Ruža pre nevestu Sledujte v predstihu!

Bez servítky TV JOJ – archív, recepty, online, účinkujúci a recenzie

Aktualizované:

Autor: Veronika

Bez servítky informacie o relácii

Bez servítky je televízna relácia, ktorá prináša okrem zábavy a emócii aj nejaké to kuchárske umenie pretvorené do súťaže. Zistite, kde nájsť Bez servítky archív, recepty či ako si pozrieť Bez servítky online.

Bez servítky 2023

Bez servítky 2023 je populárna relácia na TV JOJ, kedy jeden z piatich súťažiacich pripraví pre ostatných „hostinu“, pričom každý deň príde rad na niekoho iného.

V súťaži sa hodnotia nápady jedál, ale aj celková prezentácia ich gastronomického diela a výsledná atmosféra, vďaka čomu je chod udalostí o to zaujímavejší.

Súťažiaci teda ochutnávajú a hodnotia hostiteľa bodmi. Na konci týždňa je odhalené, kto zo súťažiacich si vybojoval víťazstvo vďaka najväčšiemu počtu bodov.

Na TV JOJ si môžete pozrieť aj obľúbenú reláciu Československo má talent.

V článku nájdete

Bez servítky archív

Bezservítky.sk archív 2023 nájdete na oficiálnej stránke televízie JOJ. Zabezpečí vám rozhodne veľa inšpirácie a pozrieť si môžete hneď niekoľko dielov za sebou, bez prerušenia reklamami.

Nájdete tam diely od začiatku roku 2022, rovnako ako zábavnú šou Heslo alebo seriál Iveta.

Medzi ďalšie zábavné relácie, ktoré nájdete na Markíze patria Zámena manželiek, Love Island 3 alebo Farma 15.

Bezservítky.sk recepty

Varenie a čo najlepší dojem je podstatou celej súťaže. Niet divu že Bez servítky recepty nielenže netají, ale dokonca hrdo prezentuje na svojich oficiálnych stránkach.

Od predjedla až po dezert, to všetko nájdete na varenie joj sk recepty. Môžete sa tu inšpirovať rôznymi receptami, ktoré účinkujúci navaria – napríklad recepty z cukety, prípadne recepty na plnku do kuraťa.

Ak ste si teda počas varenia účinkujúcich nestihli zapamätať, či všetko zapísať, nájdete to veľmi jednoducho na webových stránkach aj s fotografiami jedál.

Bez servítky recepty nájdete online
Zdroj: pexels.com

Bez servítky online

Bez servítky online si pozriete v archíve televízie joj zdarma. Slovenská súťažná kuchárska reality šou má aj svoju internetovú verziu.

Kedysi bola relácia vysielaná ako Bez servítky Markíza, no v archíve oficiálnych stránok tejto televízie ju už nenájdete. Avšak nájdete tu celosvetovo úspešnú gastro šou Na nože.

Bez servítky účinkujúci

Každý večer sa stáva iný Bez servítky účinkujúci hostiteľom, ktorý pripraví minimálne trojchodové menu a čo najlepšiu atmosféru aby získal, čo najväčší počet bodov. Každý jeden diel nám dokazuje, že stolovanie je skutočné umenie.

O to väčšiu popularitu si relácia získala zapojením známej osobnosti medzi piatich súťažiacich. V relácii ste mohli za platňou vidieť Noru Kabrheľovú, hercov z Mafstory, Martina Jakubca a ďalších.

Súťažiaci s najvyšším počtom bodov získava 500€.

Bez servítky Babula

Nedávno sa v šou objavila aj extravagantná príležitostná herečka Babula, ktorá si získala záujem u divákov najmä vďaka zariadeniu svojho obydlia.

Každý zo súťažiacich bol šokovaný kráľovským zariadením obalený do zamatu, zlata či krištáľových prvkov. Aj tento diel Bez servítka nájdete online.

Bez servítky Moňa

Tento diel je medzi mnohými zaujímavý, keďže sa v ňom niečo deje. Konkrétne Moňa a Miška si skočia do vlasov kvôli vzájomným nesympatiám.

Padajú hlášky typu: „Dúfam, že môj syn si nenájde takúto nevestu.“ „Mala som chuť ju utopiť tuto vedľa v akváriu“ a podobne. Môžete si túto časť nájsť aj pozrieť sami.

Recenzie Bez servítky JOJ

Bez servítky TV JOJ sa na csfd neteší veľkej obľube – má tu len 19 %. Diváci hodnotia túto reláciu dosť negatívne – nepáči sa im, akým smerom sa uberá. Že vôbec nejde o samotné varenie, ale o strapňovanie a primitivizmus.

Pozitívna recenzia na stránke csfd nie je. Každopádne názor si človek musí urobiť sám.

Zdroje: joj.sk, tv-archiv.sk, bez-servitky.markiza.sk

Najnovšie články