Ruža pre nevestu – súťažiace, kto vypadol, online, archív a recenzie

Ruža pre nevestu je nová relácia TV Markíza. Zaujíma vás o čom je táto show, kto je Tomáš a aké súťažiace v show môžete očakávať? Pozrite si túto show online na Voyo alebo z archívu. Či to stojí za to, vám prezradia recenzie iných divákov.

Ruža pre nevestu

Ruža pre nevestu je nová reality show, ktorá je plná drámy, humoru, vtipných a emotívnych momentov podobne ako reality show Survivor. Okrem množstva emócií môžete vidieť aj intrigy a závisť.

Cieľom reality show je nájsť lásku pre podnikateľa Tomáša. V nádhernej vile na pobreží Turecka sa stretne osemnásť dievčat, ktoré medzi sebou bojujú o Tomášove srdce. Tomáš im na základe sympatií rozdáva ruže, čo znemaná postup v boji o jeho srdce.

V článku nájdete

Ruža pre nevestu Markíza

Ruža pre nevestu Markíza predstavila divákom v marci 2023. Okrem nových seriálov ako Klamstvo alebo Dunaj seriál, táto televízna stanica priniesla aj novú reality show.

Vo všeobecnosti televízia Markíza prebrala americký projekt The Bachelor z roku 2003 vysielaný v televízii ABC. Samozjreme pravidlá a niektoré detaily sú adaptované tak, aby vyhovovali slovenskému divákovi.

Ruža pre nevestu TV program

Ruža pre nevestu TV program slúži na to, aby ste vedeli, kedy je táto reality show odvysielaná. Vzhľadom na to, že je to projekt televízie Markíza, túto reláciu môžete sledovať pravidelne na ich hlavnej televíznej stanici ale aj pridružených staniciach ako Doma.

Reality show vysiela novú epizódu jedenkrát týždenne. Túto epizódu znova opakuje na stanici Markíza a neskôr na stanici Doma.

Ruža pre nevestu vysielací čas

Deň v týždniTelevízna stanicaVysielací čas
PiatokMarkíza20:30-22:45
SobotaMarkíza10:20-12:40
NedeľaDoma15:50-17:55

Ruža pre nevestu Tomáš Tarr

Ruža pre nevestu Tomáš Tarr je slovenský podnikateľ žijúci v zahraničí, ktorý si v tejto show hľadá spriaznenú dušu a lásku na celý život.

Tomáš Tarr pochádza zo Štúrova a posledných päť rokov žije v thajskom hlavnom meste Bangkoku. Tomáš podniká v kreatívnom biznise a v mladosti sa venoval modelingu. Práca v kreativnom biznise znanemá spravovanie online obchodov, koučing sociálnych médií a iné marketingovo manažérske aktivity.

Medzi jeho vášne patria motorky a cestovanie. Napriek tomu, že miluje cestovanie a kultúrne rozdiely, jeho vysnívaná žena by mala byť Slovenska.

Ruža pre nevestu súťažiace

Ruža pre nevestu súťažiace sú krásne a pôvabné ženy. Spolu sa ich vo vile nachádza osemnásť a každá sa snaží ukázať v tom najlepšom svetle.

Ruža pre nevestu súťažiace

Meno súťažiacejVekPovolanie
Miroslava Hriňáková26veterinárka
Virgínia Buberníková28fitness trénerka
Katarína Talanová31speváčka/modelka
Marcela Dolniaková25nezamestnaná
Diana Fabiánová25svadobná agentka
Tereza Kosecová24social media specialist
Ema Slovinská21študentka
Natália Tlkancová29tanečnica
Beáta Rusnáková23podnikateľka a influencerka
Martina Felonenko21modeling
Petrana Galatea Oráčová21youtuberka
Priscilla Versluis22barberka
Niki Zsuriková34umelkyňa
Lívia Lacková30realitná maklérka
Tina Gvušč28marketing
Diana Keszegová25manažérka
Zuza Baquero34realitná maklérka
Denisa Hassa25študentka

Ruža pre nevestu Marcela

Ruža pre nevestu Marcela je jedna z najvýraznejších súťažiacich. V prvom kole dostala Marcela ako prvá ružu. Marcela má 25 rokov a je nezamestnaná.

Marcela je výrazná osobnosť. Jej výraný dekolt, niekoľko plastických vylepšení a dlhé tmavé vlasy z nej robia pútavú osobnosť. Okrem vizuálneho prevedenia je výrazná aj jej povahou.

Marcela sa zaradila medzi líderky skupini a ostatné dievčatá ju buď uznávajú alebo sa jej vyhýbajú.

Ruža pre nevestu Katarína

Ruža pre nevestu Katarína pochádza z Dubnice nad Váhom a má 32 rokov. Katarína zaujala Tomáša jej spevom.

Katy ako si hovorí je už medzi slovenskými reality show už známa. Zúčastnila sa show Slovensko hľadá Superstar alebo X faktor.

Ruža pre nevestu Petrana

Ruža pre nevestu Petrana je študentka psychológie a youtuberka. Petrana má 21 rokov a zaujímavosťou je, že od 17 rokov sa živí sama.

Petrana je veľmi výraznou osobnosťou a sama si osebe myslí, že je najkrajšou súťažiacou. Medzi jej vášne patria motorky a F1.

Ruža pre nevestu kto vypadol

Reality show ruža pre nevestu musí postupne niekoľko súťažiacich opustiť. Tomáš si jednotlivé dievčatá, ktoré postúpia vyberá podľa jeho subjektívnych preferencií.

Dievčatá budú vypadávať až do vtedy, kým si Tomáš Tarr jednu z nich nevyberie ako tú pravú.

Prehľad vypadnutých súťažiacich

Vyraďovacie koloVypadnuté súťažiace
1. koloZuza Baquero, Diana Keszegová, Tina Gvučš
2. koloLívia Lacková
3. koloEma Slovinská, Denisa Hassa
4.koloNatália Tlkancová

Ruža pre nevestu moderátor

Moderátorom Ruža pre nevestu je Krištof Králik. Krištof je mladý herec a moderátor, ktorého možete poznať zo seriálu Pán profesor.

Ruža pre nevestu je Krištofovým moderátorským debutom a podľa prvých častí pôsobí na obrazovke veľmi prirodzene a uvoľnene.

Tomášovi ale aj súťažiacim je príjemnou oporou. Okrem príjemného vzhľadu z neho srší profesionalita a pripravenosť.

Ruža pre nevestu archív

Ruža pre nevestu archív slúži na to, aby ste sa dostali k epizódam, ktoré už boli odvysielané a mohli si ich tak pozrieť dodatočne.

Archív si môžete pozrieť na oficiálnych stránkach televízie Markíza. Nájdete tam celé odvysielané epizódy ale aj bonusové ukážky.

Okrem oficiálne dostupného archívu televízie Markíza sa k odvysielaným častiam môžete dostať aj cez Voyo. Vďaka pozeraniu archívu týmto spôsobom sa zbavíte reklám, ktoré sú častokrát nežiadúce a predĺžia reláciu o niekoľko minút.

Ruža pre nevestu online

Ruža pre nevestu online sa dá pozerať na oficiálnych stránkách televízie Markíza, kde pravidelne uverejňujú celé epizódy.

Ruža pre nevestu Voyo

Ruža pre nevestu Voyo je jeden zo spôsobov ako si môžete túto reality show pozrieť. Veľkou výhodou Voyo okrem archívnych častí je aj to, že si tu jednotlivé epizódy môžete pozrieť vopred ako budú odvysielané.

Musíte však počítať s tým, že táto streamovacia služba je spoplatnená mesačným poplatkom. Výhodou však je, že okrem relácie Ruža pre nevestu tam nájdete aj všetky ostatné markizácke projekty ale aj filmy a seriály svetového charakteru.

ruža pre nevestu voyo
Zdroj: co-to-je.sk

Ruža pre nevestu recenzie

Ruža pre nevestu recenzie sú rôzne. Jedna skupina divákov si pochvaľuje projekt a je rada, že sa táto reality show po dlhom čase vrátila na obrazovky. Pochvaľujú si autetinckosť a veľkú charizmu Tomáša.

Druhá skupina má úplne iný názor na túto reality show a nedokázala by ju pozerať. Najmä pre správanie súťažiacich, množsvo pretvárok a faloše.

FAQ: Najčastejšie odpovede o reality show Ruža pre nevestu

Pozrite si najčastejšie otázky a odpovede o reality show Ruža pre nevestu.

Čo je to Ruža pre nevestu?

Ruža pre nevestu je nová reality show, ktorá je plná drámy, humoru, vtipných a emotívnych momentov. Cieľom reality show je nájsť lásku pre podnikateľa Tomáša

Kto je Tomáš Tarr

Tomáš Tarr pochádza zo Štúrova a posledných päť rokov žije v thajskom hlavnom meste Bangkoku. Tomáš podniká v kreatívnom biznise a v mladosti sa venoval modelingu.

Koľko súťažiacich bojuje o Tomášove srdce?

Na vile v Turecko sa stretlo 18 súťažiacich. Medzi najvýraznejšie patrí Marcela, Niky, Virgínia, Katarína a Petrana.

Aké sú recenzie na túto reality show?

Ruža pre nevestu recenzie sú rôzne. Jedna skupina divákov si pochvaľuje projekt a je rada, že sa táto reality show po dlhom čase vrátila na obrazovky. Druhá skupina si myslí, že reality show je celá hraná a primitívna.

Zdroj: markiza.sk, youtube.com

Najnovšie články