Uložto – cena, sťahovanie, mp3, alternatíva

Uložto, respektíve uloz.to, ulozto.sk či ulozto.cz je obrovská cloudová služba na zdieľanie súborov na internete. Mnohí ju poznáme najmä vďaka ponuke filmov a pesničiek na stiahnutie. Zistite čo je to ulož.to, ako na sťahovanie, cenu kreditu alebo aké sú uložto podobné stránky.

Ulož to

Ulož to funguje na skutočne jednoduchom princípe. Stačí ak prídete na webové stránky portálu a do vyhľadávača zadáte želaný film, pesničku, dokument, obrázok či archív.

Vyhľadávať a filtrovať môžete ulozto mp3, mp4 či filmy aj vo veľmi vysokej kvalite.

V článku nájdete

Ulož to cena  

Pokiaľ túžite po maximálnej rýchlosti pre sťahovanie súborov, riešením pre vás je zakúpiť si uložto kredit.

Kredity Uložto využívate podľa vlastného uváženia. Keď sťahujete súbor, zvolíte, či budete sťahovať zadarmo alebo rýchlo za kredit. Pri rýchlom sťahovaní, sa vám strhnú kredity podľa veľkosti súboru.

Za kredity môžete navyše sťahovať aj viac súborov naraz.

Pre kúpu kreditov je nutné byť registrovaný. Účet na uloz to sk vytvoríte veľmi rýchlo a zdarma.

Cena kreditov Uložto

DataCena
340 GB38,99 €
150 GB19,49 €
70 GB9,99 €
40 GB5,99 €
25 GB3,99 €

Ulož.to zadarmo

Ulož.to zadarmo je takisto plnohodnotná verzia, no tak ako sme spomínali funguje s obmedzeniami. Ak vám však nevadí čakať na jeden film niekedy aj niekoľko hodín, ulozto sk je pre vás ako stvorené.

Ulozto zadarmo navyše nepodporuje ani prehrávanie online, čo znamená, že ak vám nie je po vôli filmy sťahovať, môžete ich za kredity pozerať priamo na internete.

Ulozto cz filmy zdarma avi

Uložto cz je česká alternatíva slovenského portálu, no funguje v podstate na rovnakom princípe.

Ulozto cz filmy zadarmo si stiahnete bez akejkoľvek registrácie a to v najrôznejších formátoch: mp4, avi, bluray atď.

Uložto alternatíva

Uložto alternatíva je vyhľadávanou možnosťou vo vlnách internetu. Medzi českými webstránkami mu stále pribúda konkurencia. Spomenieme si teda zopár webových úložísk – stránky ako uložto:

  • FastShare.cz – rýchle sťahovanie a zdieľanie dokonca aj viacerých súborov naraz.
  • eDisk.cz – streamovanie a sťahovanie raz za 24 hodín zdarma
  • Webshare.cz –  internetové úložisko, čiastočne bezplatné, najviac služieb za poplatok
ulozto stahuj filmy a pesničky zadarmo
Zdroj: pexels.com

Uložto do mobilu

Uložto do mobilu je náhradným riešením pokiaľ pre vás v danej chvíli nie je možné alebo praktické použiť počítač.

Web Ulož.to otvoríte bez problémov pomocou prehliadača aj v mobile alebo v tablete.

Uložto apk 

Náhradným riešením je stiahnuť si uložto aplikáciu priamo do mobilu. Uložto apk funguje pre zariadenia s operačným systémom Android aj iOS.

Na stránke dokonca v sekcii aplikácie nájdete aj možnosť uložto sťahuj, kde je k dispozícii: Ulož.to plugin pre Synology NAS, Ulož.to File Manager pre Windows/ Mac/ Linux.

Sťahovanie uložto

Sťahovanie Uložto sa stalo tak populárnym, že sú aktuálne na serveri desiatky miliónov súborov od filmov, cez seriálové hity ako Bridgerton či ďalšie zaujímavé dokumenty.

Preto tam s veľkou pravdepodobnosťou nájdete, čo hľadáte.

Ulož.to sťahovanie je zadarmo, no rýchlosť je len 250 kB/s a sťahovať môžete len 1 súbor v jeden čas. Pri platenej verzií súborov stiahnete viac naraz.

Ulozto mp3

Výnimkou nie sú ani uložto mp3 alebo teda hudobné súbory, ktoré zo serveru stiahnete ako jednotlivé skladby či celé albumy.

Pri vyhľadávaní si nezabudnite zakliknúť záložku Audio, čím si vyfiltrujete zvukové záznamy.

Ak hľadáte celé albumy, kliknite na záložku Archívy.

Skvelá správa je, že aj tie najnovšie pesničky na stiahnutie zadarmo uložto svojim priaznivcom ponúkne takmer okamžite po vydaní.

Ulozto mp4

Tak ako ponúka uložto mp3 zadarmo, rovnako je to s mp4. Stiahnutie je samozrejme dlhšie, no záleží od veľkosti samotného súboru. Pokiaľ chcete film stiahnuť, čo najrýchlejšie, rozhodne odporúčame vo formáte mp4.

Uložto je český web, a preto tu nájdete väčšinu filmov práve s českým dabingom, no keďže hovoríme o čoraz väčšej popularite aj v slovenskej verzií, slovenských filmov a dabingu neustále pribúda.

Samozrejme, nájdete tu aj originálne znenie filmov či dokumenty a archívy v iných jazykoch.

Uložto downloader sťahovanie
Zdroj: pexels.com

Ulož to downloader vs. uploader

Ulož.to však funguje aj opačným spôsobom. Keďže hovoríme o cloudovej službe, svoje súbory môžete bezpečne na server nahrávať a zdieľať ich následne podľa svojich preferencií.

Nahrávať môžete ľubovoľné množstvo súborov a potom si ich triediť alebo nastaviť podľa seba. To sa hodí ako pre zálohy, tak napríklad keď niekomu chcete niečo poslať, ale súbor sa nezmestí do emailu.

Nahráte ho na Uložto a odošlete iba odkaz na stiahnutie. Potom súbor môžete súbor zmazať.

Táto služba je zadarmo a netreba vám k tomu žiadnu registráciu. No pokiaľ sa zaregistrujete, svoje súbory budete môcť efektívne organizovať a meniť ich nastavenia. 

Nahrať môžete ľubovoľné množstvo súborov. Je to výhodné napr. keď si chcete urobiť zálohu alebo ak niekomu niečo posielate a prekračuje to maximálnu povolenú veľkosť v e-maily.

Zdroj: uloz.to, idnes.cz

Najnovšie články