Sledujserialy.io – ako sťahovať, ako nastaviť titulky, seriály online zdarma

Ak ste milovníkov seriálov, stránka sledujserialy vám bude pravdepodobne povedomá. Ak nie tak vám ju dnes radi prestavíme a ukážeme si, ako sledovať seriály online zdarma, ako zapnúť titulky na sledujserialy a kde všade je možné nájsť seriály online sk.

Sledujseriály 2022

Sledujserialy.io je skutočne rajom pre všetkých, čo radi sledujú seriály domáceho či zahraničného pôvodu. Stránka ponúka skutočne obsiahlu knižnicu seriálov online.

V článku nájdete

Sledujserialy.to

Sledujserialy.to je pôvodná doména aktuálne používanej sledujserialy.io.

Sledujserialy ponuka

Platforma je veľmi dobre prepracovaná a vyberie si skutočne každý. Skutočným benefitom sú seriály zadarmo, ktoré sú dostupné pre každého a teda pre ich sledovanie nezaplatíte ani cent.

Sledujserialy ponúka seriály sk, seriály cz a to s titulkami aj s dabingom. Z ponuky si vyberiete samozrejme aj tie zahraničné, ktoré si môžete pozrieť v originálnom znení.

Ako sťahovať zo sledujserialy

Sťahovať seriály zo sledujserialy bolo kedysi v rámci pôvodnej domény sledujserialy.sk možné pri aktivácii používateľského konta premium.

Dnes konto premium ponúka niekoľko benefitov, no zo sledujserialy sťahovať zadarmo už nie je možné. Na druhej strane je veľmi praktickým riešením práve sťahovanie z Uložto, kde nájdete skutočne uspokojivé množstvo seriálov, telenoviel ale aj filmov a ďalších mediálnych súborov.

Trošku pracnejšou. no taktiež možnou cestou ako stiahnuť seriály zadarmo je sťahovanie z Youtube. V tejto videoknižnici nájdete seriály v obrovskom množstve jazykov, ktoré samozrejme zahŕňajú aj slovenčinu.

Zdroj: pexels.com

Sledujserialy Premium verzia

Sledujserialy premium verzia ponúka registrovaným niekoľko výhod ako napr.:

  • Sledovanie bez reklám
  • Sledovanie zo zahraničia
  • Zobrazenie videných epizódy
  • Expresné pridanie seriálu na želanie
  • Expresná oprava chýb pri nahlásení
  • Expresná užívateľská podpora a pomoc

Sledujserialy Premium je možné zakúpiť v rôznych časových úsekoch, preto odporúčame registrovať sa a následne sledovať stránku, kedy bude možné premium aktivovať.

Reklamy na Sledujserialy

Sledujseriály.io zadarmo funguje na princípe reklám, a preto ak túžite nejaký seriál pozerať musíte mať vypnutý adblock.

Prvé okná, ktoré sa vám otvoria po kliknutí na seriál budú totiž tie reklamné a až po niekoľkom pokuse po spustení tlačidla „play“ sa k pozeraniu dostanete.

Ako zapnúť titulky na sleduj serialy

Po kliknutí na video a spustení seriálu sa vám v pravom dolnom rohu objaví ikonka „CC“, na ktorú je potrebné kliknúť a vybrať želanú možnosť.

Niekedy budete mať na výber viac jazykov titulkov, môžete ich samozrejme aj úplne vypnúť.

Zdroj: pexels.com

Sledujserialy susedia

Pokiaľ ide o ponuku slovenských seriálov na Sledujseriály, Susedia nesmú chýbať. Či staré alebo nové epizódy, všetky ich nájdete veľmi jednoducho, stačí ak napíšete do vyhľadávača „susedia“.

Sledujserialy Láska na prenájom

Sledujserialy Láska na prenájom seriál rovnako nevynechalo. Turecký romantický seriál sa aj medzi slovenskými a českými divákmi teší veľkej popularite.

V televízii sa vysiela na kanáli televízie Markíza a dokonca 4 epizódy vopred si pozriete aj na Voyo.

Euphoria online Sledujserialy

A pokiaľ hovoríme o niečom kultovejšom najmä pre násťročných divákov Sledujserialy Euphoria online takisto zaradilo do svojho výberu.

Napínavý príbeh o dospievaní a problémoch, ktoré táto moderná doba prináša chytil za srdce divákov z celého sveta.

Zdroj: pexels.com

Sledujserialy nefunguje

Ak z nejakého dôvodu portál sledujseriály nefunguje na žiadnom vašom zariadení s najväčšou pravdepodobnosťou majitelia webu čelia problémom s autorskými právami.

Nie je to bohužiaľ ojedinelý prípad šírenia audiovizuálneho obsahu online.

Ďalšou možnosťou je presun portálu opäť na inú doménu. Ak vám len nejde spustiť video môže to byť tým, že stránku spúšťate zo zahraničia, preto odporúčame nastaviť si VPN.

Sledujserialy Facebook

Sledujserialy má aj svoju Facebook stránku, kde pridáva pravidelné novinky o stránke a kde majú všetci sledovatelia seriálov pridať svoje návrhy, postrehy, vytúžené seriály, ktoré by sa mali v knižnici objaviť a podobne.

Filmy a seriály zadarmo

Filmy a seriály zadarmo sa už dnes dajú na internete nájsť skutočne bez dlhého hľadania. No pokiaľ netúžite po problémoch spojených s porušovaním autorských práv či najrôznejšími vírusmi, ktoré väčšinou tieto weby dajú k filmovému zážitku „gratis“ vyskúšajte niektorý z overených webov.

Sleduj to filmy

Ak máte zálusk skôr na filmy zdarma online, Sleduj seriály nebude pre vás to pravé. No zato vám odporúčame navštíviť partnerskú stránku sledujfilmy.io, kde na vás čaká nekonečná ponuka domácich aj zahraničných titulov.

Bezpečnou cestou ako pozerať filmy a seriály online sk so znesiteľným množstvom reklám je napríklad kukaj.to.

Platforma ponúka prepracovanú a skutočne bohatú knižnicu audiovizuálnej zábavy aj pre slovenských divákov.

Ďalšou možnosťou ako pozerať seriály online zdarma je služba Youtube, kde nájdete takisto nekonečné množstvo titulov a nepotrebujete sa ani registrovať ani nič platiť

Zdroj: sledujserialy.io