Ruža pre nevestu Sledujte v predstihu!

Televízia Markíza – archív, TV program, live vysielanie, ako naladiť, poskytovatelia

Aktualizované:

Autor: Denisa

TV Markíza

Markíza je komerčná televízia, ktorá vysiela od roku 1996. Televíznemu divákovi ponúka pestrý program ako napríklad TV relácie, reality show, seriály a filmy. Pozrite sa, ako naladiť Markízu a kde nájdete archív alebo online vysielanie zadarmo.

Televízia Markíza

Televízia Markíza je miesto, kde nájdete všetky vaše obľúbené seriály, filmy, relácie a živé vysielanie.

Program Markíza dnes môžete sledovať priamo v TV, alebo si môžete vašu obľúbenú reality show Ruža pre nevestu pozrieť v predstihu na Voyo, či využiť Markíza archív dostupný online.

V článku nájdete

TV Markíza

Komerčnú TV Markíza nájdete v ponuke programových balíčkov rôznych poskytovateľov satelitnej televízie, ako napríklad Skylink, UPC či DIGI Slovakia.

Televízia sídli v Záhorskej Bystrici a okrem vysielania samotnej Markízy prevádzkuje aj televízne stanice TV Doma, TV Dajto, TV Markíza International, TV Markíza KRIMI a streamovaciu službu Voyo.

Kde sledovaťSkylink, freeSat, UPC, DIGI Slovakia
ProgramRelácie, seriály, filmy, živé vysielanie, súťaže, reality show…
CenaV rámci balíčkov jednotlivých TV
HD prenosyÁNO
Internet / mobilÁNO
Webmarkiza.sk

Markíza archív

Markíza má podobne ako svoje sesterské televízie TV archív zoradený podľa abecedy, kde si môžete pozrieť online svoje obľúbené seriály či relácie zadarmo.

Jedinou nevýhodou sledovania videoarchívu Markíza zadarmo sú reklamy.

Preto ak si chcete pozrieť napríklad slovenský seriál Zrada bez reklám, jedinou možnosťou je v tomto prípade spoplatnený archív TV Markíza dostupný na Voyo.sk.

Televízne noviny Markíza archív

Archív Markíza ponúka zadarmo okrem politických a športových relácií aj Televízne noviny Markíza archív, ktorý takisto nájdete na webovej stránke televízie.

Každý deň tu nájdete najaktuálnejšie domáce aj zahraničné spravodajstvo, rovnako ako aj všetky predchádzajúce vysielané diely.

Markíza program

Televízny program Markíza je bohatý a pestrý, pretože divákom počas celého roka ponúka ich obľúbené TV relácie, seriály, slovenské a zahraničné filmy, živé prenosy, súťaže, spravodajstvo a ďalšie.

V tabuľke nižšie si pozrite prehľad, čo sledovať na TV Markíza.

TV Program Markíza

KategóriaMarkíza programy
Relácie2na1, Smotánka, Zámena manželiek, Na telo, Možné je všetko, Na nože
SeriályVedma, Zrada, Mama na prenájom, Výnimočná Nikol, Dunaj, k vašim službám
FilmySlovenské, české a zahraničné filmy s dabingom
Reality showŠaty snov, Ruža pre nevestu, Survivor, Farma, Big Brother, Na nože…
SpravodajstvoTelevízne noviny, Športové noviny…

Markíza program dnes

Ponuka programu Markíza dnes je naozaj pestrá a každý fanúšik zábavy a oddychu si príde na svoje.

Komerčná televízia, ktorá vysiela od roku 1996 sa zameriava najmä na tvorbu vlastných televíznych projektov, medzi ktoré patria obľúbené slovenské seriály so známymi hercami, zábavné a politické relácie, domáce a zahraničné spravodajstvo či populárne reality show.

Televízny program Markíza sa stále rozširuje a diváci sa môžu každý rok tešiť aj na špeciálne programové vysielanie, ktoré má televízia v ponuke najmä počas vianočných sviatkov, ako napríklad obľúbené vianočné filmy a rozprávky.

Televízia Markíza live

Ak chcete sledovať TV Markíza live, túto možnosť máte vďaka online TV Markíza na stránke markiza.sk.

TV Markíza live vysiela online zadarmo hlavne vlastné relácie, seriály ako Susedia či Horná dolná, alebo reality shows ako napríklad Farma. Vysielané sú aj rôzne súťaže ako Česko Slovenská Superstar, Talentmánia či Hlas Česko Slovenska.

Markíza online

Sledovanie online TV Markíza zadarmo funguje tak, že si vytvoríte bezplatnú registráciu na markiza.sk a prihlásite sa. Prehľadný program TV Markíza je potom dostupný ako live stream zadarmo.

Televízia Markíza live
Zdroj: co-to-je.sk

Markíza výhody registrácie

  • Možnosť pridať reláciu do obľúbených
  • Zobrazenie rozsledovaného obsahu
  • Sledovanie celých epizód
  • Živé vysielanie kanálov Markíza

Markíza Voyo sk

Ďalšou možnosťou, ako sledovať Markízu live a epizódy vašich obľúbených seriálov v predstihu bez reklám, je predplatiť si streamovaciu službu televízie Markíza Voyo.sk.

Voyo sk funguje podobne ale JOJ Play. To znamená, že sa mesačný poplatok 5,99 € pozeráte filmy, seriály, TV relácie a športové prenosy online v televízore, počítači, alebo cez mobil či tablet kedykoľvek a kdekoľvek.

Streamovacia služba Voyo ponúka zákazníkom možnosť sledovať Markízu online prvých 7 dní zadarmo.

Čo sledovať na Markíze

Markíza program môžete sledovať v priamom prenose v televízií alebo online na Voyo.sk. Okrem toho televízia ponúka aj Markíza archív, ktorý je možné sledovať zadarmo na stránke markiza.sk.

Televízne noviny Markíza

Televízne noviny sú hlavná spravodajská relácia TV Markízy, ktorá sa vysiela od pondelka do nedele o 19:00h. Moderátori účinkujú vo dvojiciach a divákom prinášajú novinky zo sveta aj zahraničia.

Lets Dance Markíza

Medzi obľúbené Markíza programy patrí aj tanečná súťaž Let‘s Dance, ktorá je prehliadkou štýlu, elegancie a umenia.

Každý týždeň na vás čakajú súťažiaci spolu s ich profesionálnymi tanečnými partnermi a spoločne vám predstavia tanečné vystúpenia plné emócií.

Deviatu sériu Lets Dance Markíza je možné sledovať v televízií Markíza a online na Voyo.sk.

Ak chcete vidieť víťazov a tanečníkov Lets Dance naživo, nezmeškajte jedinečné turné Lets Dance Tour 2024, ktoré sa bude konať po celom Slovensku.

Markíza Teleráno dnes

Teleráno Markíza je ranný magazín televízie, v ktorom má každý šancu vyhrať balík peňazí, a to v prípade, ak uhádne Teleráno heslo dňa.

Markíza Teleráno dnes v pravidelných blokoch prináša krátke spravodajstvo z domova aj zo zahraničia, športové správy, dopravný servis, predpoveď počasia a reaguje na horúce témy dňa.

Súčasťou relácie sú aj zaujímaví hostia, s ktorými moderátori rozoberajú celospoločenské témy.

Farma Markíza

Markíza Farma patrí medzi populárne slovenské reality show, ktorú televízia vysiela od roku 2011. Ide o najdlhšie vysielanú televíznu reality show na Slovensku.

Pozrite si prehľad, kde sledovať reality show ako je Farma v TV alebo online.

Ako naladiť Markízu

Ak chcete sledovať TV Markíza programy aj u vás doma, pozrite si prehľad možností, ako si naladiť televíziu. TV Markíza je platený program, ktorý nájdete v ponuke televíznych balíčkov od TV poskytovateľov ako Skylink, UPC, Digi Slovakia či freeSat.

Ak sa rozhodnete pre Markízu v TV balíčku od Skylink, satelitná televízia ponúka automatické a manuálne ladenie televízneho programu.

V prípade, že vlastníte zariadenie Skylink Ready alebo vybavené funkciou Fastscan, prístroj automaticky naladí všetky dostupné televízne programy za vás.

Ak nevlastníte satelitný prijímač s funkciou Fastscan alebo zariadenie Skylink Ready, môžete si televíziu Markíza naladiť ručne pomocou nasledujúcich parametrov.

TV Markíza Skylink

KategóriaParametre
SatelitAstra 23,5°E
Frekvencia11 876 MHz
PolarizáciaHorizontálna
FEC3/4
Symbolová rýchlosť29 900 kS/s
NormaDVB-S2/8PSK
PilotON

Rovnako obľúbený je aj kanál Markíza KRIMI v ponuke Skylink, ktorý vysiela 24 hodín a je zameraný na detektívnu a kriminálnu tematiku, hlavne prostredníctvom zahraničných seriálov.

TV Markíza – poskytovatelia

Televízna stanica Markíza je dnes dostupná u viacerých TV poskytovateľov, ktorí ju majú v balíčkoch s ďalšími televíznymi stanicami. Cena týchto balíčkov sa líši v závislosti od poskytovateľa a typu.

Príklad niektorých balíčkov, ktoré zahŕňajú aj TV Markíza, nájdete v nasledujúcej tabuľke.

Poskytovatelia TV Markíza

PoskytovateľAko sledovaťCena
SkylinkTV, satelit, internet6,90€ 
Digi SlovakiaTV, satelit, internet10,90€
UPCTV, satelit, internet12,90€ 

Markíza live cez Skylink

Satelitná televízia Skylink je jeden z poskytovateľov, ktorý má v ponuke TV Markíza. Nájdete ju v najlacnejšom balíčku MINI spoločne s TV Doma, WAU HD alebo DAJTO HD, ktoré rovnako patria do skupiny Markíza.

Ak chcete sledovať Markízu live v mobile alebo tablete, k dispozícií je aj mobilná aplikácia Skylink, ktorá je dostupná ako pre Android, tak aj pre iOS.

Zdroje: markiza.sk, skylink.sk, voyo.sk, youtube.com

Témata:
TV Voyo

Najnovšie články