Klamstvo seri├íl – epiz├│dy, ─îSFD, herci, re┼żis├ęr a recenzie

Aktualizovan├ę:

Autor: Marcela

Klamstvo seriál online

Seri├íl Klamstvo je nov├Ż telev├şzny koncept telev├şzie Mark├şza. Zauj├şma v├ís, kedy tento seri├íl vysielaj├║ a ktor├ş herci obsadili hlavn├ę ├║lohy? Pozrite sa na to, ─Źo v├ís ─Źak├í pri pozeran├ş seri├ílu Klamstvo online, na Voyo alebo z arch├şvu.

Klamstvo seriál

Klamstvo seri├íl je nov├Ż telev├şzny seri├íl, ktor├Ż m├┤┼żete vidie┼ą na obrazovk├ích. Tento seri├íl bol vytvoren├Ż na z├íklade anglickej predlohy Liar.

Podobne ako nov├Ż Dunaj seri├íl, aj Klamstvo m├í v pl├íne oh├║ri┼ą div├íkov v├Żnimo─Źn├Żm dejom. Dej opisuje situ├íciu u─Źite─żky na strednej ┼íkole a chirurga Andreja. Po pr├şjemnom spolo─Źne str├ívenom ve─Źeri si Laura pozve Andreja domov.

Na druh├Ż de┼ł ho v┼íak obvin├ş, ┼że ju nadrogoval a zn├ísilnil. Andrej tvrd├ş, ┼że ju ur─Źite nezn├ísilnil. Kto z nich dvoch klame?

V ─Źl├ínku n├íjdete

Klamstvo Mark├şza

Klamstvo seri├íl na Mark├şze m├┤┼żete sledova┼ą od polovice febru├íra. Slovensk├║ verziu anglick├ęho seri├ílu telev├şzia vysiela pravidelne v pondelky vo ve─Źern├Żch hodin├ích.

Na seri├íl by ste si mali vyhradi┼ą pribli┼żne jednu hodinu a desa┼ą min├║t. Po─Ź├ştajte s t├Żm, ┼że reklamy m├┤┼żu telev├şzne vysielanie seri├ílu o nie─Źo pred─║┼żi┼ą.

V pr├şpade, ┼że ste nestihli vysielanie na telev├şzii Mark├şza, m├┤┼żete si ho pozrie┼ą aj na telev├şzii Doma. Na TV Doma si pozriete aj tureck├Ż seri├íl Sp├║tan├Ż mot├Ż─ż.

Klamstvo epiz├│dy

Klamstvo seri├íl epiz├│dy prib├║daj├║ pravidelne na t├Ż┼żdennej b├íze. Sledova┼ą ich m├┤┼żete v priamom prenose na telev├şzii Mark├şza, online, cez Voyo alebo z arch├şvu.

Okrem klasick├Żch cel├Żch epiz├│d si na ofici├ílnej str├ínke telev├şzie Mark├şza m├┤┼żete pozrie┼ą aj bonusy k seri├ílu. N├íjdete tam napr├şklad rozhovory s hercami, ktor├ş stv├ír┼łuj├║ hlavn├ę ├║lohy.

Jednotliv├ę epiz├│dy si m├┤┼żete pozrie┼ą aj cez Magio go benefit, sta─Ź├ş, aby ste boli z├íkazn├şkmi Telekomu.

Herci Klamstvo

Klamstvo herci boli pre niektor├Żch ve─żk├Żm prekvapen├şm. Najm├Ą here─Źka Zuzana Fialov├í, ktor├í stv├ír┼łuje jednu z post├ív v seri├íli, here─Źka sa toti┼żto u┼ż nieko─żko rokov vyh├Żbala telev├şznym obrazovk├ím.

Okrem skvelej Zuzany Fialovej n├íjdete v seri├íli aj telev├şzne a seri├ílov├ę st├ílice ako je Tom├í┼í Ma┼ítal├şr, ktor├Ż hr├í hlavnu postavu. ┼Żensk├║ hlavn├║ postavu stv├ír┼łuje Monika Horv├íthov├í.

Klamstvo kto je kto

Pokia─ż v├ís zauj├şma, ktor├ş herci stv├ír┼łuj├║ jednotliv├ę hereck├ę ├║lohy, prin├í┼íame pre v├ís kompletn├Ż zoznam, kto je kto:

Postava v seri├íliMeno herca / here─Źky
Andrej Rosick├ŻTom├í┼í Ma┼ítal├şr
Laura KalasováMonika Horváthová
Luk├í┼í Rosick├ŻMartin Pallay
Hana Luk├í─Źov├íZuzana Fialov├í
Oto M├íjekPavol Vi┼í┼łovsk├Ż
Katar├şna Vydrov├íIvana Kuxov├í
Richard VydraMartin M┼łahon─Ź├ík
Tom├í┼í BauerJ├ín Dobr├şk
Bra┼ło M├íjekMat├║┼í Kvietik
Erika WolfováSarah Arató
Sandra WolfováAlena Ďuránová
Ján PolákMarek Geišberg
Oliver Horv├íth─Żubo┼í Kosteln├Ż

V pr├şpade, ┼że m├íte z├íujem o seri├íl so zahrani─Źn├Żm hercami, m├┤┼żete si pozrie┼ą romantick├║ telenovelu Kraj┼íia ako ty.

Klamstvo Tom├í┼í Ma┼ítal├şr

Klamstvo seri├íl Tom├í┼í Ma┼ítal├şr stv├ír┼łuje hlavn├Ż postavu chirurga Andreja, ktor├Ż sa dost├íva do poty─Źky s hlavnou postavou Laurou.

Tom├í┼í Ma┼ítal├şr je ob─ż├║ben├Ż slovensk├Ż herec, ktor├ęho m├┤┼żete vidie┼ą v mnoh├Żch seri├íloch a filmoch, ale aj v divadle. Medzi jeho ├║spe┼ín├ę telev├şzne projekty patr├ş napr├şklad Ordin├ícia v ru┼żovej z├íhrade a moment├ílne ho okrem Klamstva m├┤┼żete vidie┼ą aj v Dunaj seri├íl.

Klamstvo Monika Horváthová

Klamstvo seri├íl Monika Horv├íthov├í stv├ír┼łuje hlavn├║ postavu u─Źite─żky Laury. Laura sa spam├Ąt├íva z rozchodu, ktor├Ż si sama nechce pripusti┼ą. Napriek tomu si bli┼ż┼íie pripust├ş Andreja, no n├ísledne ho obvin├ş zo zn├ísilnenia.

Monika Horv├íthov├í sa s touto postavou slu┼íne popasovala. Monika je ├║spe┼ínou slovenskou here─Źkou, no kari├ęru si vybudovala aj za hranicami Slovenska a to v ─îeskej republike. Mohli ste ju vidie┼ą v celove─Źernom filme Celebrity s.r.o. alebo v seri├íli Prav├í tv├ír.

Klamstvo seriál ČSFD

Klamstvo ─îSFD dosiahol na priemer slovensk├Żch seri├ílov pomerne vysok├ę hodnotenia. ─îSFD Klamstvo z├şskal hodnotenie 74 %.

─îSFD v├ím prin├í┼ía okrem celkov├ęho hodnotenia aj u┼żito─Źn├ę a praktick├ę inform├ície o seri├íli. N├íjdete tam hereck├ę obsadenie, zauj├şmavosti z nakr├║cania, promo materi├íly a aj hodnotenie jednotliv├Żch epiz├│d.

Pokia─ż neviete, ─Źo je ─îSFD, je to ─îesko-Slovensk├í filmov├í datab├íza inform├íci├ş o filmoch a telev├şznych rel├íci├ích a hercoch samotn├Żch.

Klamstvo seri├íl arch├şv

Klamstvo arch├şv v├ím padne vhod, pokia─ż ste si epiz├│du seri├ílu nestihli pozrie┼ą v telev├şzii. Arch├şv n├íjdete na ofici├ílnych str├ínkach telev├şzie Mark├şza.

Rovnako arch├şv pon├║ka aj vy┼í┼íie spom├şnan├í slu┼żba Voyo. Okrem toho, ┼że si m├┤┼żete pozrie┼ą epiz├│dy predom n├íjdete tam aj v┼íetky u┼ż odvysielan├ę ─Źasti.

Pozeran├şm seri├ílu z arch├şvu sa zbav├şte nepr├şjemn├Żch rekl├ím. U┼íetr├şte tak mno┼żstvo ─Źasu a seri├íl si pozriete kedy m├íte ─Źas alebo chu┼ą.

Klamstvo seriál Voyo

Klamstvo seri├íl Voyo je jedna z mo┼żnost├ş, kde si tento nov├Ż projekt telev├şzie Mark├şza m├┤┼żete pozrie┼ą. V├Żhodou Voyo je, ┼że jednotliv├ę epiz├│dy s├║ na tejto streamovacej platforme zverejnen├ę e┼íte predt├Żm ako boli odvysielan├ę v telev├şzii.

Mus├şte po─Ź├şta┼ą s t├Żm, ┼że Voyo je spoplatnen├í slu┼żba telev├şzie Mark├şza. Pokia─ż m├íte z├íujem o v├Żhody tejto platformy, pon├║kaj├║ prv├Żch sedem dn├ş zdarma na vysk├║┼íanie.

Klamstvo seriál voyo
Zdroj: co-to-je.sk

Klamstvo seri├íl re┼żis├ęr

Re┼żis├ęrom seri├ílu Klamstvo je Bra┼ło Mi┼í├şk. Re┼żis├ęr Bra┼ło Mi┼í├şk je na Slovensku ve─żmi dobr├ę zn├ímy a ─Źastokr├ít do jeho filmov a seri├ílov vklad├í osobn├ę z├í┼żitky. Jedn├Żm z tak├Żchto diel je aj seri├íl Hniezdo.

Bra┼ła Mi┼í├şka m├┤┼żete pozna┼ą aj z filmov a seri├ílov, ako Hlavne ve─ża l├ísky, Druh├í ┼íanca, Priznanie, Sestri─Źky ─Źi Prav├í tv├ír.

Klamstvo recenzie

Klamstvo recenzie nazna─Źuj├║, ┼że seri├íl jedn├Żm z t├Żch ├║spe┼ínej┼í├şch slovensk├Żch seri├ílov. Seri├íl Klamstvo sa te┼í├ş pozit├şvnym ohlasom.

Pozit├şvne s├║ hodnoten├ę jednotliv├ę v├Żkony hercov a aj to ako slovensk├Ż re┼żis├ęr po┼łal tento anglick├Ż projekt do vlastn├Żch r├║k.

O─Źak├ívania s├║ ve─żmi ve─żk├ę. Niektor├ş div├íci spo─Źiatku neverili slovensk├ęmu prevedeniu a mysleli si, ┼że slovensk├í verzia nedok├í┼że nahradi┼ą origin├íl. Mnoh├ş sa nakoniec presved─Źili o opaku.

Ka┼żdop├ídne mus├şte si urobi┼ą n├ízor sami a tento seri├íl si pozrie┼ą, aby ste ho mohli sami zhodnoti┼ą.

Zdroje: markiza.sk, youtube.com

Voyo.sk program na dnes

Najnov┼íie ─Źl├ínky