Ruža pre nevestu Sledujte v predstihu!

Liga majstrov live – naživo v TV, online cez internet, a live stream v mobile

Aktualizované:

Autor: Pavol

Liga Majstrov live, online, live stream

Liga majstrov live v sezóne 2023/24 zaujíma milióny futbalových fanúšikov po celom svete. Sledovať ju môžete v priamych prenosoch naživo v TV a tiež ako live stream v mobile. Možností, kde sa dá pozerať Liga majstrov online je množstvo, a my sme ich pre vás všetky zhrnuli v tomto článku.

Liga majstrov live

Najprestížnejšia klubová súťaž na svete Liga majstrov live sa objavuje rovnako, ako iné športové prenosy v tv dnes. Nájdete ju na kanáloch Nova Sport 3 a 4 a taktiež Premier Sport 1 a 2.

Tieto stanice patria medzi prémiové a je nutné si za nich priplatiť u svojho TV operátora. V dnešnej dobe sa však nemusíte sústrediť striktne iba na televízne vysielanie, ale môžete vyskúšať sledovanie Ligy majstrov aj cez internet.

V článku nájdete

Kde sledovať Ligu majstrov

Kde sledovať Ligu majstrov si môžete v rýchlosti prezrieť aj v našej tabuľke nižšie. Info o TV vysielaní, o možnostiach internetového sledovania či o tom, kto ponúka highlighty Ligy majstrov.

Ponuka vysielania Kanál
TV prenos Nova Sport 3 a 4, Premier Sport 1 a 2
Online prenosSkylink, Magio TV, Digi GO
Live stream freetracker od Tipsportu
Highlighty RTVS Šport, ČT Sport

Ďalšie futbalové zápasy z prestížnych európskych futbalových líg môžete sledovať na Nova Sport 5 live.

Liga majstrov v TV

Liga majstrov v TV sa v našich končinách vysiela na kanáloch Nova Sport 3 a 4 a Premier Sport 1 a 2, ako sme spomínali aj v úvode tohto článku.

Primárne práva vlastnia stanice Nova Sportu, ktoré z každého kola skupinovej fázy ponúkajú dohromady 8 zápasov. Na kanáloch Premier Sport si môžete vychutnať maximálne 4 stretnutia jednotlivých kôl skupín.

Rovnaký kľúč je pripravený aj pre play-off Ligy majstrov, keď väčší počet aj vyššiu atraktivitu zápasov nájdete na Nova Sporte 3 a 4. Dobrou správou pre fanúšikov futbalu je, že Skylink ponúka tieto stanice vo svojich balíčkoch.

Futbal dnes v TV Liga majstrov

Aký futbal dnes v TV zo súťaže Liga majstrov 2023/24 nájdete na spomínaných kanáloch, tak to si viete skontrolovať cez web 7sport.sk.

Tu redakcia počas každého kola LM aktualizuje programovú tabuľku jednotlivých staníc, kde zistíte, na ktorej z nich ide vami preferovaný zápas.

Liga majstrov online

Liga majstrov online sa dá sledovať cez aplikácie televíznych poskytovateľov.

Dnes si už Magio TV od Telekomu alebo DIGI GO od Digi Slovakia viete nainštalovať aj do mobilu či tabletu a mať tak Ligu majstrov doslova priamo vo vrecku.

Práve aplikácia Digi GO pre smartphone či tablet ponúka 14 športových kanálov v HD kvalite (vrátane kanálov Nova Sport a Premier Sport), dokopy až 34 TV staníc a jej cena je ľudových 9€/mesiac.

Liga majstrov live stream free

Liga majstrov live stream free zadarmo sa dnes nedá obrazom legálne sledovať nikde v našich zemepisných šírkach.

Jedinou bezplatnou formou sledovania priebehu zápasov LM je tzv. tracker od stávkovej kancelárie Tipsport. Ide o jednoducho graficky znázornený prehľad diania na ihrisku so zvýraznením pohybu hry.

Tracker vás informuje o tom, kto útočí, kto je v držaní lopty, o strelách, brankárskych zákrokoch, štandardných situáciách a, samozrejme, o góloch, penaltách či udelených kartách.

Kto vysiela Ligu majstrov v zahraničí

Mnoho Slovákov, ktorí sa momentálne nenachádzajú na území našej krajiny, by chcelo vedieť, kto vysiela Ligu majstrov v zahraničí.

Ani tých však veľmi nepotešíme, pretože väčšina štátov ponúka túto prestížnu súťaž výhradne na súkromných platených staniciach.

Verejnoprávne kanály ju majú v programe iba v Chorvátsku, Poľsku a Švajčiarsku. Vo všetkých ostatných krajinách Európy si podobne, ako na Slovensku či v Česku, musíte na sledovanie LM priplatiť za súkromné športové stanice.

Liga majstrov kde pozerať v mobile

Streamovacie aplikácie televíznych operátorov sú dostupné aj cez mobil, vďaka čomu môžete Ligu majstrov v mobile na Nova Sport 3 a 4 či Premier Sport 1 a 2, pozerať aj na svojich smartphonoch, či tabletoch.

Mobilné aplikácie majú ako Skylink, tak aj Magio TV, Digi Slovakia či Orange TV, ponúkajúce tieto televízne stanice vo svojich balíčkoch. Aplikáciu pre chytré zariadenia má aj stávková spoločnosť Tipsport s live trackerom zadarmo zo všetkých zápasov Ligy majstrov.

V mobile viete taktiež sledovať highlighty Champions League na RTVS Šport, no to iba v prípade, že sa nachádzate na území SR, keďže takéto pozeranie našej verejnoprávnej televízie je lokalizačne obmedzené.

Žrebovanie Ligy majstrov live

Mnohých futbalových fajnšmekrov nezaujímajú len zápasy Champions League, ale aj žrebovanie Ligy majstrov live.

Losovanie každej fázy súťaže môžete sledovať nielen na TV kanáloch, ktoré LM vysielajú, ale aj voľne dostupné na oficiálnom webe uefa.com, kde sa dajú tieto žrebovania pustiť aj spätne zo záznamu.

Najbližšie žreby v Lige majstrov:

  • 15. marec 2024 – štvrťfinále a semifinále

Finále Ligy majstrov 2024 v TV

Finále Ligy majstrov 2024 v TV dozaista odvysielajú tie isté športové stanice, ktoré majú u nás na starosti priame prenosy celej sezóny LM.

Nedá sa vylúčiť, že sa finálový zápas môže objaviť napríklad aj na streamovacej platforme VOYO, podobne, ako tomu bolo v rokoch 2020 a 2021.

Finálový zápas sa hrá 1. júna 2024 v na bájnom anglickom Wembley v Londýne. Naposledy na tomto mieste proti sebe vo finále ligy šampiónov nastúpili v roku 2013 – Bayern Mníchov a Borussia Dortmund, kedy triumfovali Bavori.

Liga majstrov dnes

Liga majstrov dnes aj v sezóne 2023/24 priťahuje obrovský záujem futbalových fanúšikov, podobne ako ME vo futbale 2024. Titul obhajuje z minulej sezóny anglický tím Manchester City, ktorý patrí aj tento rok k najväčším adeptom na zisk „ušatej trofeje“.

Okrem Citizens je tu viacero tradičných favoritov ako Real Madrid, FC Barcelona či Bayern Mníchov, no prekvapiť môžu aj ďalšie kvalitné celky ako PSG, Arsenal, Neapol, alebo Manchester United.

Do skupinovej fázy sa opäť neprebojoval žiaden slovenský klub, keďže Slovan Bratislava vypadol už v 3. predkole. Aj napriek tomu tu nechýba slovenské hráčske zastúpenie.

Brankár Martin Dúbravka (Newcastle), obrancovia Milian Škriniar (PSG), Denis Vavro (FC Kodaň), Dávid Hancko (Feyenoord Rotterdam), stredopoliar Stanislav Lobotka (Neapol) a mladý, ešte len 17-ročný útočník Leo Sauer (Feyenoord Rotterdam), ktorý sa stal historicky najmladším Slovákom nastupujúcim v LM.

Liga majstrov 2023/24

Ako prebieha Liga majstrov 2023/24 si môžete pozrieť v zozname všetkých kľúčových termínov nižšie.

  • Skupinová fáza: 19. september – 13. december 2023
  • Osemfinále: 13. február – 13. marec 2024
  • Štvrťfinále: 9. – 17. apríl 2024
  • Semifinále: 30. apríl – 17. máj 2024
  • Finále (Wembley): 1. jún 2024

Zdroje: uefa.com, wikipedia.com, youtube.com, digislovakia.sk, tipsport.sk

Témata:
Šport

Najnovšie články