Love Island 2023 online – súťažiaci, páry, pravidlá, vysielanie na VOYO, archív

Aktualizované:

Autor: Lenka

Love Island 2023

Love Island 2023 prináša svoju tretiu sériu. Táto horúca show plná zábavy, slnka, romantiky a hľadania lásky sa vrátila na obrazovky televízie Markíza! Sledovať osudy súťažiacich môžete v priamom prenose, online na Voyo alebo z archívu TV Markíza.

Love Island 2023 online

Love Island 2023 sa rovnako ako predošlé diely natáča v krásnom prostredí Kanárskych ostrovov v luxusnej vile. Love Island 2023 tradične moderuje Zorka Hejdová. Ide o reality show, ktorá sa na Slovensku teší veľkej obľube, podobne ako aj reality show Survivor.

Najhorúcejšia reality show Love Island Markíza je plná romantiky, kde sa „single“ ľudia zo Slovenska a Česka pokúsia nájsť skutočnú lásku. Diváci v priamom prenose môžu sledovať, ako sa obyvatelia vily do seba postupne zamilujú. A budú svedkami všetkých emócií a pádov, ktoré láska prináša.

V článku nájdete

Love Island 3

Love Island 3 sa ani v najnovšej sérií nezaobíde bez napätia, drámy, intríg a manipulácií. Ak ste milovníkom telenovely v reálnom živote, určite je pre vás Love Island tou správnou voľbou spolu s reality show Ruža pre nevestu.

Šou Markíza Love Island bude mať celkovo 48 dielov a nakoniec diváci rozhodnú o tom, kto získa rozprávkovú výhru 75 000 eur.

Love Island súťažiaci

Love Island súťažiaci aj v tretej sérií hľadajú lásku a plnými dúškami si užívajú pobyt v nádhernej vile na Kanárskych ostrovoch. Zoznam účastníkov si môžete pozrieť v tabuľke nižšie, ktorú aktualizujeme o nových bombshells a vypadávajúcich.

Love Island 3 účastníci

ChlapciDievčatá
SandroNatálie
LuVenis
HonzaAdriana
ClaudeMajka
ChrisMariam
Lukáš Rachel
AdamSabine
MartinPaulína
LukášDiana
BrunoPetra

Love Island 2023 Markíza ponúka súťažiacim nielen skvelé zážitky, objavenie lásky a priateľstiev, ale aj vysokú finančnú odmenu v hodnote 75 000 eur.

V Love Island našli lásku aj Laura a Martin, ktorí svoju lásku spečatili svadbou. O tom, koľko stojí svadba v roku 2023 sa dozviete v tomto článku.

Loveisland cz sk pravidlá

Najhlavnejším pravidlom reality show Loveisland cz sk je nájsť si vhodnú polovičku, teda vytvoriť pár. Dvojica následne bojuje spoločne proti ostatným.

Každá jedna epizóda otestuje pevnosť ich vzťahov, pretože každému, kto nie je v páre alebo bude spárovaný účelovo, hrozí, že bude musieť vilu opustiť. Cieľ tejto reality show je jasný: nájsť lásku svojho života a vyhrať 75 000 eur.

Najdôležitejšie je získať priazeň a dôveru divákov, pretože jedine oni rozhodujú o osude účastníkov. Diváci si prostredníctvom mobilnej aplikácie vyberajú a hlasujú za svojich favoritov.

Na finálový pár neskôr bude čakať zásadné rozhodnutie – Zláka ich vidina 75 000 eur alebo sa rozhodnú pre lásku a spoločné šťastie a budúcnosť?

V poslednom finálovom diely dostane najobľúbenejší pár dve obálky. V jednej bude srdiečko ako symbol ich budúceho vzťahu a v druhej výhra 75 000 eur. Každý z páru si zoberie jednu z neoznačených obálok. Ten, kto si vezme obálku s výhrou, sa môže rozhodnúť, či si výhru nechá alebo sa s druhým rozdelí.

Love Island Markíza

Love Island môžete na Markíze sledovať od 5. septembra. Vysiela sa aj na českej stanici TV Nova.

Love Island online 2023 na VOYO

Love Island online 2023 na VOYO nájdete všetky odvysielané časti, takže vám poslúži aj ako archív. Navyše obrovskou výhodou Voyo je to, že televízia Markíza tu zverejňuje epizódy dopredu. Takže už nemusíte čakať až na love island 2023 vysielanie v televízií!

Treba ale počítať s tým, že Voyo je platená služba televízie Markíza. Na Voyo môžete sledovať aj Mama na prenájom, Možné je všetko alebo seriály Dunaj a Vedma.

Love Island 2023 archív

Love Island 2023 archív viete nájsť aj na oficiálnych stránkach televízie Markíza alebo na ich streamovacej platforme Voyo. Archív vám poskytuje možnosť dodatočne a kedykoľvek si pozrieť celé epizódy, ktoré už boli v minulosti odvysielané.

Počítajte s tým, že ak si chcete pozrieť Loveisland z archívu TV Markíza, tak sa nevyhnete reklamám. Pozeranie bez reklám zabezpečuje jedine platená platforma Voyo.

Love Island aplikácia

Love Island Česko Slovensko divákom prináša mobilnú aplikáciu, vďake ktorej môžu hlasovať za svojho favorita alebo poslať niekoho preč z vily. V aplikácií môžete nájsť aj bonusové videá, fotky a najnovšie informácie, čo sa deje vo vile. A zároveň budete svedkami Love Island cz 2023 párty.

Aplikácia je dostupná na stiahnutie na Google Play a taktiež aj v App store.

Love Island Česko Slovensko divákom prináša mobilnú aplikáciu, vďake ktorej môžu hlasovať za svojho favorita alebo poslať niekoho preč z vily.

Zdroj: markiza.sk, voyo.sk, youtube.com

Témata:
Filmy a seriály

Najnovšie články