LOH 2024 Všetky info tu!

Krajšia ako ty – dej, herci, epizódy, online, archív a recenzie

Aktualizované:

Autor: Marcela

Krajšia ako ty Markíza

Nenechajte si ujsť romantickú telenovelu Krajšia ako ty. Túto televíznu reláciu si môžete pozrieť aj slovenskom jazyku online a aj z archívu. Nechajte sa vtiahnuť do krásneho Turecka, telenovela vám totižto prináša nádherný príbeh.

Krajšia ako ty

Krajšia ako ty je turecká telenovela podobne ako telenovela Spútaný motýľ, ktorú ste na slovenských televíznych obrazovkách už mohli vidieť.

Originálny názov tohto programu je Senden Daha Güzel a dokonca získal nomináciu na najlepší romantický seriál v súťaži Pantene Golden Butterfly Awards.

V článku nájdete

Krajšia ako ty Markíza

Tureckú telenovelu Krajšia ako ty môžete sledovať na obrazovkách TV Markíza. A to konkrétne na ich podstanici TV Doma.

Jednotlivé časti si môžete pozrieť v pondelok o 15:25, 19:05 a 19:55 na TV Doma alebo ich reprízu z pondelka na utorok v noci alebo v utorok poobede. Prípadne môžete využiť archív, kde nájdete jednotlivé epizódy, pretože finále série na TV Doma je naplánované na 31.07.2023.

Na slovenských televíznych obrazovkách sú jednotlivé epizódy odvysielané oveľa neskôr ako prebehla premiéra v Turecku, no na druhú stranu si ich môžete pozrieť so slovenským dabingom.

Krajšia ako ty dej

Krajšia ako ty dej je podobne romantický ako príbeh slovenského seriálu Mama na prenájom.

Táto turecká telenovela zachytáva dej príbeh Efsun,  ktorá žije so svojím otcom na farme v Gaziantepe. Dievča vyrastalo bez matky. Jedného dňa však od matky dostane správu, tá leží na smrteľnej posteli a chcela by svoju dcéru naposledy vidieť.

Jej mama vlastní najväčšiu estetickú kliniku v Istanbule. Hlavnej hrdinke ako dermatologičke ponúkla prácu na klinike. Doktorka Efsun tak musí zanechať idylický dedinský život a prispôsobiť sa ruchu veľkomesta.

Efsun na klinike spolupracuje s Emirom , charizmatickým no arogantným plastickým chirurgom, ktorý neverí na lásku a ktorý sa do nej po stretnutí beznádejne zamiluje.

Krajšia ako ty epizódy

Turecká telenovela Krajšia ako ty má za sebou ešte len prvú sériu, ktorá obsahuje 14 epizód.

Dĺžka jednej epizódy trvá približne 2 hodiny a dvadsať minút. Na slovenských obrzaovkách ste mohli vidieť jednu epizódu rozdelenú na viacero častí. A to konkrétne je tento seriál na Slovensku rozdelený až do 42 epizód.

Krajšia ako ty herci

Herci seriálu patria medzi obľúbených tureckých hercov. A častokrát ich môžete vidieť aj v iných tureckých seriáloch.

Krajšia ako ty herci kto je kto

Meno herca / herečkyPostava v seriáli
Cemre BayselEfsun Armagan
Burak ÇelikEmir
Gözde KayaGülden
Kimya Gökçe AytaçCanan
Tuğçe KumralŞirin
Sevinç ErbulakSerpil
Cihan ErcanYasar
Yunus EskiSarp
Merve ŞenBinnur
Anıl ÇelikMete

Krajšia ako ty online

Krajšia ako ty online si môžete pozrieť viacerými spôsobmi. Prvou možnosťou je pozrieť si odvysielané epizódy na oficiálnej stránke televízie Markíza. Tu však musíte počítať s tým, že jednotlivé epizódy budú obsahovať reklamy.

Rovnako si môžete pozrieť tento televízny program online na Voyo alebo využiť rôzne portály, ako je napríklad aj sledujserialy.

 Krajšia ako ty kukaj to

Ďalšia možnosť, ako sledovať Krajšia ako ty online je internetová platforma kukaj to.

Na kukaj to nájdete túto tureckú telenovelu rozdelenú presne tak ako to bolo aj na slovenských obrazovkách a to do 42 epizód, po cca 45 minút.

Stačí, ak si do vyhľadávača na tejto stránke zadáte meno seriálu alebo Senden Daha Güzel. Rovnako na kukaj to nájdete aj najlepšie horory či iné slovenské seriály ako Dunaj.

krajšia ako ty online
Zdroj: unsplash.com

Krajšia ako ty archív

Krajšia ako ty archív slúži na to, aby ste si vedeli pozrieť už odvysielané epizódy. Na pozeraníe môžete využiť vyššie spomínané online platformy aj archív.

Rovnako epizódy nájdete aj na tv-archiv.sk alebo môžete využiť oficiálnu stránku TV Markíza či ich streamovaciu platformu Voyo.

Krajšia ako ty Voyo

Televízny program Krajšia ako ty na Voyo je dostupný dokonca aj v predstihu. To znamená, že na Voyo si môžete pozrieť všetky odvysielané epizódy a zároveň si môžete pozrieť aj jednotlivé časti, ktoré ešte neboli odvysielané.

To znamená, že Voyo slúži aj ako archív a je ideálne na online pozeranie, pretože sa vyhnete reklamám.

Naviac prvých 7 dní máte zdarma, takže si môžete dopozerať časti, ktoré ste zmeškali bez poplatkov.

Krajšia ako ty ČSFD

Táto turecká telenovela má na ČSFD hodnotenie viac 67 %.

To znamená, že tento seriál je nadpriemerný a dosahuje oveľa lepšie hodnotenie ako niektoré slovenské seriály.

Krajšia ako ty recenzie

Krajšia ako ty recenzie popisujú túto telenovelu ako príjemný a pohodový televízny projekt. Diváci si pochvaľujú striedanie bláznivých a vtipných momentov s napätými a dramatickými situáciami.

Vo všeobecnosti to diváci zhrnuli ako veľmi chytľavý seriál.

Zdroj: markiza.sk, voyo.sk, youtube.com, kukaj.io, youtube.com

Témata:
Filmy a seriály

Najnovšie články