EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Možné je všetko – TV program Markíza, online prenos na VOYO, archív

Aktualizované:

Autor: Lenka

Možné je všetko online

Možné je všetko je novou zábavnou show, ktorá sa objavila už začiatkom septembra na obrazovkách televízie Markíza. Diváci si môžu užiť poriadnu dávku zábavy a humoru. Sledovať vtipné momenty môžete v priamom prenose, online na Voyo alebo z archívu TV Markíza.

Možné je všetko

Pestrú a bohatú programovú ponuku televízie Markíza túto jeseň obohatí aj úplne nová, originálna a zábavná šou s názvom Možné je všetko. Túto reláciu tak môžu diváci sledovať popri reality show Love Island 3 a Farma 15.

O zábavu sa postarajú populárne osobnosti a obľúbení zabávači v situáciách, v akých ich nikto nevidel. Súťažné tímy bude tvoriť stála zostava známych tvári, ku ktorým sa každý večer pripoja dvaja ďalší hostia.

Show Možné je všetko odštartovala už 2. septembra a vysielať by ju mali počas desiatich sobotných večerov.

V článku nájdete

Možné je všetko – zábavná relácia

Možné je všetko je novou zábavnou reláciou, kde sa proti sebe postavia dva tímy zložené zo známych osobností a komikov. Súperiť budú medzi sebou v rôznych výzvach, či už pôjde o tanec, improvizáciu, pantomímu, spievanie alebo menšie kvízy.

Súčasťou tejto show je aj „Šikmá plocha“, v ktorej celebrity predvádzajú vtipné scénky v miestnosti, ktorá je postavené pod 22,5 stupňovým uhlom. Vďaka tomu si diváci užijú množstvo bizardných a vtipných scén.

Pre účinkujúcich to nebude jednoduché. Čakajú na nich náročné úlohy a disciplíny, ktoré ich prinútia vystúpiť z komfortnej zóny. Stálu zostavu budú dopĺňať v každej epizóde dvaja hostia.

Možné je všetko Markíza online – účinkujúci a moderátor

Markíza show Možné je všetko zverila do rúk režiséra všetkých veľkých formátov Pepeho Majerského. Moderátorom celého programu je dramaturg Dano Dangl, ktorý je aj jeho výkonným producentom.

Markíza uviedla, že pravidelnými hosťami show budú Zuzana Kubovčíková Šebová, Michal Kubovčík, Juraj Kemka, Adela Vinczeová, Jana Kovalčíková či Tomáš Maštalír.

Možné je všetko TV program

Možné je všetko môžete na Markíze sledovať od 2. septembra každú sobotu o 20:30. Jedna epizóda trvá až 110 minút. V predstihu a bez reklám Možné je všetko online môžete sledovať na streamovacej platforme Voyo.

Možné je všetko online na Voyo

Možné je všetko VOYO ponúka všetky odvysielané časti, takže vám poslúži aj ako archív. Navyše obrovskou výhodou Voyo je to, že televízia Markíza tu zverejňuje epizódy dopredu. Takže už nemusíte čakať až na odvysielanie v televízií!

Okrem skorších častí, ktoré si môžete prezrieť má výhodu aj v tom, že vás nemusia otravovať reklamy. Ale treba počítať s tým, že Voyo je platená služba televízie Markíza. Na Voyo však môžete sledovať aj seriál Mama na prenájom alebo reality show Survivor a Ruža pre nevestu.

Možné je všetko archív

Možné je všetko repríza si viete prezrieť aj na oficiálnych stránkach televízie Markíza, prípadne na platenej streamovacej platforme Voyo.

Vďaka archívu si môžete kedykoľvek dodatočne pozrieť celé epizódy, ktoré už boli v minulosti odvysielané.

Rátajte s tým, že ak si chcete pozrieť Možné je všetko z archívu otravovať vás budú reklamy. Pozeranie bez reklám si môžete užiť na Voyo.

Možné je všetko Markíza recenzie

Možné je všetko CSFD ponúka možnosť prečítať si recenzie. Táto 110 minútová zábavná show si zatiaľ vyslúžila hodnotenie iba 37 %. Reakcie divákov nie sú vôbec pozitívne.

Mnohí sa zhodujú na tom, že ide o modernejšiu prerábku Partičky, ktorá má dlhšie epizódy s väčším počtom účinkujúcich, ale kvalitovo je o niečo slabšia. Taktiež im prekáža zborový potlesk publika a moderátor, ktorého smiech aj reakcie sú prehnané.

Možné je všetko pôvod

Možné je všetko je slovenskou adaptáciou pôvodne francúzskeho formátu pod názvom Anything Goes spoločnosti Banijay Rights. Lokálne verzie sú veľmi obľúbené a vznikli v približne 30-tich krajinách po celom svete.

Zdroj: csfd.cz, voyo.sk, markiza.sk, youtube.com

Najnovšie články