Mesačný horoskop – znamenia, čínsky horoskop, EZO a Moneo

Autor: Marcela

mesačný horoskop 2023

Pozrite sa na aktuálny mesačný horoskop pre všetky znamenia. Jednotlivé horoskopy sa riadia svojimi pravidlami a prinášajú predpoveď o budúcnosti. Toto je napríklad čínsky horoskop, EZO, Moneo či horoskopy na káve.

Mesačný horoskop

Mesačný horoskop sa odborne nazýva aj mesačný kozmogram. Účelom horoskopov je na základe hviezd určiť charakteristické črty vašej osobnosti.

Zároveň horoskopy predpovedajú karmu, budúcnosť a môžete sa z nich dozvedieť, či budete mať najbližší mesiac šťastné obdobie. To sa vám môže hodiť napríklad vtedy, ak sa chcete zapojiť do Shell súťaže.

V článku nájdete

Horoskop na mesiac

Horoskopy na mesiac sa určujú na základe postavenia hviezd, pozície Slnka, Mesiaca, planét a niektorých ďalších horoskopických prvkov.

Na základe týchto prvkov predpovedajú budúcnosť pre jednotlivé znamenia. Znamení je spolu dvanásť, rovnako ako mesiacov v roku, ktoré môžete sledovať napríklad aj v kalendári sviatkov.

Vodnár | Ryby | Baran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Škorpión | Strelec | Kozorožec

Vodnár horoskop na mesiac september

September bude pre Vodnárov plný vášne a rozruchu. Tento mesiac totižto tomuto znameniu vládne Venuša. Dajte si však pozor, aby vášeň v partnerskom vzťahu neznamenala hádky a krik, nemusí byť vždy po vašom.

V práci si dobre premyslite svoje kroky a všetky úlohy si poriadne po sebe skontrolujte. Pokiaľ budete k veciam pristupovať zodpovedne, môže vám to vyniesť poriadny balík peňazí.

Po zdravotnej stránke, by ste si počas septembra mali dať pozor najmä na bolesť chrbta a krížov. Nepreceňujte sa a oddychujte.

September mesačný horoskop Ryby

Ryby počas septembra čaká naozaj zaujímavý mesiac, kedy budete raz dole a raz hore. Nenechajte sa uniesť vašimi emóciami, pozorne si všímajte ľudí okolo seba a vaše nemiestne poznámky si radšej odpustite, ako by ste mali niekomu zbytočne ublížiť.

Na začiatku mesiaca sa vám v práci nebude dariť. V prípade, že budujete nejakú stavbu, buďte trpezliví, žiadna stavba sa nepostaví za jeden deň.

Zdravie bude ovplyvnené najmä vašim psychickým rozpoložením. Prestaňte vyvolávať konflikty a miesto toho sa dobite vhodnou stravou a vyberte sa von športovať.

mesačný horoskop ryby
Zdroj: unsplash.com

Horoskop na mesiac september Baran

September prináša Baranom kľudný a pozitívny mesiac. Je dôležité, aby ste odhodili nervozitu a začali sa na veci pozerať z tej lepšej stránky, to sa odzkadlí aj vo vzťahoch. Čaká vás harmonický mesiac plný lásky a šťastia.

V práci sa bude vyžadovať vaše úsilie, ktoré však bude patrične ohodnotené. Priznajte si vaše slabé stránky a zapracujte na nich, pomôže vám to pri kariérnom raste.

Po zdravotnej stránke vás môže potrápiť trávenie a bolesti žalúdka. Pozor na prejedanie sa.

Býk mesačný horoskop september

Býci sa v septembri môžu tešiť na novú známosť, ktorá bude naozaj stáť za to. Odhoťte vaše nedostupnosť bokom a nebojte sa otvoriť srdce novým príležitostiam a ľuďom.

Počas septembra by ste si mali nájsť čas na vzdelávanie, návšteva kurzu alebo samoštúdium vám vytvorí nové možnosti, ktoré následne dokážete poriadne zužitkovať. A pokiaľ vás vaša práca nebaví, teraz je ideálne obdobie na to, aby ste sa pozreli po nových príležitostiach.

Zdravie by vám nemalo robiť ťažkosti, avšak nezanedbávajte ho. Doprajte si oddych a nezabudnite na vitamíny, obdobie prechladnutia sa blíži. Posilnite vašu imunitu, ako sa dá.

Horoskop na mesiac september Blíženci

Blíženci by si počas septembra mali všetky svoje rozhodnutia dobre premyslieť a vždy konať s chladnou hlavou. Čaká vás totižto život na vážkach. Najmä, čo sa vzťahov týka, buďte opatrní a nenechajte sa vtiahnuť do zbytočných hádok.

V práci vás čaká pokojný mesiac a všetko by ste mali hravo zvládnuť. Držte sa svojich zásad a pravidiel a práca bude pre vás zábavou. Dajte si pozor na závistlivých kolegov, ktorú vašu dobrotu a láskavosť iba zneužívajú. Nenechajte sa vyciciavať.

Po zdravotnej stránke si dajte pozor na problémy so srdcom a častú bolesť hlavy. Nezabúdajte piť veľa tekutín a doprajte si dostatočné množstvo pohybu.

mesačný horoskop blíženci
Zdroj: pixabay.com

Rak mesačný horoskop september

Stresové obdobie počas septembra pre Rakov nekončí. Dajte si pozor, aby sa vaša nálada zbytočne nedostávala do vašich vzťahov. Aj malé konflikty by mohli priniesť veľké hádky, nedorozumenia a možno aj koniec vzťahu.

V práci napriek častým stresovým situáciám ste vyrovnaní a v tomto smere sa konflikty od vás záhadne odrážajú. Udržujte vašu pracovnú morálku, neflákajte a pristupujte ku všetkým úlohám s rozvahou. Pokiaľ toto všetko dodržíte, mal by byť pre vás september po pracovnej stránke pokojným mesiacom.

Začína sa obdobie prechladnutia, nádchu a kašľa, nezanedbávajte príjem vitamínov a posilňujte vašu imunitu, ako sa dá.

Horoskop na mesiac september Lev

September si pre Levov pripravil množstvo výziev. Vo vzťahoch budete potrebovať racionálne zmýšľanie a miernu dávku tvrdohlavosti, nenechajte so sebou zametať a pokiaľ vám na niečo záleží, dupnite si. Všetko však treba robiť s mierou.

V práci sa nebudete cítiť úplne najlepšie, kolegovia vám závidia a vzťahy na pracovisku nie sú ideálne, šéf vás podceňuje a vy strácate chuť do práce. Pokiaľ sa v práci necítite dobre, odráža sa to na vašich výkonoch, nebojte sa zmeny.

Zdravie je prvoradé a na to by ste nemali zabudnúť. Začiatkom mesiaca sa vás môže zmocniť únava, telo sa vám snaží naznačiť, že by ste mali spomaliť. Neignorujte to.

Panna mesačný horoskop september

V septembri by Panny mali konečne osud zobrať do svojich rúk. Snívate po zmene a nových zážitkoch? Je na čase si uvedomiť, že len snívať nestačí a treba preto aj niečo urobiť. V prípade, že patríte medzi nezadnaé Panny, bez úsilia a snahy nikoho nového nestretnete. Začnite konať, nič sa neurobí samé.

Čo sa zamestnania týka, ste na vrchole a všetko sa vám bude dariť po masle. Vaše výkony a skvele odvedená práca by mali byť ohodnotené, nebojte sa vypýtať si vyšší plat alebo dodatočnú odmenu. Zaskúžite si to.

Po zdravotnej stránke si dajte pozor na to, aby ste nepremškali žiadnu preventívnu prehliadku. Vďaka nim totižto viete, na čo si po zdravotnej stránke treba dávať pozor a vyvarujete sa zbytočným zdravotným problémom.

mesačný horoskop panna
Zdroj: unsplash.com

Horoskop na mesiac september Váhy

Váhy počas septembra nájdu stratenú radosť do života. Nebojte sa pustiť do nových vecí a zážitkov. Odhoďte strach z neznámeho, september je pre vás zrodom nových udalostí, zážitkov, ale aj vzťahov. Dokonca aj zadané Váhy čaká radostný mesiac, pokiaľ sa trošku posnažíte, všetky vzťahové problémy vyriešite a objavíte novú iskru.

V práci sa cítite ako ryba na suchu a darmo hľadáte motiváciu. V prvom rade je dôležité, aby ste si vyriešili staré konflikty a nedoriešené veci. Pokiaľ si vo všetkom urobíte poriadok, môžete sa sústrediť na nové úlohy, ktoré vám budú prinášať radosť.

Dávajte si pozor na zdravie. Pokiaľ pociťujete ťažkosti, začnite ich riešiť hneď, ako sa objavia. Po psychickej stránke ste na to pravdepodobne horšie ako po fyzickej. Život však nie je až tak čiernobiely, ako sa vám to zdá.

Škorpión mesačný horoskop september

Škorpióni si počas septembra uvedomia, že mať kvalitný vzťah postavený na dôvere je naozaj šťastie a základ spokojného života. Snažte sa viac prejavovať lásku a city, nebuďte tak nedostupní, odrazí sa to na vašom vzťahu len v tom najlepšom zmysle.

V práci vás čaká úspech. Povýšenie a zvýšenie platu je za rohom, neprestávajte sa snažiť, vaša svedomitosť a zodpovednosť bude odmenená. Nenechajte sa odradiť ani závistlivými kolegami, ktorí by boli radi na vašom mieste. Odmena bude pre vás skvelou motiváciou aj do ďalších mesiacov.

Urobte sami, čo najviac pre svoje zdravie! Pite teraz dostatok tekutín a zbytočne sa neprejedajte a nepreháňajte to s alkoholom.

Horoskop na mesiac september Strelec

Strelcov čaká v septembri naozaj radostný mesiac, máte sa na, čo tešiť. Vzťahy budú pre vás prechádzka ružovou záhradou. Prejavte vaše city a lásku a všetko vám bude opätované. Nečakajú vás žiadne hádky a konflikty, práve naopak.

Pracovné tempo prechádzajúcich mesiacov vás dosť vyčerpalo a váš organizmus volá po odpočinku. Ako sa vraví všetkého veľa škodí, a preto, ak ste nemali letnú dovolenku, doprajte si ju počas septembra. Okrem toho, že si konečne oddýchnete, naberiete silu na nové projekty.

Po zdravotnej stránke by ste mali byť v poriadku. Dôležité je, aby ste nepdoceňovali počasie a posilnenie imunity. Pokiaľ toto zanedbáte, na konci mesiaca vás môže prekvapiť prechladnutie a kašeľ.

mesačný horoskop strelec
Zdroj: istock.com

Horoskop na mesiac september Kozorožec

Máte všetko vo svojich rukách. September je pre Kozorožcov mesiac plný lásky. Prekvapia vás nečakané vyznania lásky, ktoré zmenia vás život. Ste v dlhodobom vzťahu? Teraz je ten správny čas na to, aby ste váš vzťah posunuli o krok ďalej.

V zamestnaní sa vám bude dariť a konečne sa dostaví úspech. Vaše pracovné tempo bude odmenené a budete dobrý príklad pre všetkých vašich kolegov. Čaká vás aj príjemná finančná odmena či zvýšenie platu.

Zdravie si vyžaduje starostlivosť. Doprajte si prechádzky na čerstvom vzduchu a množstvo vitamínov.

Čínsky horoskop

Čínsky horoskop je značne odlišný od toho klasického, na ktorý ste bežne zvyknutí. Tento horoskop sa riadi čínskym kalendárom, kde je každému roku pridelené určité znamenie zverokruhu.

Tieto znamenia čínskeho horoskopu sa potom periodicky opakujú každých 12 rokov.

Znamenia čínskeho horoskopu sú nasledovné:

 • Prasa
 • Krysa
 • Byvol
 • Tiger
 • Zajac
 • Drak
 • Had
 • Kôň
 • Koza
 • Opica
 • Kohút
 • Pes

Pre každé znamenie určuje konkrétne postavenie hviezd a na základe toho vzniká horoskop. Čínsky horoskop môže byť ročný aj mesačný.

Sibyla horoskopy

Sibyla horoskopy patria medzi najznámejšie horoskopy a tieto horoskopy nájdete na internetovej stránke sibyla.sk.

Na tejto webovej platforme nájdete veľké množstvo horoskopov na deň, na týždeň či mesiac. No zároveň tu nájdete aj špeciálne horoskopy ako napríklad indiánske, cigánske či erotické horoskopy.

V horoskopoch je aj kúsok mágie, ktorá je spojená napr. aj so Zimným slnovratom, ktorý je považovaný za najkratší deň v roku.

Horoskopy na káve

Horoskopy na káve sa prezentujú ako najlepšie horoskopy na Slovensku. Nájdete ich na portáli nakave.sk.

Táto stránka má pre vás pripravený horoskop na každý deň. Vzhľadom na to, že stránka sa horoskopom venuje len okrajovo, určite by ste ich nemali považovať za najlepšie.

Tento portál sa totižto venuje rôznym tematikám. A okrem horoskopov prináša čitateľom citáty, vtipy a dokonca si tu môžete vypočítať výšku hrubej mzdy, ktorá sa vám môže hodiť pri výpočte rodičovského dôchodku.

EZO horoskopy

EZO horoskopy vám prináša EZO TV. Táto internetová televízna stanica, ktorá ponúka svojim divákom duchovné a esoterické služby.

Na tejto webovej platforme nájdete pravidelne aktualizované denné, týždenné a ročné horoskopy.

Okrem klasických horoskopov vám EZO horoskop prináša informácie o vašich šťastných číslach na deň alebo týždeň. Zároveň sa tu dozviete aj rozloženie vašej energie na konkrétny deň.

EZO horoskopy
Zdroj: co-to-je.sk

Horoskopy Moneo

Horoskopy Moneo fungujú podobne ako EZO horoskopy. Moneo je totižto podobne webová platfroma, ktorá sa venuje esoterickým javom a astrológii.

Na stránke Moneo však máte na výber viacero druhov horoskopov. Môžete si vybrať :

 • Denný horoskop
 • Horoskop na zajtra
 • Týždenný horoskop
 • Horoskop lásky
 • Mesačný horoskop
 • Finančný horoskop
 • Čínsky mesačný horoskop
 • Ročný horoskop
 • Čínsky ročný horoskop

Partnerský horoskop

Partnerský horoskop lásky funguje viacerymi spôsobmi. Existuje niekoľko internetových stránok, kde vo väčšine prípadov zadáte vaše znamenie a znamenie vášho partnera.

Na základe numerologických a astrologických javov vám horoskop vyhodnotí vašu zhodu podľa znamení horoskopu. To znamená, že berie do úvahy povahové črty jednotlivých znamení, na základe ktorých partnerský horoskop vyhodnotí, či je kombinácia vašich znemaní vhodná na spolužitie.

Najpravdivejší horoskop

Najpravdivejší horoskop sa nedá určiť, keďže sa jedná o odhad postavenia hviezd, planét, mesiaca a iných prvkov a ich vplyv na dané konkrétne znamenie.

Každá jedna osoba, ktorá sa horoskopom venuje vám bude tvrdiť, že horoskop od nej je ten najpravdivejší a bude mať na to svoj dôvod.

Z tohto dôvodu je dôležité si uvedomiť, že predpovede ako horoskopy je potrebné brať s nadhľadom.

FAQ: Najčastejšie odpovede o mesačnom horoskope

Pozrite si najčastejšie otázky a odpovede o horoskope na mesiac.

Na základe čoho sa určuje mesačný horoskop?

Mesačný horoskop sa určuje na základe postavenia hviezd, pozície Slnka, Mesiaca či planét.

Kde nájdem aktuálny mesačný horoskop?

Aktuálny mesačný horoskop nájdete online na rôznych internetových portáloch.

Ktorý mesačný horoskop sa dá považovať za najpravdivejší?

Každý horoskop sa zakladá na určitých esoterických prvkoch a každá osoba má iný štýl určovania. Z tohto dôvodu nie je možné povedať, že ktorý konkrétny horoskop je najpravdivejší.

Zdroj: sk.ezo.tv, chinahighlights.com, moneo.sk, sibyla.sk, youtube.com

Témata:
Kalendár

Najnovšie články