Farma 15 – súťažiaci, pravidlá, online prenos na VOYO, archív TV Markíza

Aktualizované:

Autor: Lenka

Farma 15

Farma 15 sa konečne vracia na obrazovky televízie Markíza. V 15. sérii sa proti sebe postavia generácie XYZ a nové epizódy prinesú aj množstvo napínavých zmien. Sledujte jednotlivé časti v priamom prenose, na Voyo alebo z archívu TV Markíza.

Farma 15

Farma 15 vstupuje do trinásteho roku vysielania a v poradí už 15. série na Markíze, kde môžete sledovať aj seriál Mama na prenájom. Táto obľúbená televízna show predstavuje stret troch generácií X, Y a Z a prináša so sebou aj množstvo prekvapivých zmien.

Markíza pokračuje v lámaní rekordov aj vďaka Farme, kde nebude chýbať ani zakomponovanie umelej inteligencie Alice. S ňou taktiež pokračuje aj nový moderátor Marek Fašiang a dlhoročný hospodár Martin Bagár.

V článku nájdete

Farma 15 stret generácií

Hlavnou témou Farmy 15 je stret generácií XYZ. To znamená, že proti sebe budú súperiť súťažiaci rôzneho veku. Táto Farma prináša aj mnohé novinky, čo sa týka poriadkov na statku a súťažiaci budú čeliť zmeneným pravidlám a novým spôsobom farmárčenia.

Farma Markíza preverí súťažiacich aj novými pravidlami, pričom však ostanú aj mnohé zo zabehnutých, ktoré ste mohli vidieť v predchádzajúcich sériách.

V tejto sérií môžete očakávať aj napínavé duely, starostlivosť o zvieratá, ale taktiež rôzne vtipné i napínavé situácie.

Farma 15 súťažiaci

Súťažiaci reality show Farba 15 sú rozdelí až do troch skupín. Tento ročník Farmy predstavuje súboj generácií, kde každá generácia sa bude musieť vysporiadať s podmienkami a úlohami osamote.

Farma 15 preverí, ktorá generácia na statku uspeje. Čo si myslíte bude to skupina X (narodená pre rokom 1989), skupina Y (deti 90tych rokov) alebo najmladšia generácia Z (narodená po roku 2000)?

Každú generáciu tvorí 5 ľudí. Tri tímy súťažiacich budú zápasiť o priazeň divákov, aby sa im podarilo získať vysokú finančnú odmenu.

Súťažiaci Farma 15

MenoVekGenerácia
Miroslav Mimochodek38X
Roman Záležák39X
Miroslava Bartáková Kozárová40X
Lucia Gašparíková40X
Adam Rohárik41X
Daniel Kňažík25Y
Nikola Škrvaňová27Y
Denis Čatlóš29Y
Marek Mikuš29Y
Sára Vrablecová30Y
Azra Sokira19Z
Michal Mičina20Z
Ema Minarovjech21Z
Timotej Puchoň22Z
Sofia Babylonská24Z

Farma 15 Markíza

Farmu 15 môžete na Markíze sledovať od 4. septembra 2023 o 21:45. Ale predplatitelia streamovacej služby Voyo ju môžu sledovať s 24-hodinovým predstihom.

Farma 15 VOYO

VOYO Farma je skvelá možnosť, kde si môžete pozrieť jednotlivé časti z pohodlia domova alebo z kadekoľvek. Na Voyo nájdete všetky odvysielané časti, takže slúži aj ako archív.

Výhodou platformy Voyo je to, že televízia Markíza tu zverejňuje epizódy dopredu. Takže už nemusíte čakať až na odvysielanie v televízii!

Treba ale počítať s tým, že Voyo je platená služba televízie Markíza. Na Voyo môžete sledovať zábavnú show Možné je všetko alebo aj seriály Dunaj a Vedma.

Farma 15 archív

Farma 15 archív viete nájsť aj na oficiálnych stránkach televízie Markíza alebo na ich streamovacej platforme Voyo. Archív vám poskytuje možnosť dodatočne a kedykoľvek si pozrieť celé epizódy, ktoré už boli v minulosti odvysielané.

Počítajte s tým, že ak si chcete pozrieť Farmu 15 z archívu TV Markíza, tak sa nevyhnete reklamám. Pozeranie bez reklám zabezpečuje jedine platená platforma Voyo.

Farma 15 casting

Farma 15 casting je už uzavretý. Casting prebiehal od apríla, ale aktuálne sú už známe mená súťažiacich. V prípade ak máte záujem sa v budúcnosti zaradiť do castinu, či už do show Farma alebo iných, stačí nájsť na stránke TV Markíza záložku casting a vyplniť potrebné údaje.

Farma 15 pravidlá

Farma 15 pravidlá sú podobné, ako v predchádzajúcich rokoch. Súťažiaci majú týždenné povinnosti, ktoré im na začiatku povie hospodár Martin. Ak ich úspešne splnia, dostanú odmenu (mince, jedlo, zviera) a ak ich nesplnia dostanú sankcie. Martin úlohy kontroluje vždy na konci týždňa.

Každý týždeň sa stane jeden zo súťažiacich farmárom týždňa – ten má imunitu na daný týždeň a zadáva úlohy ostatným. Z ostatných farmárov vyberá dvoch sluhov, ktorí majú určité povinnosti a obmedzenia – musia spať v stodole a nemôžu jesť s ostatnými pri stole. Farmár týždňa má ako jediný k dispozícií vlastnú izbu a posteľ.

Vždy na konci týždňa sa dvaja súťažiaci stretnú zoči-voči v dueli. V ňom plnia disciplíny a bojujú o to, aby sa vrátili na farmu. Jeden z duelantov je sluha, ktorého farmári zvolia do duelu. Sluha si následne vyberá svojho súpera rovnakého pohlavia.

Duelant, ktorý prehrá musí farmu okamžite opustiť. Na podobnom princípe show Farma funguje až do konca, kedy si vo finálovom dueli víťaz so sebou odnesie vysokú výhru.

Farma 15 nové pravidlá

Jednou z najväčších zmien, ktorá môže mnohých zaskočiť je to, že výhra nie je garantovaná. Každé eurom ktoré si víťaz so sebou odnesie, si budú musieť farmári vybojovať tvrdou prácou. O novom pravidle sa farmári dozvedia až v prvý deň na statku.

Keď sa rozhodnú leňošiť a nepracovať, mince od Martina nedostanú a výhra môže byť oveľa nižšia, ako v uplynulých rokoch. Ale na druhej strane, ak poriadne zamakajú a nebudú porušovať pravidlá, výhra sa môže aj navýšiť.

Zdroj: markiza.sk, voyo.sk, youtube.com

Témata:
Filmy a seriály

Najnovšie články