Ruža pre nevestu Sledujte v predstihu!

Seriál Výnimočná Nikol – dej, herci, online, archív, epizódy a série, recenzie

Aktualizované:

Autor: Denisa

Výnimočná Nikol seriál

Zabavte sa pri sledovaní pokračovania vášho obľúbeného komediálno – kriminálneho seriálu Výnimočná Nikol, ktorý v druhej sérií predstaví problematiku vyšetrovania v úplne novej a nevšednej podobe. Sledujte seriál naživo v TV a v predstihu na Voyo.sk.

Výnimočná Nikol

Osemdielny seriál s názvom Výnimočná Nikol vysiela TV Markíza od roku 2022 a tento rok na jar sa diváci televízie dočkali ďalšieho pokračovania. Slovenský seriál je adaptáciou francúzskeho seriálu HPI – Haut Potentiel Intellectuel z roku 2021.

Hlavnú postavu v seriáli stvárňuje známa herečka Táňa Pauhofová, ktorú diváci poznajú napríklad z filmu Známi Neznámi, ktorý je dostupný zadarmo online na Kukaj.to.

V článku nájdete

Seriál Výnimočná Nikol

Seriál Výnimočná Nikol baví slovenských aj českých divákov od roku 2022, kedy ju TV Markíza prvý krát uviedla na svoje televízne obrazovky. Kreatívnou producentkou a scenáristkou seriálu je známa autorka knižných bestsellerov Evita Twardzik.

Hlavnou postavou seriálu je upratovačka Nikol Tichá, ktorá pracuje na policajnej stanici. V jeden večer počas svojej šichty neodolá nutkaniu a prepíše na tabuli poznámky k prípadu, čo policajtom výrazne pomôže pri vyriešení zločinu tým, že upriami ich pozornosť na skutočného páchateľa.

Ukáže sa, že táto upratovačka je žena s IQ 160, čo jej ale život paradoxne skôr komplikuje, pretože má veľký problém s počúvaním autorít. Policajné oddelenie však vníma jej inteligenciu ako výhodu a ponúka jej miesto detektívnej konzultantky.

Napriek tomu, že policajný vyšetrovateľ Adam Kadlec, ku ktorému bola zaradená, nie je z jej prítomnosti nadšený, ich investigatívna práca prináša skvelé výsledky a postupom času si ju obľúbi.

Výnimočná Nikol epizódy a série

Pokračovanie seriálu odštartovalo na jar 2024. Konkrétne bola druhá séria Výnimočnej Nikol spustená na televíznych obrazovkách 22. apríla, teda presne na Deň Zeme.

Dokopy si diváci môžu pozrieť dve série seriálu Výnimočná Nikol, pričom každá má po osem častí. Jedna časť trvá približne 50 minút. Tento seriál nájdete v programe TV Markíza každý pondelok o 20:30h.

SériaČastiTrvanieSlotOnline
181.9. – 20.10. 2022Štvrtok 20:30hVoyo
2822.4. – 10.6. 2024Pondelok 20:30hVoyo

Výnimočná Nikol herci

Obsadenie seriálu Výnimočná Nikol je nabité známymi hereckými menami ako Táňa Pauhofová, Kamil Mikulčík či Michaela Majerníkova.

Okrem hlavnej hrdinky a vedľajších postáv v seriáli vystupuje veľa epizódnych postáv ako napríklad podozriví, obeť, manžel/ka obete, kamaráti, súrodenci obete a ďalší.

Táňa v seriáli stvárňuje hlavnú postavu Nikol, ktorá je slobodnou matkou troch detí, a hoci nikdy nedokončila ani strednú školu, je vysoko inteligentná a osobitá. Pracuje ako upratovačka na policajnej stanici. Nehrá podľa pravidiel a má nekonvenčné názory.

Pozrite sa nižšie, aké je herecké obsadenie Výnimočnej Nikol.

Herci Výnimočná Nikol

HerecPostavaPovolanie
Táňa PauhofováNikol Ticháupratovačka a konzultanka
Kamil MikulčíkAdam Kadlecvyšetrovateľ
Michaela MajerníkovaKristína Trenčanovášéfka kriminálneho oddelenia
Pavel ŠimunSamo Dubskývyšetrovateľ
Dominika MorávkováNora Antonyovávyšetrovateľka
Tomáš MaštalírMatejpartner Nikol

Seriál Výnimočná Nikol online

Tento komediálno – kriminálny seriál vysiela TV Markíza pre divákov každý pondelok. Ak si však chcete pozrieť Výnimočná Nikol celé časti v predstihu online, využite možnosť sledovať seriál bez reklám na streamovacej službe Voyo.sk.

Voyo je online TV streamovacia služba televízie Markíza, kde sa mesačný poplatok 5,99 € môžete pozerať filmy, seriály, obľúbené relácie, spravodajstvo či športové zápasy naživo aj v predstihu.

Takisto v prípade novej registrácie môžete využiť službu Voyo zadarmo na 7 dní.

Archív Výnimočná Nikol

Ak ste nestihli váš obľúbený seriál naživo v TV, využite možnosť pozrieť si celú časť v archíve televízie Markíza zadarmo, kde nájdete okrem častí seriálu aj bonusy, články a upútavky na ďalšie epizódy.

Výnimočná Nikol archív je dostupný na stránke Markiza.sk, avšak nájdete tu iba niektoré časti seriálu. Ostatné epizódy sú dostupné za poplatok na Voyo.sk.

Výnimočná Nikol recenzie

Tento seriál je na Čsfd.sk ohodnotený na 59 %. To znamená, že nejde o žiadny seriálový bestseller, ale ani prepadák, na ktorý by sa nedalo pozerať. Na slovenské pomery ide o dostačujúce ohodnotenie, pre ktoré sa oplatí si seriál pozrieť.

Ak chcete vedieť ďalšie hodnotenia vašich obľúbených seriálov alebo filmov, na stránke Kinobox.cz nájdete recenzie od fanúšikov na staré aj nové filmy a seriály, vďaka čomu si vyberiete správne.

Zdroje: čsfd.sk, markiza.sk, youtube.com, unsplash.com

Najnovšie články