Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Voyo zadarmo – ako pozerať na 7 dní zdarma v mobile, tablete alebo smart TV

Aktualizované:

Autor: Denisa

Voyo štart

Sledujte kvalitné zahraničné filmy aj česko-slovenské klasiky bez reklám, bez viazanosti a na prvých 7 dní bez nutnosti platby. Stačí vyskúšať Voyo zadarmo a ak sa vám zapáči, môžete sledovať vaše obľúbené seriály a relácie kedykoľvek a kdekoľvek.

Voyo zadarmo

Nie ste si istí, či je pre vás streamovacia služba televízie Markíza to pravé? Vyskúšajte Voyo zadarmo a sledujte vaše obľúbené seriály, filmy a TV relácie na prvých 7 dní zdarma a bez reklám.

Rovnako môžete vyskúšať aj službu Voyo štart od Telekomu, vďaka ktorej môžete sledovať mesačne niekoľko titulov na Voyo.sk zadarmo.

V článku nájdete

Streamovacia služba Voyo

Voyo je online TV streamovacia služba televízie Markíza, ktorá vám umožňuje pozerať filmy, seriály, relácie či športové zápasy online kedykoľvek a kdekoľvek. Voyo funguje na základe internetového pripojenia a môžete ho sledovať na počítači, mobile či tablete.

Stačí si zadať vo webového vyhľadávača stránku voyo.markiza.sk a vaše obľúbené filmy a seriály, ako Zrada seriál môžete sledovať online na prvých 7 dní zadarma.

Pozrite sa na ďalšie možnosti, ako sledovať Voyo zadarmo nielen na 7 dní, ale aj na mesiac či vďaka službe Voyo štart opakovane.

Zadarmo na skúšku môžete sledovať aj najnovšie filmy alebo seriály na Amazon Prime Video.

Ako pozerať Voyo zadarmo

Okrem streamovania živého vysielania TV Markíza si diváci môžu pozrieť množstvo seriálov, reality show, zábavných programov, spravodajstva a ďalšieho obsahu na Voyo.sk úplne zadarmo.

Ak sa do služby Voyo registrujete po prvýkrát, máte možnosť si vyskúšať predplatné Voyo na skúšku.

Voyo 7 dní zadarmo

Voyo na skúšku alebo Voyo zadarmo na 7 dní je spôsob, ako sledovať Dunaj seriál a ďalšie programy od TV Markíza prvý týždeň od registrácie bez predplatného.

Stačí sa registrovať ako nový užívateľ na voyo.markiza.sk a pri aktivácii skúšobného obdobia v priebehu prvých 7 dní (168 hodín od aktivácie) sa vám platba za službu nestrhne. Čiastka 0,01 € bude zablokovaná pre overenie správnosti platobných údajov, ktoré budú pripravené pre prípadné budúce predplatné.

Pokiaľ naplánovanú platbu predplatného nezrušíte, po vypršaní 7-dňového skúšobného obdobia dôjde ku platbe 5,99 € a tým k aktivácii VOYO predplatného, ktoré sa automaticky obnovuje každých 30 dní.

Návod, ako pozerať Voyo 7 dní zadarmo

 1. Choďte na stránku Voyo.sk
 2. Zadajte váš email a kliknite na možnosť „Vyskúšať na 7 dní zadarmo“
Voyo zadarmo
Zdroj: co-to-je.sk
 1. Vyplňte osobné údaje a stlačte „pokračovať“
 2. Registrujte platobnú kartu, z ktorej bude zablokovaná čiastka 0,01 € na overenie karty
 3. Po skončení obdobia Voyo 7 dní zadarmo pozastavte členstvo alebo si vyberte predplatné

Ak vyskúšate Voyo zadarmo, počas skúšobnej doby nie je možné sledovať športový obsah (vrátane Fortuna ligy), tituly Voyo Originál, Voyo Špeciál, Voyo Film a živé vysielanie staníc Markíza, Doma, Dajto, Krimi, Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Nova International.

Voyo na mesiac zadarmo

Ďalšou možnosťou, ako pozerať Voyo zadarmo, je využiť bonus od mobilného operátora O2, ktorý nájdete vo vašej O2 aplikácií.

S aktiváciou narodeninového darčeka Voyo na 3 mesiace máte možnosť sledovať vaše obľúbené seriály či TV relácie po stanovenú dobu kdekoľvek a kedykoľvek.

Voyo zadarmo od O2 funguje ako extra výhoda, ktorú operátor rozdáva svojim zákazníkom na oslavu svojich 15. narodenín.

Na stránke o2.sk nájdete detailný postup ako si Voyo na 3 mesiace zadarmo aktivovať.

Voyo štart zadarmo

Ďalšou možnosťou sledovania Voyo zadarmo je služba Voyo štart od operátorov Telekom alebo DIGI Slovakia v rámci ich paušálnych balíčkov, ktorá umožňuje prehrať 5 videí každých 30 dní.

Táto bezplatná verzia poskytuje obmedzený, ale stále zaujímavý výber programov TV Markíza, čo zahŕňa populárne seriály a reality show ako Ruža pre nevestu.

S Voyo štart zadarmo môžete sledovať všetky tituly knižnice Voyo okrem Prémiového Voyo obsahu (Voyo Originál, Voyo Špeciál, Voyo Film), športu, živého vysielania a funkcie Sťahovania do offline režimu.

Voyo štart od Telekom

Telekom je slovenský mobilný operátor, ktorý rozdáva novým aj verným zákazníkom darček v podobe sledovania Voyo zadarmo. Voyo štart je určený pre zákazníkov so službou Magio Televízia, T-paušál, Telekom paušál, Biznis paušál, Magio Internet a Biznis NET.

Aktivujte si Voyo štart od Telekom a sledujte filmy, seriály, rozprávky a obľúbené programy bez reklám.

Telekom Voyo štart výhody

 • 5 videí každých 30 dní podľa vlastného výberu
 • V ponuke viac ako 1300 filmov a seriálov
 • Sledovanie TV obsahu bez reklám
 • Voyo štart máte ako darček v cene služby
 • Funguje na smart TV, tablete, mobile alebo počítači
 • Prehrávanie videí na dvoch zariadeniach súčasne

DIGI Voyo štart

Satelitná televízia DIGI Slovakia takisto ponúka možnosť sledovať Voyo zadarmo.

Voyo štart funguje ako benefit pre každého zákazníka DIGI, ktorý ponúka bezplatné sledovanie 5 videí z vybraného obsahu Voyo každých 30 dní. Nájdete tu obľúbené televízne seriály, filmové tituly, česko-slovenské komédie či rozprávky bez prerušovania reklamami. 

Navyše prvých 14 dní od aktivácie môžete sledovať na mobile, tablete, cez aplikáciu v TV alebo počítač neobmedzené množstvo filmov, seriálov či videí z vybraného obsahu Voyo štart úplne bezplatne.

Voyo štart od DIGI si aktivujete cez formulár, ktorý nájdete na stránke digislovakia.sk.

Voyo predplatné

Ak vám vyprší služba Voyo zadarmo a vy sa rozhodnete v sledovaní filmov a seriálov pokračovať, budete si musieť Voyo.sk predplatiť. Jeho cena je 5,99 € za mesiac, rovnako ako predplatné služby JOJ Play.

Voyo predplatné môžete uhradiť aj prostredníctvom Voyo kupónu. Voyo kupón slúži v podstate ako darčeková poukážka na mesačné predplatné a existuje v niekoľkých variantoch od 5,99 € do 71,88 €.

Viac o tom, ako pozerať Voyo zadarmo a aké sú možnosti predplatného nájdete na stránke voyo.markiza.sk.

Zdroje: voyo.markiza.sk, youtube.com, unsplash.com

Témata:
Online Voyo

Najnovšie články