EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

TV kanály SPORT 1 a SPORT 2 – aké súťaže a športy vysielajú live

Aktualizované:

Autor: Lenka

SPORT 1 a SPORT 2

Športové TV kanály SPORT 1 a SPORT 2 sú obľúbené televízne stanice, na ktorých môžete sledovať športové prenosy naživo. Zaujíma vás, čo všetko vysielajú? Prinášame vám prehľad, v ktorom sa dozviete, aké športy a súťaže, môžete sledovať na kanáloch Sport 1 a Sport 2.

TV kanály SPORT 1 a SPORT 2

Televízne kanály SPORT 1 a SPORT 2 sú obľúbenými stanicami pre športových nadšencov, ktoré ponúkajú širokú škálu športových prenosov a súťaží z celého sveta. Na kanáli SPORT 1 môžete sledovať predovšetkým futbalové zápasy, tenisové turnaje a motoristické športy, ktoré sú prezentované s vysokou odbornosťou a kvalitou prenosu.

Na druhej strane, SPORT 2 sa zameriava viac na americké športy, ako sú basketbal, hokej a americký futbal. Pozrite si kompletný prehľad kanálov SPORT 1 a SPORT 2 v článku.

V článku nájdete

Prečo sledovať Sport 1 a Sport 2

Na športových kanáloch Sport 1 a Sport 2 nájdete pestrú ponuku futbalových prenosov z rôznych súťaží, ako je Európska liga UEFA, Konferenčná liga, Saudi Pro League, Liga národov a ďalšie.

Taktiež si tu môžete pozrieť tenisové turnaje, hokejové zápasy a ďalšie športové udalosti. Ponúkajú tiež analýzy, highlighty a exkluzívne rozhovory so športovcami a odborníkmi. Tieto kanály sú skvelou voľbou pre tých, ktorí nechcú premeškať dôležité športové momenty a chcú byť neustále v obraze.

Ako naladiť Sport 1 a Sport 2

Ak si chcete naladiť športové stanice Sport 1 a Sport 2 musíte si zakúpiť televízne balíčky. Športové stanice Sport 1 a 2 má vo svojej ponuke väčšina televíznych poskytovateľov na Slovensku.

Sledovať Sport 1 a 2 môžete cez operátora Skylink a to nielen v televízií, ale i na mobile, PC alebo tablete. Skylink navyše ponúka okrem Sport 1 a 2 aj mnoho ďalších kanálov – to závisí od balíčka, ktorý si vyberiete.

Sport 1 a 2 nájdete v balíčku internetovej televízie Multi. V tomto balíčku sa okrem spomínaných staníc nachádza aj ďalších 62 programov, vrátane Joj Šport alebo programy Nova 1 a 2. Multi balíček stojí 11,50€ za mesiac.

Sport 1 si môžete naladiť aj za sumu od 9,70 eur (balíček Smart) za mesiac.

Športy, ktoré môžete sledovať na Sport 1 a 2

Sport1 a Sport2 vysielajú množstvo športových prenosov z rôznych odvetví naživo – na oboch staniciach nájdete futbal, hokej, hádzanú a americký futbal.

Na stanici Sport 2 si môžete pozrieť napríklad:

  • Box
  • MMA prenosy
  • Cyklistika
  • Zjazdové lyžovanie, biatlon a zimné športy

Na stanici Sport 1 si môžete pozrieť napríklad:

Šport 1 a 2 live futbal

Na staniciach Sport 1 a Sport 2 si môžete pozrieť zaujímavé futbalové live prenosy najmä z ligových pohárov jednotlivých domácich súťaží.

Môžete sledovať live zápasy z talianskeho pohára Coppa Italia, saudskú Pro league, tureckú Super Ligu a zápasy z medzinárodnej súťaže – Ligy Národov.

Pozrieť si môžete aj top európske súťaže ako Európska liga či Európska konferenčná liga a množstvo kvalifikačných súbojov z boja o EURO 2024.

Sport 1 a 2 live hokej

Na televíznych staniciach si môžete užiť najmä live hokej. Športové kanály ponúkajú prenosy z domácej Tipos Extraligy a švédskej SHL.

Sport 1 a Sport 2 – poskytovatelia

Športové kanály Sport 1 a Sport 2 vysiela na Slovensku väčšina televíznych poskytovateľov. Kanály Sport 1 a 2 si môžete naladiť prostredníctvom nižšie uvedených operátorov.

PoskytovateľMožnostiAplikáciaCena (od)/ mesiac
SkylinkTV, satelit, internetAndroid, iOS11,50 €
DIGI SlovakiaTV, satelit, internetAndroid, iOS9,00 €
OrangeTV, satelit, internetAndroid, iOS6,00 €
TelekomTV, satelit, internetAndroid, iOS10,90 €

Skylink

Ak chcete sledovať športové prenosy za čo najvýhodnejšiu cenu, najlepšou voľbou ostáva televízny operátor Skylink. Sport 1 a 2 nájdete v balíčku TV Multi za 11,50 € mesačne.

Skylink je navyše oficiálnym vysielateľom Canal + Sport, ktorý ponúka všetky zápasy Premier League počas celej sezóny.

  • Satelit: Áno – 11,60 €/mes.
  • Internet: Áno -11,50 €/mes.
  • Mobil: Áno
  • Aplikácia: Áno / Android, iOS
  • Web: skylink.sk

Sport 1 a Sport 2 program

Každý deň si na kanáloch môžete pozrieť bohatý športový program, ktorý obsahuje zaujímavé live prenosy, ale napríklad aj reprízy.

Kompletný program môžete nájsť na webe 7sport.sk.

Sport 1, 2 – informácie a majiteľ

Majiteľom športových kanálov Sport 1 a 2 je televízna spoločnosť AMC Networks International Central Europe so sídlom v Prahe. Tú vlastní firma AMC Networks International.

Okrem spomínaných kanálov vlastní spoločnosť aj stanice ako sú Spektrum, AMC, Film Mania, TV Paprika alebo Jim Jam. Celkovo vysiela až v 30 krajinách na svete.

Zdroje: wikipedia.com, sport1tv.cz, 7sport.sk

Najnovšie články