LOH 2024 Všetky info tu!

Kde sledovať reality show – v TV, online na internete alebo v mobile

Aktualizované:

Autor: Lenka

reality show

Neodmysliteľnou súčasťou vysielania sú obľúbené reality show na Slovensku. Zaujíma vás, kde sledovať reality show? Pozrite si zoznam tých najobľúbenejších na Markíze, TV JOJ alebo na Netflixe.

Kde sledovať reality show

Reality show sú televízne programy, ktoré zobrazujú skutočné situácie a život obyčajných ľudí, nie hercov. Navzájom sa od seba líšia – sú v rôznych formátoch, ako napríklad súťaže, životy celebrít, prežitie, renovácie domov alebo dokonca randenie a vzťahy.

Slovenské reality show si môžete pozrieť z pohodlia domova v priamom prenose v TV alebo online na Skylinku, prípadne v predstihu na Voyo.

Nižšie nájdete prehľad všetkých dostupných možností, ako sledovať reality show naživo, online alebo z archívu.

V článku nájdete

Kde sledovať reality show v TV

Ak neviete, kde sledovať reality show, máte niekoľko možností. Niektoré reality show môžete vidieť na obrazovkách TV Markíza, JOJ alebo Nova. Prípadne naživo cez Skylink alebo online na VOYO.

Markíza reality show

Markíza má vo svojej ponuke viacero reality show, ktoré môžete sledovať naživo z programu, prípadne niektoré sú v repríze na inej stanici, väčšinou na Dome.

Markízu má vo svojej ponuke Skylink alebo môžete využiť Magio štart či Action TV.

Reality show môžete pozerať aj na Voyo naživo, ale aj zo záznamu. To tiež spadá pod televíziu Markíza, no musíte si zaplatiť mesačný poplatok 5,99 eur.

Na Markíze si môžete pozrieť nasledujúce reality show:

 • Survivor
 • Let's Dance
 • Ruža pre nevestu
 • Farma
 • Big Brother
 • Na nože
 • Zámena manželiek
Kde sledovať reality show
Zdroj: unsplash.com

Joj reality show

Aj televíziu JOJ majú pod správou služby ako Skylink, Magio TV alebo Action TV.

Táto televízia ponúka aj archív a epizódy v predstihu prostredníctvom streamovacej služby JOJ Play.

Na obrazovkách TV JOJ si môžete pozrieť rôzne reality show, medzi obľúbené patria:

 • Nákupné maniačky
 • Bez servítky

Kde sledovať reality show online

Reality show môžete sledovať aj online. To vám ponúka Voyo, JOJ Play alebo Skylink v závislosti od toho, o akú reality show sa jedná.

Mnohé známejšie reality šou, ako sú niektoré diely Zámeny manželiek, Mojsejovci alebo Farmy, nájdete aj na Kukaj to alebo Bombuj si.

Relácie si môžete pozrieť aj cez Magio go benefit na mobilnom zariadení alebo tablete.

Voyo reality show

Markíza má pod svojou správou aj platformu Voyo. Na Voyo si môžete pozrieť reality show v priamom prenose. No jednotlivé časti viete sledovať v predstihu, ale aj zo záznamu kedykoľvek vám to bude vyhovovať.

Táto streamovacia platforma vám umožňuje za mesačný poplatok 5,99 € pozerať filmy, seriály, obľúbené relácie, spravodajstvo či športové zápasy, ako napríklad ME vo futbale 2024.

Skylink TV reality show

Stanice Markíza, TV JOJ alebo Nova ponúka ponúka satelitná a internová TV Skylink. Vďaka nej môžete sledovať reality šou na mobile alebo tablete v aplikácií Skylink vždy, keď ste pripojení na internet.

JOJ Play reality show

TV JOJ má pod svojou správou platformu JOJ Play. Niektoré reality show, ako napríklad Bez servítky alebo Nákupné maniačky, nájdete práve tu. Televízia JOJ ponúka aj archív a epizódy v predstihu prostredníctvom streamovacej služby JOJ Play.

Cena JOJ play PREMIUM je aktuálne 5,99 € mesačne. Na prvých 7 dní si je možné túto verziu vyskúšať zadarmo.

Slovenské reality show kde sledovať

Na Slovensku si môžete pozrieť reality show svetového formátu. Väčšinou sa vysielajú v televízií JOJ a na Markíze.

Medzi aktuálne prebiehajúce reality show Slovensko patrí:

Survivor 2024 kde sledovať

Survivor 2024 Česko Slovensko štartuje už 27. februára na Voyo.sk.

Survivor je reality show, v ktorej skupina súťažiacich bojuje v tropickom raji nielen s nedostatkom jedla a pohodlia, ale hlavne medzi sebou. Víťaz vyhrá až 100 000 eur.

 • Premiéra Survivora na Voyo: 27. februára 2024
 • Premiéra na TV Nova: 5. marca 2024 o 21:40 h
Survivor online
Zdroj: co-to-je.sk

Kde sledovať Lets Dance

Let's Dance je veľkolepou tanečnou súťažou, kde môžete sledovať strhujúce tanečné výkony celebrít.

Let's Dance začína už 3. marca a sledovať ju môžete na Markíze každú nedeľu v hlavnom vysielacom čase o 20:30 hod alebo online na Voyo.

Ruža pre nevestu kde sledovať

Druhá séria na Markíze odštartuje 8. marca 2024 o 20:30 hod. O deň skôr môžete sledovať prvú časť v predstihu na Voyo. Na tejto stanici je obľúbený aj Dunaj seriál.

Ruža pre nevestu je reality show, ktorá je plná drámy, humoru, vtipných a emotívnych momentov. Na romantickej ceste sa stretne mladý muž niekoľko žien, s ktorými sa bude postupne zoznamovať, zbližovať a vyberať si z nich svoju potenciálnu životnú partnerku.

Bez servítky kde pozerať

Bez servítky je populárna relácia na TV JOJ, kedy jeden z piatich súťažiacich pripraví menu pre ostatných. Každý deň sa vystrieda jeden a vzájomne sa bodujú. Víťaz získa finančnú odmenu.

Bez servítky môžete sledovať na obrazovkách TV JOJ každý pracovný deň o 17:50 hod. Reprízy uvidíte aj o 14:20 na JOJke.

Kde sledovať reality show archív

Ak ste nestihli pozerať reality show alebo si ju chcete opätovne pozrieť, vďaka internetu máte túto možnosť.

Reality šou v televízií Markíza si môžete pozrieť vďaka oficiálnym stránkam tvmarkiza.sk, kde si po registrácii do programu Voyo pozriete svoju reality šou ako aj iné programy. Navyše veľkou výhodou je, že na Voyo nie sú reklamy.

V prípade reality show na TV JOJ si môžete celé časti pozrieť za poplatok online na JOJ Play, ktorá ponúka balíček JOJ Play zdarma a JOJ Play premium. V časti premium uvidíte mnohé reality šou môžete pozrieť v predstihu skôr ako v TV.

Archív reality show

Farma reality show

Farmu môžete na obrazovkách TV Markízy sledovať už od roku 2011 a stále je medzi divákmi veľmi obľúbená. Televízia Markíza je aj súčasťou balíčka programov od Skylink.

VOYO Farma je skvelá možnosť, kde si môžete pozrieť jednotlivé časti z pohodlia domova alebo z kadekoľvek. Na Voyo nájdete všetky odvysielané časti, takže slúži aj ako archív.

Výhodou platformy Voyo je to, že televízia Markíza tu zverejňuje epizódy dopredu. Takže nemusíte čakať až na odvysielanie v televízii. Navyše všetky časti na Voyo sú bez reklám.

Zámena manželiek kde sledovať

Ak hľadáte reality show plnú hádok, prekvapení, napätia a lásky – Zámena manželiek je pre vás to pravé. Dva manželské páry sa na 10 dní vymenia a ženy sa ocitnú v inej domácnosti.

Zámenu manželiek si môžete pozrieť na Markíze, no jednodlivé časti opakuje aj Doma. V prípade, že si chcete pozrieť Zámena manželiek celé časti nebude to problém. Celé časti nájdete pohodlne hneď napríklad na Voyo.

Zámena manželiek online nájdete na viacerých internetových doménach, takže si môžete jednoducho vybrať tú, ktorá je vám najsympatickejšia. Medzi najpopulárnejšie patrí kukaj to.

Prípadne môžete využiť aj tieto stránky:

 • KukiTV.sk
 • Pozriserial.sk
 • Slovenskeserialy.sk
 • Serialis.sk

Mojsejovci reality show

Bývalá reality show sa vysielala na obrazovke Markízy. Vidieť ste tu mohli podnikateľku Noru Mojsejovú a speváka Braňa Mojseja. Tí si do domu zavolali 12 súťažiacich a následne vybrali jedného, ktorý získal finančnú odmenu.

Súťažiaci sa na 3 mesiace nasťahovali do vily Mojsejovcov, kde žili denno-denne dvadsaťštyri hodín pod dohľadom kamier, bez akéhokoľvek kontaktu s rodinou a priateľmi. Archív Mojsejovcov ponúka platforma Voyo.

Love Island reality show
Zdroj: co-to-je.sk

Kde sledovať Love Island

Love Island je horúcou reality šou, ktorá je plná zábavy, slnka, romantiky a hľadania lásky v raji. Sledovať ju môžete na stanici TV Markíza a na českej stanici TV Nova.

No Love Island a všetky odvysielané časti nájdete na VOYO. Výhodou je aj zverejňovanie epizód v predstihu, vďaka čomu nemusíte čakať na vysielanie v televízií.

Netflix reality show

Netflix je jednou z najväčších streamových medií na internete a ponúka aj veľké množstvo reality show.

Táto platforma je platená a mesačné predplatné za Basic vás vyjde 7,99 €, za Standard 9,99 € alebo 11,99 € za Premium. V minulosti bolo možné získať aj Netlix zadarmo na mesiac.

Ak radi sledujete reality show, môžete si pozrieť niektoré z obľúbených show aj na Netflixe:

 • Love is Blind
 • Love on the Spectrum US
 • Queer Eye
 • The Circle
 • The Trust: A Game of Greed
 • Love is Blind
 • Survivor
 • Holey Moley

Ak nie ste nadšencami reality show, môžete si pozrieť aj najlepšie filmy na Netflixe.

Zdroje: markiza.sk, joj.sk, aktuality.sk

Témata:
TV Reality show

Najnovšie články