Kde sledovať Oktagon live – PPV, online, live stream zadarmo

Autor: Denisa

Kde sledovať Oktagon live 2023

Ste fanúšikom bojových športov a neviete, kde sledovať Oktagon live? V tom prípade si prečítajte článok nižšie, kde vám prezradíme ako sledovať vašich favoritov a všetky MMA zápasy online a cez live stream zadarmo.

Kde sledovať Oktagon live

Existuje niekoľko možností, kde sledovať Oktagon live a stačí si vybrať tú najvhodnejšiu pre vás. Oktagon MMA je najväčšia česko-slovenská organizácia, ktorej turnaje pravidelne pozerajú tisíce divákov nielen na Slovensku a v Česku.

V článku nájdete

Oktagon live v SR a ČR

Burcujúci dav, adrenalín a napätie po celý čas. Toto všetko sú indície, kde sledovať Oktagon live a mať z toho čo najväčší zážitok. Preto jedinečnou a nezabudnuteľnou možnosťou je v tomto prípade kúpiť si lístok priamo na eventy, ktoré sa konajú v Česku, Nemecku, Anglicku či na Slovensku.

Oktagon turnaje v roku 2023

TurnajDátumMiesto
Oktagon 4616.9.Frankfurt, DE
Oktagon 477.10.Bratislava, SK
Oktagon 484.11.Manchester
Oktagon 4918.11.Kolín, DE
Oktagon 509.12.Ostrava, ČR

Všetky pripravované turnaje a projekty nájdete na oficiálnych stránkach Oktagonu MMA, kde si môžete zakúpiť aj vstupenky.

Oktagon live stream

V súčasnosti existujú len dva spôsoby, kde sledovať Oktagon MMA live a užiť si tak turnaj v priamom prenose. Prvou možnosťou je oficiálny PPV (Pay-Per-View) prenos alebo zvoliť druhú možnosť, a to live stream na TV Tipsport zadarmo.

Ak chcete sledovať MMA zápasy na TV Tipsport zadarmo, stačí sa registrovať a následne prihlásiť na stránke Tipsport.sk, zvoliť záložku TV a vybrať si v programe Oktagon MMA zápas, ktorý chcete sledovať.

Zároveň nezabudnite využiť bonus 20 eur bez vkladu pre nových hráčov, ktorí si môžete nechať vyplatiť na bankový účet alebo použiť na svoje prvé stávky.

Rovnako tu budete môcť sledovať aj iné športy a športové podujatia, ako napríklad Majstrovstvá sveta v hokeji 2024.

Tipujte cez Tipsport na bojové športy

Postup, ako sledovať Oktagon na TV Tipsport

Všetky MMA zápasy môžete sledovať zadarmo na TV Tipsport. Pozrite si podrobný návod, ako na to.

  1. V prvom kroku sa musíte registrovať na Tipsport.sk, kde zadáte vaše osobné údaje. Pri registrácii získate aj bonus v hodnote 20 €, ďalej vstupný bonus 4 000 € a kasíno bonus 7 777 €!
  2. Následne sa prihlásite do účtu, kliknete na sekciu „Live“ a v ponuke športových prenosov si vyberiete „Bojové športy“.
  3. V treťom kroku si zvolíte zápas, ktorý chcete sledovať a ktorý je práve dostupný a kliknete na tlačidlo „Stream“. Po tomto kroku si môžete pozrieť Oktagon stream zadarmo.

Oktagon PPV stream

Oktagon PPV stream je takisto jedna z možností, kde sledovať Oktagon live. PPV, teda Pay-per-view je jednorazový poplatok, vďaka ktorému vám bude sprístupnené online vysielanie udalosti, v tomto prípade Oktagon MMA zápasu. Cena prenosu je 10,99 € v predpredaji.

Čo získate zakúpením Oktagon PPV vstupenky

  • Kompletnú fight card
  • Možnosť nazrieť do zákulisia
  • Rozhovory s inými MMA zápasníkmi na aktuálny priebeh turnaja
  • Záznam z galavečera po dobu 7 dní po turnaji
  • Zápasovú tabuľku spolu so stávkovými kurzami

Všetky Oktagon PPV streamy sú dostupné priamo na stránkach Oktagon.tv, alebo v rovnomennej aplikácií Oktagon MMA.

Táto aplikácia je dostupná pre operačné systémy Android a iOS,  pričom neslúži len na sledovanie MMA zápasov, ale nájdete tu aj archív doterajších turnajov, projekty organizácie a štatistiky jednotlivých zápasníkov.

Kde sledovať Oktagon live PPV vstupenky
Zdroj: oktagon.tv

Formou PPV môžete sledovať aj iné populárne športy, ako napríklad fackovanú, ktorú usporadúva organizácia Red Face.

Oktagon TV prenos

Pýtate sa, kde pozerať Oktagon live v televízií? V tomto prípade vás musíme sklamať! Turnaje organizácie Oktagon MMA boli v minulosti dostupné na kanáloch JOJ Plus a  O2TV Sport, pričom v roku 2023 ich už na televíznych obrazovkách neuvidíme.

Dôvodom tohto rázneho kroku bolo, že organizátori sa nedokázali dohodnúť na podmienkach so žiadnou českou ani slovenskou televíziou. Toto rozhodnutie platí iba pre aktuálny rok 2023, čo znamená, že v budúcich rokoch sa možno opäť dočkáme MMA TV prenosov.

Avšak toto neplatí pre iné športové prenosy v TV, ktoré môžete aj naďalej sledovať prostredníctvom TV prenosov, ako napríklad lyžovanie na JOJ šport.

Oktagon záznam

Možností, kde sledovať Oktagon live záznamy je hneď niekoľko. Jednou z nich je pozrieť si všetky záznamy z turnajov na oficiálnom YouTube kanáli organizácie alebo prostredníctvom účtu na Oktagon.tv.

Na Oktagon.tv nájdete všetky zápasy už 3 dni po turnaji, pričom ide o platenú službu, ktorú si môžete predplatiť na mesiac alebo na rok.

Kde sledovať Oktagon záznam
Zdroj: oktagon.tv

Oktagon MMA video

Všetky Oktagon MMA zápasy si môžete pozrieť aj spätne cez oficiálny Oktagon YouTube kanál, kde nájdete videá už 7 dní po skončení turnaja.

Videá zo zápasov sú rozdelené podľa jednotlivých turnajov, ako napríklad OKTAGON 45: Štvanice, kde nájdete celkovo 11 videí so všetkými zápasmi, ktoré v aktuálny turnaj prebiehali.

Zdroj: youtube.com, oktagon.tv, unsplash.com

Témata:
Šport

Najnovšie články