EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Love Island 2023 online – víťazi, súťažiaci, páry, pravidlá, vysielanie na VOYO, archív

Aktualizované:

Autor: Lenka

Love Island reality show

Love Island 2023 prinieslo svoju tretiu sériu. Táto horúca show plná zábavy, romantiky a hľadania lásky sa vrátila na obrazovky TV Markíza. Sledovať osudy súťažiacich ste mohli v priamom prenose, online na Voyo alebo z archívu TV Markíza. Toto sú víťazi 3. série!

Love Island 2023 online

Love Island 2023 sa rovnako, ako predošlé diely, natáčala v krásnom prostredí Kanárskych ostrovov v luxusnej vile. Love Island 2023 tradične moderovala Zorka Hejdová. Ide o reality show, ktorá sa na Slovensku teší veľkej obľube, podobne ako aj reality show Survivor.

Najhorúcejšia reality show Love Island Markíza je plná romantiky, kde sa „single“ ľudia zo Slovenska a Česka pokúšali nájsť si skutočnú lásku. Diváci v priamom prenose mohli sledovať, ako sa obyvatelia vily do seba postupne zamilujú. A boli svedkami všetkých emócií a pádov, ktoré láska prináša.

V článku nájdete

Love Island 3

Love Island 3 sa ani v najnovšej sérií nezaobišla bez napätia, drámy, intríg a manipulácií. Ak ste milovníkom telenovely v reálnom živote, určite je pre vás Love Island tou správnou voľbou spolu s reality show Ruža pre nevestu.

Šou Markíza Love Island bude mala celkovo 48 dielov a nakoniec diváci rozhodli o tom, kto získa rozprávkovú výhru 75 000 eur.

Súčasne s Love Island bežala aj česká tanečná show StarDance, kde môžete vidieť dve známe Slovenky.

Love Island After

Hoci Love Island 3. séria je už za nami a my poznáme víťazov, aj naďalej môžete sledovať príbehy z vily, ktoré sa v relácií Love Island After postupne rozoberú do bodky.

To znamená, že niektorým z nich sa relácia Love Island After 2023 dostane pod kožu, aby sme zistili, či na nich mal pobyt na ostrove blahodarný vplyv, a možno si z neho vezmeme nejaké ponaučenie.

Všetky diely Love Island After 2023 nájdete na streamovacej službe Voyo.sk.

Love Island víťazi 2023

Finále reality šou Love Island sa konalo 30.10.2023, pričom z troch párov, ktoré boli vo finále, sa víťazmi 3. série šou Love Island 2023 stali Chris a Majka.

Vo finále ste mohli okrem víťazov vidieť aj súťažiacu Ráchel Karnižovú, ktorá je čerstvou účastníčkou reality show Survivor 2024.

Love Island súťažiaci

Love Island súťažiaci aj v tretej sérií hľadali lásku a plnými dúškami si užívali pobyt v nádhernej vile na Kanárskych ostrovoch.

Zoznam účastníkov si môžete pozrieť v tabuľke nižšie, ktorú sme aktualizovali o nových bombshells a vypadávajúcich.

Love Island 3 účastníci

ChlapciDievčatá
SandroNatálie
LuVenis
HonzaAdriana
ClaudeMajka
ChrisMariam
Lukáš Rachel
AdamSabine
MartinPaulína
LukášDiana
BrunoPetra
MajloLenka
OliverDarina
MikeNatálie
Matěj

Love Island 2023 Markíza ponúka súťažiacim nielen skvelé zážitky, objavenie lásky a priateľstiev, ale aj vysokú finančnú odmenu v hodnote 75 000 eur.

V Love Island našli lásku aj Laura a Martin, ktorí svoju lásku spečatili svadbou. O tom, koľko stojí svadba v roku 2023 sa dozviete v tomto článku.

Loveisland cz sk pravidlá

Najhlavnejším pravidlom reality show Loveisland cz sk bolo nájsť si vhodnú polovičku, teda vytvoriť pár. Dvojica následne bojovala spoločne proti ostatným.

Každá jedna epizóda otestovala pevnosť ich vzťahov, pretože každému, kto nebol v páre alebo bol spárovaný účelovo, hrozilo, že bude musieť vilu opustiť.

Cieľ tejto reality show je jasný: nájsť lásku svojho života a vyhrať 75 000 eur.

Najdôležitejšie bolo získať priazeň a dôveru divákov, pretože jedine oni rozhodovali o osude účastníkov. Diváci si prostredníctvom mobilnej aplikácie vybrali a hlasovali za svojich favoritov.

Na finálový pár čakalo zásadné rozhodnutie – Zlákala ich vidina 75 000 eur alebo sa rozhodli pre lásku a spoločné šťastie a budúcnosť?

V poslednom finálovom diely dostal najobľúbenejší pár dve obálky. V jednej bolo srdiečko ako symbol ich budúceho vzťahu a v druhej výhra 75 000 eur. Každý z páru si zobral jednu z neoznačených obálok.

Ten, kto si vzal obálku s výhrou, sa môže rozhodnúť, či si výhru nechá alebo sa s druhým rozdelí.

Love Island Markíza

Love Island ste mohli sledovať na Markíze od 5. septembra. Šou takisto vysielala aj česká stanica TV Nova.

Markíza s Novou si pre vás pripravili aj obnovenie relácie Big Brother, ktorú môžete od 13. novembra sledovať práve na Voyo.

Dokonca ak chcete skúsiť tento rok šťastie aj ako divák a vyhrať nejaké to euro, máte možnosť staviť si na reality show v rôznych stávkových kanceláriách.

Love Island online 2023 na VOYO

Love Island online 2023 na VOYO nájdete všetky odvysielané časti, takže vám poslúži aj ako archív. Navyše obrovskou výhodou Voyo je to, že televízia Markíza tu zverejňovala epizódy dopredu. Takže ste nemuseli čakať až na Love Island 2023 vysielanie v televízií!

Treba ale počítať s tým, že Voyo je platená služba televízie Markíza.

Na Voyo môžete sledovať aj Mama na prenájom, Možné je všetko, alebo seriály Dunaj, Vedma a slovenský seriál Svätý Max.

Love Island 2023 archív

Love Island 2023 archív viete nájsť aj na oficiálnych stránkach televízie Markíza alebo na ich streamovacej platforme Voyo. Archív vám poskytuje možnosť dodatočne a kedykoľvek si pozrieť celé epizódy, ktoré už boli v minulosti odvysielané.

Počítajte s tým, že ak si chcete pozrieť Loveisland z archívu TV Markíza, tak sa nevyhnete reklamám. Pozeranie bez reklám zabezpečuje jedine platená platforma Voyo.

Love Island aplikácia

Love Island Česko Slovensko divákom prináša mobilnú aplikáciu, vďake ktorej ste mohli hlasovať za svojho favorita alebo poslať niekoho preč z vily.

Love Island Česko Slovensko divákom prináša mobilnú aplikáciu, vďake ktorej môžu hlasovať za svojho favorita alebo poslať niekoho preč z vily.

V aplikácií ste mohli nájsť aj bonusové videá, fotky a najnovšie informácie, čo sa deje vo vile. A zároveň ste boli svedkami Love Island cz 2023 párty.

Aplikácia bola dostupná na stiahnutie na Google Play a taktiež aj v App store.

Love Island 4 casting

Casting na štvrtú sezónu „Love Island“ na TV Markíza je momentálne otvorený. Šou hľadá rôznorodú skupinu slobodných mužov a žien, ktorí sú pripravení nájsť lásku v luxusnej vile a súťažiť o hlavnú výhru.

Ak máte záujem zúčastniť sa, môžete sa prihlásiť prostredníctvom oficiálnej castingovej stránky TV Markíza. Zadajte do vyhľadávania markiza.sk/casting.

Zdroje: markiza.sk, voyo.sk, youtube.com

Najnovšie články