Ulož to – cena, sťahovanie, mp3, alternatíva

Autor: Veronika

Ulozto sk stahovanie filmov

Ulož to, respektíve ulož.to, uložto.sk či uložto.cz je cloudová služba na zdieľanie súborov na internete. Mnohí ju poznáme najmä vďaka ponuke filmov a mp3 na stiahnutie. Čo je to, ako na sťahovanie, cena kreditu a aké sú alternatívy v článku.

Ulož to

Ulož to funguje na skutočne jednoduchom princípe. Stačí ak prídete na webové stránky portálu a do vyhľadávača zadáte želaný film, pesničku, dokument, obrázok či archív.

Vyhľadávať, filtrovať a sťahovať môžete ulož to filmy zdarma, e-knihy a komédie aj vo veľmi vysokej kvalite, uložto sk hudbu mp3 či mp4.

V článku nájdete

Ulož to cena  

Pokiaľ túžite po maximálnej rýchlosti pre sťahovanie súborov, riešením pre vás je zakúpiť si uložto kredit.

Kredity ulož to využívate podľa vlastného uváženia. Keď sťahujete súbor, zvolíte, či budete sťahovať zadarmo alebo rýchlo za kredit. Pri rýchlom sťahovaní, sa vám strhnú kredity podľa veľkosti súboru.

Za kredity môžete navyše sťahovať aj viac súborov naraz.

Pre kúpu kreditov je nutné byť registrovaný. Účet na uložto sk vytvoríte veľmi rýchlo a zdarma.

Cena kreditov ulož.to

DataCena
340 GB38,99 €
150 GB19,49 €
70 GB9,99 €
40 GB5,99 €
25 GB3,99 €
10 GB1,99 €

Uložto zdarma

Ulož.to zdarma je plnohodnotná verzia, ktorá funguje s obmedzeniami. Ak vám však nevadí čakať na jeden film niekedy aj niekoľko hodín, uložto sk je pre vás ako stvorené.

Táto stránka navyše nepodporuje prehrávanie online, čo znamená, že ak vám nie je po vôli filmy sťahovať, môžete ich za kredity pozerať priamo na internete.

Uložto cz filmy zdarma avi

Cz ulož.to je česká alternatíva slovenského portálu, no funguje v podstate na rovnakom princípe a môžete tu sťahovať filmy, ako napr. horory, akčné alebo komédie.

Uložto cz filmy zdarma si stiahnete bez akejkoľvek registrácie a to v najrôznejších formátoch, ako napr.:

  • mp4
  • avi
  • bluray

Uložto alternatíva

Uložto alternatíva je vyhľadávanou možnosťou vo vlnách internetu. Medzi českými webstránkami mu stále pribúda konkurencia. Spomenieme si teda zopár webových úložísk, ktoré sú podobné ulož.to:

  • FastShare.cz – rýchle sťahovanie a zdieľanie dokonca aj viacerých súborov naraz.
  • eDisk.cz – streamovanie a sťahovanie raz za 24 hodín zdarma
  • Webshare.cz –  internetové úložisko, čiastočne bezplatné, najviac služieb za poplatok
ulozto stahuj filmy a pesničky zadarmo
Zdroj: pexels.com

Ulož to do mobilu

Ulož to do mobilu je náhradným riešením pokiaľ pre vás v danej chvíli nie je možné alebo praktické použiť počítač.

Web otvoríte bez problémov pomocou prehliadača aj v mobile alebo v tablete.

Uložto apk 

Náhradným riešením je stiahnuť si uloz to aplikáciu priamo do mobilu. Apka funguje pre zariadenia s operačným systémom Android aj iOS.

Na stránke dokonca v sekcii aplikácie nájdete aj možnosť uloz to sťahuj, kde je k dispozícii: Ulož.to plugin pre Synology NAS, Ulož.to File Manager pre Windows/ Mac/ Linux.

Sťahovanie ulož to

Sťahovanie na tejto web stránke sa stalo tak populárnym, že sú aktuálne na serveri desiatky miliónov súborov od filmov, cez seriálové hity ako Bridgerton či ďalšie zaujímavé dokumenty.

Uložto sk sťahuj zdarma je miesto, kde s veľkou pravdepodobnosťou nájdete to, čo hľadáte.

Sťahovanie je zadarmo, no rýchlosť je len 250 kB/s a sťahovať môžete len 1 súbor v jeden čas. Pri platenej verzií súborov stiahnete viac naraz.

Ulož to mp3

Výnimkou nie sú ani mp3 alebo hudobné súbory, ktoré zo serveru stiahnete ako jednotlivé skladby či celé albumy.

Pri vyhľadávaní si nezabudnite zakliknúť záložku Audio, čím si vyfiltrujete zvukové záznamy.

Ak hľadáte celé albumy, kliknite na záložku Archívy.

Skvelá správa je, že aj tie najnovšie pesničky na stiahnutie zadarmo svojim priaznivcom ponúkne web takmer okamžite po vydaní.

Mp3 môžete sťahovať napr. z YouTube, stačí si pozrieť tento návod.

Ulož to mp4

Tak, ako ponúka www ulož to mp3 zadarmo, rovnako je to aj so sťahovaním mp4.

Stiahnutie je samozrejme dlhšie, no záleží od veľkosti samotného súboru. Pokiaľ chcete film stiahnuť čo najrýchlejšie, rozhodne odporúčame vo formáte mp4.

Uloz.to je český web, a preto tu nájdete väčšinu filmov práve s českým dabingom, no keďže hovoríme o čoraz väčšej popularite aj v slovenskej verzií, slovenských filmov a dabingu neustále pribúda.

Samozrejme, nájdete tu aj originálne znenie filmov či dokumenty a archívy v iných jazykoch.

Ulož to downloader vs. uploader

Ulož to download funguje na princípe sťahovania súborov, ako sú filmy, pdf a word súbory, mp3 alebo mp4. Avšak web funguje aj opačným spôsobom, a to na princípe uploaderu.

Keďže hovoríme o cloudovej službe, svoje súbory môžete bezpečne na server nahrávať a zároveň zdieľať, triediť alebo nastaviť podľa svojich preferencií.

Nahrávať môžete ľubovoľné množstvo súborov, čo sa hodí napr. vtedy, keď niekomu chcete niečo poslať alebo sa súbor nezmestí do emailu.

Ulož to Disk je bezpečné ukladanie dát s neobmedzeným počtom sťahovaní. Ukladajte svoje údaje bezpečne, spravujte ich a ľahko ich zdieľajte s ostatnými, nech ste kdekoľvek na svete.

Disk vám ponúka 50 GB bezplatného úložného priestoru, čo je pre väčšinu používateľov dostatok miesta na ukladanie dokumentov, fotografií, videí, zvukových nahrávok a iných typov súborov.

Zdroje: uloz.to, idnes.cz, youtube.com

Témata:
Internet

Najnovšie články