Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Eurojackpot – overenie tipu online, žrebovanie, výhry, výhercovia

Aktualizované:

Autor: Denisa

Eurojackpot výhra

Čo by ste povedali na to, keby ste vyhrali Eurojackpot a do konca života už nemuseli pracovať? Nádherná predstava! Overenie tipu je možné aj online, takže môžete hrať aj v pohodlí domova. Stačí sa registrovať, a rozprávkové výhry môžu byť vaše!

Eurojackpot

Eurojackpot je nadnárodná európska lotéria, v ktorej môžu šťastlivci vyhrať rozprávkovú sumu. Ak chcete vyhrať hlavnú výhru, musíte uhádnuť celú kombináciu losovaných čísel.

A ak by vám bola takáto výhra ešte stále málo, každý týždeň môžete hrať aj o finančnú výhru v rádiu Expres. Stačí povedať aktuálne Expres heslo a zdvihnúť telefón v stanovený čas.

V článku nájdete

Tipos Euro Jackpot

Aj vy sa môžete stať milionárom a vyhrať Tipos Euro Jackpot, stačí poslať váš tip online, cez SMS alebo priamo na predajných miestach a sen o rozprávkovom živote sa môže splniť.

Tiket si môžete podať aj osobne na akomkoľvek predajnom mieste. Pri podaní vyplňte tiket tak, že vyberiete 5 čísel a 2 powerballové čísla alebo vyskúšajte náhodný tip. Po podaní tiketu si ho starostlivo uschovajte.

Eurojackpot online

Eurojackpot môžete hrať aj online, stačí sa prihlásiť alebo registrovať do vášho hráčskeho účtu, podať vaše čísla, či využiť náhodný tip a odoslať. Rovnako online môžete hrať aj obľúbenú hru Euromilióny, kde takisto hráte o zaujímavé peňažné výhry.

Prihlásenie a registrácia

Registrovať sa môžete priamo na stránkach eTipos.sk v sekcií registrácia, kde musíte vyplniť povinné polia a overiť vašu identitu prostredníctvom dokladom totožnosti.

Povinné polia:

  • Vyplňte registračný formulár
  • Overenie telefonného čísla
  • Dokončenie registrácie

Po dokončení registrácie a aktivácií hráčskeho účtu dostane nový hráč bonus 5 €, pričom po prvom vklade v minimálnej hodnote 10 € dostane od Tiposu ďalší bonus vo výške 10 €.

Vyplňte hráčsky tiket

V tomto kroku si môžete vybrať zo štyroch balíčkov náhodných tipov, ale si podať tiket priamo s vašimi číslami. Takisto môžete hrať aj o doplnkovú hru Eurojackpot joker, ktorá sa prevádzkuje len s číselnou lotériou Eurojackpot.

Eurojackpot náhodný tip

BalíčekČo obsahujeCena
S1x náhodný tip + doplnková hra EJ JOKER3 €
M2x náhodný tip + doplnková hra EJ JOKER5 €
L3x náhodný tip + doplnková hra EJ JOKER7 €
XL5x náhodný tip + doplnková hra EJ JOKER11 €

Ak chcete hrať online, nezabudnite na to, že tiket môžete podať len vtedy, ak máte na hráčskom účte dostatočné množstvo finančných prostriedkov. Peniaze na účet vkladáte cez vaše hráčske konto bankovým prevodom, kreditnou kartou alebo e-platbou.

Eurojackpot online
Zdroj: co-to-je.sk

Odošlite svoj tip

Eurojackpot tip stačí odoslať jednoduchým stlačením tlačidla Odoslať tiket, pričom všetky podané tikety nájdete vo svojom hráčskom účte v sekcií Moje stávky. Tu nájdete aj vaše všetky Eurojackpot výhry a históriu platieb.

Online si môžete staviť napríklad aj na Oscary. V tomto článku sa dozviete, ktoré stávkové kancelárie ponúkajú najlepšie kurzy.

Eurojackpot SMS

Vyhrať Eurojackpot môžete napríklad aj cez SMS, a to tak, že odošlete prázdnu SMS na číslo 3333 a následne budete postupovať podľa pokynov, ktoré sú uverejnené na stránke Etiposu.

Dôležitým krokom pri podaní tiketu cez SMS je registrácia bankového účtu k telefónnemu číslu, na ktorý vám budú v prípade overenia odchádzať výhry. Pri podaní tiketu cez SMS nezabudnite na dobitie kreditu, bez ktorého táto hra nebude možná.

Eurojackpot sms
Zdroj: co-to-je.sk

Eurojackpot žrebovanie

Eurojackpot je číselná lotéria, v ktorej hráč tipuje 5 čísel z číselného radu od 1 do 50 a súčasne tipuje 2 powerbalové čísla z číselného radu od 1 do 12. Výhra sa losuje každý týždeň v utorok a piatok a minimálna hodnota garantovaného jackpotu je 10 000 000 €.

A ak by vám bola takáto peňažná výhra málo, s príchodom Vianoc môžete skúsiť šťastie aj vo vianočných žreboch, kde takisto hráte o zaujímavé finančné ceny, ktoré sa vám počas vianočných sviatkov určite zídu!

Eurojackpot žrebovanie čas

Žrebovanie výherných čísel prebieha každý utorok a piatok po 20:00 hod, pričom pri každom žrebovaní sa žrebuje päť výherných čísel z prvého žrebovacieho zariadenia a dve výherné čísla z druhého žrebovacieho zariadenia.

Koľko hodín zostáva do žrebovania si môžete pozrieť aj na odpočte, ktorý sa nachádza na úvodnej stránke Eurojackpotu.

Eurojackpot overenie tipu

Ak nemáte namierenú cestu do stávkovej kancelárie a potrebujete si čím skôr overiť váš tip, môžete tak urobiť priamo na stránkach Tiposu. Do voľných políčok zadáte vaše podané číslo a následne stlačíte tlačidlo Overiť tip, vďaka čomu zistíte, či boli vaše čísla výherne alebo nie.

Toto online overenie však nie je záväzné, preto aby ste mali stopercentnú istotu, váš tiket si choďte overiť priamo do hociktorej predajne, ktorá je vybavené systémom online. Na stránkach nájdete aj Eurojackpot JOKER overenie tipu, ktoré takisto slúži iba orientačne.

Overenie potvrdenia Eurojackpot

V prípade, ak ste čísla do lotérie podali osobne, váš papierový tiket môžete overiť aj online v sekcií Overenie tiketu (potvrdenia), pričom záväzné je len overenie cez terminál na predajnom mieste. Výhru v prémiovom žrebovaní je potrebné overiť osobitne.

Overenie výhry, ktorá vznikla pri večernom žrebovaní je k dispozícii na druhý deň, spravidla od 05:00.

Eurojackpot sms
Zdroj: tipos.sk

Eurojackpot výhry

Eurojackpot výhry si môžete pozrieť priamo na webových stránkach Tiposu – výsledky žrebovania. Nájdete tu ako sumu aktuálneho jackpotu, tak aj výhru v Eurojackpot JOKER a poslednú top výhru, ktorá naposledy predstavovala 14 292 377,90 €.

Takisto ak vás zaujímajú prehľad výhercov, celú históriu s konkrétnymi krajinami, v ktorých sa tešili z výhier, nájdete na stránke v tabuľke výhier.

Výherca Eurojackpot

PoradiePočet uhádnutých číselVýhra v €Kde
1.5 + 214 292 377,901x Nemecko
2.5 + 12 674 155,001x Dánsko
3.5 + 0115 655,703x Nemecko
1x Nórsko
1x Švédsko
4.4 + 26 813,201x Slovensko
5.4 + 1315,4010x Slovensko
6.3 + 2153,0024x Slovensko
7.4 + 0123,00 27x Slovensko
8.2 + 224,40 321x Slovensko
9.3 + 118,60479x Slovensko
10.3 + 017,201024x Slovensko
11.1 + 212,301599x Slovensko
12.2 + 19,006876x Slovensko

Na stránke Tiposu si takisto môžete pozrieť aj výhry ostatných lotérií, ktoré stávková kancelária svojim zákaznikom ponúka, ako napríklad výsledky hry KENO 10.

Zdroje: tipos.sk, etipos.sk, youtube.com, unsplash.com

Najnovšie články