SURVIVOR 2024 už DNES Všetci účastníci tu!

Ruža pre nevestu 2- súťažiace, ženích, online, archív a recenzie

Aktualizované:

Autor: Marcela

Ruža pre nevestu reality show

Ruža pre nevestu je nová relácia TV Markíza. Zaujíma vás o čom je táto show, kto je Tomáš a aké súťažiace v show môžete očakávať? Pozrite si túto show online na Voyo alebo z archívu. Či to stojí za to, vám prezradia recenzie iných divákov.

Ruža pre nevestu

Ruža pre nevestu je reality show, ktorá je plná drámy, humoru, vtipných a emotívnych momentov podobne ako reality show Survivor. Okrem množstva emócií môžete vidieť aj intrigy a závisť.

Cieľom reality show bolo nájsť lásku pre podnikateľa Tomáša. V nádhernej vile na pobreží Turecka sa stretlo osemnásť dievčat, ktoré medzi sebou bojovali o Tomášove srdce. Tomáš im na základe sympatií rozdával ruže, čo znemanalo postup v boji o jeho srdce.

V článku nájdete

Ruža pre nevestu Markíza

Reality show Ruža pre nevestu druhá séria začne na TV Markíza už 8. marca 2024. Obľúbený na tejto TV stanici je aj Dunaj seriál.

Vo všeobecnosti televízia Markíza prebrala americký projekt The Bachelor z roku 2003 vysielaný v televízii ABC. Samozrejme pravidlá a niektoré detaily sú adaptované tak, aby vyhovovali slovenskému divákovi.

Dokonca ak chcete skúsiť tento rok šťastie aj ako divák a vyhrať nejaké to euro, máte možnosť staviť si na reality show v rôznych stávkových kanceláriách.

Ruža pre nevestu TV program

Ruža pre nevestu TV program slúži na to, aby ste vedeli, kedy je táto reality show odvysielaná. Vzhľadom na to, že je to projekt televízie Markíza, túto reláciu môžete sledovať pravidelne na ich hlavnej televíznej stanici, ale aj pridružených staniciach ako Doma.

Momentálne, kým nezačne druhá séria, si môžete pozrieť archívne časti z prvej série, ktorá je už ukončená a pozná svoju víťazku.

Reality show vysielala novú epizódu jedenkrát týždenne. Túto epizódu znova opakovala na stanici Markíza a neskôr na stanici Doma. Na tejto televíznej stanici môžete sledovať aj show Jama levova.

Ruža pre nevestu 1 vysielací čas

DeňTV stanicaČas
PiatokMarkíza20:30-22:45
SobotaMarkíza10:20-12:40
NedeľaDoma15:50-17:55

Ruža pre nevestu 2

Ruža pre nevestu 2024 štartuje už 8. marca na TV Markíza. V tento deň oslavujeme aj Medzinárodný deň žien.

Reality show zmenila svoje miesto natáčania a pôvodnú vilu v Turecku vymenili za natáčenie na exotickej Sri Lanke.

Zaujímavosťou je, že v druhej sérii môžete vidieť aj súťažiacu z jednotky. Je ňou Bejba Rusnáková, ktorá sa však nepredstaví v role súťažiacej. Pravdepodobne bude dianie komentované známymi influencerkami, avšak zatiaľ sú to len dohady.

Bejbu by mala doplniť Naty Kerny, Kristína Ďurišová a Mirka Dobiš.

Ruža pre nevestu 2 súťažiace

Prvé súťažiace reality show Ruža pre nevestu 2 sú už známe. V druhej sérii bude o srdce Radka Urbanyaka bojovať dokopy 18 dievčat.

Celkový zoznam súťažiacich budeme pre vás pravidelne aktualizovať.

Ruža pre nevestu 2 súťažiace

Meno súťažiacejVekPovolanie
Anet Slotová25vizážistka
Sára24študentka
Lucy24študentka

Ruža pre nevestu 2 ženích

Ruža pre nevestu 2024 už pozná meno ženícha pre druhú sériu tejto reality show. Je ním 34 ročný podnikateľ z Banskej Bystrice Radko Urbanyak.

Radko Urbanyak dlhodobo žije v nórskom Osle, kde vlastní niekoľko prestížnych barov. Vzhľadom k jeho pracovnej vyťaženosti, nemá čas na hľadanie si lásky, preto využil ponuku televízie Markíza a rozhodol sa nájsť tu pravú týmto spôsobom.

V prvej sérii bol ženíchom Tomáš Tarr. Je to slovenský podnikateľ žijúci v zahraničí, ktorý si v tejto show hľadal spriaznenú dušu a lásku na celý život.

Ruža pre nevestu moderátor

Moderátorom Ruža pre nevestu 2 bude opäť herec Krištof Králik.

Krištof je mladý herec a moderátor, ktorého možete poznať zo seriálu Pán profesor. Ruža pre nevestu 1 bola Krištofovým moderátorským debutom a na obrazovke pôsobí veľmi prirodzene a uvoľnene.

Ruža pre nevestu online

Ruža pre nevestu online sa dá pozerať na oficiálnych stránkách televízie Markíza, kde pravidelne uverejňujú celé epizódy.

Reláciu si môžete pozrieť aj cez Magio go benefit na mobilnom zariadení alebo tablete.

Ruža pre nevestu Voyo

Ruža pre nevestu Voyo je jeden zo spôsobov ako si môžete túto reality show pozrieť. Veľkou výhodou Voyo okrem archívnych častí je aj to, že počas vysielania jednotlivých epizód ste si ich mohli pozrieť vopred ako boli odvysielané.

Musíte však počítať s tým, že táto streamovacia služba je spoplatnená mesačným poplatkom.

Ruža pre nevestu voyo
Zdroj: co-to-je.sk

Výhodou však je, že okrem relácie Ruža pre nevestu nájdete na Voyo aj všetky ostatné markizácke projekty, ale aj filmy a seriály svetového charakteru.

Ruža pre nevestu archív

Ruža pre nevestu archív slúži na to, aby ste sa dostali k epizódam, ktoré už boli odvysielané a mohli si ich tak pozrieť dodatočne.

Archív si môžete pozrieť na oficiálnych stránkach televízie Markíza. Nájdete tam celé odvysielané epizódy ale aj bonusové ukážky.

Okrem oficiálne dostupného archívu televízie Markíza sa k odvysielaným častiam môžete dostať aj cez Voyo. Vďaka pozeraniu archívu týmto spôsobom sa zbavíte reklám, ktoré sú častokrát nežiadúce a predĺžia reláciu o niekoľko minút.

Na Voyo archív môžete sledovať aj reality show Big Brother, ktorá sa vysielala od 13. novembra.

Ruža pre nevestu 1 víťazka

Víťazkou show Ruža pre nevestu sa stala súťažiaca Petrana Galatea Oráčová, ktorá bola najmenej obľúbenou súťažiacou medzi všetkými dievčatami.

Ruža pre nevestu recenzie

Ruža pre nevestu recenzie sú rôzne. Jedna skupina divákov si pochvaľovala projekt a bola rada, že sa táto reality show po dlhom čase vrátila na obrazovky.

Druhá skupina mala úplne iný názor na túto reality show a nedokázala by ju pozerať. Najmä pre správanie súťažiacich, množstvo pretvárok a faloše.

Zdroj: markiza.sk, youtube.com

Najnovšie články