Športové prenosy v TV dnes – program športových staníc, ktorý kanál vysiela šport live

Autor: Pavol

Športové prenosy v tv dnes - šport naživo

Športové prenosy v tv dnes sledujte program športových staníc a zistite, kto vysiela váš obľúbený šport live. Kde sledovať lyžovanie naživo, Premier League live či MS v hokeji?

Športová online TV

Sledujte športové prenosy naživo na svojom mobile kdekoľvek ste v online streamoch každý deň. TV Tipsport zadarmo!

Športové prenosy v tv dnes

Športové prenosy v tv dnes – je veľa možností, kde sledovať šport v televízii. Chcete vedieť napríklad, kto vysiela podujatia, na ktorých štartuje Petra Vlhová dnes live?

Tak v našom článku si môžete pozrieť kompletný prehľad jednotlivých športových staníc, vrátane toho, kde sledovať ms v hokeji live.

V článku nájdete

RTVS Šport live

RTVS Šport live vysiela domáce ligy – basketbal, hádzaná, futbal či hokej. Nájdete tu taktiež aj preteky z územia Rakúska, ktoré obsahuje Vlhovej program Svetového pohára.

Ostro sledovanými sú aj Európske klubové súťaže – EL a EKL. Z medzinárodných podujatí zas MS v hokeji, Svetový pohár v biatlone, európske a svetové šampionáty palubovkových športov.

Verejnoprávna televízia má v ponuke aj kvalifikácie našich futbalistov na Majstrovstvá sveta vo futbale/ME vo futbale a počas leta nechýbajú atletické podujatia či cyklo preteky ako Tour de France a ďalšie.

Petra Vlhová naživo!

Sledujte Petru Vlhovú v priamom prenose na TV Tipsport s bonusom 20 EUR!

Eurosport live

Eurosport live je dlhé roky oficiálnym vysielateľom mnohých športových podujatí z celého sveta. V zozname nižšie nájdete ich prehľad.

FutbalŽenský futbal, juniorské futbalové šampionáty, Africký pohár národov
TenisGrandslamové podujatia (Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open), top turnaje kategórie ATP
Zimné športySvetové poháre v alpskom lyžovaní, biatlone, behu na lyžiach, skokoch na lyžiach, freestyle lyžovaní a snowboardingu
CyklistikaPreteky najvyššej kategórie World Tour, vrátane Tour de France
Ostatné športyAtletika, šípky, snooker, triatlon, golf, kanoistika, stolný tenis

Eurosport okrem toho vysiela pravidelne aj Letné a Zimné olympijské hry, ktorých je stálym partnerom.

Kompletný prehľad kde sledovať športé udalosti na Slovensku

Eurosport 1 live stream youtube

Eurosport 1 live stream youtube je možné využiť pri niektorých špecifických podujatiach. Stanica takto streamovala napríklad otváracie či záverečné ceremoniály olympiád.

Nechýbali tu ani tímové prezentácie na tých najväčších cyklistických pretekoch. Stream zo samotných pretekov či športových zápasov tu však až na malé výnimky nenájdete.

Cez internet sa však dá vysielanie Eurosportu sledovať prostredníctvom oficiálneho webu eurosport.com alebo mobilnej aplikácie. Takéto vysielanie stojí cca 5,30€ na mesiac.

Sport 1 live

Sport 1 live vysiela viacero atraktívnych športových podujatí. A to nielen v rámci tradičných športov, ale aj menšinových. Pozrite si podrobný rozpis v nasledujúcej tabuľke.

Futbal Európska liga UEFA, Európska Konferenčná liga, turecká liga, Liga národov, kvalifikácia na MS a ME
Hokej slovenská Tipos extraliga, Liga majstrov v hokeji (CHL), švédska liga (SHL), švajčiarska liga (NLA)
MotošportF1 – tréningy a kvalifikácie, Veľké ceny (na Sport 2)
Ostatné športyženská hádzanárska Liga majstrov, box, poker, športové dokumenty

Športový program tejto televízie sa dynamicky mení a určite sa oplatí sledovať ich aktuálne platné vysielanie na oficiálnom webe.

Sport 2 live

Sport 2 live ponúka v princípe podobné ligy a podujatia ako Sport 1, ktoré si stanice navzájom rôzne rozdeľujú.

Oproti Sport 1 má však tú výhodu, že vysiela hlavné preteky z každej Veľkej Ceny F1 program v sezóne. Oba tieto kanály navyše pravidelne vysielajú rôzne športové dokumenty.

Športové prenosy v tv dnes - šport 2 live stream
Zdroj: Pixabay.com

Šport 2 live stream

Šport 2 live stream chcú ľudia sledovať najmä v prípade, keď sa ide nedeľná Veľká cena F1. Táto televízna stanica ale nemá žiaden oficiálny live stream – ani zdarma ani platený.

Buď ju teda musíte nájsť v ponuke vášho televízneho poskytovateľa, alebo si priplatiť za internetové služby, ktoré majú k dispozícii vysielanie tohto kanálu.

Tými sú napríklad kukitv.sk alebo skylink.sk.

TV sport live

TV sport live, to čo sme spomínali vyššie platí nielen pre Sport 2, ale aj pre Sport 1. Ten si môžete cez internetový live stream vychutnať tiež iba pomocou služieb kukitv.sk alebo skylink.sk.

Joj sport live

Joj sport live sa na Slovensku teší veľkej popularite a to najmä preto, že vysiela všetky preteky Petry Vlhovej (okrem tých z Rakúska).

K sledovaniu môžete využiť aj internetový stream cez službu Joj Play.

Okrem toho tu však diváci nájdu mnoho ďalšieho. Z futbalu Slovenský pohár, 2. futbalovú ligu a poľskú ligu. Z hokeja taktiež Slovenský pohár a 1. hokejovú ligu.

Ďalej tu môžete pozerať tenisový Davis Cup, basketbalovú extraligu mužov, florbalovú extraligu a volejbalovú ligu mužov aj žien.

TV live prenosy na Slovensku

TV live prenosy zo športov sa dajú sledovať aj na iných športových kanáloch. Nižšie si v krátkosti rozoberieme ďalšie u náš väčšinovo dostupné.

Súčasťou TV live prenosov budú aj Letné olympijské hry 2024, ktoré sa budú konať v romantickom Paríži.

Nova Sport 1 a 2 live

Nova Sport 1 a 2 live nájdete nielen u TV poskytovateľov, ale sledovať ich môžete prostredníctvom obľúbenej služby Voyo.

Tieto kanály vysielajú napríklad anglické futbalové poháre FA Cup a EFL Cup. Pozerať tu môžete aj francúzsku futbalovú ligu Ligue 1.

Ďalej tu nájdete z top športov hokejovú NHL, basketbal – NBA a európsku Ligu majstrov, MotoGP a tenisové turnaje kategórie ATP 250.

Nova Sport 3 a 4 live

Nova Sport 3 a 4 live ponúkajú najviac európskeho futbalu. Liga Majstrov UEFA, talianska Seria A, španielska La Liga a nemecká Bundesliga.

Tieto všetky prestížne súťaže nájdete na Nova Sport 3 a 4. Z iných športov majú v ponuke napr. automobilové preteky série NASCAR.

NHL live
Zdroj: Pixabay.com

ČT Sport live

ČT Sport live vysiela, prirodzene, domáce české ligové súťaže – futbal, hokej, basketbal, volejbal, hádzaná, florbal, atď.. Z futbalu nechýba Európska liga UEFA a Konferenčná liga so zápasmi českých zástupcov.

Zameriava sa primárne na české reprezentácie a športovcov, a rovnako tu nájdete svetové poháre zimných športov a podujatia ako MS v hokeji, Tour de France či atletické mítingy.

Programová ponuka v rámci svetových a európskych šampionátov je podobná s našou verejnoprávnou RTVS Šport.

Canal+ Sport live

Canal+ Sport live je jednou z najnovších športových staníc v našich končinách. Svoje vysielanie odštartovala v auguste 2022.

Pre futbalových fanúšikov však ide o veľmi dôležitý prvok trhu, keďže tento program vysiela anglickú Premier League live.

A to každý jeden zápas z každého kola nielen v TV, ale aj prostredníctvom webu. Takéto live vysielanie cez internet stojí od 7,49€ na mesiac.

Premier Sport live

Premier Sport live má v ponuke taktiež obrovské množstvo futbalu. Nájdete tu Ligu Majstrov UEFA, Serie A, Bundesligu, La Ligu či škótsku Premiership a škótsky ligový pohár.

Okrem futbalu sa Premier Sport sústredí aj na MMA a podujatia, ktoré prináša slávna organizácia UFC.

Zdroj: 7sport.sk, wikipedia.sk, youtube.com, pixabay.com

Témata:
ŠportTV

Najnovšie články