EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Biedronka letáky – ako funguje, online, nový leták, PDF, Kimbino

Aktualizované:

Autor: Marcela

Biedronka letáky online

Zaujímajú vás akčné ceny v Poľskom potravinovom reťazci Biedronka? Prelistuje si Biedronka letáky z pohodlia domova ešte pred tým, ako sa sem vyberiete nakupovať. Môžete to urobiť online napríklad cez portál Kimbino.

Biedronka letáky

Biedronka letáky vám dávajú skvelú možnosť, ako ušetriť kopec peňazí pri nakupovaní v tomto obchodnom reťazci.

Zaujímavá vás, ako fungujú Biedronka letáky? Tieto letáky fungujú podobne ako Teta drogeria leták a sú pre vás dostupné rôznymi spôsobmi.

V článku nájdete

Biedronka leták

Biedronka leták vyobrazuje jednotlivé produkty, ktoré sú momentálne dostupné za zvýhodnené ceny. To znamená, že v letáku nájdete všetky výhodné ponuky na dané obdobie podobne ako v Hebe letáku.

Poľské letáky Biedronka majú akciové ceny nastavené na určité časové obdobie, ktoré býva spravidla šesť dní.

Nezabudnite na to, že tieto letáky uvádzajú ceny v poľskej mene zloté. Na prepočet aktuálneho kurzu môžete využiť NBS kalkulačku.

Nový leták Biedronka

Nový leták obchodnej siete Biedronka začína vo väčšine prípadov platiť piatok a zľavy z letáku sú platné do ďalšej stredy.

Aktuálny Biedronka leták nájdete pravidelne vyobrazený na oficiálnej webovej stránke tohto potravinového reťazca. Pokiaľ by ste sa nevedeli zorientovať na stránke kvôli jazykovej bariére, Google translate vám pomôže s prekladom.

Zdroj: co-to-je.sk

Okrem hlavného aktuálneho letáku nájdete na stránke pripravené špeciálne ponuky, ktoré sú nastavené na kratšie časové obdobie. To znamená, že Biedronka letáky môžu byť na to isté časové obdobie viaceré.

Biedronka leták online

Biedronka leták online si môžete prehliadnuť viacerými spôsobmi. Prvým spôsobom je nájsť si nový Biedronka leták priamo na oficiálnych stránkach Biedronky.

Stačí, ak do vyhľadávača zadáte biedronka.pl gazetka a leták sa vám vyhľadá. Gazetka totižto znamená v preklade leták.

Ďalším spôsobom, ako si prezrieť Biedronka letáky online je internetová stránka polske-letaky.eu.

Na tejto stránke nájdete takmer všetky poľské obchody, stačí ak si z menu vyberiete potravinový reťazec Biedronka a zobrazí sa vám leták.

Biedronka letáky online
Zdroj: co-to-je.sk

Podobne funguje aj stránka rakuske-letaky.eu, kde nájdete zase všetky rakúske letáky.

Biedronka letáky PDF

Biedronka letáky vo formáte PDF si môžete stiahnuť priamo do vášho zariadenia. Výhodou PDF letákov je, že si ich dokážete otvoriť a prelistovať aj bez internetového pripojenia.

PDF Biedronka letáky si môžete napríklad stiahnuť z českého webu mujletak.cz, kde nájdete malú ikonku „Stáhnout PDF“. Stačí, ak na ňu kliknete a leták sa vám automaticky uloží a môžete si ho kedykoľvek otvoriť.

Biedronka leták Kimbino

Briedronka letáky na portáli Kimbino nenájdete.

Kimbino je slovenský portál, kde nájdete množstvo akciových letákov zo Slovenska. Zahraničné letáky sa tu bohužiaľ nechádzajú.

Avšak môžete si na tomto portáli prelistovať napríklad akčný 101 drogerie leták alebo výhodné ponuky, ktoré si pre vás pripravila Satur cestovka.

Biedronka leták alkohol

Špeciálny Briedronka leták na alkohol neexistuje. V prípade, že je akciová cena na určitý druh alkoholu, túto ponuku nájdete zahrnutú vo všeobecnom letáku.

Vo väčšine prípadov je však v akcii pivo, silné destiláty nájdete v akciovej ponuke zriedkavejšie.

Biedronka Poľsko

Biedronska v Poľsku je veľmi známy potravinový reťazec a zároveň je to najväčším maloobchodným reťazcom v Poľsku.

Obľubu si tento reťazec získal najmä vďaka výhodným cenám a širokej ponuke sortimentu. Okrem potravín tu nájdete v ponuke aj drogériu, alkohol, domáce potreby, oblečenie ale aj športové vybavenie.

Tento poľský koncept by mal expandovať aj na Slovensko, podobne ako sem prišla Orlen pumpa.

Biedronka leták Jablonka

Biedronka letáky sú rovnaké pre všetky prevádzky. To znamená, že ak sa chystáte nakupovať do Jablonky, Biedronka leták, ktorý nájdete online, platí aj pre túto konkrétnu predajňu.

Biedronka leták Muszyna

Rovnako aj pri meste Muszyna platí rovnaké pravidlo ako pri meste Jablonka. Biedronka letáky pre túto pobočku sú rovnaké, ako pre ostatné prevádzky po celom Poľsku.

Biedronka Poľsko otváracie hodiny

Poľská Biedronka má nastavené otváracie hodiny individuálne podľa konkrétnej prevádzky, niektoré prevádzky počas týždňa nájdete otvorené dokonca aj nonstop.

Medzi Slovákmi najčastejšie navštevované pobočky patrí práve prevádzka v meste Jablonka, ktoré sa nachádza neďaleko slovenských hraníc.

Pozrite sa na otváracie hodiny tejto konkrétnej prevádzky. Pokiaľ vás zaujímajú otváracie hodiny inej prevádzky, stačí si zadať konkrétne mesto do Googlu a tam sa vám otváracie hodiny zobrazia.

Otváracie hodiny Biedronka Jablonka

Deň v týždniOtváracie hodiny
Pondelok – Piatok5:00 – 23:30
Sobota5:00 – 23:30
NedeľaZatvorené

Biedronka recenzie

Biedtronka recenzie sú veľmi pozitívne a značné množstvo Slovákov a Čechov sem chodí nakupovať.

Ponuka produktov je naozaj rozmanitá a ceny sú priaznivejšie ako v slovenských a českých supermarketoch.

Zdroje: biedronka.pl, polske-letaky.eu, youtube.com

Témata:
Letáky Poľsko

Najnovšie články