EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Televízia JOJ live – program, archív, živé vysielanie, ako naladiť a poskytovatelia

Aktualizované:

Autor: Denisa

TV JOJ live

Sledujte živé vysielanie, bohatý televízny program, obľúbené TV relácie, epizódy seriálov a exkluzívne videá zo zákulisia vašej obľúbenej TV JOJ. V článku sa dozviete, ako si naladiť televíziu aj u vás doma a čo sledovať na JOJ live.

Televízia JOJ

TV JOJ je komerčná televízna free-to-air stanica na Slovensku, ktorá patrí do portfólia televíznej skupiny JOJ Group, ktorá zahŕňa napríklad aj programy ako JOJ Šport, JOJ plus alebo JOJ WAU.

Program JOJ dnes môžete sledovať priamo v TV, alebo si môžete JOJ Šport lyžovanie pozrieť online na JOJ Play, či využiť archív TV JOJ dostupný zadarmo.

V článku nájdete

TV JOJ live

Súkromná TV JOJ live vysiela bohatý televízny program pre celú rodinu od roku 2002. Do televíznej skupiny JOJ Group dnes patrí celkovo sedem televíznych staníc pre rôzne cieľové skupiny.

JOJ televízia ponúka svojim divákom seriály a TV relácie z vlastnej tvorby akou je aj show Bez servítky, či najnovšie zahraničné a slovenské filmy, spravodajstvo, živé vysielanie a napínavé športové zápasy a preteky.

Kde sledovaťSkylink, freeSat, UPC, DIGI Slovakia
ProgramRelácie, seriály, filmy, živé vysielanie, súťaže, reality show…
CenaV rámci balíčkov jednotlivých TV
Internet / mobilÁNO
JOJ GroupTV JOJ, JOJ Plus, JOJ WAU, TV Jojko, JOJ 24, JOJ Svet, JOJ Šport, JOJ Family, JOJ Cinema, JOJ ŤUKI
Webjoj.sk

JOJ Šport live

Športový kanál JOJ Šport live je sesterská televízia TV JOJ, ktorá vysiela 24 hodín denne to najlepšie z najväčších športových udalostí, najsledovanejších hokejových a futbalových zápasov či športového spravodajstva.

Svoje vysielanie začala v roku 2021 a odvtedy svojich divákov zásobuje živými prenosmi z prostredia slovenského športu, ako sú hokejové ligy, futbal, MS v hokeji, basketbal, zjazdové lyžovanie live a množstvo ďalších.

Televízia JOJ live

JOJ live TV vysiela online hlavne vlastné programy, seriály a TV relácie, ako napríklad zábavnú šou Inkognito či Heslo.

Live TV JOJ a živé vysielanie je možné sledovať jednoducho priamo na webe joj.sk a to úplne zadarmo.

Pod live streamom sa nachádza aj JOJ TV program s aktuálnym vysielaním. 

JOJ online

Online vysielanie televízie JOJ si môžete pustiť kedykoľvek a kdekoľvek, stačí mať pripojenie na wifi a vytvorený účet na streamovacej službe JOJ Play.

K dispozícií budete mať najnovšie slovenské seriály ako napríklad Iveta seriál, relácie z domácej tvorby televízie, aktuálne spravodajstvo a počasie, televízne súťaže, športové prenosy či JOJ živé vysielanie.

Streamovacia služba JOJ Play

JOJ Play je streamovacia služba, ktorá ponúka televízny JOJ program vrátane seriálov, relácií, filmov, reality show a súťaží v platenej verzii aj zadarmo online. Funguje ako aplikácia v mobile, tablete, notebooku alebo smart TV.

JOJ Play predplatné je rozdelené na verziu FREE, ktorá je zadarmo a platenú verziu PREMIUM, ktorá je v sume 5,99 € mesačne.

Na prvých 7 dní si je možné JOJ Play vyskúšať úplne zadarmo.

Archív JOJ live

TV archív toho, čo bežalo na JOJ live je samozrejmosťou, a preto nie je žiadny problém si prehrať všetky diely vašich obľúbených relácií či seriálov spätne.

JOJ archív ponúka divákom videá zoradené abecedne a nájdete ho ako videoportál na stránke joj.sk.

Archív JOJ live
Zdroj: co-to-je.sk

Ďalšia možnosť, ako sledovať televízne súťaže a seriály v archíve, je JOJ play FREE balík, ktorý pokrýva všetko, na čo boli diváci doposiaľ zvyknutí.

Jedinou podmienkou pre prístup na JOJ play a do archívu zadarmo je registrácia používateľa.

Program JOJ live

Aktuálne sa TV JOJ live radí medzi jednotky na slovenskom trhu a svojim divákom tak ponúka nielen radu spravodajských, ale hlavne zábavných programov a rôznych seriálov ako napríklad reláciu Vtip za stovku.

Program televízie JOJ je naozaj pestrý, preto si pozrite v tabuľke nižšie ponuku, čo sledovať na JOJ live.

KategóriaJOJ programy
RelácieRiskuj, Nákupné maniačky, Inkognito, Nové bývanie…
SeriályNemocnica, Iveta, Vytoč svojho agenta, Na vlnách Jadranu…
FilmySlovenské, české a zahraničné filmy s dabingom
Reality showČeskoslovensko má talent, Súdna sieň, Bez servítky…
SpravodajstvoTelevízne noviny, Športové noviny…

Aj v tomto roku televízny program JOJ ponúka divákom seriálové novinky, ktoré sa oplatí vidieť. Pozrite sa, aké sú najočakávanejšie seriály 2024 na TV JOJ, ďalších kanáloch a streamovacích službách.

Program JOJ dnes

Dnešný televízny program JOJ live je naozaj pestrý a na svoje si prídu ako deti, ktoré sa môžu tešiť na animované rozprávky, tak aj dospelí, ktorí si oddýchnu pri sledovaní najlepších filmov a seriálov.

Televízny program JOJ sa stále rozširuje a diváci sa môžu každý rok tešiť aj na špeciálne programové vysielanie počas rôznych štátnych a cirkevných sviatkov či významných dní.

JOJ Plus live program

JOJ Plus live je druhý televízny kanál JOJ, ktorý začal vysielať 5. októbra 2008. Program JOJ Plus je cielený na mladších divákov, prevažne mužského pohlavia.

Sesterská televízia JOJ Plus vysiela v primetime najmä akvizičné seriály a reality šou. Okrem toho tu môžete sledovať reprízy slovenských filmov a seriálov, ako aj reprízy z TV JOJ.

V januári 2013 začala JOJ Plus vysielať svoj prvý pôvodný seriál s názvom Deň a noc.

Čo sledovať na JOJ live

Programová ponuka úspešnej televízie JOJ live obsahuje všetko, čo slovenský divák v televízií hľadá. Humor, napätie, záhady, aktuálny prehľad udalostí a oddych.

Televízny program JOJ môžete sledovať v priamom prenose v televízií alebo online na JOJ Play. Okrem toho televízia ponúka aj JOJ archív, ktorý je dostupný zadarmo online.

TV JOJ live Nemocnica

Nemocnica TV JOJ je jeden z obľúbených slovenských seriálov, ktorý nájdete v ponuke televízie.

Dej seriálu Nemocnica sa odohráva na mieste, kde ide každý deň o život, preto nie je priestor na nič iné, a už vôbec nie na vlastné životy lekárov.

Archív JOJ Nemocnica a všetky epizódy bez reklám sú dostupné na streamovacej službe JOJ Play.

Československo má talent JOJ live

Súčasťou JOJ programu je aj československá verzia zahraničnej talentovej show GOT talent, ktorá sa na Slovensku koná pravidelne už niekoľko rokov.

Reč je o súťaži Československo má talent, ktorej víťaz získa rozprávkovú finančnú odmenu 40 000 €!

TV JOJ Noviny

Noviny sú hlavná spravodajská relácia televízie JOJ. Ide o profesionálne, nestranné a zrozumiteľné spravodajstvo každý večer. TV JOJ archív Noviny včera a dnes je dostupný zadarmo online.

Ak chcete byť ešte viac v obraze, nalaďte si spravodajskú stanicu JOJ Krimi cez Skylink.

Ako naladiť JOJ live

Sledujte seriálové novinky a filmy na JOJ live vďaka TV balíčkom poskytovateľov satelitnej televízie Skylink, UPC či DIGI Slovakia. Cena jednotlivých programových balíčkov sa môže líšiť.

Zákazníci UPC ktorí majú digitálnu káblovú televíziu nájdu vysielanie JOJ v základnom súbore UPC Klasik.

Kompletný návod na naladenie JOJky aj u vás doma nájdete na stránke upc.sk.

Poskytovatelia JOJ live

Televízna stanica JOJ live je dnes dostupná u viacerých TV poskytovateľov, ktorí ju majú v balíčkoch s ďalšími televíznymi stanicami, ako napríklad JOJ Plus, JOJ WAU, JOJ Cinema či JOJ Šport.

Pozrite si príklady programových balíčkov, ktoré zahŕňajú aj televíznu stanicu JOJ sk.

JOJ TV balíčky

PoskytovateľAko sledovaťCena
SkylinkTV, satelit, internet6,90€ 
Digi SlovakiaTV, satelit, internet10,90€
UPCTV, satelit, internet12,90€ 

Zdroje: joj.sk, play.joj.sk, wikipedia.org, youtube.com

Témata:
TV

Najnovšie články