LOH 2024 Všetky info tu!

Coop Jednota leták online – nový a aktuálny leták, víkendová akcia, Kimbino

Aktualizované:

Autor: Lenka

Coop jednota leták online

Ak aj vy chcete mať prehľad o akciách obchodu Coop Jednota, môžete si prelistovať Coop Jednota leták online z pohodlia vášho domova ešte predtým, ako sa sem vyberiete nakupovať. Dokonca Jednota Coop leták nájdete aj na portáli Kimbino.

Coop Jednota leták online

Coop Jednota leták online je rýchly a jednoduchý spôsobom, vďaka ktorému budete včas informovaní o akciách a zľavách v tomto obchodom reťazci. Ešte väčšie zľavy budete mať aj vďaka Coop klubu.

Coop Jednota ponúka najmä široký sortiment potravín a nápojov. U ľudí patrí medzi obľúbené obchodné reťazce, a to z toho dôvodu, že kladie dôraz na dostupnú cenu a kvalitu výrobkov.

V článku nájdete

Coop Jednota letáky online

Coop Jednota letáky online sú dlhoročnou súčasťou predajne Coop Jednota, podobne ako online letáky ďalších obchodných reťazcov ako Lidl leták či Kaufland leták.

Obchod Coop Jednota je známy širokým výberom vlastných značiek, ktoré si môžete kúpiť iba na tomto mieste. Nájdete tu všetko, čo zahŕňa bežný rodinný nákup – potraviny, drogéria, elektrotechnika a ďalšie.

Nový Coop Jednota leták, ako aj akciové a budúce letáky sú dostupné v 3 typoch:

  • COOP Jednota Supermarket leták
  • COOP Jednota Tempo Supermarket leták
  • COOP Jednota Potraviny leták

Coop Jednota akčné letáky online

Aktuálne akčné letáky (Leták Jednota Supermarket a Tempo) sa líšia podľa druhu predajne. Ak nakupujete v Supermarkete alebo v Terne, tešiť sa môžete na Coop Jednota leták každý týždeň. Ten platí vždy od stredy do ďalšieho utorka.

Pre menšie predajne, označené ako potraviny, vydáva COOP Jednota leták platný až na 2 týždne. Ide napríklad o leták COOP Jednota Potraviny.

Pre ľahší prehľad si môžete na oficiálnej stránke vybrať akciový leták zameraný na predajňu, ktorá sa nachádza priamo v okolí vášho bydliska.

Nový Coop Jednota leták

Akciový leták Coop Jednota máte k dispozícii nielen online, ale aj v tlačenej forme na ktorejkoľvek predajni, alebo vám môže nový Coop Jednota leták prísť priamo do vašej emailovej schránky.

Stačí zadať váš e-mail na oficiálnej stránke Coop Jednoty a aktuálny akciový tovar máte hneď po ruke.

Coop Jednota leták na budúci týždeň

Nový Coop Jednota leták na budúci týždeň je pravidelne vyobrazený na oficiálnom webe obľúbeného obchodu. Stránka Coop Jednota každý týždeň aktualizuje svoju ponuku zliav na daný týždeň.

Akciový leták Coop Jednota Potraviny je platný 2 týždne, čiže v ňom nájdete zľavy na aktuálny týždeň, ale aj na ten budúci.

Coop Jednota leták víkendová akcia

Počas víkendov si pre vás obchodný reťazec pripravil Coop Jednota leták víkendová akcia, o ktorom sa dozviete v jeho aktuálnom vydaní.

Maloobchod COOP Jednota každý mesiac vydáva aj časopis Jednota, kde si môžete prečítať nielen rôzne zaujímavé články a informácie o produktoch, ale aj tipy na varenie a recepty.

K dispozícií sú letáky COOP Jednota Supermarket, COOP Jednota Tempo Supermarket a COOP Jednota Potraviny.
Zdroj: co-to-je.sk

Jednota leták Kimbino

Kimbino je slovenským portálom, kde objavíte množstvo akciových letákov zo Slovenska – nielen z obchodu Coop Jednota, ale aj z reťazcov ako Lidl, Tesco či Kaufland.

Okrem toho si tu môžete prezerať akciové letáky obchodných reťazcov rôznych krajín Európy, ako sú napríklad Česko, Rakúsko, Maďarsko alebo iné.

Nie všetky letáky sú dostupné na portáli Kimbino. Napríklad rakúske letáky sú dostupné na špeciálnych webových stránkach, ako napríklad rakouske-letaky.eu.

Coop Klub zľavy

Keď v predajniach Coop Jednota nakupujete pravidelne, oplatí sa vám zabezpečiť si nákupnú kartu. Tá je súčasťou vernostného programu Coop Jednota, ktorý vám prináša neuveriteľné množstvo výhod.

Ako aj v iných obchodoch, tak aj vďaka vernostnej Coop Klub karte získate za každý nákup body, ktoré sa následne menia na zľavy. Na podobnom princípe funguje aj Lidl Plus.

Body za nákup môžete zbierať na klasickú kartu, ktorú si zadovážite na pobočke. Prípadne môžete využívať aj elektronickú kartu, ktorá je dostupná vďaka mobilnej aplikácií COOP Jednota.

Zdroj: coopka.sk, coop.sk, youtube.com

Témata:
Letáky

Najnovšie články