LOH 2024 Všetky info tu!

Kde sledovať Oktagon live – PPV, online, live stream zadarmo

Aktualizované:

Autor: Denisa

Kde sledovať Oktagon live teraz

Ste fanúšikom bojových športov a neviete, kde sledovať Oktagon live? V tom prípade si prečítajte článok nižšie, kde vám prezradíme ako sledovať vašich favoritov a všetky MMA zápasy online a cez live stream zadarmo.

Kde sledovať Oktagon live

Existuje niekoľko možností, kde sledovať Oktagon live a stačí si vybrať tú najvhodnejšiu pre vás. Rovnako si môžete pozrieť aj zápasy UFC live.

Oktagon MMA je najväčšia česko-slovenská organizácia, ktorej turnaje pravidelne pozerajú tisíce divákov nielen na Slovensku a v Česku.

V článku nájdete

Oktagon live v SR a ČR

Burcujúci dav, adrenalín a napätie po celý čas. Toto všetko sú indície, kde sledovať Oktagon live a mať z toho čo najväčší zážitok. Preto jedinečnou a nezabudnuteľnou možnosťou je v tomto prípade kúpiť si lístok priamo na eventy, ktoré sa konajú v Česku, Nemecku, Anglicku či na Slovensku.

Oktagon turnaje v roku 2024

TurnajDátumMiesto
Oktagon 542.3.Ostrava, ČR
Oktagon 588.6.Praha, ČR

Všetky pripravované turnaje a projekty nájdete na oficiálnych stránkach Oktagonu MMA, kde si môžete zakúpiť aj vstupenky.

Oktagon live stream

V súčasnosti existujú len dva spôsoby, kde sledovať Oktagon MMA live a užiť si tak turnaj v priamom prenose. Prvou možnosťou je oficiálny PPV (Pay-Per-View) prenos alebo zvoliť druhú možnosť, a to live stream na TV Tipsport zadarmo.

Ak chcete sledovať MMA zápasy na TV Tipsport zadarmo, stačí sa registrovať a následne prihlásiť na stránke Tipsport.sk, zvoliť záložku TV a vybrať si v programe Oktagon MMA zápas, ktorý chcete sledovať.

Zároveň nezabudnite využiť bonus 30 eur bez vkladu pre nových hráčov, ktorí si môžete nechať vyplatiť na bankový účet alebo použiť na svoje prvé stávky.

Rovnako tu budete môcť sledovať aj iné športy a športové podujatia, ako napríklad Majstrovstvá sveta v hokeji 2024 alebo NHL naživo.

Postup, ako sledovať Oktagon na TV Tipsport

Všetky MMA zápasy môžete sledovať zadarmo na TV Tipsport. Pozrite si podrobný návod, ako na to.

  1. V prvom kroku sa musíte registrovať na Tipsport.sk, kde zadáte vaše osobné údaje. Pri registrácii získate aj bonus v hodnote 30 €, ďalej vstupný bonus 4 000 € a kasíno bonus 7 777 €!
  2. Následne sa prihlásite do účtu, kliknete na sekciu „Live“ a v ponuke športových prenosov si vyberiete „Bojové športy“.
  3. V treťom kroku si zvolíte zápas, ktorý chcete sledovať a ktorý je práve dostupný a kliknete na tlačidlo „Stream“. Po tomto kroku si môžete pozrieť Oktagon stream zadarmo.

Oktagon PPV stream

Oktagon PPV stream je takisto jedna z možností, kde sledovať Oktagon live. PPV, teda Pay-per-view je jednorazový poplatok, vďaka ktorému vám bude sprístupnené online vysielanie udalosti, v tomto prípade Oktagon MMA zápasu. Cena prenosu je 10,99 € v predpredaji.

Čo získate zakúpením Oktagon PPV vstupenky

  • Kompletnú fight card
  • Možnosť nazrieť do zákulisia
  • Rozhovory s inými MMA zápasníkmi na aktuálny priebeh turnaja
  • Záznam z galavečera po dobu 7 dní po turnaji
  • Zápasovú tabuľku spolu so stávkovými kurzami

Všetky Oktagon PPV streamy sú dostupné priamo na stránkach Oktagon.tv, alebo v rovnomennej aplikácií Oktagon MMA.

Táto aplikácia je dostupná pre operačné systémy Android a iOS,  pričom neslúži len na sledovanie MMA zápasov, ale nájdete tu aj archív doterajších turnajov, projekty organizácie a štatistiky jednotlivých zápasníkov.

Kde sledovať Oktagon live 2023
Zdroj: co-to-je.sk

Formou PPV môžete sledovať aj iné populárne športy, ako napríklad fackovanú, ktorú usporadúva organizácia Red Face či obľúbené podujatie Fight Night Challenge 6.

Oktagon TV prenos

Pýtate sa, kde pozerať Oktagon live v televízií. Od roku 2024 je možné sledovať Oktagon v TV na novo vzniknutej stanici Premier Sport 4. Prenos jednotlivých galavečerov si tu však treba vopred zaplatiť, ako v prípade PPV.

Oktagon záznam

Možností, kde sledovať Oktagon live záznamy je hneď niekoľko. Jednou z nich je pozrieť si všetky záznamy z turnajov na oficiálnom YouTube kanáli organizácie alebo prostredníctvom účtu na Oktagon.tv.

Na Oktagon.tv nájdete všetky zápasy už 3 dni po turnaji, pričom ide o platenú službu, ktorú si môžete predplatiť na mesiac alebo na rok.

Kde sledovať Oktagon live online
Zdroj: co-to-je.sk

Oktagon MMA video

Všetky Oktagon MMA zápasy si môžete pozrieť aj spätne cez oficiálny Oktagon YouTube kanál, kde nájdete videá už 7 dní po skončení turnaja.

Videá zo zápasov sú rozdelené podľa jednotlivých turnajov, ako napríklad OKTAGON 45: Štvanice, kde nájdete celkovo 11 videí so všetkými zápasmi, ktoré v aktuálny turnaj prebiehali.

V zápase organizácie Oktagon ste mohli vidieť aj najnovšieho účastníka reality show Survivor Samuela „PIRÁTA“ Krištofiča.

Zdroj: youtube.com, oktagon.tv, unsplash.com

Témata:
Šport MMA

Najnovšie články