EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Teta drogerie leták – zľavy, aktuálny aj budúci, čo v ňom nájdete

Autor: Marcela

Teta drogerie leták prináša zľavy

Radi navštevujete drogériu Teta? Okrem kvalitných produktov ponúka Teta drogerie leták aj množstvo výhodných ponúk a zliav. Majte prehľad o aktuálnych zľavách a novinkách, ktoré pre vás drogéria Teta pripravuje. Poradíme vám, kde leták Teta nájdete a ako pravidelne sa aktualizuje a mení.

Teta drogerie leták

Teta drogéria leták je nevyhnutnou súčasťou značky Teta, ktorá je známa po celom Slovensku. Leták Teta vám prináša množstvo zlacnených produktov, aby ste pri nákupe mohli ešte viac ušetriť. Takú istú funkciu plní aj Lidl leták a Coop Jednota leták.

Máte prehľad o iných supermarketoch a ich výhodách, ako je napríklad Kaufland a ich Kaufland card či Billa leták budúci a jej Billa karta.

A zaujíma vás aj to, čo si leták Teta pripravil za zľavy a chceli by ste mať pravidelný prehľad?

V článku nájdete

Teta leták aktuálny

Teta leták aktuálny vám prináša prehľad aktuálnych zliav. Aktuálny leták a Teta drogrerie leták online nájdete na webovej stránke Teta drogéria.

Nový leták teta je pravidelne pripravovaný na 10 dní a nemá úplne pravidelný charakter.

To znamená, že dni, kedy sa objaví nový aktuálny leták teta nie sú vždy dané na konkrétny deň v týždni, ako môžete byť zvyknutí pri iných predajcoch.

Medzi jednotlivými akciovými letákmi býva pravidelná pauza, po dobu 4 dni, kým vyjde Teta drogerie leták nový.

Teta drogerie leták, kde ho nájdem
Zdroj: co-to-je.sk

Aktuálne letáky si môžete pozrieť aj na rôznych portáloch, dokonca aj tie zo zahraničia. Napríklad na stránke polske-letaky.eu nájdete akciové Biedronka letáky a nový leták Biedronka.

Teta drogerie leták budúci

V prípade, že vás zaujíma teta leták budúci, je potrebné sledovať oficiálny web drogérie Teta.

Nájdete tam dostatočne včas informácie o tom, kedy začínajú nové zľavy a aké produkty v zľave nájdete. Rovnako funguje aj 101 drogerie leták.

Teta leták, čo tam nájdete

V Teta leták určite čakajte okrem akciových produktov aj ďalšie zaujímavosti a výhodné ponuky.

V prvom rade sú to už vyššie spomínané zlacnené produkty – ich novú a pôvodnú cenu.

Na úvodnej stránke, kde je okrem uvedenej platnosti zliav, nájdete aj zaujímavú ponuku, ktorú má drogéria Teta pre vás pripravenú. Môže to byť napríklad súťaž o hodnotné ceny.

Taktiež v letáku nájdete výhodné ponuky ako napríklad, pri kúpe dvoch produktov získavate darček alebo niekoľko percentné zľavy na vybrané produkty rôznych kozmetických značiek.

teta drogerie leták čo v ňom je?
Zdroj: co-to-je.sk

Teta drogerie leták cz si môžete prezerať aj keď ste z Česka. Zmení sa len web, ktorý budete prezerať, ale ponuka býva zväčša rovnaká.

Teta drogerie leták Kimbino

Kimbino je portál, kde nájdete veľké množstvo letákov a prehľad zliav z rôznych supermarketov a obchodov. A tak Teta drogéria leták je na Kimbino uverejnený taktiež.

Na Kimbine nájdete k dispozícii aj staršie Teta drogerie leták akčné letáky, ktoré si môžete spätne prelistovať.

Teta drogerie leták Kimbino
Zdroj. co-to-je.sk

Rovnako tu nájdete aj Kaufland leták Kimbino.

Teta drogerie klub

Okrem skvelých ponúk a výhodných cien, ktoré nájdete pravidelne v Teta letáku, existuje Teta drogéria klub. Teta drogéria klub je vernostný program drogérie, vďaka ktorému ušetríte ešte viac peňazí.

Teta leták okrem zlacnených cien nájdete aj klubové ceny, ktoré sú pre registrovaných členov drogérie Teta.

Teta drogéria takisto podporuje aj rôzne podujatia, ktoré šíria osvetu, ako napr. charitatívne podujatie Movember, ktoré je zamerané na podporu mužského zdravia.

Zdroje: tetadrogerie.sk, kimbino.sk

Témata:
Letáky

Najnovšie články