LOH 2024 Všetky info tu!

Farma 15 – víťaz, súťažiaci, pravidlá, online prenos na VOYO, archív TV Markíza

Aktualizované:

Autor: Lenka

Farma 15 reality show

Farma 15 sa konečne vrátila na obrazovky televízie Markíza a my už poznáme víťaza. V 15. sérii sa proti sebe postavili generácie XYZ a nové epizódy priniesli aj množstvo napínavých zmien. Sledujte jednotlivé časti na Voyo alebo z archívu TV Markíza.

Farma 15

Farma 15 vstúpila do trinásteho roku vysielania a v poradí už 15. série na Markíze, kde môžete sledovať aj seriál Mama na prenájom alebo Svätý Max. Táto obľúbená televízna show predstavuje stret troch generácií X, Y a Z a priniesla so sebou aj množstvo prekvapivých zmien.

Markíza pokračuje v lámaní rekordov aj vďaka Farme, kde nechýbalo ani zakomponovanie umelej inteligencie Alice. S ňou taktiež pokračoval aj nový moderátor Marek Fašiang a dlhoročný hospodár Martin Bagár.

V článku nájdete

Farma 15 Markíza

Farmu 15 ste mohli na Markíze sledovať od 4. septembra 2023 o 21:45h. Ale predplatitelia streamovacej služby Voyo ju mali k dispozícií s 24-hodinovým predstihom a po skončení šou ju môžu takisto sledovať v archíve na Voyo.sk.

Televízia Markíza je aj súčasťou balíčka programov od Skylink.

Farma 15 stret generácií

Hlavnou témou Farmy 15 bol stret generácií XYZ. To znamená, že proti sebe súperili súťažiaci rôzneho veku. Táto Farma priniesla aj mnohé novinky, čo sa týka poriadkov na statku a súťažiaci čelili zmeneným pravidlám a novým spôsobom farmárčenia.

Farma Markíza preverila súťažiacich aj novými pravidlami, pričom ostali aj mnohé zo zabehnutých, ktoré ste mohli vidieť v predchádzajúcich sériách.

V tejto sérií ste mohli takisto vidieť napínavé duely, starostlivosť o zvieratá, rôzne vtipné i napínavé situácie.

Farma 15 víťaz

Veľké finále 15. série reality šou Farma sa konalo na TV Markíza. V siedmich disciplínach sa v záverečnej epizóde reality šou proti sebe postavili Lucia, Denis a Niki.

Finále bolo napäté a najvyššiu historickú výhru 83 600 eur si domov nakoniec odniesla víťazka Lucia Gašparíková.

FARMA 15 kto vypadol

Farma 15 pravidlá boli nastavené tak, že každý týždeň jeden zo sluhov opustil túto súťaž, pokiaľ nenastala mimoriadna situácia a vyraďovanie sa nekonalo.

Prípadne show mohol opustiť aj hráč, ktorý nebol sluhom, no napríklad porušil pravidlá.

Farma prehľad udalostí

TýždeňFarmár týždňaSluha 1Sluha 2Kto vypadol
1D. KňažíkM. MičinaM. KozárováM. Mičina
2A. SokiraL. GašparíkováS. VrablecováD. Kňažík
3N. ŠkrváňováA. SokiraD. ČatlóšM. Mikuš
4D. ČatlóšM. KozárováE. MinarovjechR. Záležák
5M. KozárováA. SokiraN. Škrváňovánikto
6M. SmrečekR. ZáležákN. ŠkrváňováD. Hrivňáková
7A. RohárikL. GašparíkováT. PuchoňR. Záležák
8S. VrablecováA. SokiraL. GašparíkováD. Čatlóš
9L. GašparíkováS. VrablecováS. BabylonskáT. Puchoň
10E. MinarovjechM. KozárováM. SmrečekS. Babylonská
11M. Bartáková KozárováE. MinarovjechP. KandraP. Kandra
12D. ČatlóšN.ŠkrvaňováV.TrikisV.Trikis
13N.ŠkrvaňováM.SmrečekA.SokiraA. Rohárik
14D. ČatlóšM.SmrečekN.ŠkrvaňováM.Smreček

Farma 15 súťažiaci

Súťažiaci reality show Farba 15 boli rozdelení až do troch skupín. Tento ročník Farmy predstavoval súboj generácií, kde sa každá generácia musela vysporiadať s podmienkami a úlohami osamote.

Farma 15 preverila, ktorá generácia na statku uspeje. Čo myslíte, bola to skupina X (narodená pre rokom 1989), skupina Y (deti 90tych rokov) alebo najmladšia generácia Z (narodená po roku 2000)?

Každú generáciu tvorilo 5 ľudí. Tri tímy súťažiacich zápasili o priazeň divákov, aby sa im podarilo získať vysokú finančnú odmenu.

Súťažiaci Farma 15

MenoVekGenerácia
Miroslav Mimochodek38X
Roman Záležák39X
Miroslava Bartáková Kozárová40X
Lucia Gašparíková40X
Adam Rohárik41X
Daniel Kňažík25Y
Nikola Škrvaňová27Y
Denis Čatlóš29Y
Marek Mikuš29Y
Sára Vrablecová30Y
Azra Sokira19Z
Michal Mičina20Z
Ema Minarovjech21Z
Timotej Puchoň22Z
Sofia Babylonská24Z
Matúš Smreček27Y
Peter Kandra24Z

Farma 15 VOYO

VOYO Farma je skvelá možnosť, kde si môžete pozrieť jednotlivé časti z pohodlia domova alebo z kadekoľvek. Na Voyo nájdete všetky odvysielané časti, takže slúži aj ako archív.

Výhodou platformy Voyo je to, že televízia Markíza tu zverejnila epizódy dopredu. Takže ste nemuseli čakať až na odvysielanie v televízii!

Treba ale počítať s tým, že Voyo je platená služba televízie Markíza. Na Voyo môžete sledovať zábavnú show Možné je všetko alebo aj seriály Dunaj a Vedma.

Farma 15 archív

Farma 15 archív viete nájsť aj na oficiálnych stránkach televízie Markíza alebo na ich streamovacej platforme Voyo. Archív vám poskytuje možnosť dodatočne a kedykoľvek si pozrieť celé epizódy, ktoré už boli v minulosti odvysielané.

Počítajte s tým, že ak si chcete pozrieť Farmu 15 z archívu TV Markíza, tak sa nevyhnete reklamám. Pozeranie bez reklám zabezpečuje jedine platená platforma Voyo.

Farma 15 pravidlá

Farma 15 pravidlá boli podobné, ako v predchádzajúcich rokoch. Súťažiaci mali týždenné povinnosti, ktoré im na začiatku povedal hospodár Martin. Ak ich úspešne splnili, dostali odmenu (mince, jedlo, zviera) a ak ich nesplnili, dostali sankcie. Martin úlohy kontroloval vždy na konci týždňa.

Každý týždeň sa stal jeden zo súťažiacich farmárom týždňa – ten mal imunitu na daný týždeň a zadával úlohy ostatným. Z ostatných farmárov vybral dvoch sluhov, ktorí mali určité povinnosti a obmedzenia – museli spať v stodole a nemohli jesť s ostatnými pri stole.

Farmár týždňa mal ako jediný k dispozícií vlastnú izbu a posteľ.

Vždy na konci týždňa sa dvaja súťažiaci stretli zoči-voči v dueli. V ňom plnili disciplíny a bojovali o to, aby sa vrátili na farmu. Jeden z duelantov bol sluha, ktorého farmári zvolili do duelu. Sluha si následne vybral svojho súpera rovnakého pohlavia.

Duelant, ktorý prehral, musel farmu okamžite opustiť. Na podobnom princípe show Farma fungovala až do konca, kedy si vo finálovom dueli víťaz so sebou odniesol vysokú výhru.

Farma 15 nové pravidlá

Jednou z najväčších zmien, ktorá mohla mnohých zaskočiť je to, že výhra nie je garantovaná. Každé eurom, ktoré si víťaz so sebou odniesol, si museli farmári vybojovať tvrdou prácou. O novom pravidle sa farmári dozvedeli až v prvý deň na statku.

Keď sa rozhodli leňošiť a nepracovať, mince od Martina nedostali a výhra mohla byť oveľa nižšia, ako v uplynulých rokoch. Ale na druhej strane, ak poriadne zamakajú a nebudú porušovať pravidlá, výhra sa mohla aj navýšiť.

Farma 16 casting

Casting na 16. sériu reality šou „Farma“ na TV Markíza je otvorený! Ak si chcete vyskúšať život na statku, zažiť tvrdú prácu, náročné podmienky a nekompromisné súboje, teraz je vaša šanca. TV Markíza hľadá nových súťažiacich, ktorí budú súťažiť o veľkú finančnú výhru. Šou ponúka možnosť prekonávať limity a plniť si sny v najobľúbenejšej farmárskej reality šou na Slovensku.

Ak máte záujem sa zaradiť do castinu, či už do show Farma alebo iných, stačí nájsť na stránke TV Markíza záložku casting a vyplniť potrebné údaje.

Zdroje: markiza.sk, voyo.sk, youtube.com

Najnovšie články