EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Stávky na olympijské hry 2024 – kde si staviť na LOH + najlepšie kurzy

Aktualizované:

Autor: Denisa

Stávky na olympijské hry Paríž

Už koncom júla sa môžete tešiť na najlepšie športové výkony reprezentantov jednotlivých krajín na letných olympijských hrách v Paríži. Zistite, ktoré stávkové spoločnosti ponúkajú najlepšie kurzy a stávky na olympijské hry 2024.

Stávky na olympijské hry 2024

Stávkové kancelárie na Slovensku dávajú tipérom možnosť staviť si nielen na voľby, ale aj na rôzne športové udalosti, ako napríklad Letné olympijské hry 2024, ktoré sa konajú tento rok v Paríži.

Pozrite si prehľad stávkových kancelárií, ktoré ponúkajú najlepšie kurzy a stávky na olympijské hry 2024.

V článku nájdete

Letná olympiáda stávky 2024

Športový sviatok LOH sa konajú na prelome júla a augusta 2024 za účasti viac ako 10 000 športovcov z viac ako 200 krajín sveta.

Chýbať nebudú ani najlepší slovenskí atléti, na ktorých si budete môcť takisto staviť a využiť tak najlepšie kurzy a stávky na olympijské hry.

Okrem najlepších kurzov a stávok na LOH 2024 ponúkajú stávkové kancelárie na Slovensku svojim hráčom aj ďalšie zaujímavé bonusy v podobe voľných točení a peňazí zadarmo.

Stávková kanceláriaVstupný bonusChcem
Tipsport30€ zadarmoZÍSKAŤ
Fortuna70€ bez rizikaZÍSKAŤ
DOXXbet35€ bez rizikaZÍSKAŤ
SynotTip40€ bez rizikaZÍSKAŤ

Letné olympijské hry 2024

Letné olympijské hry patria medzi najväčšie športové udalosti, na ktoré prúdia tisíce ľudí z celého sveta. Tohtoročné LOH 2024 sa budú konať od 26. júla do 11. august 2024 v Paríži.

Olympijský oheň príde do Francúzska 8. mája 2024, pričom pochodeň zavíta najprv do prístavného mesta Marseille. Následne bude pokračovať celou krajinou, až nakoniec 26. júla vyvrcholí slávnostným zapálením ohňa počas otváracieho ceremoniálu v Paríži.

Veľkolepý otvárací ceremoniál je tradíciou olympijských hier. Ceremoniál začne programom na rieke Seina a ďalej bude pokračovať na námestí a v záhradách Trocadéra.

Kurzy a stávky na LOH 2024

Vďaka širokej ponuke online stávkových kancelárii je tipovanie na športové výkony športovcov a tímov na LOH 2024 jednoduchá záležitosť, ktorú zvládne naozaj každý.

Stačí sa registrovať do vybranej stávkovej kancelárie, vložiť prvotný vklad na účet a následne si môžete staviť na svojho favorita. Podobne to funguje aj v prípade stávok na Eurovíziu.

Stávky na olympijské hry 2024

Stávky na olympijské hry Tipsport

Jedna z najznámejších stávkových kancelárií u nás, Tipsport, tento rok ponúkne možnosť staviť si na športovcov v jednotlivých olympijských disciplínach a na Slovákov na LOH 2024.

Kurzy a stávky na olympijské hry 2024 budú dostupné na oficiálnej stránke Tipsport.sk.

Najviac obľúbeným benefitom u novoregistrovaných hráčov je bonus 30 € za registráciu, s ktorým si môžete staviť aj na Letné olympijské hry v Paríži.

Fortuna stávky a kurzy na LOH

Stávková kancelária Fortuna je druhou najväčšou online stávkovou kanceláriou, kde si môžete takisto staviť na víťaza v olympijských disciplínach.

Na tohtoročných LOH v Paríži sa bude súťažiť dokopy až v 32 športoch, čo dáva veľký priestor na najlepšie kurzy a stávky na olympijské hry.

S Fortunou si teraz môžete staviť za 70 € bez rizika. Stačí sa registrovať, overiť si hráčsky účet a vykonať prvý vklad v minimálnej výške 70 €.

Stávky na olympijské hry
Zdroj: unsplash.com

Stávky na olympijské hry DOXXbet

Ďalšou známou online stávkovou kanceláriou na Slovensku je spoločnosť DOXXbet.

V ponuke stávkovej spoločnosti nájdete predzápasové stávky, LIVE stávky, vernostný program a atraktívne bonusy a akcie, ako napríklad vstupný bonus 35 € na prvé stávky zadarmo bez rizika.

Všetky bonusy, promo akcie, najlepšie kurzy a stávky na olympijské hry nájdete na stránke Doxxbet.sk.

SynotTip stávky a kurzy na LOH

Stávková kancelária SynotTip je menej známou online stávkovou spoločnosťou na Slovensku. No aj napriek tomu tento rok ponúkne najlepšie kurzy a stávky na olympijské hry v Paríži.

LOH 2004 a podobné veľké športové podujatia poskytujú skvelú príležitosť pre celú tipérsku komunitu, ktorá ocení množstvo nových stávkových možností ako získať finančnú výhru.

Najznámejším benefitom od stávkovej kancelárie SynotTip je vstupný bonus za vklad do výšky 2 000 €, ako aj stávka bez rizika v hodnote 40 € zadarmo.

Zdroje: tipsport.sk, ifortuna.sk, synottip.sk, doxxbet.sk, youtube.com

Najnovšie články