Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Športový kanál Nova Sport 5 live – TV program dnes, ako naladiť kanál, Formula 1 naživo

Aktualizované:

Autor: Denisa

Nova Sport 5 live

Skupina Nova spúšťa nový športový kanál Nova Sport 5 live, na ktorom môžete sledovať preteky F1 a ďalšie športové prenosy. Prezradíme vám, ako naladiť Nova Sport 5, ktorí poskytovatelia ho majú v ponuke, aké športy sa tu vysielajú a mnoho ďalších užitočných informácií.

Nova Sport 5 live

Nova Sport 5 live spúšťa svoje vysielanie už 29. februára a tešiť sa môžu najmä fanúšikovia kráľovnej motošportu. TV kanál odvysiela kompletný F1 program, vrátane tréningov, kvalifikácii a samotných pretekov.

V článku nájdete

Nova Sport 5 dnes

Športový kanál Nova Sport 5 dnes prichádza na vaše obrazovky najmä kvôli prenosom F1 naživo, na ktoré Nova zakúpila práva. Spolu s „päťkou“ však vznikla aj športová stanica Nova Sport 6, na ktorej môžete sledovať množstvo futbalových prenosov či MotoGP live.

Športové stanice Nova Sport 1 až 6 prevádzkuje televízia NOVA, ktorá má pod palcom aj známu reality šou Survivor.

Nova Sport 5 prehľad

Kde sledovaťSkylink (od 29.2.2024)
ŠportyF1, Superbike, Futbal
HD prenosyÁNO
Internet / mobilÁNO
Websport.tn.nova.cz

Kde sledovať Nova Sport 5 live

Ak sa pýtate, kde sledovať Nova Sport 5 live, v tom prípade máme pre vás skvelú správu. Od 29. februára nájdete túto športovú TV stanicu spolu s Nova Sport 6 v ponuke balíčkov satelitnej televízie Skylink.

Momentálne ide o jediného operátora, ktorý do svojej ponuky zaradil športový TV kanál Nova Sport 5 live a dnes nie je jasné, či sa ku Skylinku v budúcnosti pridá i niekto ďalší.

Ako naladiť Nova Sport 5

Nový športový program Nova Sport 5 si je možné naladiť zakúpením niektorého balíčku od operátora Skylink. Športová stanica je zahrnutá v balíčkoch Kombi+ a Komplet, respektíve v prípade OTT služby v Kombi+ a Kombi+ HBO.

Mesačné predplatné je vo výške 19,90 € za satelit a 15,90 € za internetovú TV Skylink.

Stiahnuť si môžete aj Skylink aplikáciu, vďaka ktorej môžete sledovať športové prenosy na svojom mobile, tablete či PC a to kdekoľvek sa nachádzate.

Nova Sport 5 online na Voyo

V prípade, že by ste chceli sledovať Nova Sport 5 online na Voyo.sk, môžete si takto pozrieť minimálne prvé 3 preteky. Na streamovacej platforme je dostupná športová stanica Nova Sport 5 i Nova Sport 6.

Streamovacia platforma Voyo okrem športových prenosov ponúka za mesačný poplatok 5,99 € takisto zábavné relácie, filmy a seriály, medzi ktorými nájdete aj populárny dobový seriál Dunaj, k vašim službám.

Nova Sport 5 športové prenosy

Ako sme už spomínali vyššia, na športovej stanici Nova Sport 5 je možné sledovať športové prenosy z motošportu či futbalu. Pozrite si v nasledujúcej tabuľke prehľad vysielaných súťaží a sérií.

Prehľad športov na Nova Sport 5

ŠportSúťaže
MotošportFormula 1, Formula 2, Formula 3, F1 Academy, WorldSBK
FutbalBundesliga, Serie A, La Liga, Ligue 1

Nova Sport 5 Formula 1

Fanúšikovia F1 majú tento rok možnosť pozrieť si priame prenosy z tréningov, kvalifikácií a všetkých hlavných pretekov motoristických pretekov Formuly 1 na Nova Sport 5.

Okrem toho TV športová stanica ponúka aj preteky nižších kategórii formuly, a to Formula 2 a Formula 3, prípadne F1 Adacemy.

Ak ste pravý fanúšik motošportu, tak na stanici Nova Sport 5 si vychutnáte aj sériu WorldSBK.

Nova Sport 5 futbal live

Športová stanica Nova Sport 5 ponúka TV program aj pre nadšencov futbalu, ktorí sa môžu tešiť na vybrané futbalové zápasy z prestížnych európskych futbalových líg ako je Bundesliga, Serie A, La Liga či Ligue 1.

Ďalšie priame prenosy zo športových udalostí ako napríklad Ligu Majstrov naživo môžete sledovať na kanáloch Nova Sport 3 a 4.

Nova Sport 5 program dnes

TV Program Nova Sport 5 dnes odštartuje už vo štvrtok 29. februára o 8:45 hod. Ako na prvý bod programu sa môžete tešiť na priamy prenos z tréningu na Veľkú cenu Formuly 1 live.

Okrem toho v ďalších dňoch na Nova Sport 5 live uvidíte originálnu talkshow o živote a športe, dokument o extrémnych športoch, kvalifikáciu na F3, magazín zo sveta motošportu a ešte oveľa viac!

Nova Sport 5 program 29.2.2024

ČasProgram
08:45Formule 3 – Veľká cena Bahrajnu 2024 (tréning)
09:55Formule 2 – Veľká cena Bahrajnu 2024 (tréning)
11:151:1 Sport Show (56)
11:45Engadin Snow
12:20Formule 1 – Veľká cena Gulf Air Bahrajnu 2024 (1. tréning)
13:50Formule 3 – Veľká cena Bahrajnu 2024 (kvalifikácia)
14:40Racing magazine – Špeciál 2024
15:50Formule 1 – Veľká cena Gulf Air Bahrajnu 2024 (2. tréning)
17:20Formule 2 – Veľká cena Bahrajnu 2024 (kvalifikácia)
18:30Formule 3 – Veľká cena Bahrajnu 2024 (tréning)
19:35Formule 2 – Veľká cena Bahrajnu 2024 (tréning)
20:40Formule 1 – Veľká cena Gulf Air Bahrajnu 2024 (1. tréning)
21:55Formule 3 – Veľká cena Bahrajnu 2024 (kvalifikácia)
22:45Formule 1 – Veľká cena Gulf Air Bahrajnu 2024 (2. tréning)

Kompletný TV program Nova Sport 5 live na ďalšie dni nájdete na stránke satelitnatv.sk.

Nova Sport 5 na Slovensku

Jeden z prvých operátorov, ktorý pridal nový športový kanál Nova Sport 5 na Slovensku do svojej ponuky, je Canal+ Luxembourg, ktorý prevádzkuje platformy ako Skylink, freeSAT či Skylink Live TV.

V Česku ho svojim klientom ponúka okrem Skylinku aj O2TV.

Nova Sport 5 Skylink

Aktuálne môžete sledovať preteky F1, majstrovstvá sveta superbikov WorldSBK a futbalové zápasy európskych futbalových líg na Nova Sport 5 live vďaka satelitnej televízií Skylink.

Nový športový program je súťasťou balíčka Kombi+ a vyšších balíčkov dostupných cez satelit a v internetovej televízií, ktorú môžete sledovať prostredníctvom aplikácie v mobile, tablete alebo PC.

Nova Sport 5 DIGI

Športový kanál Nova Sport 5 zatiaľ v ponuke satelitnej televízie DIGI Slovakia nie je, avšak spoločnosť nateraz rokuje s vysielateľom programov Nova Sport 5 a 6 o jeho zaradení do ponuky DIGI programov.

DIGI Slovakia má aktuálne vo svojej ponuke napríklad športovú stanicu JOJ Šport, kde môžete sledovať zjazdové lyžovanie live.

Nova Sport 5 UPC

UPC sk internet a televízia patrí medzi najväčších poskytovateľov TV programov, internetu a telefónnych služieb v Slovenskej republike. 

Káblová televízia UPC ponúka až 180 TV staníc, medzi ktoré patria športové kanály, hudobné a dokumentárne stanice, zábavné programy a ďalšie. Avšak nový športový kanál Nova Sport 5 v jej ponuke zatiaľ nenájdete.

Zdroje: skylink.sk, upc.sk, 7sport.sk, satelitnatv.sk, youtube.com

Témata:
TV

Najnovšie články