EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Zrada seriál – herci, kde sledovať, Voyo, archív, časti a recenzie

Aktualizované:

Autor: Denisa

Zrada seriál

Zrada je slovenský dramatický seriál, ktorý štartuje začiatkom februára na TV Markíza. Tešiť sa môžete na hviezdne obsadenie a veľkú televíznu záhadu. Pozrite sa, kde môžete sledovať seriál Zrada v predstihu, aké je herecké obsadenie a koľko má seriál častí.

Seriál Zrada Markíza

Slovenský seriál Zrada štartuje už vo februári na Markíze. Ide o slovenskú adaptáciu napínavej manželskej psychologickej britskej drámy Doctor Foster. Hlavné postavy v slovenskej adaptácií stvárnia herci Klára Issová a Milan Ondrík.

Seriál Zrada je ďalší úspešný projekt televízie Markíza, podobne ako dobový seriál Dunaj, k vašim službám.

V článku nájdete

Zrada seriál 2024

Zrada je strihujúci 10-dielny príbeh o úspešnej lekárke, ktorej idylický život prevráti naruby podozrenie, že jej manžel má milostnú aféru. 

Ak sa pýtate, kedy si môžete pozrieť seriál Zrada prvú epizódu, tak tá štartuje už v pondelok 5. februára 2024 o 20.30 h, alebo až v týždňovom exkluzívnom predstihu na Voyo. 

Seriál uvidíte na televíznych obrazovkách každý pondelok v rovnakom vysielacom čase.

Seriál Zrada dej

Dej seriálu Zrada je plný záhad, podozrení, lásky a napätia.

Doktorka Eva Poláková žije šťastný život so svojim manželom a dospievajúcim synom. Nevinná stopa ju naštartuje k pátraniu a Eva začína odhaľovať temné tajomstvo svojho manžela. Postupne sa dozvedá pravdu, ktorá obracia jej život hore nohami.

Zrada herci

Herecké obsadenie nového seriálu Zrada je hviezdne a tešiť sa môžete ako na ostrieľaných televíznych hercov, tak aj na nové tváre. Hlavné postavy v tejto psychologickej dráme stvárnia herečka Klára Issová a herec Milan Ondrík.

Klára Issová ako Eva Poláková je doktorka, manželka, nestíhajúca matka. Kým je jej manželstvo ideálne, tak si užíva život. Má v sebe však jemnú paranoju a začne na zá­klade drobného detailu pátrať v súkromí svojho manžela s podozrením na milenku.

Herec Milan Ondrík, ktorý účinkuje aj v seriáli Iveta, hrá v Zrade postavu Jakuba Poláka, ktorý je navonok úspešný developer, milujúci otec a klamár. Má v génoch otcovo sukničkárstvo, ktoré na neho vrhá tieň podozrenia.

Jeho ľahkovážnosť mu skomplikuje život, čo bude mať dosah nielen na neho, ale aj na jeho rodinu.

Kto je kto seriál Zrada

HerecPostava
Klára IssováMUDr. Eva Poláková
Milan OndríkJakub Polák
Kristína SiskováKatarína Lukáčová
Juraj RašlaMichal Lukáč
Eva PacovskáPetra Lukáčová
Milo KráľMajo Hrašna
Lívia BielovičInge Hrašnová
Zuzana Kubovčíková ŠebováMUDr. Simona Petrenková
Barbora BezákováMia Večerná
Richard Autner

Herečku Zuzanu Kubovčíkovú Šebovú ste mohli vidieť aj v populárnej tanečnej šou Let's Dance, ktorej nová séria štartuje už od marca 2024 na Markíze.

Kde sledovať seriál Zrada

Nový seriál Zrada, ktorý štartuje na televíznych obrazovkách už vo februári, môžete sledovať buď v priamom prenose na TV Markíza, alebo online na streamovacej službe Voyo.sk.

Ak chcete sledovať túto seriálovú novinku na Markíze, prvú časť televízia odvysiela už v pondelok 5. februára o 20.30 h.

Zrada seriál online na Voyo

Pre nedočkavých divákov TV Markíza spustila seriál Zrada aj na streamovacej službe Voyo.sk, kde si túto novinku môžete pozrieť v týždňovom exkluzívnom predstihu.

Voyo je online TV streamovacia služba televízie Markíza, ktorá funguje na základe dobrého internetového pripojenia. Za mesačný poplatok 5,99 € môžete pozerať filmy, seriály, obľúbené relácie, spravodajstvo či športové zápasy naživo aj v predstihu.

Rovnako môžete vyskúšať aj službu Voyo zadarmo na 7 dní, ktorá platí pre nových zákazníkov.

Zrada koľko má častí

Prvá séria slovenského psychologického seriálu Zrada má dokopy 10 častí. Každá časť seriálu trvá v priemere 45 minút. Finále prvej série bude odvysielané 8. apríla 2024 na TV Markíza.

Zrada seriál sa nakrúcal v dvoch krajinách, v siedmich mestách a na asi šesťdesiatich lokáciách. Na natáčanie niektorých scén produkcia využila ako kaskadérov, tak aj záchranárov. 

1 séria Zrada počet častí

EpizódaPremiéra 2024
Epizóda 15.2.
Epizóda 212.2.
Epizóda 319.2.
Epizóda 426.2.
Epizóda 54.3.
Epizóda 611.3.
Epizóda 718.3.
Epizóda 825.3.
Epizóda 91.4.
Epizóda 108.4.

Zrada archív

Ak si chcete pozrieť seriál Zrada v archíve, môžete tak urobiť prostredníctvom streamovacej služby Voyo.sk, kde nájdete celé časti bez reklám a skôr ako v TV.

Ak vás zaujímajú bonusy, články a ukážky z budúcich epizód seriálu, tie nájdete už teraz online v archíve TV Markíza, ktorý je dostupný na oficiálnej stránke televízie.

Seriál Zrada recenzie

Seriál Zrada odštartoval 5. februára na Markíze pilotným dielom a prvé recenzie nenechali na seba dlho čakať. Slovenský seriál Zrada ČSFD hodnotenie je 66 %, ciže o 7 percent menej, ako seriál Výnimočná Nikol.

Čo sa týka hodnotenia seriálu, tak na slovenské pomery získal seriál celkom prijateľné hodnotenie, kde fanúšikovia chvália najmä herecké výkony a obsadenie, výbornú hudbu, jemne rozvíjajúci sa dej a herečku Kláru Issovú, ktorá hovorí bez dabingu po slovensky.

Samozrejme sa nájdu aj negatívne komentáre, ale priemerné hodnotenie seriálu je po prvom diely nad očakávania.

Zdroje: csfd.sk, markiza.sk, youtube.com

Najnovšie články