LOH 2024 Všetky info tu!

Lidl leták online – aktuálny a budúci týždeň, aplikácia

Aktualizované:

Autor: Lenka

lidl leták

Ak aj vy chcete mať prehľad o akčných cenách supermarketu Lidl, môžete si prelistovať Lidl leták online – napríklad z pohodlia domova ešte pred tým, ako sa sem vyberiete nakupovať. Môžete to urobiť napríklad aj cez portál Kimbino.

Lidl leták online

Lidl leták online je jednoduchou možnosťou, ako byť včas informovaní o akciách ešte pred samotným nákupom. Lidl si svojich zákazníkov získal nielen kvalitnými výrobkami za skvelé ceny, ale aj pestrým výberom výrobkov. Ak chcete ušetriť ešte viac, nezabudnite na Lidl plus.

Lidl leták vychádza pravidelne každý týždeň a nájdete v ňom množstvo zliav a akcií na široký sortiment – potraviny, drogériu, oblečenie, obuv, športové vybavenie alebo iné.

V článku nájdete

Lidl letáky online

Obľúbená sieť supermarketov Lidl na Slovensku funguje už skoro 20 rokov – konkrétne od roku 2004. Aj vďaka tomu má na Slovensku otvorených vyše 155 predajní a zamestnáva viac ako 6000 ľudí. A radí sa medzi najúspešnejšie obchody na slovenskom trhu.

Lidl letáky online sú nevyhnutnou súčasťou supermarketu Lidl, ktorý sa na Slovensku teší veľkej obľube podobne ako Teta drogerie leták či 101 drogerie leták.

V obchode Lidl nájdete všetko, čo potrebujete a ešte k tomu za skvelé ceny.

Lidl leták online je jednoduchou možnosťou, ako byť včas informovaní o akciách ešte pred samotným nákupom.
Zdroj: co-to-je.sk

Lidl akčné letáky online

Lidl akčné letáky si môžete prehliadnuť viacerými spôsobmi, a to buď online alebo vo formáte pdf. Formát pdf si môžete priamo stiahnuť do vášho zariadenia, vďaka čomu si je možné Lidl leták prezerať aj bez internetového pripojenia.

Každý týždeň Lidl prináša tematicky zamerané akcie a zľavy, ktoré inokedy len tak ľahko nekúpite.

Či už sa jedná o americký, grécky, taliansky alebo retro týždeň – to všetko a ešte omnoho viac Lidl svojim zákazníkom pravidelne ponúka. Ak vás zaujímajú akciové ceny v Rakúsku, prelistujte si rakúske letáky.

Lidl leták na budúci týždeň

Lidl akčné letáky si môžete na stránkach otvoriť online a uvidíte tu letáky na aktuálny či dokonca budúci týždeň. Online takisto nájdete aj rôzne súťaže, ako napríklad projekt Lidl Čistinka.

Aktuálne Lidl Sk letáky nájdete pravidelne vyobrazené na webovej stránke tohto supermarketu. Oficiálna stránka Lidl každý týždeň aktualizuje svoj akčný leták na daný týždeň.

Lidl vydáva vždy dva letáky – jeden platí od pondelka do nedele a druhý leták vychádza vo štvrtok a platí do nedele.

Lidl leták Kimbino

Lidl leták nájdete aj na portali Kimbino, kde nájdete letáky aj pre rôzne krajiny Európy, ako sú napríklad Česko, Rakúsko, Maďarsko alebo iné.

Kimbino je slovenský portál, v ktorom nájdete množstvo akciových letákov zo Slovenska – nielen supermarkeru Lidl, ale aj z reťazcov ako Tesco, Kaufland či COOP Jednota, v ktorej sa môžete pridať do Coop klub a prehliadať Coop jednota leták online.

Lidl leták nájdete aj na portali Kimbino, kde nájdete letáky aj pre rôzne krajiny Európy, ako sú napríklad Česko, Rakúsko, Maďarsko alebo iné.
Zdroj: co-to-je.sk

Aktuálny leták Lidl v aplikácii Lidl Plus

Lidl plus je vernostný program , ktorý si môžete stiahnuť do svojho mobilného telefónu a ponúkne vám množstvo výhod.

Mobilnú aplikáciu Lidl Plus môžete nájsť aj na webových stránkach Lidl alebo je k dispozícií v obchodoch „Google Play“ pre Android používateľov alebo pre používateľov IOS systému aj v „App Store“.

Lidl plus je vernostný program , ktorý si môžete stiahnuť do svojho mobilného telefónu a ponúkne vám množstvo výhod.
Zdroj: co-to-je.sk

Vďaka vernostnému programu Lidl Plus nezmeškáte ani jednu jedinú zľavu. A navyše po zaplatení nákupu a načítaní účtu, vám aplikácia Lidl Plus ukáže celú sumu nákupu a to, koľko ste na každom nákupe ušetrili.

Samozrejmosťou je, že si v aplikácií Lidl Plus môžete prelistovať vždy aktuálny leták na dané obdobie.

Registrácia Lidl Plus:

  1. Otvorte svoju aplikáciu v telefóne a kliknite na „Vytvor si Lidl účet“.
  2. Vyplňte vaše osobné údaje.
  3. Zadajte číslo mobilného telefónu.
  4. Po zadaní telefónneho čísla budete požiadaní o jeho overenie.
  5. Do políčka zadajte kód z SMS.
  6. Vytvorte si heslo.
  7. Potvrďte nevyhnutné súhlasy, hotovo konto sa vytvorí a vy môžete využívať svoju aplikáciu a zľavy.

Zdroj: unsplash.com, lidl.com

Témata:
Letáky

Najnovšie články