MS v hokeji semifinále Stavte si na víťaza!

Bombuj si – sk, filmy, seriály, aplikácia

Aktualizované:

Autor: Veronika

Bombuj si zadarmo

Bombuj si je webová stránka, kde je možné sledovať online obľúbené filmy a seriály a to všetko úplne zdarma. Ako funguje bombuj.si a na aké filmy a seriály sa môžete tešiť?

Bombuj si

Bombuj.si (predošlé Bombuj.tv) je webová platforma s ponukou filmov a seriálov v slovenčine, češtine ako aj v pôvodnom znení s titulkami. Podobne funguje aj web Kukaj to, kde máte takisto najnovšie filmy úplne zdarma.

Web je v slovenčine, pričom hneď na úvodnej stránke uvidíte výber Filmy / Seriály.

V článku nájdete

Bombuj sk zadarmo

Filmy na Bombuj sk zadarmo sú aj nie sú. V podstate ako na každom obdobnom webe zaplatíte minimálne svojou trpezlivosťou, keďže pre prevádzkovanie platformy budú každé spustenie filmu či seriálu sprevádzať reklamy.

Potom čo spustíte na Bombuj si film, otvoria sa vám tri až štyri reklamné okná. Keď ich však pozatvárate môžete si vychutnávať vami vybraný film.

Nezabudnite však, že po zastavení a opätovnom spustení filmu sa vám reklamy otvoria opäť.

Bombuj TV

Bombuj.tv je pôvodná verzia dnešného webu bombuj si, kde ste taktiež mohli pozerať filmy online a zadarmo.

Dnes už však nefunguje rovnako ako predošlá bombuj.eu a nájdete tu napríklad aj film Eurovision.

Bombuj sk registrácia

Reklám sa však môžete zbaviť len vďaka registrácii. Registrácia je veľmi jednoduchá a rýchla a vyžaduje iba vašu prezývku, e -mail, výber pohlavia a hesla.

Bombuj registrácia je zdarma, získate prístup ku kompletnému zoznamu filmov a sledovať budete môcť toľko, koľko sa vám zažiada.

Takisto budete mať možnosť si pridávať filmy do zoznamu Pozrieť neskôr a Obľúbené.

Bombuj registrácia

Bombuj aplikácia

Bombuj aplikácia je perfektným riešením pre všetkých ľudí, ktorí obľubujú streamovanie priamo na svojom smart zariadení.

V skutočnosti nie je veľa slovenských streamovacích služieb, ktoré takýto benefit svojim divákom poskytujú.

Dobrou správou je, že si aplikáciu dokážete pohodlne stiahnuť do svojho mobilného telefónu či tabletu a zlou správou je, že je momentálne dostupná len v obchode Google Play, a teda len pre používateľov operačného systému Android.

Bombuj aplikácia

Používatelia iOS môžu Bombuj tv pokojne pozerať aj v prehliadači Safari, keďže web je dobre prispôsobený aj pre mobilné telefóny a tablety.

Aj v aplikácii sa však stretnete s množstvom reklám, preto odporúčame si svoje smart zariadenie zabezpečiť dobrým antivírusovým programom.

Aplikáciu Bombuj sk sa oplatí stiahnuť aj pokiaľ máte inteligentný televízor s Google Play.

Bombuj sk ponuka

Po kliknutí na jednu z možností sa vám otvorí brána skutočne bohatej ponuky, ktorá je o nové tituly neustále aktualizovaná. Medzi nimi nájdete napr. kresťanské filmy, romantické komédie, horory, najlepšie animáky alebo Halloween filmy.

Pod hlavným menu navyše uvidíte záložku najnovšie pridaných filmov čo značí o dobrej starostlivosti o web a pridanú hodnotu z hľadiska aktuálnych trendov na poli kinematografie.

Bombuj seriály

Výber budete mať skutočne pestrý a to správne si nájde divák každej vekovej kategórie. Medzi najobľúbenejšie tituly patria aj vianočné filmy, pri ktorých si zaspomínate na detské časy alebo romantické komédie.

Bombuj sa nenecháva zahanbiť ani svojou ponukou seriálov. Nájdete tu aj úplné novinky aj tie staršie, no nezabudnite, že pokiaľ si chcete prezerať ponuku seriálov, musíte prekliknúť záložku na Seriály.

Opäť si budete môcť prezrieť kategórie:

  • najnovšie seriály
  • TOP 20 seriálov
  • najsledovanejšie.
Bombuj si seriály
Zdroj: bombuj.si

Používatelia trochu negatívne hodnotia nedostupnosť niektorých populárnych seriálov, či krimiseriálov.

Okrem toho sa oplatí prezrieť si weby vyhradené špeciálne pre milovníkov seriálov ako napríklad sledujserialy.io.

Ak si však túžite pozrieť sériu či epizódu nejakého konkrétneho seriálu, ktorý sa však na Bombuj sk nenachádza,na Uložto ju už nenájdete. V súčasnosti Uložto funguje len ako cloudové uložisko.

Bombuj filmy

Pokiaľ ide o filmy Bombuj.si, tak budete mať na výber širokú knižnicu každého žánru v skvelej kvalite.

Filmy nájdete ako s titulkami, tak aj s dabingom. Niektoré novinky samozrejme hneď zo začiatku dabing nemajú, no ako sme spomínali, web je neustále aktualizovaný a titulky či dabing sú postupne pridávané.

Pri starších filmov môžete byť trochu sklamaní kvalitou obrazu a to najmä ak budete púšťať Bombuj na TV.

Filmy budete môcť filtrovať na základe:

  • žánru
  • herca/ herečky/ režiséra
  • titulkov
  • dátumu pridania
  • roku
  • TOP
Bombuj sk filmy
Zdroj: bombuj.si

Pokiaľ neviete, ktorý film z ponuky si pozrieť, odporúčame vám inšpirovať sa hodnoteniami na Kinobox.cz.

Bombuj filmy sk

Veľkou výhodou Bombuj sú filmy sk, keďže si môžete si vybrať z niekoľkých verzií streamov – pôvodnej verzie, filmu s titulkami alebo so slovenským dabingom.

Ďalším parametrom, ktorý si môžete vybrať je kvalita. Niektoré filmy tu totiž nájdete aj v HD kvalite, čo je najlepšie pre prehrávanie na veľkých obrazovkách.

Na Bombuj si môžete takisto pozrieť aj film Zimný slnovrat na kopaniciach, ktorý odzrkadľuje zvyky a tradície, ktoré boli typické pre kraj v okolí Veľkej Javoriny v čase pred vianočnými sviatkami.

Ešte viac najnovších filmov nájdete na kukaj.to.

Antlers Bombuj

Horor Parožie/ Antlers Bombuj taktiež zaradil do svojej ponuky. Mysteriózny film z roku 2021 sa stal veľmi populárnym a to najmä ukážkou nadprirodzenosti, napätia, tiesnivej atmosfére a prvotriednym hereckým výkonom.

Bábovky Bombuj

Film Bábovky Bombuj si rovnako nemohlo vynechať zo svojej ponuky. Ide o drámu/ romantický/ komediálny český film vydaný v roku 2020, ktorý rozpráva príbeh o vzťahoch, práci, náhodách, nenávisti a samozrejme láske.

Squid Game Bombuj

Netflixový celosvetový trhák Squid Game taktiež prevzalo do svojich radov medzi seriály. Ak ste priaznivcami skutočného napätia, ktoré veľmi často končí drastickými scénami, určite vás tento seriál, ktorý v minulom roku trhal popredné miesta popularity, chytí za srdce.

Zdroje: bombuj.si, youtube.com, csfd.cz,

Témata:
Online

Najnovšie články