Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Mama na prenájom – dej, epizódy, herci, archív a online na Voyo

Aktualizované:

Autor: Marcela

Mama na prenájom Markíza

Seriál Mama na prenájom môžete vidieť na obrazovkách televízie Markíza. Zaujíma vás, ktorí slovenskí herci si v ňom zahrali? Sledujte jednotlivé epizódy v priamom prenose, na Voyo alebo z archívu. Recenzie vám prezradia, či sa to oplatí pozerať.

Mama na prenájom

Mama na prenájom je novým televíznym projektom roku 2023 podobne ako napríklad Dunaj seriál či Klamstvo.

Tento seriál je slovenským projektom a okrem zaujímavého deju vám predstaví aj nové herecké mená, ktoré ste na obrazovke možno ešte nevideli. Herecké stálice s novými hereckými stálicami vytvorili skvelú kombináciu.

Momentálne je pre divákov pripravená jedna séria seriálu, ktorá obsahuje štyridsať epizód. Opakom je seriál Vedma, ktorý má celkovo len päť častí.

V článku nájdete

Mama na prenájom Markíza

Mama na prenájom Markíza začala vysielať 9. januára 2023. Tento zaujímavý a netradičný seriál môžete sledovať na obrazovkách televízie Markíza každý deň v poobedňajších hodinách.

Konkrétne je vysielací čas stanovený na 17:55 a na seriál by ste si mali vyhradiť približne hodinu a päť minút. Ak náhodou nestíhate sledovať seriál v tomto čase, môžete si ho pozrieť vždy na druhý deň ráno o 9:40.

Ďalšia možnosť sledovania je televízia Doma, kde tento seriál hrajú každý deň o 13:30. V prípade, že vás nezaujímavú reality show ako Love Island alebo Farma 15 či tanečné súťaže ako Lets Dance, tento seriál by mohol byť pre vás tým pravým.

Mama na prenájom dej

Mama na prenájom dej je pútavý a dojímavý. Seriál reprezentuje napínavý príbeh dvoch rodín, ktorých cesty sa pretnú vďaka náhode a túžbe malého dievčatka spoznať mamu.

Úspešný gynekológ vychováva dcéru Hanku sám. Jej mama od nej odišla veľmi skoro a Hanka si ju vôbec nepamätá. Neuvážený sľub o návrate mamy, ktorý otec Hanke prisľúbil na jej šieste narodeniny sa blíži a otec nevie ako z neho vykľučkovať.

Nakoniec sa mu to podarí. Do jeho života vstúpi Naďa a jej stretnutie s Hankou prináša nečakaný zvrat udalostí.

Mama na prenájom epizódy

Mama na prenájom epizódy sú rozdelené momentálne do dvoch sérií, pričom prvá séria už bola kompletne odvysielaná.

Druhá séria štartuje 4. septembra 2023 a môžete v nej očakávať aj nové hlavné postavy. jednou z nich Lucia, biologická mama malej Hanky. Táto postava poriadne zamieša osud hlavných postáv a privedie do seriálu množstvo drámy.

Mama na prenájom koľko častí

Počet častí seriálu Mama na prenájom je obsiahly. V prvej sérii ste mohli vidieť až 109 častí. Druhá séria by mala mať 70 častí.

Spolu je teda naplánovaných 179 častí relácie.

Mama na prenájom herci

Mama na prenájom herci vytvorili zaujímavú a veľmi príjemnú hereckú súhru a aj vďaka ich výkonom je seriál obľúbený a pútavý.

Na obrazovkách môžete vidieť štrnásť výrazných postáv, ktoré stvárňujú hereckí nováčikovia ale aj slovenské stálice.

Mama na prenájom kto je kto

Ak vás zaujíma, ktorí herec stvárnil seriálové postavy, nájdete to na oficiálnych stránkach televízie. Rovnako aj my sme pre vás pripravili prehľadnú tabuľku, v ktorej môžete vidieť, kto je kto.

Obsadenie Mama na prenájom

Postava v seriáliMeno herca / herečky
Martin TomanAdam Bardy
Eduard „Edo“ TomanVladimír Kobielsky
Hana „Hanka“ TomanováLarisa Mižigar
Nadežda „Naďa“ VernerováMartina Zábranská
Dušan VernerMaroš Kramár
Beáta VernerováKamila Heribanová
Juraj VernerMartin Klinčúch
Kvetoslava „Kvetka“ VernerováHelena Krajčiová
Eva CiranováKristína Kanátová
Boris RusnákErik Žibek
Lenka BenkováDiana Ristová
Milan StaviarskyPeter Kiss
Monika MajtánováPetra Blesáková
Andrea MazákováLujza Garajová Schrameková
Lucia TomanováMonika Horváthová

Mama na prenájom Adam Bardy

Adam Bardy v Mame na prenájom stvárňuje hlavnú postavu Martina Tomana. Martin Toman je otec hanky a spolumajiteľ gynekologickej kliniky.

Adama Bardyho môžete poznať z tanečnej súťaže Lets Dance, kde v roku 2022 obsadil spolu s jeho tanečnou partnerkou druhé miesto. Počas jeho hereckej kariéry ste ho mohli vidieť v seriáloch ako Druhá šanca či Pán profesor.

Mama na prenájom Martina Zábranská

Martina Zábranská v Mame na prenájom stvárňuje druhú hlavnú postavu a to Naďu Vernerovú. Naďa spolu s otcom a súrodencami prevádzkuje rodinnú reštauráciu. A práve Naďa dá Hanke nádej, že raz nájde vysnívanú mamu.

Martina Maca Zábranská vám môže byť rovnako ako Adam Bardy známa z tanečnej súťaže Lets Dance 2022. Martina však nesúťažila v tomto ročníkom, ale bola moderátorskou parnerkou Viktora Vinczeho.

V televíznych seriáloch ste ju mohli vidieť napríklad v Labyrinte či vo Svätom Maxovi.

Mama na prenájom ČSFD

Mama na prenájom na ČSFD získala menej ako päťdesiat percent.

Konkrétne je to štyridsaťšesť percent, čo zo všeobecného hľadiska zaraďuje seriál medzi priemerné až podpriemerné.

Okrem recenzií a hodnotenia seriálu na ČSFD nájdete aj promo materiály, galériu, filmotéku a podrobné informácie o jednotlivých hercoch.

Mama na prenájom archív

Mama na prenájom archív nájdete na oficiálnych stránkach televízie Markíza alebo na ich streamovacej platforme Voyo. V archíve si môžete dodatočne pozrieť celé epizódy, ktoré už boli odvysielané.

V prípade, že používate vo vašom prehliadači blokátor reklám, musíte počítať s tým, ak si chcete pustiť archívne epizódy na oficiálnej stránke televízie, tento blokátor budete musieť vypnúť.

Pozeranie bez reklám zabezpečuje jedine platená platfroma Voyo. Archív na sedem dní vám prináša aj Magio go benefit, kde si rovnako môžete seriál pozrieť.

Mama na prenájom Voyo

Mama na prenájom Voyo je možnosť ako si pozrieť jednotlivé epizódy seriálu. Na Voyo nájdete všetky odvysielané časti, takže slúži aj ako archív.

Výhodou tejto streamovacej platformy je, že televízia Markíza tu zverejňuje epizódy vopred, to znamená, že nemusíte čakať, kým bude odvysielaná v televízii.

Musíte počítať s tým, že Voyo je platená služba televízie Markíza. Na Voyo môžete sledovať aj novú reality show Šaty snov.

mama na prenájom voyo
Zdroj: co-to-je.sk

Mama na prenájom režisér

Režisérom mamy na prenájom je nie je len jeden človek. Na tomto televíznom projekte sa podielali dvaja skúsení režiséri. A to konkrétne Matúš Libovič a Miroslav Volný.

Medzi tvorbu Matúša Liboviča si môžete zaradiť projekty ako Druhá Šanca, Svätý Max, Pán profesor, Vlci alebo Atletiko Cvernofka.

Miroslava Volného môžete zase poznať z režírovania televízných seriálov a filmov ako Panelák, Susedia, Čaro múdrosti a lásky alebo O troch sestrách.

Mama na prenájom recenzie

Mama na prenájom recenzie sú zatiaľ neutrálne. Všeobecne diváci seriál hodnotia ako príjemný. Pokiaľ nemáte veľké očakávania, seriál vás neurazí a je dobrým odreagovaním.

Niektorí diváci majú pocit, že dej je okopírovaný z iných filmov, iní zase pochvaľujú letmo romantický dej.

Zdroj: wikipedia.sk, tvmarkiza.sk, youtube.com

Najnovšie články