SURVIVOR 2024 už DNES Všetci účastníci tu!

Red Bull Jump & Freeze 2024 – dátum, program, pravidlá, registrácia a live prenos

Aktualizované:

Autor: Denisa

Red Bull Jump & Freeze

Aj tento rok sa môžete tešiť na Red Bull Jump & Freeze 2024, kde vyhráva ten najkreatívnejší. Už 2. marca si užijete bláznivú jazdu na saniach a skok do ľadového bazéna. Pre prihlásených je lákadlom finančná výhra. Viac o podujatí nájdete v článku.

Red Bull Jump & Freeze

Red Bull Jump & Freeze je tímové podujatie nielen pre fanúšikov zimných športov, ale hlavne pre nadšencov zábavy. Vlastnoručne postavené sane, uletené kostýmy a skok do bazéna je to, vďaka čomu sa oplatí navštíviť toto najbláznivejšie podujatie na Slovensku.

Minulý rok sa Jump & Freeze konalo v lyžiarskom stredisku Jasná. Vďaka Gopass karte si tento rok lyžovačku v Jasnej vychutnáte za zvýhodnené ceny.

V článku nájdete

Red Bull Jump & Freeze 2024

Podstatou bláznivého podujatia Red Bull Jump & Freeze 2024 je vymyslieť si tímový kostým, postaviť vlastné sane a pred divákmi predviesť šou, po ktorej zavŕšite svoju sánkovačku v bazéne. Toto a ešte oveľa viac uvidíte už 2. marca 2024.

V roku 2023 sa toto podujatie vrátilo po 20. rokoch na Slovensko. Vo svete sa Red Bull Jump & Freeze konalo vo viac ako 35 krajinách. Za tento čas mohli diváci vidieť veľa skvelých nápadov, bláznivých kostýmov a úžasných vystúpení.

Red Bull Jump & Freeze Donovaly

Už 2. marca 2024 sa môžete tešiť na Red Bull Jump & Freeze v lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly. Minulý rok sa toto podujatie konalo historicky prvýkrát v stredisku Jasná.

Donovaly ponúkajú okrem lyžovania a turistiky aj zaujímavé rodinné atrakcie, medzi ktoré patrí napríklad čarovná dedinka Habakuky.

Red Bull Jump & Freeze live

Ak nemáte možnosť zúčastniť sa Red Bull Jump & Freeze na Donovaloch osobne, v tom prípade vám Red Bull TV ponúka živý prenos z rôznych Red Bull podujatí.

Rovnako tu nájdete aj športové záznamy, seriály či videá známych Red Bull jazdcov.

Ďalšie TV športové prenosy ponúkajú aj televízne stanice ako JOJ Šport, Eurosport či Sport 1.

Red Bull TV

Red Bull TV je online televízny kanál, s ktorým získate prístup k neuveriteľným živým akciám, tanečným súťažiam, najlepším akčným športom a napínavým videám.

Online televíziu Red Bull môžete sledovať buď na oficiálnej stránke spoločnosti, alebo sprostredníctvom Red Bull aplikácie na mobilných zariadeniach, tabletoch a notebookoch.

Red Bull Jump & Freeze 2024 program

Program podujatia Red Bull Jump & Freeze 2024, ktorý sa koná 2. marca na Donovaloch ešte nie je presne stanovený.

Organizátori však aj tento rok sľubujú okrem hlavných pretekov bohatý sprievodný program, ktorý bude pokračovať aj po vyhlásení víťaza.

Minulý rok afterpárty už na svahu odpálil hneď po skončení akcie DJ EKG, ku ktorému sa neskôr pridal Gleb, Yanko Kral, VIB3 a ďalší. 

Zaujímavý hudobný program si môžete tento rok vypočuť aj na ďalších spoločenských podujatiach, ktoré nájdete v kalendári festivalov 2024.

Red Bull Jump & Freeze Donovaly
Zdroj: unsplash.com

Pravidlá Red Bull Jump & Freeze

Tento rok sa môžu súťažiaci tešiť okrem skvelej zábavy aj na zaujímavé ceny, ktoré získajú tri najlepšie tímy a ktoré určí porota. Hodnotí sa originalita nápadu, jeho spracovanie a kreativita priloženého textového súboru, v ktorom sa tím predstaví.

Hlavnou úlohou súťažiacich je predviesť kreatívnu šou na snehovej trati, ktorú následne zakončia skokom do bazéna s vodou.

Víťaz Red Bull Jump & Freeze 2024 si domov odnesie finančnú odmenu vo výške 2000 eur, no naprázdno neodídu ani druhé a tretie miesto, ktoré získajú 1000 a 500 eur.

Red Bull Jump & Freeze pravidlá

  1. Najprv musíte poskladať dvoj aj štvorčlenný tím.
  2. Potom spolu vymyslíte čo najoriginálnejšie sane/vozidlo a tento svoj nápad prihlásite do súťaže.
  3. Následne porota zhodnotí doma vyrobené vozidlo a kostýmov, pričom vyberie 30 najlepších, ktoré sa predstavia na samotnom evente.
  4. Potom budete mať mesiac na to, aby ste svoj návrh priviedli k životu.
  5. A na záver sa spoločne s vozidlom spustíte dole svahom do pripraveného bazénika s ľadovo vychladenou vodou.

Red Bull Jump & Freeze registrácia

V prípade, že sa plánujete prihlásť do súťaže Red Bull Jump & Freeze 2024 v PARK SNOW Donovaly, máme pre vás zlú správu. Registrácia na toto uletené podujatie prebiehala na stránke organizátora do 16. januára, pričom k dnešnému dňu je registrácia uzavretá.

Red Bull mená všetkých postupujúcich tímov uverejní 31. januára na oficiálnej stránke spoločnosti.

Red Bull Jasná 2023

Podujatie Red Bull Jump & Freeze Jasná sa konalo minulý rok 1. apríla. Úplne prvý ročník sa však uskutočnil na Slovensku v roku 2003. To znamená, že v Jasnej sa oslávilo jeho 20. výročie.

Na všetkých súťažiacich a divákov okrem hlavného podujatia na svahu čakala aj veľkolepá afterpárty, kde to poriadne roztočili DJ EKG, DJ Yanko Kral, Gleb, VI3E a DJ Andee & DJ Spirit.

Ochutnať ste mohli aj energetický nápoj z priamo z legendárnej Red Bull chladničky.

V Jasnej sa konajú aj ďalšie zaujímavé podujatia, ako napríklad Svetový pohár Jasná 2024.

Red Bull Jump & Freeze 2023 víťaz

Z prihlásených tímov porota minulý rok vybrala 25 najkreatívnejších nápadov, ktoré sa postavili na štart tejto legendárnej akcie.

Víťazom Red Bull Jump & Freeze 2023 v Jasnej sa nakoniec stalo duo Momentum. Na druhom mieste skončil tím Titanic a tretie miesto obsadila partia Hrianečky.

Red Bull akcie Slovensko

Ak máte radi adrenalínové športy a skvelú zábavu, rozhodne si nenechajte ujsť najlepšie Red Bull akcie Slovensko, ktoré nájdete na oficiálnej stránke www.redbull.com.

Okrem toho tu nájdeš aj zoznam všetkých športovcov, ktorých spoločnosť sponzoruje, či zaujímavé články o Red Bull racers tíme a ešte oveľa viac!

Zdroje: redbull.com, youtube.com

Témata:
Cestovanie

Najnovšie články