EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Biedronka – Slovensko, letáky, Poľsko, otváracie hodiny a karta

Aktualizované:

Autor: Denisa

Biedronka Slovensko

Obchod Biedronka definitívne prichádza aj na Slovensko. Ide o poľský reťazec, ktorý ponúka podobný sortiment ako napríklad Lidl. V článku sa dozviete, kedy príde obchod na Slovensko, aká je Biedronka Poľsko ponuka a ako použiť zľavovú kartu.

Biedronka

Obchodný reťazec Biedronka je najúspešnejší poľský reťazec so zmiešaným tovarom, ktorý môže cenami a kvalitou konkurovať predajniam ako Tesco či Billa.

Tento obchod mieri aj na Slovensko, no ak sa rozhodnete nakupovať v Poľsku, nezabudnite si pozrieť aktuálny kurz poľský zloty v NBS kalkulačke. Takisto sa môžete tešiť na rôzne zľavy, ktoré vám zabezpečí Biedronka karta, ktorá funguje podobne ako Kaufland card.

V článku nájdete

Biedronka Slovensko

Tento obchodný reťazec definitívne prichádza aj k nám, to znamená, že Biedronka Slovensko bude u nás už čoskoro. Tešiť sa môžete na Biedronka letáky, akcie a zľavy na rozličný tovar, bonusovú kartu, s ktorou získate v Biedronke tovar za zvýhodnené ceny.

Biedronka Slovensko otvorí svoje brány už koncom roka 2024. Rovnako sa môžete tešiť aj na predajňu kozmetiky Hebe, ktorú vlastní majiteľ Biedronky.

Predajne poľského obchodu Biedronka nebudú vo všetkých mestách na Slovensku, ale iba v niektorých.

Biedronka predajne Slovensko

 • Bratislava
 • Košice
 • Banská Bystrica
 • Trnava
 • Žilina

Pokiaľ budete čakať na príchod tohto poľského reťazca k nám, zatiaľ si môžete nakúpiť v overených obchodoch, ako napríklad Terno alebo Lidl. V tomto prípade si však nezabudnite skontrolovať Lidl otváraciu dobu.

Biedronka leták

Biedronka letáky vám dávajú záruku výhodného nákupu v tomto obchodnom reťazci. Takisto nový Biedronka leták je dostupný aj online, čiže budete o všetkých novinkách vedieť ako prví.

Leták Biedronka Poľsko vyobrazuje jednotlivé produkty, ktoré sú momentálne dostupné za zvýhodnené ceny. To znamená, že v letáku nájdete všetky výhodné ponuky na určité časové obdobie, ktoré býva spravidla šesť dní.

Biedronka letáky ponuka:

 • Potraviny
 • Drogéria
 • Elektronika
 • Hračky
 • Sezónna ponuka a ďalšie

Biedronka leták online

Biedronka Gazetka, teda Biedronka leták online nájdete na oficiálnych stránkach poľského predajcu, a to na webe www.biedronka.pl.

Nezabudnite však na to, že v poľštine sa leták povie gazetka, čiže nový Biedronka leták nájdete na stránkach ako gazetka Biedronka. Ak by ste mali problém s prekladom, ako šikovného pomocníka môžete použiť Google translate, teda prekladač, ktorý je zadarmo.

Biedronka leták online si môžete stiahnuť zo stránky aj vo formáte PDF. Výhodou Biedronka letáku PDF je to, že si ho dokážete otvoriť a prelistovať aj bez internetového pripojenia.

Biedronka pl

Biedronka pl je diskontný obchodný reťazec, ktorý je v Poľsku dosť rozšírený, podobne ako online trhovisko Allegro sk. A to z toho dôvodu, že Biedronka Poľsko sa nachádza naprieč celou krajinou a svojim zákazníkom ponúka rozličný tovar za zvýhodnené ceny.

Biedronka pl najnavštevovanejšie predajne Slovákmi sú:

 • Biedronka Nowy Targ
 • Biedronka Jablonka
 • Biedronka Muszyna
 • Biedronka Milowka
 • Biedronka Zakopané

Pri návšteve Poľska určite nevynechajte aj známe trhy v Nowom Targu, kde kúpite tradičné výrobky aj sezóne oblečenie.

Biedronka Nowy Targ

Supermarket Biedronka Nowy Targ ponúka rovnako, ako akákoľvek iná Biedronka pl predajňa rozličný tovar ako sú potraviny, drogériu, alkohol, domáce potreby, oblečenie ale aj športové vybavenie.

Biedronka Nowy Targ sa nachádza na adrese plac Evry 1, 34-400 Nowy Targ, Poľsko.

Biedronka Jablonka

Ak sa rozhodnete nakupovať v tomto poľskom meste, môžete si dopredu pozrieť Biedronka leták online, ktorý platí pre túto konkrétnu predajňu.

Biedronka Jablonka nájdete na adrese Handlowa 1, 34-480 Jabłonka.

Pri návšteve Poľska nezabudnite okrem nakupovania využiť aj možnosť navštíviť najväčší aquapark s horúcou termálnou vodou – Chocholowskie Termy.

Biedronka Muszyna

Predajňu Biedronka Muszyna nájdete na adrese Kity 12, 33-370 Muszyna.

To znamená, že ak vám cestou do tejto predajne bude dochádzať benzín alebo nafta, natankovať môžete pohodlne na čerpacích staniciach Orlen pumpa.

Biedronka Poľsko
Zdroj: co-to-je.sk

Biedronka Milowka

Supermarket Biedronka Milowka ponúka rovnako, ako Biedronka Nowy Targ rozličný tovar za zvýhodnené ceny, ktorý nájdete aj v Novom akciovom letáku Biedronka Poľsko.

Predajňu Biedronka Milowka nájdete na adrese Jana Kazimierza 2/18, 34-360 Milówka.

Biedronka Zakopané

Ak chcete spojiť príjemné s užitočným, návšteva poľského mestečka Zakopané je určite niečo, čo musíte zažiť.

Okrem toho, že si môžete výhodne nakúpiť v predajni Biedronka Zakopané, nájdete tu aj rôzne atrakcie pre deti, tradičné vianočné trhy, či turistiku pre nadšencov prírody.

Biedronka Zakopané supermarket na vás čaká napríklad na adrese Jagiellońska 18c, 34-500 Zakopané.

Biedronka otváracie hodiny

Biedronka otváracie hodiny sú v každej predajni iné. To znamená, že otváracie hodiny záležia od miesta predajne, pričom niektoré prevádzky počas týždňa nájdete otvorené dokonca aj nonstop.

Podobne to funguje aj na Slovensku, kde sa otváracie hodiny v jednotlivých predajniach líšia.

Slováci najčastejšie navštevujú predajňu Biedronka v meste Jablonka, ktoré sa nachádza neďaleko slovenských hraníc. Tu sú otváracie hodiny Biedronka pondelok až sobota od 5:00 so 23:30 h. V nedeľu je táto predajňa zatvorená.

Čo sa týka otváracej doby cez sviatky v Poľsku, tak tá sa môže líšiť od bežných otváracích hodín.

Biedronka karta

Biedronka karta funguje podobne, ako napríklad Billa bonus karta, s ktorou nakupujete v obchodnom reťazci za zvýhodnené ceny. Kartu Biedronka využívajú pri nákupe aj Slováci.

Biedronka registrácia karty je jednoduchá a možná prostredníctvom webovej stránky www.biedronka.pl alebo prostredníctvom aplikácie v telefóne.

Biedronka karta aplikácia
Zdroj: co-to-je.sk

Po registrácii dostane zákazník svoje jedinečné číslo karty, ktoré vám umožní sledovať zostatok a zostatok bodov.

Zdroje: biedronka.pl, youtube.com, unsplash.com

Témata:
Obchody

Najnovšie články