Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Kde sledovať MotoGP live – v TV, live stream zdarma a online na internete

Aktualizované:

Autor: Lenka

MotoGP live

Najpopulárnejšie závody na motocykoch – to je Moto GP. Zistite, kde sledovať Moto GP live. Prinášame vám kompletný prehľad, ako sledovať MotoGP live v TV, online na internete či cez livestream v mobile.

Kde sledovať MotoGP live 2024

Tohtoročný program MotoGP má dokopy celkom 22 závodov. Ak neviete, kde sledovať MotoGP live, máte niekoľko možností. Všetky napínavé závody môžete vidieť na novej stanici Nova Sport 6 alebo online na TV Tipsport, naživo cez Skylink alebo online na VOYO.

Nižšie nájdete prehľad všetkých dostupných možností, ako sledovať preteky GP naživo v TV alebo na mobile na Slovensku i v Čechách.

V článku nájdete

Kde sledovať MotoGP naživo v TV

MotoGP live v TV ponúka vo svete veľké množstvo televíznych staníc. Na Slovensku a v Čechách má tieto práva zakúpené Nova, ktorá od sezóny 2023/2024 pridala do svojej ponuky aj úplne nový kanál Nova Sport 6.

MotoGP live na Nova Sport 6

Televízia Nova má zakúpené vysielacie práva veľkých cien MotoGP až do roku 2026.

Športový kanál Nova Sport 6 odvysiela športové prenosy. Tešiť sa môžete tradične na dva tréningy, kvalifikáciu, samotné preteky v priamom prenose spolu s českým komentárom. Nebude chýbať ani štúdio alebo živé vstupy priamo z okruhov pretekov.

MotoGP naživo
Zdroj: unsplash.com

Moto GP livestream na Tipsport TV

Jednou z možností, ako sledovať MotoGP stream z pohodlia domova, je live stream stávkovej kancelárie Tipsport na online Tipsport TV, ktorá ponúka aj možnosť sledovať tenis live alebo NBA naživo.

Návod ako sledovať MotoGP live stream zadarmo!

  1. Zaregistrujte sa na Tipsporte a prihláste sa do účtu.
  2. V hornej lište kliknite na „LIVE“.
  3. Z ponuky športov vyberte „MOTOŠPORT“.
  4. Zvoľte preteky, ktoré chcete sledovať a kliknite na „STREAM“.

Live stream pretekov MotoGP môžete sledovať zadarmo 7 dní od registrácie. Nezabudnite taktiež využiť aj bonus za registráciu 30 € na prvé stávky.

MotoGP online na internete VOYO

MotoGP online vysielanie na internete si môžete pozrieť aj cez platený videoportál VOYO, kde môžete vidieť Moto GP v priamom prenose. No preteky si môžete pozrieť aj zo záznamu kedykoľvek vám to bude vyhovovať.

Cena Voyo na mesiac je 5,99 eur, avšak na prvých 7 dní máte prístup zdarma!

MotoGP naživo vstupenky 2024

V prípade, že chcete vidieť preteky MotoGP na vlasté oči, zakúpte si vtupenky. Tie môžete nájsť, napríklad aj na Sport Events 365. Ceny vstupeniek sa na celý víkend pohybujú od 75 eur.

Moto GP stream

Na oficiálnej stránke motogp.com si môžete zakúpiť službu „VideoPass“. Tu nájdete také zábery, aké v žiadnej inej TV neuvidíte. Tento zážitok je možný vďaka obrovskému množstvu kamier, ktoré organizátori rozmiestnili nielen po celej trati, ale aj na motorky závodníkov.

Navyše si môžete všetky časti prehrať znova. V ponuke máte aj veľký výber archívnych záberov tých najlepších jazdcov. Samozrejmosťou sú aj rôzne zaujímavé rozhovory a iné analýzy.

Kde sledovať MotoGP naživo zo zahraničia

Ak vás zaujíma, kde sledovať MotoGP live zo zahraničia, záleží to od toho, kde sa nachádzate.

V Česku má zakúpené práva Nova Sport, v Rakúsku aj Servus TV a Nemecku MotoGP vysiela Sky Sport, v USA si ho môžete pozrieť na NC a CNBC.

MotoGP naživo
Zdroj: unsplash.com

Kde sledovať live výsledky MotoGP

Výsledné časy MotoGP môžete sledovať na na stránke Flashscore.sk. Na nej si okrem toho môžete pozrieť aktuálne poradie jazdcov, ale aj jednotlivých tímov.

MotoGP VIDEO zostrihy

Na internete si môžete kedykoľvek a kdekoľvek pustiť z MotoGP zostrihy. Video zostrihy z Grand Prix, tréningov, MotoGP, Moto2, Moto3, rozhovory a iné si môžete pozrieť na oficiálnom webe v sekcií „Video“ alebo na oficiálnom Youtube kanáli MotoGP.

Kde tipovať na Moto GP live

Majstrovstvá sveta cestných motocyklov sú skvelou príležitosťou na tipovanie. Vo všetkých stávkových kanceláriách s platnou licenciou môžete aj vy podať svoj tip.

Sledujte MotoGP v priamom prenose a tipujte live na svojho favorita.

MotoGP program 2024

Pozrite sa na kompletný tohtoročný program MotoGP 2024. Ani v sezóne 2024 neuvidíme MotoGP Brna, ktoré sa vytráca z kalendára.

DátumVeľká cena
10.3.VC Kataru
24.3.VC Portugalska
7.4.VC Argentiny
14.4.VC USA
28.4.VC Španielska
12.5.VC Francúzska
26.5VC Katalánska
2.6.VC Talianska
16.6.VC Kazachstanu
30.6.VC Holandska
7.7.VC Nemecka
4.8.VC Veľkej Británie
18.8VC Rakúska
1.9.VC Aragonia
8.9.VC San Marina
22.9.VC Indie
6.10.VC Japonska
20.10.VC Austrálie
27.10.VC Thajska
3.11.VC Malajsia
27.11.VC Valencia

Zdroje: wikipedia.org, 7sport.sk, sport.tn.nova.cz, motogp.com, eurosport.com, tipsport.sk

Témata:
Šport Voyo

Najnovšie články