EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Lets Dance Tour 2024 – mestá, dátumy, cena vstupeniek, program

Aktualizované:

Autor: Denisa

Markíza si pre divákov tanečnej šou prichystala veľké prekvapenie! Už na jeseň môžete známych tanečníkov vidieť naživo, a to vďaka Lets Dance Tour 2024 vo viacerých mestách na Slovensku. Pozrite sa, koľko stoja lístky a kde sa bude turné konať.

Lets Dance Tour

Ani po skončení deviatej série šou Lets Dance tanečná horúčka na Slovensku nepoľaví. Televízia Markíza sa totiž rozhodla potešiť všetkých fanúšikov tanečnej reality show a na jeseň 2024 vyrazí na veľkolepé Lets Dance Tour po celom Slovensku.

Nezmeškajte preto šancu stretnúť svojho idola naživo a kúpte si lístky na turné Let´s Dance 2024 už teraz!

V článku nájdete

Turné Lets Dance

Na obrazovkách aktuálne beží deviata séria úspešnej reality show Lets Dance, ktorá už od roku 2006 patrí medzi najväčšie divácke hity TV Markíza. Každú nedeľu môžu fanúšikovia sledovať excelentné vystúpia tanečných párov plné emócií.

Lets Dance Tour 2024 ponúkne všetko to, čo diváci na tejto šou milujú. A to skvelé výkony celebritných aj profesionálnych tanečníkov, nezabudnuteľné vtipné hlášky porotcov a sprievodné slovo obľúbených moderátorov televízie Markíza.

Štart predaja vstupeniek na Let‘s Dance turné začalo 28. apríla 2024 na Ticketportal.sk.

Lets Dance je spoločenskou udalosťou sezóny, ktorá vznikla podľa licencie pôvodného formátu Strictly Come Dancing, ktorý bol úspešne predaný do viac než 60 teritórií po celom svete.

Lets Dance Tour 2024

Obľúbená divácka šou Lets Dance na jeseň mieri na turné po celom Slovensku. Stane sa tak po skončení deviatej série šou a veľkom finále, ktoré sa uskutoční 5. mája, teda iba deň po Bratislavskom majálese.

Štart jesenného turné je naplánovaný na október 2024 a obyvatelia východného Slovenska to majú možnosť zažiť ako prví. 

Lets Dance Tour 2024 prvé mestá boli odtajnené počas priameho prenosu tanečnej šou, ktoré sa uskutočnilo 28. apríla na Markíze.

Lets Dance Tour mestá

Zoznam miest, kde sa bude konať Lets Dance Tour 2024, je zatiaľ neúplný. Organizátori budú postupne zverejňovať ďalšie mestá naprieč celou krajinou.

Prvými mestami, kde sa bude Lets Dance turné konať, sú:

  • Michalovce
  • Košice
  • Prešov
  • Poprad
  • Martin
  • Nitra
  • Trenčín
  • Trnava

V Prešove sa tento rok koná aj najväčšie multižánrové hudobné podujatie na východnom Slovensku – Dobrý festival.

Lets Dance Tour 2024

MestoDátum
Michalovce2.10.2024
Košice4.10.2024
Prešov6.10.2024
Poprad9.10.2024
Martin17.10.2024
Nitra20.10.2024
Trenčín23.10.2024
Trnava26.10.2024

Stavte si na Lets Dance a okrem podpory svojho favorita získajte aj finančnú výhru. Najlepšie kurzy na Lets Dance nájdete v tomto článku.

Lets Dance Tour 2024 vstupenky

Cena vstupeniek na Lets Dance Tour 2024 sa delí podľa sektorov (tribún). Ich cena sa pohybuje v rozmedzí od 49 € za najlacnejšiu vstupenku až po 200 € za najdrahší lístok.

Lets Dance Tour 2024 vstupenky dostanete kúpiť na stránke Ticketportal.sk, podobne ako lístky na AC/DC PWR UP TOUR, počas ktorého hardrocková hudobná legenda vystúpi aj v Bratislave.

Turné Lets Dance 2024 sa bude konať v dvoch časoch, a to o 15:00h a 19:00h.

Lets Dance Tour 2024 cena

KategóriaCena
Sektor 149 €
Sektor 259 €
Sedenie plocha 179 €
Sedenie plocha 2200 €

Program Lets Dance Tour 2024

Turné Lets Dance pripravuje tím renomovaných tvorcov, ktorí sú zárukou maximálnej kvality a nezabudnuteľného zážitku. Nezmeškajte príležitosť vidieť Let’s Dance naživo a zažiť neopakovateľný večer plný tanca, hudby, zábavy a úžasných kostýmov!

Lets Dance Tour 2024 program bude pozostávať zo skvelých tanečných výkonov celebritných aj profesionálnych tanečníkov zo šou. Preto ak sa vám páčili tanečné výkony Jána Koleníka, tak teraz ich máte možnosť vidieť naživo v rámci Let´s Dance turné, ktoré štartuje už túto jeseň.

Okrem toho v programe Lets Dance turné nebudú chýbať ani obľúbení tanečníci z tanečnej skupiny KRS Movement pod vedením choreografa Miňa Kereša a ich excelentné tanečné vystúpenia.

Toto a ešte omnoho viac si budete môcť užiť už na jeseň naživo v mestách po celom Slovensku.

Lets Dance Tour
Zdroj unsplash.com

Kde sledovať Lets Dance 2024

Nezmeškajte finálový večer Lets Dance 2024 a pozrite si ho naživo v TV alebo v archíve na Voyo.sk.

Voyo je online TV streamovacia služba televízie Markíza, ktorá vám za mesačný poplatok 5,99 € umožňuje pozerať filmy, seriály, obľúbené relácie, spravodajstvo či športové zápasy v predstihu alebo v archíve.

Takisto nezabudnite vyskúšať službu Voyo zadarmo na 7 dní pre novoregistrovaných zákazníkov.

Zdroje: markiza.sk, ticketportal.sk, youtube.com, unsplash.com

Najnovšie články