Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Kde sledovať tenis live – naživo v TV, online live stream zadarmo, tenis livescore

Aktualizované:

Autor: Denisa

Kde sledovať tenis live

Ani tento rok nezmeškajte tie najslávnejšie grandslamové turnaje a pozrite sa spoločne s nami, ako v roku 2024 sledovať tenis live v TV, online vo vašom počítači alebo cez live stream zadarmo v mobile.

Sledujte tenis live 2024

Tenis je jedným z najpopulárnejších športov na svete, ktorý sledujú fanúšikovia po celom svete. Ak sa nemôžete zúčastniť turnajov naživo, určite vás bude zaujímať, ako sledovať tenis live 2024 v TV, online na internete či cez live stream zadarmo v mobile.

Okrem tenisu televízie ponúkajú aj ďalšie športové prenosy, ktoré si môžete pozrieť v TV naživo. Tešiť sa tak môžete na futbalové zápasy, zjazdové lyžovanie či MS v hokeji.

V článku nájdete

Tenis dnes v TV

Aj v roku 2024 si môžete pozrieť Australian Open či ATP Cup naživo na športových staniciach ako Eurosport, JOJ Šport či Premier Sport 3.

Vychutnajte si tenis dnes v TV a sledujte priame prenosy z tých najväčších turnajov a súťaží.

Kde sledovať tenis naživo

Eurosportgrandslamové turnaje
Premier Sport 3ATP 1000, ATP 500, ATP 250, ATP Finals
Canal +WTA Finals, WTA 1000, WTA 500, WTA 250
ČT SportATP Cup, Davis Cup, Billie Jean King Cup, Laver Cup, French Open
JOJ ŠportDavis Cup, Fed Cup

Tenis live na Eurosport

Najširšiu ponuku live tenisu nájdete na programe Eurosport, ktorý má vysielacie práva ako na všetky grandslamy, tak aj na turnaje kategórie ATP Tour Masters 1000, ATP Tour 500 a ATP Tour 250. 

Športovú stanicu Eurosport 1 a Eurosport 2 nájdete aj v ponuke satelitnej televízie UPC, kde môžete sledovať tenis live a svojich obľúbených hráčov v HD kvalite.

Sledujte tenis na JOJ Šport

JOJ Šport je ďalšia televízna stanica, ktorá ponúka tenis live aj v roku 2024. Nájdete tu zápasy Slovenska v Davis Cupe a najvyššiu súťaž reprezentačných družstiev v ženskom tenise – Fed Cup.

Okrem toho športová stanica JOJ Šport ponúka aj zjazdové lyžovanie v priamom penose, kde môžete sledovať úspechy našej najlepšej slovenskej lyžiarky Petry Vlhovej dnes live.

Tenis WTA turnaje na Canal +

V Česku a na Slovensku si môžete ženské turnaje WTA pozrieť na televíznej stanici Canal +, ktorá získala vysielacie práva od januára 2024 až do roku 2028.

Tešiť sa môžete tak na živé prenosy z turnaja WTA 1000 alebo vybraných turnajov WTA 250.

Tenis live na ČT Sport

Česká športová stanica ČT Sport aj v roku 2024 odvysiela tenis live a svojim divákom ponúkne živé prenosy z turnajov ako ATP Cup, Davis Cup alebo Billie Jean King Cup.

Okrem toho česká televízia v tomto roku odvysiela aj najväčšie športové podujatie, ktorým sú letné olympijské hry 2024. Tie sa konajú od 26.júla do 11. augusta v Paríži.

Tenis live stream zadarmo

Ďalšou možnosťou, ako sledovať tenis live 2024 zadarmo, je využiť službu online TV stávkových kancelárií, ktoré ponúkajú live streamy z najdôležitejších turnajov.

Fortuna TV✅ MobilLIVE ›
TV Tipsport✅ MobilLIVE ›

Jednotlivé stávkové kancelárie ponúkajú rôzne turnaje a súťaže. Kompletný prehľad online TV stávkových kancelárií a ich programu si môžete prečítať nižšie.

Tenis live stream 2024

  • TV Tipsport: grandslamy, ATP Finals, WTA Finals, ATP turnaje, WTA turnaje, Laver Cup, Fed Cup, Davis Cup
  • Fortuna TV: grandslamy, ATP Finals, WTA Finals, ATP turnaje, WTA turnaje, Laver Cup
  • Niké TV: grandslamy, ATP Finals, WTA Finals, ATP turnaje, WTA turnaje, Laver Cup, Fed Cup
  • DOXXbet: Wimbledon, ITF turnaje

Tenis live stream na Fortuna TV

Stávková kancelária Fortuna ponúka možnosť sledovať tenis aj v roku 2024.

Stačí splniť dva kroky, a to registrovať sa online a mať kladný zostatok na účte. Vďaka tomu môžete sledovať živý prenos z grandslamových turnajov, ATP Finals, WTA Finals, ATP turnaje a ďalšie.

Okrem toho stávková kancelária ponúka aj možnosť staviť si na Oscary a získať zaujímavú finančnú odmenu. Najlepšie kurzy na Oscary 2024 nájdete v tomto článku.

Tenis online na TV Tipsport live

Tenis live v roku 2024 môžete sledovať v TV Tipsport, ktorá vysiela grandslamy, ATP turnaje, Billie Jean King Cup, Davis Cup a ďalšie turnaje online. Na TV Tipsport si môžete pozrieť Moto GP naživo alebo NBA live.

Tenisový live stream na Tipsport TV môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo, potom si musíte staviť aspoň za 1,20 eur mesačne.

Vďaka tomuto získate v stávkovej kancelárií ďalšie casino bonusy a free spiny za registráciu.

Ako sledovať tenis online

Poslednou možnosťou, ako sledovať tenis live, je pozrieť si turnaje a zápasy online na internete. V tomto prípade vám stačí iba wifi pripojenie a tenis online môžete sledovať vo vašom mobile, PC či tablete.

Kde sledovať tenis online

  • eurosport.com
  • tennistv.com

Online prenos z tenisových turnajov je možné sledovať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie Skylink, ktorá ponúka najlepšie ženské turnaje WTA na programe Canal +.

Tenis live výsledky

Ak nemáte možnosť sledovať tenisové turnaje v priamom prenose, pozrite si evýsledky tenis online.

Všetky live tenisové výsledky a rebríčky ATP & WTA nájdete online na webovej stránke 7sport.sk, kde môžete okrem najnovších výsledkov sledovať aj detailné zápasové štatistiky.

Okrem toho tenis livescore výsledky z WTA, ATP a všetkých hlavných tenisových turnajov nájdete aj na stránke livescore.in.

Zdroje: 7sport.sk, flashscore.sk, tipsport.sk, ifortuna.sk, youtube.com

Témata:
Šport

Najnovšie články