Ruža pre nevestu Sledujte v predstihu!

Skylink – live TV, prihlásenie, cenník, balíčky, frekvencie, Skylink karta a kontakt

Aktualizované:

Autor: Denisa

Skylink TV

Skylink je satelitná televízia, ktorá je najväčším poskytovateľom satelitného a internetového televízneho vysielania v Čechách a na Slovensku. Aké sú balíčky, programy, cenník a ako sa prihlásiť do Skylink live TV sa dozviete v novom článku.

Skylink

So Skylink televíziou je spokojných už viac ako 1 500 000 zákazníkov, ktorí si môžu vyberať z najväčšej ponuky platených televíznych programov, pričom veľa z nich je aj v HD kvalite, podobne ako v prípade UPC televízie.

Programy cez Skylink sk sú spoplatnené, ale v prípade, že si chcete pozrieť filmy a seriály zdarma, môžete tak urobiť napríklad cez webovú stránku Kukaj to.

V článku nájdete

Skylink sk

Skylink sk je satelitná služba, ktorá ponúka české a slovenské televízne a rozhlasové stanice. Skylink televízia balíčky obsahujú programy prijímané bez predplatného a platené TV kanály, ktoré sú dostupné v Čechách a na Slovensku.

Na rovnakom princípe funguje aj Skylink cz. Táto satelitná televízia umožňuje prijímať stovky kódovaných aj nekódovaných televíznych programov zo satelitov Astra 23,5 ° E a Astra 19,2 ° E.

Skylink programy

Skylink programy obsahujú 282 TV a rádio staníc, ktoré si môžete cez Skylink sk naladiť. Jednotlivé programy sú súčasťou balíčkov, ktoré si môžete zakúpiť priamo u satelitnej televízie.

Tieto programy sa rozdeľujú na tie, ktoré sú dostupné na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV. Naopak niektoré z programov sú dostupné iba online, a to v internetovej televízii Skylink Live TV, kde môžete sledovať športové prenosy ako napríklad Super Bowl.

Medzi športové programy od Skylink patril aj Eurosport, ktorý vysiela priamy prenos z Australian Open. Dnes tento športový kanál v ponuke Skylink nenájdete.

Skylink televízia ponuka programov:

 • Všeobecné (19)
 • Športové (17)
 • Filmové (23)
 • Dokumentárne (17)
 • Hudobné a lifestyle (21)
 • Detské (12)
 • Erotické (10)
 • Spravodajské (11)
 • Maďarské programy (32)
 • Nekódované programy (95)

Podobný výber programov nájdete napríklad aj na Antik TV.

Skylink frekvencie

Skylink frekvencie fungujú buď na princípe automatického ladenia TV programov, alebo na parametroch pre ručné ladenie programov. Automatické ladenie funguje vtedy, ak vlastníte zariadenie označené ako Skylink Ready alebo vybavené funkciou Fastscan.

V prípade, ak nevlastníte satelitný prijímač s funkciou Fastscan alebo zariadenie s certifikáciou Skylink Ready, môžete si vaše obľúbené programy naladiť ručne pomocou nasledujúcich parametrov ako názov satelitu, kmitočet, polarizácia a ďalšie.

Postup, ako naladiť programy a všetky Skylink televízia parametre a frekvencie nájdete na ich oficiálnej stránke skylink.sk.

Skylink cenník

Skylink cenník satelitnej televízie sa odvíja od toho, aký Skylink balíček si chcete kúpiť. Skylink balíčky sú rozdelené na základné balíčky, doplnkové balíčky a špeciálne služby.

V cene niektorých balíčkov máte aj športové programy ako napríklad RTVS Šport, kde môžete sledovať Biatlon program 2023/24 live.

Skylink televízia cenník 2023

Skylink balíčkyObsahCena
DIGITAL50 programovIba s iným balíčkom
MINI67 programov6,90 €/mesiac
SMART89 programov11,60 €/mesiac
FLEXI 1050 programov
10 podľa výberu
13,20 €/mesiac
MULTI103 programov15,20 €/mesiac
KOMBI+121 programov17,90 €/mesiac
KOMPLET130 programov45 €/mesiac

Súčasťou viacerých balíčkov je zdarma aj videotéka CANAL+, preteky Formuly 1 všetky zápasy naživo, Liga majstrov UEFA. videotéka HBO Max. Záleží od toho, aký balíček si vyberiete.

Čo sa týka doplnkových balíčkov a špeciálnych služieb, tak celú ponuku Skylink balíčky nájdete na oficiálnej stránke skylink.

Novinkou v programoch od Skylinku je športová stanica Nova Sport 5, ktorá ponúka sledovanie pretekov F1 naživo.

Skylink live TV

Skylink Live TV je internetová televízia, vďaka ktorej môžete sledovať svoje obľúbené programy kedykoľvek a kdekoľvek. Po zaplatení mesačného poplatku 6,90 € máte k dispozícií až 39 TV programov a videotéku so stovkami filmov a seriálov.

Hlavnými výhodami internetovej televízie Skylink live je aj sedemdňový archív, prístup cez mobil, tablet, počítač a vybrané TV a exkluzívne premiéry seriálov, filmov a dokumentov.

Na podobnom princípe funguje aj live streamovacia služba Voyo alebo JOJ Play.

Skylink live tv balíčky 2023

Skylink balíčkyObsahCena
MINI39 programov6,90 €/mesiac
SMART53 programov 9,70 €/mesiac
MULTI65 programov 11,50 €/mesiac
KOMBI+79 programov15,90 €/mesiac
KOMBI+ HBO82 programov 19,90 €/mesiac
CANAL+38 programov7,49 €/mesiac
HBO3 programy7,90 €/mesiac

Podobne ako u klasických balíčkov aj tu vám jednotlivé možnosti balíkov ponúkajú rôzne benefity, ako HBO zdarma, podľa toho, ktorý balík si vyberiete.

Ako pozerať Skylink zadarmo

Ako pozerať Skylink zadarmo na mobilnom telefóne, televízií alebo tablete je možné prostredníctvom Skylink live TV, ktorá je súčasťou vášho predplatného.

To znamená, že sa musíte registrovať a následne prihlásiť do zákazníckej zóny Skylinku.

Skylink prihlásenie live TV

Skylink live TV je automaticky súčasťou vášho satelitného predplatného. S internetovou TV od Skylinku sa môžete na televíziu dívať až na 5 zariadeniach, napríklad na smart TV, telefóne, tablete a počítači.

V prvom rade musíte splniť registráciu do Skylink zákaznická zóna Môj freeSAT. Ak už prístup do zákazníckej zóny máte, Skylink Live TV je už aktívny a stačí sa už len prihlásiť.

Skylink sk prihlásenie live TV:

 1. Vyberte si zariadenie pre sledovanie Skylink Live TV
 2. Stiahnite si aplikáciu Skylink cez Google play alebo App Store
 3. Prihláste sa do aplikácie Skylink Live TV rovnakými prihlasovacími údajmi ako používate do zákazníckej zóny Môj freeSAT
Skylink televízia
Zdroj: co-to-je.sk

Skylink zákaznícka zóna funguje prostredníctvom čísla vašej dekódovacej karty, alebo na prihlásenie do zákaznickej zóny použite e-mail a heslo.

Ako prihlasovací email môžete využiť Centrum mail.

Skylink karta

Satelitná televízia Skylink umožňuje prijímať stovky nekódovaných a kódovaných televíznych programov.

Dekódovacia karta Skylink v spolupráci so satelitným prijímačom/dekódovacím modulom umožňuje sprístupnenie kódovaných programov zo satelitov ASTRA 23,5°E a ASTRA 19,2°E na území SR.

Ako aktivovať integrovanú dekódovaciu kartu Nagravision alebo Viaccess:

 1. Zaregistrujte sa v zákazníckej zóne na webe Skylinku, registrácia je zdarma
 2. Predplaťte si ľubovoľný programový balíček

Ako aktualizovať Skylink

Technické problémy niekedy nastanú aj pri tých najšpičkovejších zariadeniach, ako je Skylink televízia. Čo robiť v prípade, keď služba Skylink nefunguje? Jednou z možností je Skylink TV aktualizovať.

Presný postup, ako aktualizovať Skylink nájdete vždy na webovej stránke Skylink pri informácii o aktualizácií a type satelitného prijímača, ktorého sa daná aktualizácia týka.

Takisto každý satelitný prijímač, ktorý si u televízie zakúpite, vám príde už aktualizovaný na najnovší softvér.

Skylink kontakt

Ak máte problém so satelitnou televíziou Skylink sk alebo si chcete nechať poradiť, využite možnosť zavolať na Skylink zákaznícku linku.

Prevádzková doba zákazníckej linky je v pracovné dni od 8:00 do 20:00h a cez víkend v čase od 8:00 do 18:00h.

Skylink sk zákaznícka linka kontakt:

 • tel.číslo: 02/20 250 241

Skylink pobočky

Skylink pobočky slúžia ako autorizovaní technici satelitných služieb Skylink alebo predajci satelitného vybavenia. Skylink pobočku si jednoducho a rýchlo vyhľadáte priamo na stránke skylink.sk.

Skylink pobočky v mestách:

 • Bratislava
 • Banská Bystrica
 • Čadca
 • Košice
 • Levice
 • Martin
 • Nitra a ďalšie

Zdroje: youtube.com, unsplash.com, skylink.sk

Témata:
TV Online TV Voyo

Najnovšie články