LOH 2024 Všetky info tu!

Kaufland card – ako funguje, kde ju získať, body, kupóny

Aktualizované:

Autor: Veronika

Karta kaufland card v mobile

Kaufland card je jedným z ďalších spôsobov ako ušetriť pri každom nákupe v predajniach Kaufland. Karta Kaufland je súčasťou vernostného programu pre zákazníkov, ktorí by chceli nakupovať lacnejšie a mať ďalšie výhody v aplikácii.

Kaufland card

Kaufland card je digitálna ako aj fyzická členská karta predajní Kaufland, ktorá ponúka nespočetne veľa výhod ako sú súťaže, digitálny leták v aplikácii Kaufland card, zľavové kupóny, kupóny pripravené špeciálne pre vás, viac ako 500 receptov.

Podobne funguje aj Lidl plus aplikácia alebo Biedronka karta, vďaka ktorej takisto nakupujete oveľa výhodnejšie.

V článku nájdete

Ako funguje Kaufland card

Kaufland Card funguje tak, že jednoducho zbierate body, ktoré budete môcť následne vymieňať za ďalšie výhody, ako sú napríklad kupóny.

Na získanie takýchto možností je však potrebná Kaufland card registrácia cez hlavnú stránku predajne na internete alebo cez aplikáciu. Ako bonus pri registrácii získate na začiatok 100 bodov.

Ponúka aj možnosť zbierania bodov, kedy pri každom nákupe člen Kaufland card získa za jedno euro nákupu jeden bod. Takéto body je možné neskôr zameniť za kupóny, vernostné  produkty, špeciálne akcie a ďalšie benefity.

Odteraz môžete nakupovať výhodnejšie aj vďaka vernostnému programu IKEA Family.

Ako získať Kaufland card

Ako získať výhody Kaufland card a získať teda aj vernostné členstvo Kaufland card vám ukáže tento podrobný návod.

 1. Stiahnite si aplikáciu a nájdite a vyberte si svoju obľúbenú predajňu
 2. Potvrďte súhlas so spracovaním osobných údajov
 3. Pokiaľ ešte nie ste zaregistrovaní kliknite na „Som tu nový“
 4. Nový účet založíte niekoľkými možnosťami (my sme pre ukážku vybrali E-mail)
 5. Následne vyplníte e-mail, heslo a vyberiete či si prajete dostávať ponuky od Kaufland card, meno, priezvisko, dátum narodenia, vyplníte adresu
 6. Následne musíte udeliť súhlas s optimalizáciou ponuky
Kaufland card registracia

7. Na e-mail resp. telefónne číslo vám bude zaslaný kód, ktorý vložíte do prázdneho poľa

Kaufland card aktivacia

Ako aktivovať Kaufland card

Aktivácia fyzickej karty Kaufland card taktiež nie je nič zložité a to vďaka video návodu od Kaufland.

Samozrejme, aktivácia digitálnej karty Kaufland card sa nachádza pri registrácii v aplikácii Kaufland card.

https://youtu.be/wQm8PIiYIMc

Môj Kaufland Card body

Môj Kaufland Card body získavate za nakupovanie v potravinovom reťazci Kaufland.

Za každé euro, ktoré v obchodnom dome miniete, dostanete 1 bod na váš účet. To znamená, že ak v obchode zaplatíte 30,85 €, na váš účet sa vám pripíše 30 bodov.

Tieto body sa vám načítajú aj pri kúpe čistiacich prostriedkov, s ktorými ľahko vyčistíte rúru, kanvicu alebo sporák. Tipy a triky, ako vyčistič kanvicu, nájdete v tomto článku.

Ako zistiť koľko mám bodov na Kaufland Card

Kaufland počet bodov zisíte skutočne jednoducho v aplikácii.

Po otvorení aplikácie sa vám body zobrazia na domovskej aplikácii v pravom hornom rohu. Počet bodov je vyznačený žltou mincou a číslom, ktoré vyjadruje váš aktuálny stav bodov.

Ešte pred tým je aplikácii Kaufland card potrebné odsúhlasiť poskytovanie personalizovaných ponúk. V časti „Kaufland karta“ kliknite na ikonu panáčika, potom „Nastavenia“ a „Kaufland karta“, kde je potrebné vybrať možnosť „Personalizované ponuky“.

Kaufland card kupóny

Kupóny Kaufland card môžete získať pomocou nových výhodných ponúk, ktoré vám pripravil Kaufland alebo výmenou bodov vo vašej aplikácii Kaufland card.

Môj Kaufland card body za kupóny budete musieť na začiatok aktivovať a až potom sa stanú jednotlivé kupóny platné.

Body za kupóny vymeníte jednoducho. Pokiaľ neviete ako vymeniť body za kupóny Kaufland, držte sa nasledovného návodu a hravo to zvládnete.

 1. Otvorte si aplikáciu Kaufland a presuňte sa nižšie na uvítacej stránke
 2. Kliknite na záložku „Moje výhody“
 3. Kliknite na „Aktivovať“
Kaufland card kupóny
 1. Odsúhlaste analýzu nákupnej histórie
 2. Kupóny uvidíte v danej záložke, ako aj počet vašich bodov
Počet bodov na kauflandcard

Každý získaný kupón je potrebné aktivovať pred jeho využitím, preto tu máme pre vás ďalšie video od Kaufland, ako aktivovať kupón na fyzickej a digitálnej karte cez internet.

Taktiež je možné svoje kupóny aktivovať priamo v predajniach Kaufland. Poskytujeme vám video od Kaufland, ako na to.

S kupónmi od Kaufland môžete kúpiť aj čistiace prostriedky za výhodné ceny. Preto ak neviete, ako vyčistiť rúru, s čistiacimi prostriedkami od Kaufland to pôjde rýchlo a ľahko.

Aplikácia Kaufland Card

Aplikácia Kaufland card je miesto, kde nájdete všetky vaše výhody. Dokážete si pozrieť koľko bodov máte k dispozícii, aké výhody ponúka Kaufland alebo aj súťaže, ktoré práve prebiehajú.

Kauflandcard aplikácia

App Store Kaufland Card

Ak vlastníte telefón spoločnosti Apple, svoju Kaufland card aplikáciu nájdete v aplikačnom obchode App Store. Prejdite do tejto aplikácie, vyhľadajte „Kaufland Card“ a nainštalujte pomocou vášho Apple ID.

Google Play Kaufland Card

Ak vlastníte telefón s operačným systémom Android, prejdite do svojho aplikačného obchodu Google Play a vyhľadajte v hornej lište „Kauflandcard“ aplikáciu. Ďalej na jej ikonu kliknite a nainštalujte.

Môj Kaufland SK

Na webovej stránke moj.kaufland.sk máte možnosť zaregistrovať sa do členského programu a získať tak fyzickú kartu. Zároveň, pokiaľ ste už registrovaným používateľom, máte možnosť prihlásiť sa pomocou čísla Kaufland card.

Takisto na hlavnej stránke nájdete aj rôzne súťaže, do ktorých sa môžete zapojiť, ako napríklad vianočná súťaž Adventný kalendár Kaufland 2023.

Kaufland Card auto

S Kauflandcard dokáže aj vyhrať veľa cien a dokonca aj auto. Pre zapojenie sa do súťaží, kde môžete získať viaceré ceny stačí prejsť na hlavnú stránku Kaufland a prejsť do sekcie „Súťaže“. Tam uvidíte, aké súťaže práve prebiehajú a taktiež máte možnosť tam do nich zaregistrovať.

Kaufland leták

Kaufland leták vám poskytuje vidieť online a v predstihu, na ktoré akcie a zľavové ponuky sa môžete pripraviť. Nájdete ho na hlavnej stránke Kaufland v záložke „Leták“, kde taktiež nájdete letáky zoradené podľa dátumu platnosti ich ponúk.

Samozrejme, nájdete ho aj v aplikácii Kaufland card v dolnej lište.

Zdroj: kaufland.sk

Témata:
Obchody

Najnovšie články