EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

JOJ Play – cena, predplatné, ako nainštalovať JOJ Play do TV

Aktualizované:

Autor: Veronika

JOJ Play online platforma

JOJ Play je novinkou vo svete streamovacích služieb. Televízia JOJ ňou oficiálne vyhlásila konkurenčný boj populárnej službe VOYO a my vám dnes priblížime, aké výhody ponúka, aká je cena, predplatné a ako nainštalovať JOJ Play do TV.

Joj Play

Televízia JOJ oficiálne spustila vlastnú streamovaciu platformu JOJ Play v priebehu roka 2022 a odvtedy si získala množstvo priaznivcov. Podobne ako aj iné programy, aj TV JOJ nájdete v ponuke od satelitnej televízie UPC.

K dispozícii je JOJ Play zdarma a JOJ Play premium, za ktoré sa platí. Rozdielom a zároveň motiváciou je jednoznačne prítomnosť reklám, ktoré sa v platenej verzii nevyskytujú.

V článku nájdete

JOJ Play predplatné

JOJ Play predplatné je rozdelené na verziu FREE, ktorá je zadarmo a platenú verziu PREMIUM. Na podobnom princípe funguje aj Canva.

Cena JOJ play PREMIUM je aktuálne 5,99 € mesačne. Na prvých 7 dní si je možné túto verziu vyskúšať zadarmo.

Free a Premium – porovnanie

FREEPREMIUM
bezplatný balíkprémiový balík
formáty z produkcie TV JOJpredpremiéry tvorby TV JOJ
obsahuje reklamubez reklamy
výber živých kanálov: JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24všetky živé kanály: JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24, JOJ Šport, Jojko, JOJ Cinema, CS FILM, CS HISTORY, CS MYSTERY, CS HORROR
sledovanie na 1 zariadení súčasnesledovanie až na 4 zariadeniach súčasne
prémiové filmy a najočakávanejšie seriály

Televízia JOJ je aj súčasťou balíčka programov od Skylink. Celú ponuku tejto satelitnej televízie nájdete v tomto článku.

JOJ play ponuka

V bezplatnej verzii JOJ Play máte k dispozícii domácu tvorbu, premium verzia je doplnená už aj o zahraničný obsah.

V platenej verzii PREMIUM na rozdiel od tej neplatenej nenájdeme reklamy ak tomu máme prístup aj k živému vysielaniu kanálov JOJ Šport, Jojko, JOJ Cinema, CS Film, FC Mystery a CS History.

Exkluzívny obsah vytvorený len pre JOJ Play sa zatiaľ v ponuke nenachádza, no „JOJ Play Originály“ sú určite na pláne.

V tom tkvie zatiaľ aj hlavný rozdiel s Voyo, ktorá patrí Markíze. Výhodou Joj play je, že filmy a seriály sú v ponuke aj s českou alebo slovenskou lokalizáciou.

Momentálne je maximálna kvalita obsahu FullHD, do budúcna je sľúbené aj rozlíšenie 4K.

Ako nainštalovať JOJ play do TV

JOJ play nainštalujete do smart televízie Samsung, s operačným systémom Tizen alebo LG s WebOS 5/6 z roku 2020 alebo novším.

Aplikáciu si do LG TV môžete stiahnuť z WebOS Store a prihlásiť sa do JOJ play pomocou QR kódu alebo webovej stránky.

JOJ Play Samsung TV

JOJ play Samsung TV je výhodou pre divákov, ktorý uprednostňujú pozeranie titulov v TV namiesto internetového prehliadača.

Aplikácia JOJ play je k dispozícii na modeloch s operačným systémom Tizen 4.0 (od roku 2017) a vy si ako prémiový zákazník môžete tak pozrieť živé prenosy a prenosy udalostí, ako aj obsah na požiadanie.

Všetky potrebné informácie o podporovaných zariadeniach a ďalšie najčastejšie kladené otázky nájdete na stránke joj.sk alebo priamo na webe play.joj.sk.

Joj play aplikácia do mobilu aj TV
Zdroj: pexels.com

JOJ Play aplikácia

Joj Play aplikácia je momentálne dostupná na:

  • počítači cez internetový prehliadač na stránke play.joj.sk.
  • Samsung Smart TV so systémom Tizen.
  • LG Smart TV s WebOS 5/6
  • iOS 13 a novšie.
  • Android 10 a novšie.

Pokiaľ si stiahnete aplikáciu, len cez dva kliky sa dostanete k svojím obľúbeným seriálom, zábavným reláciám, alebo spravodajstvu.

Pozerať v mobilnom telefóne môžete aj Aplikácia Joj live vysielanie, archív pôvodnej tvorby či bonusové materiály, ktoré nikde inde na webe nenájdete.

Joj play android
Zdroj: Joj play app

Spravodajstvo je v aplikácii joj play dostupné počas 14 dní od prvého vysielania. Reportáž si môžete pohodlne vyhľadať podľa dátumu odvysielania.

Nájdete tu aj aktuálny program slovenských staníc kanálov JOJ, PLUS, WAU a huste.tv.

V aplikácií si dokonca viete vytvoriť skupinu, kam zaradíte svoje obľúbené programy a tým pádom ich budete mať všetky „po ruke“.

TV JOJ play archív

Medzi výhody JOJ play patrí aj TV archív, kde nájdete vlastné seriály a relácie zoradené podľa abecedy, ako napríklad zábavnú šou Heslo.

Aj po spustení služby JOJ play ostáva dočasne naďalej dostupný archív TV JOJ aj Videoportál.

JOJ play FREE balík pokrýva všetko, na čo boli diváci doposiaľ zvyknutí, jedinou podmienkou pre prístup na JOJ play je registrácia používateľa.

Live TV Joj

Joj live TV vysiela online najmä vlastné programy, seriály a TV relácie ako napr. Súdna sieň, Inkognito, Bez servítky či Moja mama varí lepšie ako tvoja.

JOJ online TV je možné sledovať jednoducho priamo na oficiálnom webe televízie JOJ, úplne zadarmo.

Na stránke, hneď pod videom s Joj live streamom nájdete aj TV program s aktuálnym vysielaním. 

JOJ plus online

Televízia JOJ Plus je dcérska televízia ku TV JOJ. Joj plus online vysiela v hlavnom vysielacom čase zväčša akvizičné seriály a reality shows.

Medzi najpopulárnejšie patria CSI Miami, Simpsonovci, no uvidíte aj reprízy filmov, seriálov, reprízy TV JOJ či dokumenty.

Naživo live si môžete pozrieť napr. aj Veľkú pardubickú, a to cez livestream na TV Tipsport.

Zdroj: joj.sk

Témata:
Online

Najnovšie články