EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Sleduj seriály – ako sťahovať, seriály online, nefunguje, seriály zdarma

Aktualizované:

Autor: Veronika

Sledujserialy sk online

Sleduj seriály online a zdarma! Ak ste milovníkov seriálov, stránka sledujserialy.io bude vašim verným spoločníkom. V článku nájdete, ako sledovať seriály online zdarma, ako zapnúť titulky, čo robiť v prípade, ak vám sledovanie seriálov nefunguje.

Sleduj seriály 2023

Stránka Sledujserialy.io je skutočne rajom pre všetkých, čo radi sledujú seriály domáceho či zahraničného pôvodu. Sleduj seriály to ponúka svojim divákom skutočne obsiahlu knižnicu seriálov zdarma online.

Ak máte radšej filmové novinky a trháky, odporúčame vám pozrieť si ich zdarma na stránke Kukaj.io.

V článku nájdete

Sleduj seriály to

Sledujserialy.to je pôvodná doména aktuálne používanej webovenj stránky sledujserialy.io. Na sledujserialy io nájdete každý deň nové seriály, epizódy, titulky, dabingy a najviac seriálov online zdarma. 

Seriály online a zdarma môžete sledovať napr. aj cez Voyo.sk, kde máte okrem filmov a seriálov aj relácie, reality šou a ďalšie napísané programy z dielne TV Markíza.

Sleduj seriály ponuka

Sleduj seriály to ponuka je skutočne pestrá a nájdete tu veľké množstvo seriálov online a zdarma, ktoré sú dostupné pre každého, a teda pre ich sledovanie nezaplatíte ani cent.

Sleduj seriály ponúka seriály sk, seriály cz a to s titulkami aj s dabingom. Z ponuky si vyberiete samozrejme aj tie zahraničné, ktoré si môžete pozrieť v originálnom znení.

Seriály v slovenskom jazyku môžete pozerať aj na stránke Sledujseriály.sk.

Sleduj seriály Facebook

Sleduj seriály má aj svoju Facebook stránku, ktorá pridáva pravidelné novinky o stránke a kde majú všetci sledovatelia seriálov možnosť pridať svoje návrhy, postrehy a tipy na vytúžené seriály, ktoré by sa mali v knižnici objaviť.

Sleduj seriály ako sťahovať

Sťahovať seriály zo sleduj seriály io bolo kedysi v rámci pôvodnej domény sledujserialy.to možné pri aktivácii používateľského konta premium.

Dnes konto premium ponúka niekoľko benefitov, no zo sledujserialy.io sťahovať zadarmo už nie je možné.

Na druhej strane je veľmi praktickým riešením práve sťahovanie z Ulož to, kde nájdete skutočne uspokojivé množstvo seriálov, telenoviel ale aj filmov a ďalších mediálnych súborov.

Trošku pracnejšou, no taktiež možnou cestou ako stiahnuť seriály zadarmo, je sťahovanie z Youtube.

V tejto videoknižnici nájdete seriály v obrovskom množstve jazykov, ktoré samozrejme zahŕňajú aj slovenčinu.

Sledujseriály a sťahovanie zdarma
Zdroj: pexels.com

Sleduj seriály premium verzia

Sleduj seriály premium verzia ponúka registrovaným niekoľko výhod ako napr.:

 • Sledovanie bez reklám
 • Sledovanie bez reklám v smartphonoch a tabletoch
 • Sledovanie zo zahraničia
 • Zobrazí videné epizódy
 • Premium ikonka
 • Expresné pridanie seriálu na želanie
 • Expresná oprava chýb pri nahlásení
 • Expresná podpora a pomoc pre používateľov

Sleduj serialy premium je možné zakúpiť v rôznych časových úsekoch, preto odporúčame registrovať sa a následne sledovať stránku, kedy bude možné premium aktivovať.

Avšak ak nechcete využiť službu premium, sleduj seriály online môžete aj bez registrácie zdarma.

Sleduj seriály reklamy

Portál Sledujseriály.io funguje na princípe reklám, a preto ak túžite nejaký seriál pozerať, musíte mať vypnutý adblock.

Prvé okná, ktoré sa vám otvoria po kliknutí na seriál budú totiž tie reklamné a až po niekoľkom pokuse po spustení tlačidla „play“ sa k pozeraniu dostanete.

Sleduj seriály ako zapnúť titulky

Sleduj to seriály ponúkajú veľa slovenských aj českých seriálov, avšak nájdete tam aj množstvo zahraničných seriálov, pri ktorých si musíte zapnúť titulky.

Po kliknutí na video a spustení seriálu sa vám v pravom dolnom rohu objaví ikonka „CC“, na ktorú je potrebné kliknúť a vybrať želanú možnosť.

Niekedy budete mať na výber viac jazykov titulkov, môžete ich samozrejme aj úplne vypnúť.

Seriályzadarmo v sk na pozeranie online
Zdroj: pexels.com

Sledujseriály nefunguje

Ak z nejakého dôvodu portál sledujseriály nefunguje na žiadnom vašom zariadení, s najväčšou pravdepodobnosťou majitelia webu čelia problémom s autorskými právami. Nie je to bohužiaľ ojedinelý prípad šírenia audiovizuálneho obsahu online.

Ďalšou možnosťou je presun portálu opäť na inú doménu. Ak vám len nejde spustiť video môže to byť tým, že stránku spúšťate zo zahraničia, preto odporúčame nastaviť si VPN.

Rovnako ak vám nejde opäť spustiť video a sledujseriály nefunguje, stránka odporúča pri akomkoľvek probléme skúsiť zmeniť prehrávač.

Sleduj seriály Láska na prenájom

Sleduj seriály Láska na prenájom je turecký seriál, ktorý sa na Markíze vysielal v roku 2022. rovnako nevynechala. Turecký romantický seriál sa aj medzi slovenskými a českými divákmi tešil veľkej popularite.

Epizódy tohto tureckého seriálu si môžete pozrieť na stránke sledujserialy.io alebo v televíznom archíve na Voyo.sk.

Sleduj seriály Euphoria

A pokiaľ hovoríme o niečom kultovejšom najmä pre násťročných divákov, Euphoria na sleduj seriály je presne to, čo hľadáte.

Tento napínavý príbeh o dospievaní a problémoch, ktoré táto moderná doba prináša, chytil za srdce divákov z celého sveta.

Seriál Euforia online nájdete na sledujserialy.io, kde na vás čaká prvá a druhá a séria. Diváci sa však môžu tešiť aj na tretiu sériu, ktorú si budú môcť pozrieť najbližšie až v roku 2024.

Seriály online zadarmo

Seriály a filmy online zadarmo sa už dnes dajú na internete nájsť skutočne bez dlhého hľadania.

No pokiaľ netúžite po problémoch spojených s porušovaním autorských práv či najrôznejšími vírusmi, ktoré väčšinou tieto weby dajú k filmovému zážitku „gratis“, vyskúšajte niektorý z overených webov ako:

 • Sledujserialy.io
 • Sleduj-serialy.sk
 • Bombuj.sk
 • Kukaj.io

Niektoré najnovšie seriály však nájdete iba na platených streamovacích službách ako napr. Netflix, kde si môžete okrem seriálov pozrieť aj najlepšie filmy na Netflixe.

Sleduj filmy online

Ak máte zálusk skôr na filmy zdarma online, Sleduj seriály nebude pre vás to pravé. No zato vám odporúčame navštíviť partnerskú stránku Sledujfilmy.io, kde na vás čaká nekonečná ponuka domácich aj zahraničných titulov.

Bezpečnou cestou ako pozerať filmy a seriály online sk so znesiteľným množstvom reklám je napríklad Kukaj.io. Platforma ponúka prepracovanú a skutočne bohatú knižnicu audiovizuálnej zábavy aj pre slovenských divákov.

Ďalšou možnosťou ako pozerať seriály online zdarma je služba Youtube, kde nájdete takisto nekonečné množstvo titulov a nepotrebujete sa ani registrovať ani nič platiť

Zdroje: sledujserialy.io, youtube.com, digitalspy.com, pexels.com

Témata:
Filmy a seriály

Najnovšie články