Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Survivor účastníci 2024 – prehľad všetkých účastníkov a kde sledovať reality šou live

Aktualizované:

Autor: Denisa

Survivor online

Drsná reality šou Survivor 2024 štartuje už 27. februára na Voyo. Pozrite sa, ktorí Survivor účastníci v novej sérií zabojujú o rozprávkovú výhru vo výške 100 000 eur. Ako sledovať Survivor live sa dozviete v článku nižšie.

Survivor účastníci

Tretia séria reality šou Survivor štartuje už 27. februára a toto sú Survivor účastníci 2024, ktorí sa na ostrove v Dominikánskej republike stretnú kvôli získaniu vytúženej odmeny.

Nový ročník sľubuje okrem napätia, dobrodružstva a krásnej prírodnej scenérie aj kvalitných hráčov z Čiech a zo Slovenska, ktorí zabojujú o finančnú výhru 100 000 eur. Buďte pri tom a sledujte drsnú reality šou Survivor naživo.

V článku nájdete

Survivor 2024

Survivor Česko Slovensko sa nezadržateľne blíži. Nová séria prinesie množstvo emócií, zvratov, dilem, prehier, ale aj radosť z víťazstva a slzy dojatia. Zistite, kto sú Survivor účastníci tretej série.

Hlavná myšlienka reality šou spočíva v tom nájsť ideálnych súťažiacich, ktorých umiestnia do tropickej divočiny. Okrem toho, že musia medzi sebou navzájom súperiť, bojujú aj s nedostatkom potravy a fyzicky náročnými úlohami.

Kedy začína Survivor 2024

Reality šou Survivor 2024, ktorá patrí medzi najpopulárnejšie a najúspešnejšie vo svete, štartuje od utorka 27. februára online na Voyo.sk a TV Nova.

Touto jedinečnou skúsenosťou a celým priebehom reality šou súťažiacich prevedie moderátor Ondřej Novotný, ktorý im bude oporou aj autoritou pri výzvach aj na kmeňových radách. 

Okrem tretej série reality šou Survivor môžete online na Voyo sledovať aj nové časti tanečnej šou Let's Dance.

Survivor 2024 účastníci

Účastníci Survivor 2024 sa v novej sezóne nemôžu spoliehať na to, čo poznajú z predchádzajúceho ročníka. Nová séria prinesie veľa prekvapení, s ktorými sa musia všetci súťažiaci popasovať.

Uprostred karibského mora v tropickom raji sa proti sebe postavia dva kmene: Titáni a Lovci. Tých najšikovnejších a najodolnejších čaká boj, ktorý môže trvať až 70 dní.

Víťaz Survivor 2024 si domov odnesie vysnívaný titul a rozprávkovú výhru 100 000 €.

Survivor účastníci 2024

Samuel „PIRÁT“ Krištofič

Bojovníkovi Samuelovi Krištofičovi je vo svete MMA šprotu známy ako Pirát. Do pamäte divákov sa zapísal najmä víťazstvom v Oktagone, kde už v prvom kole knokautoval Karlosa „Terminátora“ Vémolu.

Na ostrove má v pláne hrať hru na zločinca s tvárou medvedíka.

Rachel Karnižová

Rachel, prezývaná Ráchelka, je módna návrhárka a účastníčka tretieho ročníka reality show Love Island Česko a Slovensko, kde sa dostala v páre s Claudem až do finále.

Rachel je veľmi ambiciózna a vie, ako na seba upútať pozornosť. Rovnako vie veľmi chytro prispôsobiť svoje chovanie tak, aby nakoniec dosiahla svoje.  

Ornella Koktová

Survivor účastníci sú už známi a medzi nimi nájdete aj tridsať jeden ročnú podnikateľku Ornellu Koktovú, ktorá začínala ako modelka a hosteska. Neskôr ju preslávil najmä románik s o 36 rokov starším Jozefom Koktom. Dnes sú manželia a majú spolu tri deti.

Ornella chce vďaka účasti v novej sérií Survivor ukázať svojim deťom, že ich mama je levica, ktorá sa dokáže vysporiadať s kadejakou výzvou.

Martin „MIKÝŘ“ Mikyska

Komik Martin „MIKÝŘ“ Mikyska je takisto úspešný youtuber, ktorého relácia „Mikýřova úžasná púť internetom“ kombinuje spravodajský formát s absurdným humorom.

Okrem toho je bývalý úspešný snoubordista a niekoľkonásobný majster Českej republiky v slopestyle.

Svoju účasť v súťaži berie ako výzvu, ktorá sa neodmieta a verí, že v starobe bude vďačný, že si túto príležitosť nenechal ujsť.

Ivana Jirešová

Herečka Ivana Jirešová sa preslávila rolou v seriáli Ordinácia v ružovej záhrade, ktorý TV Nova začala vysielať v roku 2005. Rovnako ste ju mohli vidieť v druhej sérii Tvoja tvár má známy hlas. Slovenská verzia tejto šou je dostupná online na Voyo.sk.

Najväčšou výzvou pre Luciu na ostrove bude sociálna hra, pretože je pre ňu dôležité rokovať s ľuďmi čestne a otvorene.

Martin Prágr

Tanečník Martin Prágr má 29 rokov a tancu sa začal venovať už v siedmich rokoch. Do povedomia širokej verejnosti sa však zapísal až ako účastník troch ročníkov súťaže StarDance

Svoju účasť v Survivor berie ako výzvu a chce ju využiť na 100 %.

Denisa Dvořáková

Úspešná česká topmodelka Denisa Dvořáková sa modelingu začala venovať v pätnástich rokoch. Počas svojej kariéry vyhrala v roku 2006 svetové finále súťaže Elite Model Look a predvádzala pre svetové značky ako Chanel, Chloé či Dior.

Na účasť v reality šou sa modelka starostlivo pripravovala, kedy sa učila, napríklad ako rozrobiť oheň pomocou kremeňa.

Sebastian Navrátil

Tridsaťdva ročný hudobník Sebastian Navrátil vystupoval so svojou kapelou v súťaži Česko Slovensko má talent. Postupne sa preorientoval na sólovú kariéru v ktorej úspešne prerazil. 

Na ostrove chce reprezentovať popových spevákov a dokázať, že aj oni sú drsní a majú na to, aby sa popasovali s tak ťažkou výzvou.

Yenifer Cao

Yenifer je dcérou vietnamských rodičov, ktorí sa s celou rodinou presťahovali do Česka. Yenifer sa objavila v seriáli Božie mlyny, reality show Zlatá mládež a v roku 2020 aj v súťaži Masterchef Česko.

Influencerka chce v reality šou ukázať, že  to, ako sa prezentuje na sociálnych sieťach, je len fasáda a že v živote je nutné prekonávať ťažké veci, aby človek dosiahol niečo výnimočné.

Michael Skalický

Michal je úspešný operný spevák, ktorý navyše prevádzkuje dve krčmy. Pochádza z rozvedeného manželstva, kedy ho vychovávala predovšetkým jeho matka a s otcom nemá dobrý vzťah. 

Svojou účasťou v súťaži by svojmu otcovi rád dokázal, že nie je slabý ani zženštilý.

Veronika Sandholzová

Veronika Sandholzová je veľmi cieľavedomá žena, ktorá pochádza zo stredočeskej obce Chleby. V roku 2021 získala titul Miss Sympatie. Do Survivoru sa neúspešne hlásila už vlani. 

Po prvotnom neúspechu na kastingu do šou schudla 10 kíl. V tretej sérií Survivor chce naplno využívať všetky svoje zbrane, aby si získala dôveru ostatných ľudí.

Adéla Krejdlová

Survivor účastníci 2024 sú už známi a medzi nich zapadla aj Adéla Krejdlová, ktorá sa v roku 2020 zúčastnila šou Česko Slovensko hľadá SuperStar, kde postúpila medzi 25 najlepších. 

O účasť v Survivore veľa stála a prípravám obetovala maximum. Do súťaže ide so stratégiou: prekabátiť, prežiť a prehrať.

Adela vypadla z reality show ako prvá.

Martin Carev

Mladý cestovateľ Martin Carev v šestnástich rokoch Martin založil youtubový kanál Jmenuju se Martin, ktorý má momentálne viac než 500 tisíc followerov. Neskôr ho časopis Forbes označil za 20. najvplyvnejšieho Čecha na sociálnych sieťach. 

V magazíne Forbes nájdete okrem Martina, ktorý má naštudované všetky série Survivor, aj zoznam najbohatších Slovákov.

Jack Hamid

Jack sa narodil do vplyvnej rodiny, ktorá žije v Káhire. Dnes má Jack 46 rokov a je úspešným hotel managerom. Miluje pozornosť a je schopný urobiť čokoľvek, aby ju získal.

Do šou Survivor sa prihlásil preto, aby našiel sám seba a pravých priateľov.

Filip Křížek

Filip Křížek pochádza z Kolína a pracuje ako hasič. Okrem tvrdej práce sa venuje svoje priateľke a synovi.

Do šou sa prihlásil zo zvedavosti, pretože chcel vyskúšať niečo nové a berie to ako výzvu. Rovnako chce svojmu synovi dokázať, že všetko je možné, keď človek chce. Jeho stratégia je byť vo všetkých súbojoch najlepší a nosiť najviac bodov.

Survivor účastníci
Zdroj: pixabay.com

Nikola Kabátová

Tridsať ročná programátorka Nikola Kabátová sa vo voľnom čase venuje tancu, prechádzkam so psom a cestovaniu. Účastníčka reality šou sa v bežnom živote podceňuje, ale ako pozitívum berie svoju psychickú stránku, na ktorej zapracovala.

Nikola je veľká fanúšička Survivor, čo bol aj jeden z jej dôvodov sa do šou prihlásiť. Účasť v Survivor berie ako hru, pričom jej nerobí problém zaklamať, ak to bude súčasťou hry.

Jana Zicklerová

Survivor účastníci 2024 sú už známi a medzi nimi nájdete aj sympatickú Janu, ktorá má 55 rokov a pracuje ako športový inštruktor.

Medzi jej koníčky patria všetky športy, prechádzky so psom, čas strávený s dcérou a cestovanie. V živote sa musela popasovať napríklad aj so smrťou svojho manžela.

Jej stratégia v šou je mať dobrú fyzickú kondíciu, byť platný člen pre tím a naviazať na ostrove úzke kontakty, ktoré bude môcť neskôr v sociálnej hre uplatniť.

Martin Husár

Martin Husár alias Bandurko pochádza z Bratislavy a živí sa pôsobením v hudbe a umení. Jeho najväčším esom v rukáve je timeing. Rovnako sa považuje za nekonfliktného človeka.

Do šou sa prihlásil preto, aby ukázal celú komplexnosť jeho osoby, že nevie iba kreovať, ale vie byť aj tvrdý. Jeho stratégiou na prežitie je ísť tvrdo za cieľom a vyhrať každú súťaž.

Iva Skupnik

Iva býva spolu s manželom kúsok za Prahou. Vo voľnom čase sa venuje priateľom, plávaniu a bicyklovaniu. Do šou sa prihlásila z toho dôvodu, že ľudia od nej očakávajú, že po svadbe si bude zakladať rodinu, ale ona si chce splniť ešte nejaké svoje sny.

Jej tri esá v rukáve, s ktorými ide do Survivor, sú komunikatívnosť, ďalej to, že bude nápomocná v tábore a tretiu si nechá až do šou. Jej stratégia spočíva v tom, že bude pomáhať tímu, vyhrávať súboje a touto taktikou sa dostane až do finále.

​Kristina Alexandra Hrbková

​Kristina Alexandra Hrbková je ďalšou súťažiacou v šou, ktorá v tropickom raji zabojuje o finančnú výhru. Kristina pracuje pre Polícii ČR, takže je zvyknutá na rizikové situácie.

Do reality šou ide s psychickou a fyzickou odolnosťou, ktorú potrebuje aj pri výkone svojho povolania. V čou chce získať nové skúsenosti, má rada výzvy a nemá rada limity. Je skôr vodcovský typ.

Tomáš Rys

Tomáš Rys má 39 rokov, pochádza z Prahy a živí sa ako streamer. Do Survivor sa prihlásil z toho dôvodu, že má túto súťaž rád a výzvy s ňou spojené a zároveň pre to, že mu ľudia hovoria, že by sa do tejto súťaže hodil.

Jeho stratégiou bude dávať dobré športové výkony a prinášať tímu body. Cíti sa ako vodcovský typ a v skupine vyčnieva.

Jakub Bína 

Od roku 2005 je Jakub spevák kapely Skyline, v ktorej vystupuje pod prezývkou MC Jacob. Neskôr sa začal venovať fitnes a v súčasnosti pracuje ako osobný tréner.

Do Survivora šiel kvôli tomu, že miluje americkú verziu tejto reality šou. Na ostrove by chcel hrať čestne, aby nemusel nikoho klamať. Jeho najväčšou obavou je, že sklame sám seba.

Kateřina Balounová

Kateřina si so sebou nesie ťažký osud. Jej otec bol alkoholik a násilník, kvôli ktorému čoskoro odišla z domu, začala pracovať v továrni a potom sa presťahovala do Talianska. Neskôr zažila ďalší tragický moment, keď jej matka zahynula pri autonehode.

Kateřina sa chcela prihlásením do Survivor vymaniť zo stereotypu a zažiť niečo nové. Po otcovi zdedila výbušnosť, je čestná za každú cenu a nebojí sa ísť otvorene do konfliktu.

Radek Polomík

Radek sa pred rokmi presťahoval sa do Seattlu v USA, kde pracoval vo vývojovom oddelení spoločnosti Microsoft a viedol celý medzinárodný tím. Počas svojho pobytu v Spojených štátoch sa prihlásil do súťaže America's Got Talent, kde však neuspel.

Radek je plný entuziazmu, má rád ľudskú energiu a skúmanie ľudských vzťahov. Vždy rád riskoval a nevadí mu, keď sa pred ľuďmi strápni.

Kto vypadol Survivor 2024

Reality show Survivor 2024 je v plnom prúde a vy tak môžete sledovať, kto bude postupne opúšťať tento exotický raj.

Kto vypadol Survivor 2024

Kto vypadolKmeň
Adéla KrejdlováTitáni
Michael SkalickýLovci
Kateřina BalounováTitáni
Rachel KarnižováLovci
Ornella KoktováTitáni
Denisa DvořákováTitáni
Sebastian NavrátilTitáni
​Filip KřížekLovci
Jakub Bína Lovci
Ivana JirešováTitáni

Kde sledovať Survivor live

Ak sa pýtate, kde sledovať reality show Survivor 2024 live, v tom prípade máte možnosť sledovať priamy prenos na TV Nova alebo si pozrieť ako bojujú Survivor účastníci v predstihu online na Voyo.sk.

Streamovacia služba Voyo prinesie už od utorka, 27. februára 2024, tretiu sériu najdrsnejšej reality šou Survivor Česko & Slovensko. 

O týždeň neskôr nájdete vždy nové časti na TV Nova.

Survivor 2024 online

Online prenos reality šou Survivor 2024 a všetkých účastníkov môžete sledovať pravidelne v utorky a štvrtky na Voyo.sk.

Voyo je online TV streamovacia služba televízie Markíza, ktorá vám umožňuje za mesačný poplatok 5,99 € pozerať filmy, seriály, obľúbené relácie, spravodajstvo či športové zápasy, ako napríklad ME vo futbale 2024.

Zdroje: tv.nova.cz, voyo.sk, markiza.sk, youtube.com

Témata:
TV Reality show Voyo

Najnovšie články