarať si môžete aj zľavový kupón, vďaka ktorému ušetríte na cene dopravy. V týchto mestách táto služba funguje.

Tesco nákup domov

Tesco nákup domov je služba, ktorá poskytuje pohodlné nakupovanie sortimentu z tohto obchodného reťatca z pohodlia domova.

Funguje podobne ako Food Panda Slovensko, kde si môžete objednať doručovanie jedál z reštaurácií až k vám domov.

V článku nájdete

Tesco domov online nákup

Tesco domov online nákup je služba, ktorú Tesco poskytuje svojim zákazníkom. Znamená to, že si pohodlne môžete nakúpiť všetko, čo potrebujete online na ich webových stránkach.

Jednotlivé produkty, ktoré potrebujete si vložíte do nákupného košíka, vyberiete dátum a čas doručenia a Tesco zamestnaci vám celý váš nákup doručia domov pred dvere.

Tesco nákup až domov je benefitom tohto potravinového reťazca podobne ako Tesco Club card.

Ak sa predsalen rozhodnete nakúpiť priamo v prejdni, nezabudnite si skontrolovať aktuálne otváracie hodiny.

Tesco nákup domov registrácia

Tesco nákup domov registrácia je potrebná k tomu, aby ste si mohli vytvoriť nákup online a následne nechali doviezť až k vám domov.

Registrácia je nenáročný proces, stačí, ak sa budete držať nasledovného postupu a všetko hravo zvládnete.

 1. Otvorte si stránku potravinydomov.itesco.sk
 2. Kliknite na Registrovať sa
Tesco nákup odmov registrácia
Zdroj: co-to-je-sk
 1. Vyplňte vašu mailovú adresu a nastavte si heslo a kliknite na Ďalej
 2. Dopíšte požadované údaje a znova kliknite na Ďalej
 3. Zadajte osobné a kontakté údaje a vyplňte číslo vašej Tesco Club Card
 4. Kliknite na Áno, chcem sa zaregistrovať a máte hotovo

Tesco nákup domov prihlásenie

Tesco nákup domov prihlásenie funguje potom, čo si spravíte registráciu. Na základe prihlásenia budete môcť nakupovať online.

Podobne ako registrácia je prihlásenie veľmi jednoduché. Stačí, ak budete postupovať takto:

 1. Otvorte si stránku potravinydomov.itesco.sk
 2. Kliknite na Prihlásiť sa
 3. Vyplňte mail a heslo, ktoré ste si nastavili pri registráciu
 4. Hotovo, ste prihlásení a môžete nakupovať
Tesco nákup domov prihlásenie
Zdroj: co-to-je.sk

Tesco nákup domov cena

Tesco nákup domov cena dopravy je závislá od toho, kedy vám bude tovar doručený. Zároveň sa cena odvíja aj od toho, aký veľký je váš nákup.

V prípade, že nakupujete z Tesca, ktoré sa priamo nachádza vo vašom meste, cena prepravného pri nákupe online sa pohybuje od 2,99 € do 4,99 €.

Pokiaľ však nakupujete z Tesca, ktoré je vzdialenejšie, cena prepravného sa môže líšiť. Dokonca, ak máte vytvorenú registráciu v Tesco Clube, viete získať prepavné zdarma.

Poplatok za minimálny nákup Tesco

Poplatok za minimálny nákup Tesco neexistuje. Pokojne si môžete objednať aj položky za dve eurá a pracovníci Tesco vám nákup doručia až domov.

Samozrejmosťou však je, že musíte zaplatiť prepravné, podľa dátumu a času, ktorý ste si vybrali.

Pokiaľ by ste chceli ušetriť na prepravnom a máte Tesco v blízkosti, môžete využiť aj službu Nakúp a vyzdvihni. Nákup vám nachystajú zamestnanci Tesca, vy si ho len bez zdržovania vyzdvihnete. Táto služba je spoplatnená sumou 0,99 €.

Tesco nákup domov kam doručujeme

Tesco službu nákup až domov neposkytuje v každom meste. Avšak takmer všetky väčšie mestá sú zastrešené a môžete si tak pohodlne nechať doviezť nákup až k vám domov.

Toto sú mestá, kde služba Tesco nákup domov funguje:

 • Bratislava
 • Košice
 • Prešov
 • Žilina
 • Banská Bystrica
 • Nitra
 • Trnava
 • Martin
 • Trenčín
 • Poprad
 • Prievidza
 • Spišská Nová Ves
 • Michalovce
 • Považská Bystrica
 • Zvolen

Vzhľadom na obľúbenosť služieb, Tesco miesta doručovania neustále rozširuje a preto, ak máte záujem o túto službu, je najlepšie si vašu adresu overiť na ich oficiálnych stránkach.

Tesco nákup domov aplikácia

Tesco nákup domov aplikácia je pohodlná verzia online nakupovania v tomto potravinovovom reťazci. A jej oficiálny názov je Tesco online nákupy SK.

Aplikáciu si stiahnete podľa vášho operačného systému, tak ako ste zvyknutí pri ostatných aplikáciach. V prípade, že používate operačný systém Android nájdete aplikáciu na Google play. Pokiaľ používate IOS, aplikáciu nájdete na App store.

Do aplikácie sa prihlásite s vaším mailom a heslom. Aplikácia vám ponúka prehľadný zoznam produktov a jednoduché nakupovanie.

Zároveň si môžete pridať do záložky obľúbené produkty, ktoré často nakupujete a prehľadne si pozrieť aj históriu objednávok.

Zdroj: co-to-je.sk

Tesco nákup domov kupón

Tesco nákup domov kupón získate automaticky na prvú objednávku. Stačí, ak zadáte v pokladni text kupónu ZL4VA. Podmienka uplatnenia tejto zľavy je hodnota nákupu minimálne 30 eur.

Rovnako môžete získať zľavový kupón na Tesco nákup domov pokiaľ sa stanete Tesco Online Club členom. Zároveň zľavové kódy Tesco môžete získať aj ako odmenu za nakupovanie.

Tesco nákup domov kontakt

Tesco nákup domov kontakt môžete využiť v prípade, že máte otázky o tejto online službe. Zároveň môžete vyjadriť aj vaše podnety na zlepšenie alebo sa len všeobecne informovať.

Na výber máte z viacerých možností:

 • kontaktný formulár na stránkach Tesco
 • zákaznícka linka : 0800 222 333
 • mail : potravinydomov@itesco.sk

Tesco leták

Tesco leták funguje podobným spôsobom ako poľské Biedronka letáky či slovenský Teta drogerie leták.

Každý týždeň sa mení aktuálna ponuka zlacnených produktov. Všetky produkty, ktoré si môžete zakúpiť vo výhodnej cene práve nájdete v letáku. Leták si môžete pozrieť online alebo v klasickej papierovej forme.

Papierové letáky sú k dispozícii na predajniach Tesco. Na predajniach Tesco si zároveň môžete dobiť kredit na Tesco mobile.

FAQ: Najčastejšie odpovede o Tesco nákupe domov

Pozrite si najčastejšie otázky a odpovede o službe Tesco nákup domov.

Čo je to Tesco nákup domov?

Tesco nákup až domov je služba, kde si môžete zaobstarať váš nákup online a zamestnanci Tesco vám ho dovezú až k vám domov.

Aká je cena dopravy pri služne Tesco nákup domov?

Cena dopravy sa líši od veľkosti nákupu, dátumu a času, ktorý ste si vybrali na dovoz. Bežne sa prepravné pohybuje od 2,99€.

Ako funguje Tesco nákup domov aplikácia

Tesco nákup odmov aplikácia vám umožňuje prehľadné nákupy priamo z Telefónu. Po prihlásení nakupujete potraviny a iný spotrebný tovar Tesco.

Zdroje: tesco.sk, potravinydomov.itescko.sk, youtube.com

Témata:
Obchody

Najnovšie články