Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Mesačný horoskop – znamenia, čínsky horoskop, EZO a Moneo

Aktualizované:

Autor: Marcela

mesačný horoskop 2023

Pozrite sa na aktuálny mesačný horoskop pre všetky znamenia. Jednotlivé horoskopy sa riadia svojimi pravidlami a prinášajú predpoveď o budúcnosti. Toto je napríklad čínsky horoskop, EZO, Moneo či horoskopy na káve.

Mesačný horoskop

Mesačný horoskop sa odborne nazýva aj mesačný kozmogram. Účelom horoskopov je na základe hviezd určiť charakteristické črty vašej osobnosti.

Zároveň horoskopy predpovedajú karmu, budúcnosť a môžete sa z nich dozvedieť, či budete mať najbližší mesiac šťastné obdobie. To sa vám môže hodiť napríklad vtedy, ak sa chcete zapojiť do Shell súťaže.

V článku nájdete

Horoskop na mesiac

Horoskopy na mesiac sa určujú na základe postavenia hviezd, pozície Slnka, Mesiaca, planét a niektorých ďalších horoskopických prvkov.

Na základe týchto prvkov predpovedajú budúcnosť pre jednotlivé znamenia. Znamení je spolu dvanásť, rovnako ako mesiacov v roku, ktoré môžete sledovať napríklad aj v kalendári sviatkov.

Vodnár | Ryby | Baran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Škorpión | Strelec | Kozorožec

Vodnár horoskop na mesiac apríl

Apríl 2024 bude pre vás mesiacom plným objavov a vzrušujúcich príležitostí. Vaša prirodzená zvedavosť vám môže otvoriť dvere k novým projektom a perspektívnym spoluprácam. Tento mesiac je ideálny na rozširovanie vašich obzorov, či už prostredníctvom vzdelávania alebo skúmaním nových oblastí.

V osobnom živote môžete očakávať pokroky. Ak ste slobodní, nebojte sa vyskúšať nové veci a opustiť svoju komfortnú zónu. V prípade, že ste vo vzťahu, kľúčom bude komunikácia a spoločné plánovanie s vašim partnerom.

V pracovnom živote sa zamerajte na spoluprácu a tímovú prácu. Vaše originálne myšlienky môžu prispieť k nájdeniu nečakaných riešení problémov, ktoré sa mohli zdať neriešiteľné.

Z finančného hľadiska bude apríl stabilný, no je dôležité byť opatrní pri zbytočných výdavkoch. Nezanedbávajte svoje zdravie, udržujte si fyzickú kondíciu a dbajte na vyváženú stravu.

Tento mesiac bude pre vás dôležitý z hľadiska osobného rastu. Objavíte nové stránky svojej osobnosti a naučíte sa, ako ich efektívne využívať vo svoj prospech. Nezabúdajte však na dostatočný odpočinok a regeneráciu, aby ste si udržali vnútornú rovnováhu.

Apríl mesačný horoskop Ryby

V apríli budete emočne rásť. Tento mesiac bude pre vás ideálny na to, aby ste sa zamerali na vnútornú prácu a hlbšie pochopenie seba samých. Venujte čas meditácii, kreatívnym činnostiam a sebareflexii, čo vám môže priniesť nové uvedomenie a duchovné obohatenie.

V osobných vzťahoch môžete očakávať zvýšenú hĺbku a intimitu. Ak ste vo vzťahu, tento mesiac bude vhodný na posilnenie vzájomného porozumenia a prehĺbenie spojenia. Pre slobodné Ryby je to ideálny čas na stretnutie s niekým, kto rezonuje s ich vnútorným svetom.

V profesionálnom živote je dôležité udržať rovnováhu medzi prácou a osobným životom. Možno budete musieť čeliť niektorým výzvam, ale s trpezlivosťou a empatiou sa Vám podarí prekonať akékoľvek prekážky. Taktiež je to vhodná doba na rozvoj kreatívnych projektov, ktoré sú v súlade s vašimi hodnotami.

Finančne by mal byť apríl stabilný, ale je vhodné vyhnúť sa impulzívnym výdavkom. Zdravotne je dôležité udržať si rovnováhu a nezanedbávať starostlivosť o seba.

Tento mesiac je pre vás príležitosťou na rast a prehlbovanie vášho vnútorného sveta. Odneste si z tohto obdobia nové uvedomenie a pokoj do každodenného života, pamätajte však na to, aby ste sa tiež starali o svoje fyzické potreby a zdravie.

mesačný horoskop ryby
Zdroj: unsplash.com

Horoskop na mesiac apríl Baran

Mesiac apríl bude pre vás mesiacom dynamiky a energie. Vaša prirodzená odvaha a iniciatíva sa budú javiť ako kľúčové faktory vo všetkých oblastiach vášho života. Tento mesiac vás môže motivovať k tomu, aby ste sa pustili do nových projektov alebo si vytýčili ambiciózne ciele.

V osobnom živote by ste mohli zažiť zvýšenú potrebu nezávislosti a sebavyjadrenia. Ak ste vo vzťahu, môže to byť obdobie, kedy sa budete musieť venovať hľadaniu rovnováhy medzi vašimi osobnými potrebami a potrebami partnera. Ak ste slobodní, môže to byť skvelý čas na stretnutie s niekým, kto má podobné hodnoty a vášne.

V pracovnej sfére sa zdá, že vaša prirodzená schopnosť viesť a byť proaktívny vás posunie dopredu. Môžete očakávať príležitosti na ukázanie vašich schopností a možno aj na povýšenie alebo uznanie.

Finančne by ste mohli nájsť príležitosti na zlepšenie vašej finančnej situácie, ale dávajte si pozor na impulzívne výdavky. V oblasti zdravia sa zamerajte na udržiavanie svojej energie a nezabudnite na relax a obnovu svojich síl, najmä ak sa zapojíte do náročných aktivít.

Celkovo, apríl 2024 je pre vás mesiacom, kedy môžete naplno využiť svoju vnútornú silu a odhodlanie. Využite túto energiu na dosiahnutie vašich cieľov, ale nezabudnite na dôležitosť rovnováhy a starostlivosti o seba.

Býk mesačný horoskop apríl

Býk, apríl 2024 pre vás prinesie obdobie stabilizácie a rastu. Vaša prirodzená túžba po bezpečnosti a komforte bude hrať kľúčovú úlohu v rozhodnutiach, ktoré urobíte tento mesiac. Hľadanie rovnováhy medzi pracovnými ambíciami a osobným životom bude dôležité.

V osobnom živote môžete očakávať obdobie pokoja a harmónie. Ak ste vo vzťahu, toto je dobrý čas na posilnenie väzby s vašim partnerom. Pre slobodných Býkov sa môžu objaviť príležitosti na začatie dlhodobejšieho a stabilného vzťahu.

Na pracovnom fronte bude apríl mesiacom, keď sa vaša tvrdá práca a vytrvalosť začnú vyplácať. Môžete očakávať uznania alebo dokonca možnosti pre kariérny rast. Vaša spoľahlivosť a pragmatický prístup vám môžu priniesť nové príležitosti alebo zvýšenie zodpovednosti.

Z finančného hľadiska by ste mali byť v tomto období na stabilnej pôde. Je to vhodný čas na plánovanie dlhodobých investícií alebo na revíziu vášho rozpočtu s cieľom zlepšiť vašu finančnú bezpečnosť.

Vo vašom zdravotnom a fyzickom stave je dôležité zachovať rovnováhu. Starostlivosť o seba by mala byť prioritou, takže nezabudnite na pravidelnú fyzickú aktivitu a vyváženú stravu.

Apríl bude pre vás mesiacom, ktorý prinesie istotu a postupný pokrok. Zostaňte verní svojim hodnotám a nezabudnite oslavovať vaše úspechy, veď si ich zaslúžite!

Horoskop na mesiac apríl Blíženci

Apríl bude pre vás mesiacom plným vzrušenia a adaptability. Vaša prirodzená zvedavosť a komunikatívnosť budú kľúčové pre váš úspech v tomto období. Očakávajte nečakané zvraty, ktoré vás povzbudia k myšlienkovým skokom a inovatívnym riešeniam.

V osobnom živote bude dôležité nájsť rovnováhu medzi vaším sociálnym životom a vnútorným svetom. Ak ste v partnerskom vzťahu, komunikácia a porozumenie budú dôležité pre zachovanie harmónie. Pre slobodných Blížencov môže apríl priniesť vzrušujúce nové stretnutia a možno aj začiatok nového romantického dobrodružstva.

V pracovnom živote budete mať príležitosť ukázať svoju schopnosť rýchlo sa učiť a prispôsobiť. Vaša kreativita a schopnosť vidieť veci z rôznych uhlov pohľadu budú cennými aktívami. Nebojte sa presadzovať nové nápady a prístupy, pretože to môže viesť k úspechu.

Z finančného hľadiska môžete očakávať určitú nestabilitu, preto je dôležité byť obozretní pri výdavkoch. Nájdite rovnováhu medzi utrácaním a šetrením.

Z hľadiska zdravia by ste mali venovať pozornosť udržiavaniu svojej energie. Vyvážená strava, dostatok spánku a pravidelná fyzická aktivita budú kľúčom k udržaniu vašej vitality.

Tento mesiac je pre vás ideálnym časom na to, aby ste objavili nové záujmy a rozšírili svoje obzory. Využite svoju flexibilitu a otvorenosť, aby ste naplno prežili každý moment apríla.

mesačný horoskop blíženci
Zdroj: pixabay.com

Rak mesačný horoskop apríl

Apríl 2024 bude pre vás mesiacom hĺbkovej emocionálnej práce a osobného rozvoja. Vaša intuícia bude v tomto období obzvlášť silná, poskytujúc vám vnútorný kompas v rozhodovacích procesoch. Je to vhodný čas na reflektovanie, meditáciu a hlbšie pochopenie vašich vnútorných potrieb.

V osobnom živote môže byť tento mesiac naplnený emocionálnou hĺbkou. Vo vzťahoch bude dôležitá otvorenosť a schopnosť zdieľať svoje pocity. Ak ste vo vzťahu, môžete očakávať hlbšie spojenie s vašim partnerom. Ak ste slobodní, môže vás priťahovať niekto, kto rezonuje s vašimi emocionálnymi potrebami.

Na pracovnom fronte môžete pocítiť potrebu vyvažovať svoje profesionálne ambície s osobným životom. Hľadajte projekty, ktoré sú v súlade s vašimi vnútornými hodnotami a nebojte sa využiť svoje emocionálne schopnosti pri tvorbe a upevňovaní pracovných vzťahov.

Z finančného hľadiska je dôležité zostať obozretným a udržať rozpočet pod kontrolou. Môže byť vhodné sa zamerať na dlhodobé finančné plánovanie.

Zdravie a pohoda by mali byť v tomto období vašou prioritou. Venujte čas starostlivosti o seba, či už ide o relaxačné aktivity alebo o posilnenie vašej fyzickej kondície. Pamätajte, že udržiavanie emocionálnej rovnováhy je kľúčom k vašej celkovej pohode.

Apríl je pre vás ideálnym časom na vnútorný rast a emocionálne prehĺbenie. Buďte trpezliví so sebou a nebojte sa prejaviť svoju pravú podstatu.

Horoskop na mesiac apríl Lev

Tento mesiac bude obdobím, kedy sa bude vaša prirodzená sebavedomosť a charizma lesknúť najjasnejšie. Tento mesiac bude v znamení osobného vyjadrenia a využitia vašich vodcovských schopností. Je to ideálny čas na to, aby ste sa postavili do popredia a ukázali, čo vo vás je.

V osobnom živote môžete zažiť intenzívne chvíle. Vaša prirodzená túžba po pozornosti a uznaní sa môže prejaviť vo vzťahoch. Ak ste vo vzťahu, dôležitá bude vzájomná podpora a obdiv. Slobodní Levi môžu nájsť príťažlivosť v odvahe a sebavedomí prejaviť svoje city.

V pracovnej sfére sa vám môže naskytnúť príležitosť preukázať vaše schopnosti a získať uznanie od kolegov alebo nadriadených. Môžete byť vedení k novým projektom alebo k rozvoju tých súčasných, kde vaša kreativita a vášnivý prístup prinesú ovocie.

Z finančného hľadiska apríl pravdepodobne prinesie stabilitu, avšak môže vás lákať investovať do osobných projektov alebo koníčkov. Buďte múdrí pri rozhodovaní, kam umiestniť svoje financie.

Pokiaľ ide o zdravie a pohodu, nezabudnite na dôležitosť udržania si rovnováhy. Vaša energická povaha môže vyžadovať dostatočný odpočinok a regeneráciu, takže dajte si pozor na to, aby ste si udržali silu.

Apríl bude pre vás mesiacom, kedy môžete vyniknúť a presadiť sa. Využite tento čas na to, aby ste predviedli svoju silu a talent, ale nezabúdajte na dôležitosť tímovej práce a empatie voči ostatným.

Panna mesačný horoskop apríl

Apríl sa pre vás nesie v duchu analýzy a zdokonaľovania. Vaša prirodzená tendencia k detailom a organizácii vás bude viesť k úspechu v rôznych aspektoch vášho života. Tento mesiac je ideálny na to, aby ste sa zameriavali na zlepšovanie vašich zručností a efektívnosti.

V osobnom živote môže apríl prispieť k hĺbkovej sebareflexii a zlepšeniu vašich medziľudských vzťahov. Ak ste vo vzťahu, môžete očakávať, že vaša pozornosť k detailom a schopnosť riešiť problémy pomôžu vyriešiť akékoľvek nejasnosti alebo napätie. Ak ste slobodní, váš analytický prístup vám môže pomôcť nájsť partnera, ktorý zodpovedá vašim kritériám.

Profesionálne sa môžete tešiť na produktívne obdobie. Vaša schopnosť efektívne organizovať a riadiť projekty bude vysoko cenená. Môžete čakať na pozitívne výsledky vašej tvrdej práce, najmä ak ste nedávno pracovali na dlhodobých cieľoch alebo projektoch.

Finančne sa odporúča pokračovať vo vašej prirodzenej opatrnosti a rozvážnom plánovaní. Toto je dobrý čas na preskúmanie vašich výdavkov a investičných stratégií.

Pokiaľ ide o zdravie, apríl je ideálnym mesiacom na to, aby ste sa zamerali na zdravý životný štýl a starostlivosť o svoje telo. Udržiavanie rovnováhy medzi prácou a odpočinkom je dôležité na zachovanie vašej celkovej pohody.

Využite tento mesiac na to, aby ste si upevnili svoje pozície v osobnom i profesionálnom živote. Vaša pozornosť k detailom a systematický prístup vám prinesú úspech vo všetkých oblastiach.

mesačný horoskop panna
Zdroj: unsplash.com

Horoskop na mesiac apríl Váhy

Tento mesiac bude pre vás obdobím hľadania rovnováhy a harmónie vo všetkých oblastiach vášho života. Vaša prirodzená schopnosť vnímať a chápať obidve strany každej situácie bude kľúčová. Je to ideálny čas na riešenie akýchkoľvek nevyrovnaností a na posilnenie vášho vnútorného mieru.

V osobnom živote môže tento mesiac priniesť nové príležitosti pre rast vo vzťahoch. Ak ste vo vzťahu, spolupráca a vzájomné porozumenie budú dôležité. Pre slobodné Váhy môže byť tento čas vhodný na stretnutie s niekým, kto odráža vaše hodnoty a ideály.

V pracovnom prostredí bude dôležité vyhnúť sa rozhodovaniu pod tlakom. Vaša schopnosť hľadať kompromisy a udržiavať harmóniu v tíme bude obzvlášť cenná. Ak sa vyskytnú náročné situácie, využite svoje diplomatické schopnosti na ich vyriešenie.

Finančne môžete očakávať relatívnu stabilitu. Napriek tomu je vhodné zostať ostražití a vyhnúť sa zbytočným výdavkom, aby ste si zachovali finančnú rovnováhu.

Zdravotne je dôležité venovať pozornosť mentálnemu a emocionálnemu blahobytu. Uistite sa, že si nájdete čas na relaxáciu a obnovu vašej energie, či už prostredníctvom meditácie, cvičenia, alebo strávenia času v prírode.

Tento mesiac je pre vás skvelou príležitosťou na posilnenie vašich vzťahov, profesionalizmu a osobného rastu. Pamätajte, že vaša schopnosť udržiavať rovnováhu je vaším najväčším aktívom.

Škorpión mesačný horoskop apríl

Apríl bude pre vás mesiacom intenzívnych emócií a transformácie. Vaša prirodzená hĺbka a vášnivosť sa môžu prejaviť v plnej sile. Tento mesiac bude ideálny na to, aby ste sa zaoberali vnútornými procesmi, či už ide o osobný rast alebo prekonávanie výziev.

V osobnom živote sa môžu vynoriť silné emocionálne zážitky. Ak ste vo vzťahu, očakávajte hlboké rozhovory, ktoré môžu posilniť vašu väzbu. Pre slobodných Škorpiónov môže apríl priniesť vášnivé stretnutia, ktoré sú emocionálne intenzívne.

V profesionálnej sfére môžete pocítiť potrebu venovať sa zložitejším a významnejším projektom. Vaša schopnosť riešiť problémy a hĺbka analýzy môžu byť veľmi cenené. Budete mať možnosť použiť svoje silné stránky, ako je odvaha a odhodlanie, k dosiahnutiu cieľov.

Finančne môže byť tento mesiac obdobím, kedy by ste mali byť opatrní s rizikovými investíciami alebo veľkými výdavkami. Udržiavajte udržateľný prístup k financiám.

Zdravotne je dôležité venovať pozornosť svojej psychologickej pohode. Zaoberajte sa stresom a emocionálnym napätím prostredníctvom aktivít ako je cvičenie, meditácia alebo hĺbková terapia.

Tento mesiac bude pre vás dôležitý v oblasti osobnej transformácie a hĺbkovej sebareflexie. Vaša schopnosť preniknúť do jadra vecí a vaša odvaha čeliť výzvam vám umožnia prekonať akékoľvek prekážky, ktoré na vás čakajú.

Horoskop na mesiac apríl Strelec

Tento mesiac sa pre vás nesie v duchu dobrodružstva a osobnej expanzie. Vaša prirodzená túžba po poznávaní nových vecí a získavaní nových skúseností bude v tomto období na vrchole. Je to ideálny čas na to, aby ste sa pustili do nových projektov alebo začali plánovať cesty, ktoré rozšíria váš obzor.

V osobnom živote môžete zažiť zvýšenú potrebu po slobode a nezávislosti. Ak ste vo vzťahu, dôležité bude nájsť rovnováhu medzi vašimi potrebami a potrebami vášho partnera. Pre slobodných Strelcov môže byť tento mesiac vzrušujúcim obdobím na stretnutie s ľuďmi z rôznych kruhov a kultúr.

V pracovnom živote sa vaše nadšenie a optimizmus môžu prejaviť v schopnosti motivovať a inšpirovať ostatných. Tento mesiac je vhodný na to, aby ste sa chopili vedenia na projektoch, ktoré si vyžadujú kreatívny a inovatívny prístup.

Z finančného hľadiska je apríl dobrým mesiacom na to, aby ste prehodnotili svoje dlhodobé finančné ciele a investičné stratégie. Buďte ostražití pri výdavkoch na cestovanie a dobrodružstvá, aby ste udržali finančnú rovnováhu.

Z hľadiska zdravia by ste mali využiť svoju energiu na fyzické aktivity, ktoré posilnia vaše telo a myseľ. Uistite sa, že si vyhradíte čas aj na regeneráciu a relaxáciu.

Apríl bude pre vás mesiacom, kedy sa môžete posunúť ďalej v osobnom raste a rozširovaní vašich horizontov. Užívajte si cestu a nebojte sa objavovať nové príležitosti, ktoré vás posunú ďalej na ceste životom.

mesačný horoskop strelec
Zdroj: istock.com

Horoskop na mesiac apríl Kozorožec

Mesiac apríl sa pre vás nesie v duchu odhodlania a cieľavedomosti. Vaša prirodzená schopnosť sústrediť sa na dlhodobé ciele a váš systematický prístup budú kľúčové pre dosahovanie úspechov v tomto období. Tento mesiac bude vhodný na to, aby ste napredovali vo vašich kariérnych a osobných ambíciách.

V osobnom živote by ste mohli cítiť potrebu upevniť vaše vzťahy. Ak ste vo vzťahu, možno nájdete spôsoby, ako posilniť svoje partnerstvo prostredníctvom spoločných cieľov a plánov. Pre slobodných Kozorožcov môže byť apríl vhodným obdobím na začatie vzťahu založeného na spoločných hodnotách a dlhodobých ambíciách.

Profesionálne sa môžete ocitnúť v situácii, kde vaše vedenie a organizačné schopnosti budú vysoko cenené. Môžete očakávať, že sa vaša tvrdá práca a odhodlanie prejavia v podobe nových príležitostí alebo uznaní.

Finančne môže byť tento mesiac obdobím, kedy by ste mali venovať pozornosť investíciám a dlhodobému finančnému plánovaniu. Vaša prirodzená opatrnosť a schopnosť riadiť financie by mali prispieť k stabilite.

Zdravotne by ste mali dbať na to, aby ste si udržiavali rovnováhu medzi pracovným nasadením a časom na odpočinok. Je dôležité nájsť čas na relaxáciu a obnovu energie.

Apríl je pre vás mesiacom, kedy môžete posilniť svoje pozície a urobiť dôležité kroky smerom k vašim dlhodobým cieľom. Využite tento čas na to, aby ste sa posunuli vpred s jasnou víziou a odhodlaním.

Čínsky horoskop

Čínsky horoskop je značne odlišný od toho klasického, na ktorý ste bežne zvyknutí. Tento horoskop sa riadi čínskym kalendárom, kde je každému roku pridelené určité znamenie zverokruhu.

Tieto znamenia čínskeho horoskopu sa potom periodicky opakujú každých 12 rokov.

Znamenia čínskeho horoskopu sú nasledovné:

 • Prasa
 • Krysa
 • Byvol
 • Tiger
 • Zajac
 • Drak
 • Had
 • Kôň
 • Koza
 • Opica
 • Kohút
 • Pes

Pre každé znamenie určuje konkrétne postavenie hviezd a na základe toho vzniká horoskop. Čínsky horoskop môže byť ročný aj mesačný.

Sibyla horoskopy

Sibyla horoskopy patria medzi najznámejšie horoskopy a tieto horoskopy nájdete na internetovej stránke sibyla.sk.

Na tejto webovej platforme nájdete veľké množstvo horoskopov na deň, na týždeň či mesiac. No zároveň tu nájdete aj špeciálne horoskopy ako napríklad indiánske, cigánske či erotické horoskopy.

V horoskopoch je aj kúsok mágie, ktorá je spojená napr. aj so Zimným slnovratom, ktorý je považovaný za najkratší deň v roku.

Horoskopy na káve

Horoskopy na káve sa prezentujú ako najlepšie horoskopy na Slovensku. Nájdete ich na portáli nakave.sk.

Táto stránka má pre vás pripravený horoskop na každý deň. Vzhľadom na to, že stránka sa horoskopom venuje len okrajovo, určite by ste ich nemali považovať za najlepšie.

Tento portál sa totižto venuje rôznym tematikám. A okrem horoskopov prináša čitateľom citáty, vtipy a dokonca si tu môžete vypočítať výšku hrubej mzdy, ktorá sa vám môže hodiť pri výpočte rodičovského dôchodku.

EZO horoskopy

EZO horoskopy vám prináša EZO TV. Táto internetová televízna stanica, ktorá ponúka svojim divákom duchovné a esoterické služby.

Na tejto webovej platforme nájdete pravidelne aktualizované denné, týždenné a ročné horoskopy.

Okrem klasických horoskopov vám EZO horoskop prináša informácie o vašich šťastných číslach na deň alebo týždeň. Zároveň sa tu dozviete aj rozloženie vašej energie na konkrétny deň.

EZO horoskopy
Zdroj: co-to-je.sk

Horoskopy Moneo

Horoskopy Moneo fungujú podobne ako EZO horoskopy. Moneo je totižto podobne webová platfroma, ktorá sa venuje esoterickým javom a astrológii.

Na stránke Moneo však máte na výber viacero druhov horoskopov. Môžete si vybrať :

 • Denný horoskop
 • Horoskop na zajtra
 • Týždenný horoskop
 • Horoskop lásky
 • Mesačný horoskop
 • Finančný horoskop
 • Čínsky mesačný horoskop
 • Ročný horoskop
 • Čínsky ročný horoskop

Partnerský horoskop

Partnerský horoskop lásky funguje viacerymi spôsobmi. Existuje niekoľko internetových stránok, kde vo väčšine prípadov zadáte vaše znamenie a znamenie vášho partnera.

Na základe numerologických a astrologických javov vám horoskop vyhodnotí vašu zhodu podľa znamení horoskopu. To znamená, že berie do úvahy povahové črty jednotlivých znamení, na základe ktorých partnerský horoskop vyhodnotí, či je kombinácia vašich znemaní vhodná na spolužitie.

Najpravdivejší horoskop

Najpravdivejší horoskop sa nedá určiť, keďže sa jedná o odhad postavenia hviezd, planét, mesiaca a iných prvkov a ich vplyv na dané konkrétne znamenie.

Každá jedna osoba, ktorá sa horoskopom venuje vám bude tvrdiť, že horoskop od nej je ten najpravdivejší a bude mať na to svoj dôvod.

Z tohto dôvodu je dôležité si uvedomiť, že predpovede ako horoskopy je potrebné brať s nadhľadom.

FAQ: Najčastejšie odpovede o mesačnom horoskope

Pozrite si najčastejšie otázky a odpovede o horoskope na mesiac.

Na základe čoho sa určuje mesačný horoskop?

Mesačný horoskop sa určuje na základe postavenia hviezd, pozície Slnka, Mesiaca či planét.

Kde nájdem aktuálny mesačný horoskop?

Aktuálny mesačný horoskop nájdete online na rôznych internetových portáloch.

Ktorý mesačný horoskop sa dá považovať za najpravdivejší?

Každý horoskop sa zakladá na určitých esoterických prvkoch a každá osoba má iný štýl určovania. Z tohto dôvodu nie je možné povedať, že ktorý konkrétny horoskop je najpravdivejší.

Zdroj: sk.ezo.tv, chinahighlights.com, moneo.sk, sibyla.sk, youtube.com

Témata:
Kalendár

Najnovšie články