EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Ruža pre nevestu 2 – toto je víťazka 2. série

Aktualizované:

Autor: Marcela

Ruža pre nevestu Markíza

Ruža pre nevestu je nová relácia TV Markíza. Zaujíma vás o čom je táto show, kto je Radko a aké súťažiace v show môžete očakávať? Pozrite si túto show online na Voyo alebo z archívu. Či to stojí za to, vám prezradia recenzie iných divákov.

Ruža pre nevestu

Ruža pre nevestu je reality show, ktorá je plná drámy, humoru, vtipných a emotívnych momentov podobne ako reality show Survivor. Okrem množstva emócií môžete vidieť aj intrigy a závisť.

Cieľom reality show bolo nájsť lásku pre podnikateľa Radka. V nádhernej vile na pobreží Sri lanky sa stretlo osemnásť dievčat, ktoré medzi sebou bojovali o Radkove srdce. Radko im na základe sympatií rozdával ruže, čo znemanalo postup v boji o jeho srdce.

V článku nájdete

Ruža pre nevestu Markíza

Reality show Ruža pre nevestu druhá séria začne na TV Markíza už 8. marca 2024. Obľúbený na tejto TV stanici je aj Dunaj seriál.

Vo všeobecnosti televízia Markíza prebrala americký projekt The Bachelor z roku 2003 vysielaný v televízii ABC. Samozrejme pravidlá a niektoré detaily sú adaptované tak, aby vyhovovali slovenskému divákovi.

Dokonca ak chcete skúsiť tento rok šťastie aj ako divák a vyhrať nejaké to euro, máte možnosť staviť si na reality show v rôznych stávkových kanceláriách.

Ruža pre nevestu TV program

Ruža pre nevestu TV program slúži na to, aby ste vedeli, kedy je táto reality show odvysielaná. Vzhľadom na to, že je to projekt televízie Markíza, túto reláciu môžete sledovať pravidelne na ich hlavnej televíznej stanici, ale aj pridružených staniciach ako Doma.

Reality show vysielala novú epizódu jedenkrát týždenne. Túto epizódu znova opakovala na stanici Markíza a neskôr na stanici Doma. Na tejto televíznej stanici môžete sledovať aj show Jama levova.

Ruža pre nevestu 2 vysielací čas

DeňTV stanicaČas
PiatokMarkíza20:30-22:45
SobotaMarkíza10:20-12:40
NedeľaDoma15:50-17:55

Ruža pre nevestu 2

Ruža pre nevestu 2024 štartuje už 8. marca na TV Markíza. V tento deň oslavujeme aj Medzinárodný deň žien.

Reality show zmenila svoje miesto natáčania a pôvodnú vilu v Turecku vymenili za natáčenie na exotickej Sri Lanke.

Zaujímavosťou je, že v druhej sérii môžete vidieť aj súťažiacu z jednotky. Je ňou Bejba Rusnáková, ktorá sa však nepredstaví v role súťažiacej. Pravdepodobne bude dianie komentované známymi influencerkami, avšak zatiaľ sú to len dohady.

Bejbu by mala doplniť Naty Kerny, Kristína Ďurišová a Mirka Dobiš.

Ruža pre nevestu 2 víťazka

Víťazkou druhej série Ruža pre nevestu je Stanka Lukáčová.

Ruža pre nevestu kto vypadol

Postupne dievčatá zo show ženích Radko vyraďuje a hľadá tu pravú. Mená dievčat, ktoré zo show vypadli pre vás pravidelne aktualizujeme.

Do finále sa dostali Stanka a Julie.

Vyradené súťažiace

1. koloSára a Dominika
2. koloTimea (tajná agentka) a Veronika
3. koloIvana
4. koloAlžbeta
5. kolonevypadol nikto
6. koloNikola
7. koloDolly, Pocahontas, Verona
8. koloAnet, Lucy
9.koloNikoleta
10.koloFrederika, Lara
11. koloJennifer
12. koloJulie

Ruža pre nevestu 2 súťažiace

Prvé súťažiace reality show Ruža pre nevestu 2 sú už známe. V druhej sérii bude o srdce Radka Urbanyaka bojovať dokopy 18 dievčat.

Ruža pre nevestu 2 súťažiace

Meno súťažiacejVekPovolanie
Anet 25vizážistka
Sára24študentka
Lucy24študentka
Nikoleta27podnikateľka
Daniela28nezamestnaná
Julie24modelka
Frederika23manažérka sociálnych sietí
Nikola30asistentka
Stanka30asistentka predaja luxusných áut
Timea29psychologička – tajný agent show
Dominika21fitnesska a manážerka
Ivana22influencerka
Verona26someliérka
Alžbeta25asistentka
Veronika30kontrólorka kvality
Lara20študentka
Jeniffer28manažérka predajne
Sára24študentka

Ruža pre nevestu 2 tajný agent Timea

Timea je medzi súťažiacimi ako tajný agent. Je to psycholigička, ktorá má ako jediná na Slovensku kurz na mikrovýrazy tváre. Skúsenosti má zo školskej psyhcológie, z Ministerstva obrany a momentálne pracuje vo svojej klinickej ambulancii.

Je 3 roky zadaná a jej úlohou je skúmať či dievčatá sa prišli zviditeľniť alebo majú naozaj o ženícha Radka záujem.

Ruža pre nevestu 2 ženích

Ruža pre nevestu 2024 už pozná meno ženícha pre druhú sériu tejto reality show. Je ním 34 ročný podnikateľ z Banskej Bystrice Radko Urbanyak.

Radko Urbanyak dlhodobo žije v nórskom Osle, kde vlastní niekoľko prestížnych barov. Vzhľadom k jeho pracovnej vyťaženosti, nemá čas na hľadanie si lásky, preto využil ponuku televízie Markíza a rozhodol sa nájsť tu pravú týmto spôsobom.

V prvej sérii bol ženíchom Tomáš Tarr. Je to slovenský podnikateľ žijúci v zahraničí, ktorý si v tejto show hľadal spriaznenú dušu a lásku na celý život.

Ruža pre nevestu moderátor

Moderátorom Ruža pre nevestu 2 bude opäť herec Krištof Králik.

Krištof je mladý herec a moderátor, ktorého možete poznať zo seriálu Pán profesor. Ruža pre nevestu 1 bola Krištofovým moderátorským debutom a na obrazovke pôsobí veľmi prirodzene a uvoľnene.

Ruža pre nevestu online

Ruža pre nevestu online sa dá pozerať na oficiálnych stránkách televízie Markíza, kde pravidelne uverejňujú celé epizódy.

Reláciu si môžete pozrieť aj cez Magio go benefit na mobilnom zariadení alebo tablete.

Ruža pre nevestu Voyo

Ruža pre nevestu Voyo je jeden zo spôsobov ako si môžete túto reality show pozrieť. Veľkou výhodou Voyo okrem archívnych častí je aj to, že počas vysielania jednotlivých epizód ste si ich mohli pozrieť vopred ako boli odvysielané.

Musíte však počítať s tým, že táto streamovacia služba je spoplatnená mesačným poplatkom. Avšak na prvých 7 dní môžete vyskúšať Voyo zadarmo.

Ruža pre nevestu voyo
Zdroj: co-to-je.sk

Výhodou však je, že okrem relácie Ruža pre nevestu nájdete na Voyo aj všetky ostatné markizácke projekty, ale aj filmy a seriály svetového charakteru.

Ruža pre nevestu archív

Ruža pre nevestu archív slúži na to, aby ste sa dostali k epizódam, ktoré už boli odvysielané a mohli si ich tak pozrieť dodatočne.

Archív si môžete pozrieť na oficiálnych stránkach televízie Markíza. Nájdete tam celé odvysielané epizódy ale aj bonusové ukážky.

Okrem oficiálne dostupného archívu televízie Markíza sa k odvysielaným častiam môžete dostať aj cez Voyo. Vďaka pozeraniu archívu týmto spôsobom sa zbavíte reklám, ktoré sú častokrát nežiadúce a predĺžia reláciu o niekoľko minút.

Na Voyo archív môžete sledovať aj reality show Big Brother, ktorá sa vysielala od 13. novembra.

Ruža pre nevestu 1 víťazka

Víťazkou show Ruža pre nevestu sa stala súťažiaca Petrana Galatea Oráčová, ktorá bola najmenej obľúbenou súťažiacou medzi všetkými dievčatami.

Ruža pre nevestu recenzie

Ruža pre nevestu recenzie sú rôzne. Jedna skupina divákov si pochvaľovala projekt a bola rada, že sa táto reality show po dlhom čase vrátila na obrazovky.

Druhá skupina mala úplne iný názor na túto reality show a nedokázala by ju pozerať. Najmä pre správanie súťažiacich, množstvo pretvárok a faloše.

Život po ruži

Život po ruži je nový reality program na TV Markíza, ktorý sleduje životy účastníčok po skončení populárnej šou Ruža pre nevestu. Diváci majú možnosť nahliadnuť do súkromia a pracovného života bývalých súťažiacich a zistiť, ako sa im zmenili životy po účasti v šou.

Moderátor Nathan, spolu s online reportérmi, predstaví aktuálne udalosti v životoch dievčat, vrátane počtu pozvánok na rande a ďalších zaujímavostí. Program prináša exkluzívne pohľady na ich nové začiatky, výzvy a úspechy, ktoré dosiahli po skončení súťaže.

Zdroj: markiza.sk, youtube.com

Najnovšie články