Teleráno heslo dňa aktuálne – podmienky súťaže vstávaj a vyhraj

Teleráno heslo dňa sa oplatí poznať. Vďaka tomu, že ovládate aktuálne heslo dňa si môžete prilepšiť až o tisíc eur. Pripravte sa na túto súťaž poriadne, prezradíme vám podmienky a pravidlá. A dokonca sa v článku dozviete aj správne heslo.

Teleráno heslo dňa

V prípade, že chcete ľahko zbohatnúť o tisíce euro, potom by ste mali poznať Teleráno heslo dňa.

Vďaka tomu, že budete poznať heslo dňa Teleráno a zapojíte sa do súťaže, ktorú si pre vás televízia Markíza pripravila, môžete si prilepšiť minimálne o tisíc euro.

Momentálne je aktuálne heslo dňa Teleráno ( od 3.2.) „Teleráno sledujem, veľkú výhru vyhrať chcem“.

V článku nájdete

Markíza Teleráno súťaž heslo dňa

Markíza v relácii Teleráno priniesla zaujímavú súťaž, vďaka ktorej môžete pravidelne zbohatnúť, je potrebné poznať Markíza Teleráno súťaž heslo dňa a zapojiť sa do súťaže.

Poznať heslo dňa televízie Markíza je skvelá možnosť ako zbohatnúť ešte pred Vianocami.

Vstávaj a vyhraj Markíza

Vstávaj a vyhraj Markíza je súťaž založená na podobnom princípe ako je napríklad súťaž s rádiom Express, kde musíte poznať Express heslo dňa či Zarábaj ušami od Fun rádia.

Potom ako pošlete SMS na konkrétne číslo, ste zapojení do súťaže. Jediné, čo musíte je, zdvihnúť telefón do desiatich sekúnd a povedať správne heslo dňa.

V prípade, že splníte obe podmienky, vyhrávate dennú výhru.

Denná výhra je tisíc euro. Ak sa stane, že deň pred tým neboli splnené podmienky, výhra sa presúva do ďalšieho dňa a výhra sa zvyšuje. Naviac moderátori Telerána musia občasne čeliť aj vtipným momentom, kedy nenastane pochopenie zo strany zapojeného diváka.

Heslo dňa Teleráno aktuálne

Aktuálne heslo dňa Teleráno vám každé ráno prezradia v Teleráne.

Aktuálne heslo vstavaj a vyhraj Markíza je zverejnené každý deň a je potrebné túto reláciu sledovať. Inak vám heslo môže uniknúť.

Teleráno heslo dnešného dňa taktiež nájdete aj na Teleráno heslo dňa Facebook, kde ho pravidelne aktualizujú.

Heslo Teleráno na zajtra

V prípade, že nemáte čas ráno pozerať reláciu a zaujíma vás heslo dňa Teleráno na zajtra, stačí ak budete sledovať vyššie spomínanú facebookovú stránku Heslo dňa pre Teleráno, kde vždy nájdete aktuálne heslo.

Heslo je zverejnené vždy ako text titulnej fotky, ktorú pravidelne menia. Stačí ak si pozriete úvodnú stránku a hneď heslo vidíte.

Naviac každý deň vás uistia príspevkom, že heslo je stále platné. Heslo sa nemení na pravidelnej báze, niektoré frázy zostávajú v hre až niekoľko dní.

Teleráno heslo dňa Facebook
Zdroj: co-to-je.sk

Teleráno heslo dňa ako poslať SMS

Zapojte sa do hry SMSkou. Okrem toho, že musíte poznať správne heslo, musíte poslať SMS. Držte sa jednoduchého návodu a určite to hravo zvládnete.

  1. Napíšete SMS v tvare TELERANO
  2. Odošlite túto SMS na číslo 6667
  3. Ste v hre o dennú výhru

SMS je spoplatnená sumou 1,60 €.

Ako poslať SMS Teleráno heslo dňa
Zdroj: co-to-je.sk

O koľko sa hrá v Teleráne

Ako sme už spomenuli základná denná výhra je nastavená na 1000 euro. V prípade, že vyžrebovaný účastník nezdvihne do 10 sekúnd a nepovie správne heslo do telefónu ihneď po zdvihnutí, výhra sa presúva na ďalší deň.

Vďaka tomu môžete vyhrať aj oveľa vyššiu čiastku.

Zdroj: markiza.sk, youtube.com