Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Šaty snov – TV program, online, archív a recenzie

Aktualizované:

Autor: Marcela

Šaty snov reality show

Novú reality show Šaty snov od televízie Markíza už môžete sledovať na vašich televíznych obrazovkách. Pozrite sa na to, o čom táto reality show je a kde ju nájdete online. Nezabudnite si prečítať aj recenzie a hodnotenie na ČSFD.

Šaty snov

Šaty snov je nová reality show, ktorú môžete sledovať pravidelne na televíznych obrazovkách podobne, ako ste mohli sledovať reality show Ruža pre nevestu.

V prípade, že máte chuť si pozrieť podobne romanticky zameraný program, odporúčame vám telenovelu Krajšia ako ty.

V článku nájdete

Šaty snov Markíza

Šaty snov Markíza je reality show, ktorú ste poprvýkrát mohli vidieť na obrazovkách 12. júla 2023.

Túto reality show môžete poznať zo zahraničia pod názvom Yes to the dress. Napriek tomu, že tento koncept sa radí medzi reality show podobne ako Survivor, jednotliví ľudia tu medzi sebou nesúťažia.

Zaujímavé šaty môžete vidieť aj v relácii StarDance.

Šaty snov dej

Dej relácie Šaty snov je o tom, že účastníci reality show sa snažia nájsť ideálne šaty, pre špeciálnu príležitosť, ktorá v ich živote znamená veľa.

Módni poradcovia, ale aj ich blízki priatelia a rodinní príslušníci im pri výbere pomáhajú a dávajú im svoje názory.

Najčastejčie sa jedná o svadobné outfity, ale aj o výber oblečenia na špeciálne rodinné príležitosti či tematické párty.

Pri výbere svadobných šiat sa nezabudnite so svojim budúcim ženíchom porozprávať aj o tom, koľko stojí svadba a aký máte svadobný rozpočet.

Šaty snov TV program

Šaty snov v TV programe nájdete v pravidelnom intervale jedenkrát do týždňa v dvoch epizódach za sebou.

A to vždy v stredu od 20:30 do 21:45 jednu časť o od 21:45 do 22:50 na televíznom kanáli TV Markíza.

TV Markíza môžete sledovať aj v mobile, vďaka Magio go benefitu alebo si môžete zaplatiť Antik TV, kde získate stovky programov vrátane televízie Markíza.

Šaty snov online

Šaty snov online si pozriete napríklad na oficiálnej stránke televízie Markíza. Na oficiálnych stránkach pravidelne uverejňujú celé epizódy, ale aj bonusové ukážky.

šaty snov online
Zdroj: unsplash.com

Šaty snov archív

Šaty snov archív je pre vás ideálny, v prípade že ste si nestihli pozrieť epizódy v priamom prenose.

Archív tejto reality show nájdete aj na oficiálnych stránkach televízie Markíza, na Voyo alebo na stránke tv-archiv.sk, kde rovnako zverejňujú už odvysielané epizódy.

Šaty snov Voyo

Reláciu Šaty snov si môžete potieť aj na Voyo. Na Voyo nájdete všetky odvysielané časti, takže skvele slúži ako archív.

Zároveň veľkým benefitom Voyo je, že si tu môžete pozrieť aj jednotlivé epizódy ešte pred tým, ako budú odvysielané na televíznych obrazovkách.

Rovnako všetky epizódy si tu pozriete bez reklám a okrem tejto konkrétnej reality show tu nájdete množstvo filmov, ale aj archívne časti napríklad tanečnej súťaže Lets Dance.

Šaty snov ČSFD

Relácia Šaty snov na portáli ČSFD momentálne ešte nemá hodnotenie. Je to z toho dôvodu, že sa jedná o úplnú novinku a ľudia tento program ešte nehodnotili.

Väčšina slovenských programov, ako napríklad Dunaj seriál alebo seriál Klamstvo majú na ČSFD hodnotenie približne okolo 50%.

Šaty snov recenzie

Recenzie na program Šaty snov sú u mnohých divákov rozdielne. Jedna časť publika ocenila tento program a považuje ho za príjemnú zmenu v programe počas letných mesiacov.

Druhá časť publika považuje tento program za trápny a ľudia sa v ňom len strápňujú.

Najlepšie urobíte, ak si názor na reality show urobíte sami. Epizódy si môžete pozrieť online na Voyo, prvých 7 dní máte totižto zdarma.

FAQ: Najčastejšie odpovede o relácii Šaty snov

Pozrite si najčastejšie otázky a odpovede o novej reality show TV Markíza.

O čom je reality show Šaty snov?

Šaty snov je o tom, aby si účastníci reality show našli tie najlepšie šaty pre špeciálnu príležitosť, ako sú napríklad svadby či tematické párty.

Kde sa dá pozerať reality show Šaty snov?

Šaty snov si môžete pozrieť v televízie na televíznej stanici Markíza alebo online či z archívu na Voyo.

Aké sú recenzie na program Šaty snov?

Šaty snov majú aj pozitívne aj negatívne reakcie. Ľudia si však pochvaľujú nápady dizajnérov a čerpajú z nich inšpirácie.

Zdroj. markiza.sk, youtube.com, voyo.sk, tv-archiv.sk

Najnovšie články