LOH 2024 Všetky info tu!

Stávky na reality show – prehľad stávkových kancelárii a ako tipovať online

Aktualizované:

Autor: Denisa

Stávky na reality show

Stávky na reality show sú ďalšia možnosť, ako premeniť váš tip na výhru. Pozrite sa, na aké slovenské reality show si môžete staviť, aké kurzy ponúkajú jednotlivé stávkové kancelárie a ako tipovať výhercu Let's Dance 2024.

Stávky na reality show

Online stávkové kancelárie ponúkajú okrem športových stávok aj stávky na voľby a spoločenské udalosti. V tejto kategórií nájdete, napríklad najlepšie kurzy na udeľovanie cien filmovej akadémie či stávky na reality show, ktoré sa stávajú čoraz obľúbenejšie.

Pozrite sa nižšie, ako si staviť na víťaza vašej obľúbenej reality show a ktorá stávková kancelária ponúka najlepšie kurzy.

V čánku nájdete

Stávky na reality show 2024

Reality show je televízny program, ktorý pracuje s autentickými životnými situáciami. Sú plné napätia, lásky, dobrodružstva a nečakaných zvratov.

Medzi populárne reality show patrí aj Survivor, ktorú môžete sledovať od 27. februára na Voyo.sk. 

Okrem sledovania reality show online máte tento rok možnosť staviť si na svojho favorita a vyhrať tak slušný balík peňazí. Stačí sa registrovať do vybranej stávkovej kancelárie a peňažnú výhru v roku 2024 máte na dosah.

Reality show Slovensko

Slovensko ponúka televíznemu divákovi hneď niekoľko reality show svetového formátu, ktoré sa dostali do povedomia ľudí a na ktoré si môžete staviť. Pozrieť si ich môžete v priamom prenose v TV alebo online v predstihu na Voyo.sk.

Medzi najobľúbenejšie reality show Slovensko patrí:

Ako staviť na reality show online

Stávky na reality show sú podobne ako stávky na Oscary dostupné v online stávkových kanceláriách. To znamená, že ak chcete staviť na reality show online, budete si musieť vytvoriť účet v Tipsport, Fortuna alebo Niké.

Stávkové kancelárie svojim novým členom pripisujú bonus za registráciu zdarma, to znamená, že na stávkovanie nemusíte minúť z vašich peňazí ani korunu.

Online stávkové kancelárie majú na svojich stránkach vypísané všetky kategórie aj s aktuálnymi kurzami.

Kurzy na reality show

Medzi najpopulárnejšie reality show na tipovanie jednoznačne patria tanečné súťaže, ako napríklad Lets Dance a v Česku StarDance.

Kurzy na reality show sú v každej stávkovej kancelárii rôzne. To znamená, že kurzy vo Fortuna a Tipsport sa budú navzájom líšiť a je iba na vás, ktorú stávkovú kanceláriu s najlepším kurzom si vyberiete.

Najlepšie kurzy na reality show

  • Tipsport
  • Fortuna
  • Doxxbet

Stávky na reality show Tipsport

Stávková kancelária Tipsport ponúka svojim hráčom možnosť staviť si na víťaza reality show Let's Dance, ktorá štartuje v nedeľu 3. marca 2024 na Markíze.

Okrem stávok na reality show Tipsport.sk ponúka aj možnosť staviť si na víťaza najprestížnejšieho českého filmového ocenenia Český lev.

Stávky na reality show Fortuna

Ako aj minulý rok, aj tento rok ponúka stávková kancelária možnosť staviť si na víťazný pár tanečnej show Let's Dance. Kto sa tento rok stane kráľom tanečného parketu?

Fortuna stávky na reality show sú dostupné na oficiálnej stránke stávkovej kancelárie.

Okrem toho máte teraz jedinečnú možnosť získať až 444 free spinov zadarmo za registráciu.

Stávky na reality show DOXXbet

Vašu kurzovú stávku na Lets Dance si môžete uzavrieť aj v stávkovej kancelárii DOXXbet. Po novom si môžete staviť aj na to, ktorý tanečný pár dosiahne najvyšší počet bodov v aktuálnom kole tanečnej show.

Okrem stávky na reality show DOXXbet ponúka aj športové stávky na zápasy futbalovej ligy, ktoré si môžete teraz pozrieť v priamom prenose na Nova Sport 5 live.

Stávky na Lets Dance

Let´s Dance 2024 je tanečná reality show, ktorá sa teší veľkejj obľube v 60 krajinách sveta.

Nová séria Lets Dance odštartuje už 3. marca na Markíze a vy sa tak môžete tešiť na deviaty ročník tejto jedinečnej súťaže, ktorá ponúka okrem excelentných tanečných výkonov aj stávky na reality show v stávkovej kancelárii Tipsport, Fortuna a DOXXbet.

TipsportSTAVIŤ
FortunaSTAVIŤ
DOXXbetSTAVIŤ

V týchto stávkových kanceláriách môžete podať viacero druhov stávok, a to:

  • na celkového víťaza tanečnej show,
  • na víťaza poroty najbližšieho kola Let's Dance,
  • na to, ktorý tanečný pár vypadne v aktuálnom kole.

Kde sledovať reality show online

Ak sa pýtate, kde sledovať reality show ako Ruža pre nevestu alebo Love Island online, v tom prípade máte možnosť pozrieť si priamy prenos v televízií Markíza. Okrem reality show Markíza vysiela aj nový napínavý seriál Zrada.

Druhým spôsobom, ako sledovať reality show online, je pustiť si všetky časti na Voyo.sk.

Voyo je online TV televízie Markíza, ktorá vám umožňuje za mesačný poplatok 5,99 € pozerať filmy, seriály, obľúbené relácie, spravodajstvo či športové zápasy.

Niektoré reality show ako napríklad Bez servítky nájdete aj na televíznej stanici JOJ. Táto televízia ponúka aj archív a epizódy v predstihu prostredníctvom streamovacej služby JOJ Play.

Zdroje: voyo.sk, markiza.sk, tipsport.sk, ifortuna.sk, doxxbet.sk, youtube.com

Najnovšie články