Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Svetový pohár Jasná 2024: Program, vstupenky, Petra Vlhová, live prenos

Aktualizované:

Autor: Pavol

Svetový pohár Jasná 2024

Svetový pohár Jasná 2024 sa koná na Slovensku 20. a 21. januára. V našom článku sme vám zhrnuli všetky základné informácie o tom, kde zakúpiť vstupenky, koľko stoja lístky na SP Jasná 2024, či aký je presný program podujatia. Sledujte live, ako zajazdí doma Petra Vlhová, či už v TV alebo cez internet.

Svetový pohár Jasná

Petra Vlhová program má na pláne Svetový pohár Jasná 2024 v domácom prostredí. Jeho súčasťou sú preteky obrovského slalomu a slalomu počas víkendu 20 – 21. januára.

Okrem Vlhovej sa tu predstaví celá svetová lyžiarska špička na čele s jej večnou konkurentkou Mikaelou Shiffrinovou.

V článku nájdete

SP Jasná 2024 program

SP Jasná 2024 program prinesie počas oboch dní napínavé technické disciplíny. V sobotu – 20. januára sa ide obrovský slalom a v nedeľu 21. januára je na pláne slalom.

Presný časový plán sa ešte môže meniť vzhľadom na klimatické podmienky a kvalitu svahu.

Program SP Jasná 2024

Disciplína1. kolo2. kolo
Obrovský slalom žien20.1. od 9:30h20.1. od 13:00h
Slalom žien 21.1. od 9:30h21.1. od 12:15h

Jasná Svetový pohár výsledky

Jasná Svetový pohár alpských lyžiarok je extrémne sledovaným podujatím.

Ak nebudete priamo na mieste alebo nemôžete pozerať priamy prenos v TV, tak priebežne aktualizované výsledky z každého kola oboch pretekov nájdete na webe 7sport.sk.

Vlhová Jasná 2024

Petra Vlhová bude v lyžiarskom stredisku Jasná pretekať aj v sezóne 2023/2024.

V roku 2021, kedy sa tu Svetový pohár konal naposledy, tu naša lyžiarska hviezda vyhrala obrovský slalom a v slalome skončila na 2. priečke za Mikaelou Shiffrinovou. Vtedy bolo však podujatie pre fanúšikov obmedzené kvôli prísnym protipandemickým opatreniam.

Podujatie tohto významu sa tu organizovalo aj v sezóne 2015/2016 a Vlhová finišovala v slalome na 9. pozícii, no v obráku nepostúpila do 2. kola.

Slalom Jasná live

Slalom Jasná live môžete sledovať rôznymi spôsobmi či už na internete alebo v TV. TV Tipsport vysiela všetky preteky celej sezóny Svetového pohára, okrem tých z územia Rakúska, na ktoré nemá práva. Na SP v Jasnej sa im však nepodarilo získať práva a preteky z tohto strediska neodvysiela.

SP Jasná 2024 v TV

Vlhová dnes live v TV zo SP Jasná 2024 sa objaví na obrazovkách JOS Šport a JOJ Plus. Tento kanál má práva na všetky prenosy Svetového pohára v alpskom lyžovaní žien, okrem tých z územia Rakúska.

Okrem Joj Športu sa k priamemu prenosu dostanete na kanáloch Eurosport a ČT Sport.

Mnohé športové kanály, vrátane týchto, ktoré vysielajú nielen lyžovanie, ale aj ďalšie športové prenosy v tv dnes, si môžete naladiť cez zaujímavú a cenovo najprijateľnejšiu ponuku televízneho operátora Skylink Slovensko.

Lyžovanie Svetový pohár v Jasnej online

Lyžovanie Svetový pohár v Jasnej online viete okrem vyššie spomínanej TV Tipsport pozerať napr. cez streamovaciu platformu Joj Play za 5,99€ mesačne. Táto služba má k dispozícii všetky stanice skupiny JOJ, vrátane Joj Športu.

Spoplatnenú možnosť online pozerania prenosov ponúka aj Eurosport na webe eurosport.com či v mobilnej aplikácii Eurosportu za cca 5,40 eur/mesiac.

Internetovú TV či už vo webovej verzii, alebo cez špeciálnu aplikáciu má aj Skylink Slovensko. Stačí si vybrať vami preferovaný balíček a sledovať rôzne tv kanály naživo.

Svetový pohár Jasná 2024 vstupenky

Svetový pohár Jasná 2024 zaujíma obrovské množstvo ľudí na Slovensku a o vstupenky je veľký záujem. V predaji sú od 10. októbra od 10:00h a to na dvoch weboch.

Jedným z nich je oficiálna stránka tohto podujatia worldcupjasna.sk. Druhou možnosťou je zakúpiť si ich cez web lyžiarskeho strediska jasna.sk.

Vstupenky na svetový pohár v Jasnej sú momentálne vypredané!

SP Jasná 2024 lístky cena na 2 dni

KategóriaCena s GopassomCena bez Gopassu
Verejnosť 35€38€
Deti od 6 do 12 rokov31€28€
Deti do 6 rokovzdarma zdarma

Lyžiarske stredisko Jasná

Lyžiarske stredisko Jasná je najväčším lyžiarskym strediskom v strednej Európe a tretíkrát sa tu konajú preteky Svetového pohára alpských lyžiarok. Okrem toho tu môžete navštíviť aj zaujímavé akcie pre verejnosť, ako napríklad Red Bull Jump & Freeze.

Nachádza sa v Nízkych Tatrách, v obci Demänovská dolina, pričom sa tu lyžuje na severnej aj južnej strane vrchu Chopok (2024 m.n.m.), ktorý ponúka okolo 50 kilometrov zjazdoviek.

Jasná skipas zabezpečuje možnosti lyžovania pre všetky vekové kategórie počas celej lyžiarskej sezóny. A okrem toho tu v dňoch 20. a 21. januára môžu zažiť nezabudnuteľnú atmosféru top lyžiarskeho podujatia v širokom okolí – SP alpských lyžiarok Jasná 2024.

Zdroje: wikipedia.com, youtube.com, worldcupjasna.sk

Najnovšie články