LOH 2024 Všetky info tu!

Kde sledovať NBA naživo – TV prenos, online na internete a live stream zadarmo

Aktualizované:

Autor: Lenka

Kde sledovať NBA naživo

NBA je suverénne najprestížnejšia basketbalová súťaž na svete a v tohtoročnej sezóne sa uskutoční jej 78. ročník. Chcete vedieť, kde sledovať NBA naživo? Prinášame vám kompletný prehľad možností, kde sledovať NBA live v TV, online alebo na internete prostredníctvom live streamu na svojom mobile alebo tablete.

NBA naživo

NBA je najväčšou a najviac sledovanou basketbalovou súťažou na svete. Aj v sezóne 2023/2024 môžete NBA naživo sledovať rôznymi spôsobmi. Využiť môžete klasické TV prenosy, online prenosy na internete alebo live stream stávkových kancelárií.

Podobne ako pri Oktagone sa chodia na NBA pozerať pravidelne tisícky divákov.

V článku nájdete

Ako sledovať NBA live v TV

Aj keď o NBA nie je taký záujem v porovnaní so zápasmi NHL. No predsa si túto basketbalovú súťaž môžete vychutnať z pohodlia domova naživo.

NBA live vysielanie môžete sledovať na programoch Nova Sport 1 a 2.

Kde sledovať NBA naživo
Zdroj: unsplash.com

NBA live vysielanie na Nova Sport

Skupina Nova aj tento rok získala vysielacie práva na NBA a okrem zápasov základnej časti a neskôr play-off, odvysiela aj kompletnú finálovú sériu.

Bonusom je aj to, že pomedzi zápasy televízia Nova ponúka aj krátke zostrihy a highlighty zo zápasov, ktoré ste nemohli vidieť live.

Taktiež na stanici Nova Action môžete vidieť aj priame prenosy a reprízy vybraných zápasov zámorského basketbalu.

NBA online prenosy na internete

Ďalším spôsobom, kde sledovať NBA naživo, sú online prenosy, ktoré ponúkajú stávkové kancelárie prípadne oficiálna stránka NBA.com.

NBA livestream na TV Tipsport

NBA livestream na TV Tipsport môžete sledovať ihneď po registrácií s bonusom v hodnote 30 EUR na prvé stávky. Nižšie nájdete presný návod, ako sa môžete zaregistrovať a sledovať livestream.

Návod ako pozerať NBA live stream na TV Tipsport

  1. Zaregistrujte sa v Tipsporte a prihláste sa.
  2. Vyberte sekciu „LIVE“ a v ponuke športov zvoľte „BASKETBAL“.
  3. Spustite zápas, ktorý chcete vidieť kliknutím na „STREAM“.

Takto môžete sledovať všetky NBA zápasy na svojom mobile, tablete alebo počítači.

NBA online na Fortuna TV

Ďalšou možnosťou, kde môžete sledovať NBA naživo, je livestram Fortuny. Tá podobne ako konkurencia od vás vyžaduje registráciu k tomu, aby ste mohli sledovať jednotlivé zápasy NBA.

Fortuna TV je na niekoľko dní zadarmo, následne musíte urobiť aspoň jednu stávku za mesiac.

NBA live na TV Niké

Medzi ďalšiu možnosť, vďaka ktorej môžete sledovať NBA naživo je televízia stávkovej spoločnosti Niké.

Na TV Niké môžete okrem svetového basketbalu sledovať aj veľké množstvo popredných líg z iných športov. Stačí vám k tomu registrácia a mať na svojom hráčskom účte kladný zostatok minimálne vo výške 5 eur.

NBA live online na Voyo.sk

Zápasy najlepšej basketbalovej ligy môžete vidieť aj na platforme VOYO. Pomocou nej si môžete naplno užiť kanál Nova Sport priamo z vášho počítača alebo tabletu.

Cena Voyo na mesiac je 5,99 eur. Navyše pri registrácií získate aj 7 dňový prístup úplne zadarmo. Po vypršaní tejto doby bude potrebné zaplatiť mesačné predplatné.

Sledujte NBA online pomocou oficiálnej stránky

Online sledovať NBA môžete aj pomocou oficiálnej stránky (NBA.com). Túto možnosť nájdete v sekcií Video. Po rozkliknutí sa vám zobrazí menu, kde nájdete možnosť „Watch Live Games“.

Službu si môžete zakúpiť na celú sezónu, na mesiac alebo na jeden konkrétny zápasy. Cena za ročný prístup je 21,99 €.

Ako sledovať NBA live v zahraničí

Zápasy NBA si môžete pozrieť, nech sa nachádzate kdekoľvek. Máte viacero možností na sledovanie, ktoré závisia najmä od toho, v ktorej krajine sa nachádzate.

V Česku môžete pozerať NBA nielen na Voyo.cz, ale aj vďaka Chance TV alebo Skylinku. Prípadne môžete z akéhokoľvek miesta sledovať zápasy NBA cez oficiálnu stránku NBA.com.

Kde sledovať NBA naživo
Zdroj: unsplash.com

Ako sledovať NBA livestream v Českej republike

Tak isto ako na Slovensku, rovnako aj v Čechách je jediným vlastníkom vysielacích práv na NBA platený kanál Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

NBA online na Voyo.cz

Platenú platformu Voyo majú k dispozícií aj naši susedia. Môžete si tu podobne ako na slovenskej verzii vychutnať zápasy tej najlepšej basketbalovej ligy sveta.

NBA live na Chance TV

Ďalšou možnosťou, ako sledovať NBA naživo, je prostredníctvom televízej spoločnosti Chance.

Na TV Chance si okrem svetového basketbalu môžete pozrieť aj veľké množstvo popredných líg z iných športov. Postup registrácie je rovnaký ako pri Tipsporte.

Ako sledovať NBA v Anglicku

Jediným vlastníkom vysielacích práv NBA v Anglicku je športová stanica Sky Sport.

Sledujte NBA livestream na NBA TV

Oficiálna stránka NBA.com je ďalšou možnosťou, ako si môžete pozrieť najlepšiu basketbalovú ligu sveta. Na tejto stanici môžete okrem samotných zápasov vidieť aj rôzne zaujímavé show, ktoré v bežnom televíznom vysielaní neuvidiíte.

Živý prenos NBA na internete

Živý prenos NBA na internete môžu fanúšikovia sledovať na NBA LEAGUE PASS po celom svete.

NBA Pass je možné si zakúpiť v dvoch variantoch – League Pass za 10,99€ alebo lepšiu verziu League Pass Premium za 14,99€.

V prípade, že chcete sledovať váš obľúbený tím, tak si viete zakúpiť Team Pass za 9,99 €.

Sledujte NBA live pomocou streamovacích platforiem

V súčasnosti streamovacie platformy sú viac a viac populárne a mnohokrát sa stávajú náhradou televíznych poskytovateľov alebo doplnkovou službou.

Okrem klasických kanálov streamovacie platformy stále častejšie začali nachádzať aj vysielanie live športových prenosov.

Youtube TV

Jedna z platforiem, ktorá je v dnešnej dobe populárna na vysielanie športových prenosov, je YouTube TV. Je to možné vďaka tomu, že YouTube TV má v portfóliu aj televíznu športovú stanicu ESPN.

Hulu TV

Ďalšou streamovacou platformou, ktorá ponúka vybrané zápasy National Basketball League je aj Hulu TV. Vďaka nej máte možnosť naladiť si niektoré televízne kanály, ako ESPN a ABC.

Službu Hulu TV môžete sledovať za 7,99 dolárov mesačne alebo 79,99 dolárov ročne.

Amazon Prime

Poslednou možnosťou, kde sledovať NBA naživo, je Amazon Prime. Aj spoločnosť Amazon vlastní práva na vysielanie NBA Leauge Pass.

Je potrebné si objednať službu Prime Video, ktorá stojí 12,99 dolárov mesačne, pretože iba táto varianta zahŕňa prítomnosť NBA Leauge Pass.

Služba Amazon Prime membership stojí mesačne 14,99 dolárov a ročne 139 dolárov.

Sledujte NBA online na mobile

NBA naživo môžete sledovať nech ste kdekoľvek aj na tablete alebo mobile. Stačí vám iba pripojenie na internet.

NBA live stream aplikácia DIGI GO

Najlepšiu basketbalovú ligu NBA live stream môžete sledovať aj na mobilnej televízií DIGI GO. Vďaka nej môžete sledovať rôzne TV kanály, ktoré vysielajú basketbalovú súťaž naživo v televízií.

Aplikáciu si stiahnete na Google Play alebo App Store a sledovať prenos môžete aj mimo Slovenska.

Oficiálna aplikácia NBA

Jednou z najlepších možností, ako sledovať NBA naživo v mobile, je prostredníctvom oficiálnej mobilnej aplikácie NBA.

V tejto aplikácií nájdete množstvo informácií, napríklad rôzne novinky zo samotnej ligy, štatistiky, rozpis zápasov, NBA draft a tabuľky. Vďaka NBA League Pass sa jednoducho pripojíte na konkrétne live vysielanie zápasu.

Aplikácia Tipsport TV

Vlastnú aplikáciu má aj samotná stávková kancelária Tipsport. Okrem kurzového lístku v nej nájdete aj diskusné fórum a možnosť sledovať zápasy naživo.

Aplikácia TV Niké

S vlastnou aplikáciou prišla aj konkurencia – stávková kancelária Niké. Tá patrí medzi tie najlepšie medzi stávkovými kanceláriami.

Táto aplikácia je mimoriadne rýchla a jednoduchá na ovládanie.

Výsledky NBA

Najlepšia stránka na výsledky, hneď po oficiálnych stránkach líg, je portál 7sport.sk. Nájdete tu podrobné tabuľky tímov, štatistiky a popísaný priebeh zápasu.

Kde tipovať

NBA je štvrtou najčastejšie tipovanou možnosťou po hokeji, futbale a tenise. Rozsiahle možnosti kurzov na rôzne typy stávok nájdete napríklad v stávkových kanceláriach:

Zdroje: wikipedia.com, nba.com, 7sport.sk, ifortuna.sk

Témata:
Šport

Najnovšie články