Ruža pre nevestu Sledujte v predstihu!

Na nože Markíza – online, archív, kuchár, epizódy a série, recenzie

Autor: Denisa

Na Nože markíza

Na nože! je celosvetovo úspešná šou, ktorá v sebe spája zábavu, dobré jedlo a emócie. Pozrite sa, kto je hlavným šéfkuchárom v Na nože Markíza Slovensko a kde si môžete reláciu pozrieť zadarmo online.

Na nože Markíza

Markíza Na nože je ďalšou reality šou komerčnej televízie, ktorá sa vysiela od februára 2023. V nej sa snaží šéfkuchár Martin Novák vytiahnuť z problémov reštaurácie po celom Slovensku.

Túto celosvetovo úspešnú reláciu môžete sledovať online na Voyo alebo v archíve TV Markíza, podobne ako romantickú reality šou o hľadaní lásky – Ruža pre nevestu.

V článku nájdete

Relácia Na nože Markíza

Gastronomická reality šou Na nože Markíza baví divákov od roku 2023, kedy ju televízia prvý krát spustila na svojich obrazovkách. Ide o formát plný emócií, pri ktorom sa nebudete nudiť.

Reláciu môžete na TV Markíza sledovať každú stredu o 20:30h alebo online na Voyo.sk.

Celosvetovo uznávaná šou Na Nože vychádza z britského programu Ramsay's Kitchen Nightmares. Jej hlavnou myšlienkou je snaha šéfkuchára Martin Nováka vytiahnuť z problémov reštaurácie, ktoré sa z najrôznejších dôvodov ocitli v kríze, alebo dokonca na hranici krachu.

Budú majitelia reštaurácií počúvať dobre mienené rady skúseného odborníka alebo si naďalej budú všetko robiť po svojom? Šéfkuchár Martin Novák sa po nejakom čase sa do každej reštaurácie vráti so skrytou kamerou, aby preveril, či naozaj došlo k zlepšeniu. 

Na nože Markíza kuchár

V Čechách a na Slovensku túto šou pod názvom Áno, šéfe! výrazne spopularizoval šéfkuchár Zdeněk Pohlreich.

V slovenskej verzii sa divákom predstaví renomovaný a ocenený šéfkuchár Martin Novák, ktorý si taktiež nekladie servítku pred ústa a vie byť poriadne prísnym kritikom.

Kuchár Na nože Martin Novák je známy šéfkuchár, ktorý pracoval vo viacerých známych reštauráciách. Varil pre členov holandskej aj britskej kráľovskej rodiny, získal množstvo prestížnych ocenení a v roku 2022 sa umiestnil na druhom mieste rebríčka Best Chefs.

Dnes šéfuje dvom reštauráciám. Martinovou mantrou v správnej kuchyni sú čerstvosť, lokálne zdroje, hravosť a fantázia.

Martina Nováka môžete poznať aj z deviatej série Lets Dance.

Na nože Markíza online

Reláciu Na Nože online môžete sledovať buď priamo v televízií alebo na streamovacej službe Voyo.sk. V prípade sledovania Na nože online budete potrebovať dobré wifi pripojenie a predplatné.

Relácia Na nože Voyo

Pre nedočkavých divákov televízie Markíza je relácia Na nože dostupná aj na streamovacej službe Voyo.sk, kde si túto gastro šou môžete pozrieť online v exkluzívnom predstihu.

Voyo je online TV streamovacia služba televízie Markíza, kde sa mesačný poplatok 5,99 € môžete pozerať filmy, seriály, obľúbené relácie, spravodajstvo či športové zápasy naživo aj v predstihu.

Ak sa vám zdá suma 5,99 € veľa, vyskúšajte Voyo zadarmo na 7 dní, ktorá platí pre nových zákazníkov.

Archív Na nože Markíza

Ak si chcete pozrieť reláciu televízie Markíza Na nože zo záznamu, môžete tak urobiť prostredníctvom online archívu TV Markíza, ktorý je dostupný zadarmo na oficiálnej stránke televízie.

Okrem celých častí relácie tu nájdete takisto aj bonusy, články a ukážky z budúcich epizód. Jedinou nevýhodou sledovania videoarchívu Markíza zadarmo sú reklamy.

V prípade, že si chcete pozrieť archív TV Markíza Na nože bez reklám, urobiť tak môžete na webe Voyo.sk.

Relácia Na Nože markíza
Zdroj: unsplash.com

Na nože Markíza série a epizódy

Divácky hit Na nože pokračuje na jar 2024 treťou sériou a ďalšími premiérovými časťami. V každej časti reality šou sa šéfkuchár Martin Novák snaží vytiahnuť z problémov rôzne reštaurácie.

Na sledovanie jednej časti relácie Na nože by ste mali vyhradiť cca 70 minút.

Dokopy sú natočené tri série, pričom:

  • Na nože 1. séria: počet častí 8
  • Na nože 2. séria: počet častí 8
  • Na nože 3. séria: počet častí 11 a pokračujú…

Na nože celé časti sú dostupné online v archíve TV Markíza alebo na streamovacej platforme Voyo.sk.

Na nože Markíza recenzie

Celosvetovo úspešná šou Na nože sa na Markíze vysiela od roku 2023, pričom tento rok na jar televízia priniesla divákom dokopy už 3. sériu tejto gastro relácie.

Recenzie Na nože Čsfd hovoria o pozitívnych aj negatívnych názoroch na jednotlivé časti. Niektorým divákom vadí kopírovanie českej verzie Áno, šéfe!, ktorá mala svojho času veľký úspech. Ďalším negatívom je podľa fanúšikov výber šéfkuchára Martina Nováka, ktorý sa do šou nehodí.

Čo sa týka pozitívnych recenzií, tak diváci Na nože Markíza oceňujú najmä humor šéfkuchára, dobrý strih a réžiu, dobré nápady na vylepšenie reštaurácii a pútavé príbehy ktoré sa v šou odvysielajú.

Celkové hodnotenie Na nože Čsfd je 60 %.

Zdroje: markiza.sk, voyo.sk, csfd.sk, youtube.com

Témata:
TV Reality show Voyo

Najnovšie články