EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Clash of the Stars 8 – dátum, program, účastníci a kde sledovať

Autor: Lenka

Clash of the Stars 8

Clash of the Stars 8 sa tentokrát vráti do známej Ostrava Arény vo Vítkoviciach. Hlavnou udalosťou večera bude vzrušujúci zápas medzi dvoma šampiónmi – Filipom Grznárom a Jakubom Križanom, ktorí budú bojovať o titul v strednej váhe.

Clash of the Stars 8

Clash of the Stars, podobne ako Fight Night Challenge, prináša množstvo zaujímavých a zároveň bizarných súbojov v bojových umeniach.

Obľúbený a sledovaný turnaj známych osobností Clash of the Stars má pred sebou už ôsmy galavečer.

V článku nájdete

Clash of the Stars 8 dátum

Tie najbizarnejšie a najkontroverznejšie bojové zápasy v Česku a na Slovensku sa tentoraz uskutočnia v ostravskej Ostravar Aréne už 22. júna.

Clash of the Stars 8 program

Clash of the Stars 8 prináša pestrý program, ktorý zahŕňa napínavé zápasy medzi najlepšími bojovníkmi. Organizátori pripravujú dokonca aj špeciálny zápas, v ktorom sa budú meniť pravidlá. Prvé kolo tohto zápasu bude v boxe, druhé v thajskom boxe a tretie v MMA.

Clash of the Stars 8 predstavuje pestrú škálu zaujímavých bojovníkov a tešiť sa môžete aj na profesionálov, ktorí sú známi z Oktagonu.

Clash of the Stars 8 účastníci

Najviac očakávaným zápasom je stretnutie dvoch šampiónov, Filipa Grznára a slovenského youtubera Tomáša Križana.

V hlavnom predzápase sa opäť stretnú dve ženy – rodačka z Ostravy Hana Gelnarová a skúsená bojovníčka Michaela Dostálová, známa pod prezývkou Miss Problem.

Ďalším ostravským bojovníkom, ktorý sa opäť zúčastní Clash of the Stars, je Baba Jaga. V klietke sa mu postaví Sandro, známy z reality show Love Island. Z tohto ostrova mieri do boja aj Nathan, ktorý sa stretne so zápasníkom Chárom.

Účastníci televíznych programov divákov vždy pobavia, preto sa do Clash of the Stars vracia kontroverzný influencer Datel. Pôvodne chcel bojovať s Čonnym, ale ten pre zranenie nenastúpi, zastúpi ho Žralok. Zaujímavý zápas sľubuje aj dvojica Snejks a Martin Kocián, bývalý člen skupiny Lunetic. Môžeme sa tešiť na ďalšie hviezdne návraty aj nové tváre.

Clash of the Stars 8 zápasy

Medzi najzaujímavejšie zápasy patrí určite hlavný súboj o opasok v strednej váhe medzi obhajcom Tomášom Križanom a vyzývateľom Filipom Grznárom. V druhom hlavnom zápase večera sa stretnú Václav „Baba Jaga“ Mikulášek a Sandro Jandejsek podľa špeciálnych pravidiel.

Okrem týchto významných zápasov sa môžete tešiť aj na súboje známych tvárí a nových účastníkov v Clashi. Uvidíme zápasy so Snejksom a spevákom z kapely Lunetic Martinom Kociánom, Petrom Kuťkom a mnohými ďalšími.

Clash of the Stars Fight card

MMAHana „KrutoHanka“ Gelnarová – Michaela „Miss Problem“ Dostálová
MMAVáclav Baba Jaga Mikulášek – Alessandro „Sandro“ Jandejsek
MMAKarlos Benda – Radek „Taxi kar“ Blažek
MMAPavel „Pomalu Snejksi“ Měsíček – Martin Kocián
MMAJiří „Novby“ Bláha – Stanislav Lukeš
MMAMarek „Datel“ Valášek – David „Čonny“ Čonka
MMATomáš „Dynamo“ Križan – Filip Grznár
MMASamir Margina – Jiří Juřička
MMAJan Rybka – Lukáš „Huhu“ Procházka
MMAChristian Nathan Dzaba – Jiří Charizian
MMATomáš Podhorný – Dan Bayer
MMAPeter „Kobra“ Kuťka – Jiří „Undertaker“ Vágner
MMAMiroslav „Fayne“ Loner – Tadeáš „Gangstaboy“ Veselý
MMAJan Michálek – Lukáš „Bukys“ Bukovaz, Patrik „Corleone“ Horváth

Clash of the Stars 8 výsledky

Výsledky jednotlivých zápasov budú zverejnené po skončení tejto udalosti. Nájdete ich na oficiálnej stránke Clashu.

Clash of the Stars 8 kde sledovať

Ak chcete sledovať Clash of the Stars 8 online, musíte si zakúpiť oficiálny PPV stream. Žiadna televízia tento galavečer nevysiela a bohužiaľ nie je dostupný ani na streamoch stávkových kancelárií.

PPV si môžete kúpiť iba na webovej stránke clashofthestars.tv, kde nájdete aj záznamy z predchádzajúcich galavečerov.

Clash of the Stars 8 PPV stream

Turnaje Clash of the Stars nevysiela žiadna televízna stanica v Čechách ani na Slovensku. Jedinou možnosťou, ako si sobotný galavečer pozrieť naživo, je oficiálny PPV (pay-per-view) stream na platforme clashofthestars.tv.

Bohužiaľ, livestream z podujatia nebude ani tentoraz dostupný na weboch stávkových kancelárií.

Clash of the Stars 8 vstupenky

Lístky na COTS 8 boli vypredané neuveriteľne rýchlo – všetky vstupenky sa predali už počas akcie Clash of the Stars 7.

Ak však máte záujem zúčastniť sa galavečera, stále máte šancu získať lístky. Môžete ich nájsť na rôznych internetových bazároch, ale počítajte s tým, že cena bude vyššia.

Clash of the Stars kurzy

Na Clash of the Stars vypisujú pravidelne kurzy stávkové kancelárie. Aktuálne si môžete staviť na jednotlivé zápasy v Tipsporte alebo vo Fortune, vďaka čomu si môžete staviť na vašich favoritov a obohatiť sa.

V prípade, že ešte nemáte registráciu v stávkovej kancelárii Tipsport, ako nový člen viete získať vstupný bonus 20 € a užiť si tak stávkovanie zdarma.

Zdroje: ticketportal.cz, clashofthestars.tv, mmashorties.cz, 7sport.cz, youtube.com

Témata:
Šport

Najnovšie články