SURVIVOR 2024 už DNES Všetci účastníci tu!

Red Face organizácia (fackovaná) – program, výsledky, pravidlá, live prenos

Autor: Pavol

Red Face cz organizácia info

Red Face organizácia – fackovaná je úplne nový šport, ktorý sa začína v našich končinách rozvíjať. Pozrite si všetko podstatné o českej organizácii Red Face cz fackovaná, program podujatí, kde nájdete výsledky, a sledujte live prenos.

Red Face

Red Face je novou organizáciou v športe fackovaná. Vznikla v Česku a v našich zemepisných šírkach, či už v ČR alebo na Slovensku, ide o prvú takúto organizáciu svojho druhu.

Popri podujatí ako Fight night challenge 4, tak môžete sledovať ďalšie zaujímavé bojové výkony, v ktorých sa porovnáva sila a výdrž odvážlivcov.

Jedným z týchto bojových športov je aj MMA, ktorý si môžete pozrieť live na MMA Oktagon TV.

V článku nájdete

Red Face cz

Red Face cz – táto česká organizácia vo fackovanej vznikla počiatkom roka 2023. Pričom už 4. februára sa uskutočnil kasting, na ktorom bolo vybraných 48 účastníkov prvého turnaja.

Tí si v troch pyramídach rozdelia dotáciu turnaja vo výške 3 milióny CZK (126 640€). Prvý turnaj je na pláne 22.4.2023 v O2 Universe v Prahe.

Do turnajov sa môže prihlásiť každý aj spomedzi bežných ľudí, záleží len na tom či si trúfate.

Red Face organizácia

Red Face organizácia je pod patronátom hlavného promotéra Patrika Pejchu.

Premiérový galavečer bude moderovať Michal Kavalčík, ktorý je známym zabávačom a moderátorom, pričom mnohí ho určite poznajú pod pseudonymom „Ruda z Ostravy“.

Chýbať nebudú mená ako Filip Grznár (kulturista a MMA zápasník), Lucie Pudilová (UFC bojovníčka) a mnohí ďalší z prostredia športu a šoubiznisu.

Zaujímavým menom je Tomáš Chlup, ktorý má na Instagrame viacej followerov (1,4 milióna) ako populárny český spevák a moderátor Leoš Mareš. Práve jeho Chlup vyzval, že ak by mu za to chcel dať Mareš facku, tak má na to šancu.

Red Face cz logo
Instagram/Redface

Red Face fackovana program

Red Face fackovana má svoj program stanovený prvým podujatím na 22. apríla. Prvý večer tejto organizácie sa uskutoční v pražskej sieni O2 Universum.

V tabuľke nižšie si môžete pozrieť, aké sú kategórie troch súťažných pyramíd, z ktorých je v každej dotácia 1 milión CZK (42 000€). V jednotlivých kategóriách je 16 účastníkov.

PohlavieVáhová kategória
Ženybez ohľadu na váhu
Mužido 90kg
Mužinad 90kg

Red Face výsledky

Red Face výsledky jednotlivých zápasov a ďalšie info môžete sledovať na webe s aktuálnym športovým servisom 7sport.sk.

Red Face live prenos

Red Face live prenos bude s najväčšou pravdepodobnosťou možné pozerať ako pay-per-view (PPV) cez oficiálne stránky organizácie. Nedá sa očakávať, žeby podujatie Red Face bolo vysielané ako iné športové prenosy v tv dnes.

Preto sledujte všetko podstatné aj na oficiálnom webe red-face.cz, kde nájdete komplet podstatné a aktuálne informácie.

Fackovana pravidlá

Fackovana pravidlá nie sú ničím zložité. Súperi v rámci tej istej váhovej kategórie sa proti sebe postavia zoči-voči.

Striedavo si potom dávajú facky, pričom každý z nich má na spamätanie sa po údere 30 sekúnd. Sú zakázané pohyby ako zatínanie pästí alebo urobiť pohyb pred inkasovaným úderom (zastrčenie brady, pohyb ramenom).

Každý zápas (ak nikto z bojovníkov nepadne skôr) má minimálne tri a maximálne päť kôl. Víťazom sa stáva ten, kto ostane dlhšie na nohách. V prípade, že sú to obaja bojovníci, tak rozhodne vyšší počet bodov od rozhodcov.

Organizácia Red Face deklarovala, že jej zápasy budú na päť súťažných kôl a o víťazstve, v prípade vyrovnanosti bojovníkov, rozhodne hlavný rozhodca.

Red Face Praha

Red Face Praha je prvým podujatím tejto organizácie, ktoré sa bude konať 22. apríla. Hlavným zápasom je duel Pavel Novotný vs. Zdeněk Godla.

Ide o naozaj bizarný súboj dvoch momentálne v Česku populárnych postavičiek. Novotný je starosta mestskej časti Praha-Repořyje, ktorý sa označuje za kráľa bulváru. Je známy, že sa nebojí vystupovať tvrdšie voči názorovým oponentom.

Jeho súperom je Zdeněk Godla, aktuálne aj v našich končinách dosť obľúbený herec. Zahral si v seriáli Most alebo v nedávno odpremierovanom filme Invalid. Netají sa svojím ťažkým životom, a tak sa určite nebojí rany rozdávať aj prijímať.

Red Face Praha 22.4.
Zdroj: Instagram/Redface

Fight Card

Fight Card na prvom podujatí fackovanej v Prahe je poriadne nabitá rôznymi zápasmi. Okrem fackovanej v rámci rôznych pyramíd budú diváci svedkami viacerých bizarností.

Objaví sa tu boxerský „show fight“ medzi dvoma českými boxerskými reprezentantkami. V programe karty je však aj tzv. tortilla fight, kde sa budú súperi fackovať preloženými tortilami. Organizátori teda tomuto jedlu našli aj univerzálne využitie.

Chýbať tu nebude ani „telefónna búdka“, čo nie je nič iné, iba bitka v telefónnej búdke. Pozrite si nižšie doteraz známu fight card, kde možno nájdete aj vám známe osobnosti šoubiznisového či športového sveta.

DisciplínaZápas
Show fight (fackovaná)Pavel Novotný vs. Zdeněk Godla
Show fight (fackovaná)Adam Raiter vs. Freescoot
Show fight (fackovaná)Evča Plastic Queen vs. ???
Show fight (fackovaná)Abé Charvát vs. Tomáš Chlup
Peklo (telefónna búdka)Patrik Pejcha vs. ???
Show fight (box)Jana Duchoňová vs. Kateřina Čavajdová
Tortilla FightFrantišek Mandlík vs. Max Green
Fackovaná nad 90 kgMarek Hančík vs. Golem
Fackovaná nad 90 kgŽralok vs. Slavomír Suchý
Fackovaná nad 90 kgJakub Hošek vs. Jan Bernacký
Fackovaná nad 90 kgRoman Ivanchenko vs. Lukáš Trňan

Red Face tlačová konferencia

Red Face tlačová konferencia je rovnako ako tlačovky pri iných podujatiach bojových športov stále plná kontroverzií a ostrých vyjadrení.

Pozrieť si ju môžete aj live priamo počas jej konania na YouTube kanáli organizácie. Prvá sa konala 8. marca a boli predstavené všetky podrobnosti.

Zdroj: red-face.cz, instagram.com, youtube.com, pixabay.com

Témata:
Šport

Najnovšie články